• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
Žijete??? emoticon čo sa deje??? emoticon ordinácia je až večer emoticon
31. mar 2009 o 17:12  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja žijem emoticon emoticon emoticon no akosi to tu upadá emoticon
31. mar 2009 o 17:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no veru.... vždy,keď ja môžem byť tu,tak tu nikto nie je emoticon .... čo robíte?
31. mar 2009 o 17:29  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my sme sa prave vratili domov emoticon emoticon emoticon boli sme v meste a tak...... emoticon emoticon Videla som aj Emitu emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon A co je so sarou???? emoticon
31. mar 2009 o 17:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, pozrite do môjho fotoalbumu....čo poviete na tento kočiar? bože ,ja som hrozná,nerozhodná emoticon ..sú aj v iných farbách.
31. mar 2009 o 18:38  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrii,mne sa velmi paci emoticon emoticon emoticon emoticon Ja som bola velmi spokojna s malymi kolieskami.... a hlavne tym,ze sme sa vsade s kociarom zmestili,pretoze tymi malymi kolieskami bol taky praktickejsi..... emoticon emoticon emoticon emoticon
31. mar 2009 o 18:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oriel...diky za názor emoticon
31. mar 2009 o 19:00  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrii na leto veľmi praktický. určite ľahký a skladný. mne sa páči. ja nemám dobré skúsenosti s malými klieskami v snehu ale tak zase do zimy už budete behať vo veľkom emoticon a ďakujem za Šimonka emoticon vždy keď sa ma manžel pýta koľko takých krásnych detí by som chcela hovorím mu veľa veľa veľa emoticon
31. mar 2009 o 19:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emita dobre manželovi hovoríš emoticon
31. mar 2009 o 19:31  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No kukáte už ordinááácijku??

Andrii...mám podobný kočiarik na predaj...nexceš?? emoticon emoticon ale môj je najkrajšííí, najlepšíííí, supišsupiš... chicco modručký..aj s nánožnííkom... emoticon emoticon emoticon
ale nie....len tak ma to napadlo...že aj my máme taký kočiarik a chcem ho predať... emoticon
31. mar 2009 o 20:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inna7,ja sa nebránim kúpe používaného kočiara,ak je v dobrom stave,teda vo výbornom. Akej je farby? Sú to golfáče? Aj na spanie sa dá dať? Aj nákupný košík má?
31. mar 2009 o 20:26  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inna,cauko.... kade si sa tulala? deturence ako? emoticon
31. mar 2009 o 20:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
peknej modrej farby...mám kdesi aj bloček od neho, ale už asi nebude v záruke....no je vo výbornom stave, lebo sme ho použivali málo...iba do auta som chcela keď sme cestovali....a nánožník možno 2x použitý...dá sa dať aj do ľahu....tuším má aj košík..je to klasický golfáčik...počkaj idem kuknúť či nenájdem taký na nete...
momentálne je u našich, tam mám "sklad".. emoticon tak ti ho môžem sfotiť...keď tam pôjdem..
31. mar 2009 o 22:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oriel ahojky....tak ja som aj dnes bola u lekárky...furt behačky po doktoroch...už aj malý bere atb...hrozne kašle... teraz je vraj na východe rozšírený čierny kašeľ....tak len dúfam, že sa ho nemá... malinká už ok...
vy ste zdravučkí...? emoticon
31. mar 2009 o 22:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrii našla som podobný ako mám...len môj je inej farby...svetlejšej od tej... plus mám aj pršiplášť...no každopádne si ho sem prinesiem a hodím na net...takčitak ho chcem predať.. emoticon
31. mar 2009 o 22:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kukikuk do albumu.. emoticon

dobrúúú nôôôcku všetkým.... emoticon emoticon emoticon
31. mar 2009 o 22:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobré ránko....fstáááávameee!!! vonku krásne svieti slniečko.. emoticon emoticon emoticon
1. apr 2009 o 07:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte. inna a prečo predávaš? nezíde sa Sárke?
1. apr 2009 o 08:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Emi, mám 4 kočiky...no nepredám jeden??? emoticon aj dva...ešte mám aj žltý hauck...je síce pohodlnejší ale krajší je ten chicco...

čo všetky porábate??? ha?
1. apr 2009 o 09:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inna7, vďaka za foto. ale ten ,čo som si teraz vyhliadla sa mi zdá že je taký pevnejší , pevnejšia konštrukcia a ja chcem kočiar do viac kg,lebo často a veľa používam kočiar a myslím,že do troch rokov určte ho budem potrebovať,keďže bývame na Máji. Tamten je do 25 kg,tak ho využijem dlhšie. A je na neho aj celkom dobrá cena.Ale ešte budem rozmýšľať ,a váhať emoticon

vonku je krááásne,že? o chvíľu ideme von,iba dorobím obed a umyjem hlavu .
1. apr 2009 o 09:57  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha tak jasné, 4 je trochu veľa emoticon

andrii a aká cena? aká je to presne značka a typ?
1. apr 2009 o 10:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaute emoticon my sme sa už boli vonku vyblázniť emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
1. apr 2009 o 12:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj my sme boli a ešte pôjdeme: riadny hic emoticon ale to je super
1. apr 2009 o 14:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj my sme boli vonku ...paráda... emoticon aby tak bolo už až do leta emoticon

emita, ten golfáč stojí 65 eur. Má tvarované rukoväte. Operadlo a nánožník je možné podľa potreby polohovať. má päťbodove bezpečnostné upinanie, veľký kôš na nákupy. Polohovatelna opierka chrbta ma príručné vrecko v zadnej časti, zdvojené samootáčacie predné kolesá s možnosťou aretácie a hrubší nánožník.Tvarovane madlo.Plaštena do dažda. Je touplne novy Kočík, zaruka plati 24 mesiacov odo dna zakupenia. Myslím,že celkom dobrá cena,čo som pozerala golfáče tu u nás,tak sú drahšie a nemajú napr.plášť do dažďa,alebo nánožník,alebo majú malý nákupný košik.
1. apr 2009 o 14:40  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my sme sa práve vrátili z prechádzky...vonku je perfektne... emoticon

kočiarik je stabilný a môj malý ešte teraz nemá 25kg emoticon
ja som s ním bola veľmi spokojná..nánožník je tiež super hrubý, a má všetko čo opisuješ vyššie...
ale ako chceš...
ja ho nahodím potom na mmb....ináč stál 3570.- ale neviem ešte koľko budem pýtať...musím pozrieť počom idú... emoticon
1. apr 2009 o 16:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrii no to je super cena keď má všetko čo píšeš. niečo také by som potom chcela pre naše "bobo" emoticon

dnes sme prvýkrát záhradkárčili emoticon vytiahli sme vedierko, lopatku, hrabličky a "pomáhali" sme babke sadiť kvietky emoticon a tiež sme testovali hojdačku tak idem pridať nové fotky do albumu emoticon
1. apr 2009 o 17:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ženy ta kde ste? pozeráte futbal? emoticon emoticon emoticon
1. apr 2009 o 21:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj aj ja budem predávať kočiar chcem niečo menšie,ale v tej istej značke som s ňou veľmi spokojná...
2. apr 2009 o 06:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A zabudla som krásne slnečné ránko prajem emoticon emoticon
2. apr 2009 o 06:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pekné ránko.... emoticon dúfajme že aj dnes bude tak krásne ako včera.. emoticon emoticon emoticon

Sara....čo s tebou??? ha??
2. apr 2009 o 07:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš