Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

oriel
25. mar 2009

dobre ranko..... vecer asi kazdy ordinoval,vsak? 😀 😀 😀 My sme dned dve doma.... Lilka nesla do skolky,lebo ideme na navstevu.... tak uz ju nedam asi ani zajtra a v piatok pojdeme k mame do Volice.... na cely vikend 😀 😀

oriel
25. mar 2009

este som sa chcela spytat,ci neviete,kde sa cvici napr. aerobic..... 😀 😀

inna7
25. mar 2009

dobre ranečko... 🙂 ale je vonku bielo, čo..?? moja mala celu noc prekašlala... ☹ Lukaško je na tom už lepšie...

no aj mne by sa zišla navšteva posilňovne.... 🙂 🙂 🙂 len kto urobi ten prvy krok za mňa.. 😀 🤐 🙄

my dnes zasa doma....

oriel
25. mar 2009

inna,ja som az teraz kukla z okna..... bozeeeee,to co je? 😀 😀 😀 joj,chudatko Sarinka.... posielame cmuk 😀 😀 😀
to aj ja som teraz taka odhodlana ist cvicit,no neviem,ci sa to zrealizuje 😀 😀 😀

mirrinka
25. mar 2009

čaute 😉
oriel,moja kamoška chodí do fitka na trojku,vraj je tam super 😉

sara2
25. mar 2009

Pekný deň,kde ste kto?
Ja som bola v noci hore dvakrát.Raz o pol druhej-Sárka sa mi popiškala.Spala tak tvrdo,že aj keď som ju prezliekala ani sa neprebrala.A to už vonku bola metelica,snežilo jak divé a kopec snehu 😒 .
No jar nás asi riadne naťahuje.
My ideme zajtra do tých Košíc,tak som zvedavá ako dopadneme 😒
Mirri,aj ja som počula ,že na trojke je fajn.Kamoška chodí tam kde bol kedysi Carihrad neviem či myslíš toto.A chodí na nejaké špeci cvičenie mamičiek po pôrode.
ahoj. 🙂

mirrinka
25. mar 2009

sari,presne to fitko som myslela...v bývalom Carihrade 🙂
kde ste všetky? vonku v takej kose ?😅 😅 😅

sara2
25. mar 2009

Mirri,ako zmrzlinky?Robila si aj krem?

oriel
25. mar 2009

ahojky.... ja som dnes behala po meste,no sama.... mama bola s Lilkou doma... 😀 Kupila som si dvoje nohavice,pretoze sa do svojich nezmestim..... normalne ani len nezapnem gombik.... 😒 😒 No nechavam ich pre inspiraciu na schudnutie.... s kamoskou som sa dohodla,ze buduem chodit cvicit.... aj ja som pocula,ze na tej trojke je to fajn,no ja by som chcela niekde tu blizsie.... ja sa este autom sama neodvazim....chcela by som tam brat aj malu.... vyskusam,aka tam bude,ak by sa to dalo s nou,tak by to bolo uplne super.... vraj aj tu na Pugacevke sa cvici,no neviem kedy.... chcem zistit..... 😀 😀 bola som aj v Tescu,tak sa vytesujem,pretoze som nakupila kopec muskatov..... 😀 😀 Ludia ich brali jak zadarmo......

sara2
25. mar 2009

Oriel ja sa rozhodujem aké kvetiny na balkon na toto leto.Stále mávam petúnie a surfínie ale su to veľmi citlivé kvetinky.Nevydržia veľmi dlho.Tohto roku už chceme dať doporiadku balkon-nová farba,dlažba a tak by som chcela aj kvetiny.Každý mi radí muškáty...ale ja ich voľajako nemusím ☹ .Keď som bola so Sárkou tehotná tak som mala nádherné žlté petunie.Tak krásne a husto kvitli 🙂 a jedného dňa naša netolerantná suseda zavesila také koberčeky malé vypraté na balkon.Tiekla z nich voda prudom a biela od prášku.Riadne mi ich všetky ten prášok "vypalil".To je nevyhoda bývania v bytovke...blbí susedia 😠

oriel
25. mar 2009

mne sa zas petunie velmi pacia,no niejako s nimi neviem... cca mesiac su krasne.... a potom..... 😝 😝

inna7
26. mar 2009

Dobre ranečko spachtošky.. 😀 😵 🙂 😎 slniečko svieti...fstááávaať!!!

ja mám na balkóne tiež striedavo....raz petúnky a raz muškátiky...ale je pravda že muškátiky vydržia oveľaoveľa dlhšie...teda mne... 🙂 no viac sa mi páčia petúnie...asi kvôli tým farbám.... 🙂 my budeme asi tak o mesiac meniť okná plus dávať fasádu, plus nový balkón,...takže žiadne kvietočky... 😒 😉 🙂

