• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
mirrinka,tak postrehla som,že oriel ide k babke,ale ostatní? ..to som si nevšimla,že v piatok je tu tak pusto emoticon
27. mar 2009 o 19:28  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte emoticon
My sme dnes tiež boli celý deň u mojej mamy emoticon
Ráno skoro vstávame.Ideme do Poľska tak idem dávať Saruľu hajať.Dnes sa mi ráno zobudila o piatej emoticon emoticon emoticon .Ale pol hodiny som ju uspávala a nakoniec zaspala ešte.Šak nebudeme vstávať o piatej,že emoticon
tak pekný víkend emoticon
27. mar 2009 o 19:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak nakoniec sme nešli na rtg, ale krčná jednoznačne odporúčala antibiotiká...takže sme sa im nevyhli...

Sara...svokrovci aj manžel boli dnes v PL...nedávno prišli...nakúpili potravinky....aj ja sa lakomím, no pôjdem až keď bude teplejšie..aj s malou...
ináč mi je už až zle z tých kroviek.. emoticon emoticon emoticon

všetkým pekný víknedník... emoticon emoticon emoticon
27. mar 2009 o 19:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja mám dnes ale preklepy..... emoticon v í k e n d í k ....
27. mar 2009 o 19:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
víknendník...no som sa až rozosmiala emoticon emoticon emoticon
27. mar 2009 o 19:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj no tak kúpila som jej taký zelený košíček jeden menší a druhý väčší (to že sú tam 2 ks som zistila až doma)...má rúčku a dookola okraja ozdobné pierka-vo vnútri je také niečo ako igelit...je to na aranžovanie teraz na veľkú noc...páčil sa mi a môžeš si do toho fakt dať čo len chceš...je to taká pestrá zelená jarná farba...ak budem mať čas tak ho sfotím a dám do albumu - dám vedieť...
27. mar 2009 o 20:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nazdárek humenné emoticon emoticon víkend,čo? no ani sa nečudujem,že tu dnes ešte nikto nepáchol emoticon
28. mar 2009 o 14:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no piatok je tu preto tak pusto lebo ja som v škole emoticon

sara aj my sme boli v Poľsku emoticon kúpili sme kočík emoticon emoticon emoticon http://www.babyobchod.cz/detail.php?&id=1231&PHPSESSID=ce93536ee18925ca57066453129aad6a takýto ale miesto bordovej je tmavo hnedý. http://www.babyobchod.cz/detail.php?&id=1221&PHPSESSID=ce93536ee18925ca57066453129aad6a a kuk takto nejak vyzerá šporťák. vajíčko sme nechceli tak nás vyšiel na 5800Sk. veľmi sa mi páči že sa športová časť dá otočiť v oboch smeroch a dá sa dať do úplného ľahu. v tej cene bolo všetko: 2 verzie, 2 nánožníky, taška, pláštenka... myslím že super. a ešte sme tam kúpili podložku na prebaľovanie za 300 a ešte nám dali darček: podbradník a ponožtičky emoticon

boli sme pozrieť aj v tých obchoďákoch a tie detské obchody sú super. len som tam nič nekúpila lebo som už bola zničená emoticon

a ešte máme niečo nové: vo štvrtok sme ostrihali Šimíka so strojčekom. No to vám poviem že vyzerá cool emoticon . ale trošku sme si poplakali emoticon emoticon
28. mar 2009 o 20:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobré ránko....peknú nedeľku všetkým emoticon emoticon emoticon

Emi, tak teeeeda, kočiarik supiš...perfektná konštrukcia....vyzerá byť super....aj tá cena... emoticon emoticon tak prihoď foto malého.... a kde presne sú tie obchodné domy...keby som sa náhodou vybrala aj s malou.... emoticon

my sme boli včera s neterkou v zemplíne...ale toooooľko tam bolo ľudí, že sa nedalo vôbec prechádzať...bola tam nejaká skupina....no aspoň sme sa trošku odreagovali... emoticon
29. mar 2009 o 09:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
myslíš tie obchoďáky? hneď pri trhu. niečo podobné ako Zemplín. To keď budeš prichádzať na trh tak to uvidíš-hneď pri parkovisku. v tom hneď pri trhu som si detské obchody nevšimla (len hračkárstvo) ale jeden je na druhej strane cesty a tam boli asi 3 obchodíky + chicco + obuv kde mali topánočky za fajn ceny... ale fakt že krásna Poľská móda... ako sa má Sárka? lepšie?
29. mar 2009 o 10:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahooooooj....aj my prajeme peknú nedeľu.....vonku síce slniečko nesvieti,ale je teplúčko,teda aspoň tu,neviem ako v humennom emoticon

emi,super cena za ten kočík,my ideme 6.4.do poľska,už sa teším.... emoticon
29. mar 2009 o 10:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Emita, kočiar pekný, super,len mne sa páčia viac farebnejšie emoticon myslím, pestrejšie farby. A ty máš aj teraz pre Šinomka športový kočiar pekný. Mne sa páčil... Ozaj, nejak mi uniklo,kedy máš presne termín pôrodu ?