Sara..tej sussede by som to dala preplatiť...fakt blbá.... 🤐

mirrinka
26. mar 2009

ahojte....my sa akurát chystáme do škôlky 😎
inna,čo nemáš spania? 😀 😀 😀

emita
26. mar 2009

juj ale to slniečko je zradné... sme sa vymrzli 😖 učíme sa teraz chodiť vonku po vlastných (len okolo domu a po ulici) a lepšíme sa 🙂 teda prvý a druhý krát to bola úplná katastrofa-vôbec nepočúval 😠 ale už sa dá. akurát na chrbticu občas zaberačka lebo ho učím že musíme chodiť za ruku. takže už len 10 min a mám veget 😀môžem ísť variť obed 😅

bobooo
26. mar 2009

ahojte emita od kedy ti začal Šimonko chodiť? môj Tobino už týždeň si vie sám sadnúť a od včera už sa stavia popri veciach na nožky ale chodiť ešte nievie tak neviem čo ho to tak napadlo...ale asi mu to dlho trvať nebude..pri jeho rýchlosti sa naučí chodiť asi skôr...no a Sofinka tá ešte len včera a dnes si sama sadla, ale akosi ju to neláka...Tobino keď zistil ako na to tak už len od vtedy sedí...

emita
26. mar 2009

bobooo to je fakt u každého drobca iné 🙂 Šimonko sa prvýkrát postavil keď 6 mesiacov a 3 týždne ale sám chodiť začal od 11 mesiacov. dovtedy len račkoval alebo chodil za ruku. takže tak ale je celkom možné že vám to pôjde omnoho rýchlejšie... 😉 ale myslím že keď Sofi uvidví čo jej braček robí, čoskoro sa pridá 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
26. mar 2009

moja začala chodiť presne na deviaty mesiac 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bobooo
26. mar 2009

No to hej každé bábo je iné... 😀 😀 😀
andrii ty si rodila presne týždeň predomnou...inak ja som rodila v He...neviem to si bola asi už doma...ale do pôrodnice som prišla presne na Deň Detí...chi aj som myslela, že budem rodiť, ale vyšlo až 2 júna... 😉 😵

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
26. mar 2009

Lilka zacala sama sediet uz koncom 5teho mesiaca... za rucku chodila od siedmeho,no sama sa odvazila az od jedenast mesiacov... 😀 Zajtra rano ideme do mamy a budeme tam asi az do nedele.... tak sa drzte maminky 😀 😀 😀 a hlavne deturence 😀 😀 😀 😀

inna7
26. mar 2009

ahojte...no my sme od rana z domu...najprv sme sa znova očakali u lekarky, potom na krčnom..nakoniec nas ani nevzali lebo išli na obed, tak som malú už nechcela trápiť a išli sme domov...teda k našim... a zajtra ráno na krčné... ☹ chukáčik malá...

no boboo asi myslela že Tobias sa z ľahu sám posadí, nie? lebo aj Sárka už napríklad začala sedieť od 6m, ale posadiť sa z ľahu sama, tak to tiež len nedávno začala...už sa v postieľke aj postaví a kričí na mňa.. 😵 no zatiaľ chodí len za jednu rúčku...sama sa ešte neodváži...a okolo nábytku tiež už chodí v pohode...
a Lukáš začal presne od roka.... 🙂

tak dobrú nocku... 🙂 🙄

inna7
26. mar 2009

že chukáčik.. 😀 😀 😀 chudáčik moj maličkýýý

inna7
27. mar 2009

Pekné ráno... 😵 utekám na krčné....tak pekný dník prajem....maličká hrozne kašle, dúfam že nemá zápal pľúc....vypýtam sa dnes na snímok....

oriel
27. mar 2009

inna,drzime palce 😲 😲 My uz o chvilku ideme k mame.... paaa

mirrinka
27. mar 2009

inna,držím prsty aj ja...snád to nebude nič hrozné 😉

bobooo
27. mar 2009

inna7 presne tak akurát som to chcela napísať, že sedeli už skôr, ale teraz sa už sám posadí....Tobias asi od pol roka, no Sofia mala menší problém pretože prepadávala dopredu a nevedela sa udržať-chodili sme aj na rehabilitácie , ale už je o.k....už si od včera aj ona sama sadne...
No a Tobino sa sám postaví ak má k čomu, ale za rúčky sa mu chodiť nechce ani Sofii...ale lepšie pre mňa: aspoň si to neodnesie moja chrbtica 😀 aspoň ešte nie teraz...chi chi
Inak držím prsty s malou..nech je všetko o.k....aj v He sneží? lebo tu teraz také začalo...a treba mi do mesta odbehnúť pretože dnes má segra meniny...ani sa mi nechce po takom počasí... 😖

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
27. mar 2009

andrii,dnes je piatok,tak sa ani nečuduj,že tu nik nebol 😀 😅
oriel dovolenkuje u mamy,my tiež... 😀