zabudla som vám napísať... ten kočiar ,čo som spomínala,tú trokjkolku,tak som sa nakoniec rozhodla,že ju nezoberiem....Ja som ako aprílové počasie emoticon ....
29. mar 2009 o 16:18  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Emi...tak Sárka sa mi vidí už lepšia...antibiotiká jej zabrali....už len semtam soplík a semtam zakašle...ale Lukáško sa zhoršil...som sa tešila že sa mu to zlepšovalo a že sa vyhol atb, ale od rána hrozne kašle...akoby sa mu to vracalo... emoticon no, kontrolu máme v stredu, ale asi pôjdem skôr za lekárkou... emoticon

hm, takže pri trhu sú tie obchoďáky...to preto si ich naši nevšimli...oni rovno do mesta išli...

andrii, tak čo si sa nakoniec takto rozhodla?
29. mar 2009 o 17:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inna7, ja som taká typická váha, vždy váham ,rozmýšľam, rozhodujem sa a nejak nakoniec z toho vyšlo,že nie, že zatiaľ ešte počkám a nebudem kupovať nič. Uvidíme neskôr.

je mi ľúto,že detičky choré.. vraj teraz aj niečo také bolo vo vzduchu,že boli vysoké teploty aj dva,tri dni... dúfam,že vám už bude lepšie.

Emita....prepáč, namiesto Šimonka som napísala Šinomka.... emoticon

ja zajtra idem s malým na kontrolu na nervové. V decembri mala naša detská lekárka podozrenie na meningitídu,tak nás tam poslala...našťastie sa nepotvrdila,ale mali sme prísť o tri mes. na kontrolu. Tak sa ideme ukázať emoticon .V utorok asi na očkovanie...to bude horšie. emoticon
29. mar 2009 o 17:34  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrii,aj ja som váha emoticon
Emi,malý je zlatý s tým novým účesom emoticon
29. mar 2009 o 17:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jooooj s farbou bol veľký problém. mali tam hádam 10 farieb toho kočíka a bolo problém vybrať. emoticon ale táto sa nám páči emoticon no hlavne nech poslúži emoticon pridala som fotky ostrihaného Šimonka.

andrii termín mám aj v pase: 3.8. - podľa sona vždy 2-3 dni neskôr.

dnes bolo krásne teplúčko. vytiahli sme jarné bundy... hádam už konečne prišla jar...
29. mar 2009 o 17:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emita, Šimonko je zlatučký emoticon .... prepáč, na pas som nepozerala,ale ďakujem,že si mi to aj napísala... my sme tiež dnes vytiahli do kostola tenšie bundičky - jarné...keby to aspoň tak bolo,ako dnes... to počasie

mirrinka,kedy máš narodeniny? tiež si taká váhavá? ja stááááááááášne emoticon
29. mar 2009 o 17:58  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrii,šak týžden pred tebou emoticon 29.9. nepamätáš?
ja som dosť váhava,ale ked sa už raz rozhodnem (po dlhej dobe),tak som s tým spokojná emoticon
29. mar 2009 o 18:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pekné ránko... emoticon len vás chcem pozdraviť...dnes nebudem mať net....mirri, tak Lukáš má deň po tebe narodky.. emoticon
30. mar 2009 o 07:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte.....my sme dnes kvoli tomu daždu ani do škôlky nešli,tak si tu teraz žerem nervy emoticon ale čo už - nejako to vydržím emoticon
inna,tak to Lukáško je tiež váha,a september je veľmi dobrý mesiac emoticon emoticon emoticon budeme spolu oslavovať emoticon
30. mar 2009 o 10:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
haloooooooooooooooooooooooo.......no teda,baby s vami to ide dolu kopcom emoticon emoticon emoticon
30. mar 2009 o 15:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobreeeee raaaano!!! emoticon emoticon no tak čo s vamiiiii???? faktže tu nikto okrem mirky nebol fčeeera... emoticon emoticon

ale nám pekne svieti slniečko,čooo??? emoticon emoticon emoticon čo varíííme??? emoticon emoticon emoticon
31. mar 2009 o 07:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranecko..... p dlhsom case sa hlasim opat emoticon emoticon emoticon emoticon Vonku je krasne emoticon emoticon emoticon emoticon Lilka uz je v skolke..... emoticon emoticon emoticon Hm,co varime..... necham sa inspirovat vami emoticon emoticon emoticon
31. mar 2009 o 07:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte emoticon čo varíme ?emoticon emoticon emoticon emoticon
31. mar 2009 o 08:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emoticon emoticon emoticon nič nevaríme emoticon emoticon emoticon
31. mar 2009 o 08:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mrknite čo včera náš zbojník vymyslel emoticon

čo je so sarou?
31. mar 2009 o 08:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hi,hi,emi...tak ten nemá chybu emoticon už skúša,čo všetko dokáže emoticon
31. mar 2009 o 08:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a dokáže toho akurát dosť aby ho človek nemohol spustiť z očí emoticon
31. mar 2009 o 08:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emi..... sikovny emoticon emoticon emoticon emoticon nasa Lilka to zacala robit este len teraz emoticon emoticon emoticon emoticon
31. mar 2009 o 09:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emita... šikovný emoticon ... ten tvoj Šimonko je strašne zlatý. Krásne dieťa. No a toto čaká aj nás emoticon

a sme po očkovaní. zatiaľ to je dobré,uvidíme,čo bude večer.

ja som robila na obed tie kuracie prsia v kyslel smotane,čo som vám raz písala. so zemiakovou kašou a zajtra asi granadír. Mňam. my to máme radi
31. mar 2009 o 15:28  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš