Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
31. mar 2009

ja žijem 😀 😀 😀 no akosi to tu upadá ☹

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
31. mar 2009

my sme sa prave vratili domov 😀 😀 😀 boli sme v meste a tak...... 😀 😀 Videla som aj Emitu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 A co je so sarou???? 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
31. mar 2009

andrii,mne sa velmi paci 😀 😀 😀 😀 Ja som bola velmi spokojna s malymi kolieskami.... a hlavne tym,ze sme sa vsade s kociarom zmestili,pretoze tymi malymi kolieskami bol taky praktickejsi..... 😀 😀 😀 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
31. mar 2009

andrii na leto veľmi praktický. určite ľahký a skladný. mne sa páči. ja nemám dobré skúsenosti s malými klieskami v snehu ale tak zase do zimy už budete behať vo veľkom 🙂 a ďakujem za Šimonka 😵 vždy keď sa ma manžel pýta koľko takých krásnych detí by som chcela hovorím mu veľa veľa veľa 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
31. mar 2009

No kukáte už ordinááácijku??

Andrii...mám podobný kočiarik na predaj...nexceš?? 😀 🙂 ale môj je najkrajšííí, najlepšíííí, supišsupiš... chicco modručký..aj s nánožnííkom... 😵 😵 😵
ale nie....len tak ma to napadlo...že aj my máme taký kočiarik a chcem ho predať... 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
31. mar 2009

inna,cauko.... kade si sa tulala? deturence ako? 🙂

inna7
31. mar 2009

peknej modrej farby...mám kdesi aj bloček od neho, ale už asi nebude v záruke....no je vo výbornom stave, lebo sme ho použivali málo...iba do auta som chcela keď sme cestovali....a nánožník možno 2x použitý...dá sa dať aj do ľahu....tuším má aj košík..je to klasický golfáčik...počkaj idem kuknúť či nenájdem taký na nete...
momentálne je u našich, tam mám "sklad".. 😀 tak ti ho môžem sfotiť...keď tam pôjdem..

inna7
31. mar 2009

oriel ahojky....tak ja som aj dnes bola u lekárky...furt behačky po doktoroch...už aj malý bere atb...hrozne kašle... teraz je vraj na východe rozšírený čierny kašeľ....tak len dúfam, že sa ho nemá... malinká už ok...
vy ste zdravučkí...? 😵

inna7
31. mar 2009

andrii našla som podobný ako mám...len môj je inej farby...svetlejšej od tej... plus mám aj pršiplášť...no každopádne si ho sem prinesiem a hodím na net...takčitak ho chcem predať.. 🙂

inna7
31. mar 2009

kukikuk do albumu.. 🙂

dobrúúú nôôôcku všetkým.... 🙄 🙄 🙂

inna7
1. apr 2009

Dobré ránko....fstáááávameee!!! vonku krásne svieti slniečko.. 😎 😎 😎

emita
1. apr 2009

ahojte. inna a prečo predávaš? nezíde sa Sárke?

inna7
1. apr 2009

Emi, mám 4 kočiky...no nepredám jeden??? 😵 aj dva...ešte mám aj žltý hauck...je síce pohodlnejší ale krajší je ten chicco...

čo všetky porábate??? ha?

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
1. apr 2009

aha tak jasné, 4 je trochu veľa 😀

andrii a aká cena? aká je to presne značka a typ?

mirrinka
1. apr 2009

čaute 😎 my sme sa už boli vonku vyblázniť 😀 😎 😎 😎 😎

emita
1. apr 2009

aj my sme boli a ešte pôjdeme: riadny hic 😝 ale to je super

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
1. apr 2009

my sme sa práve vrátili z prechádzky...vonku je perfektne... 😎

kočiarik je stabilný a môj malý ešte teraz nemá 25kg 😉
ja som s ním bola veľmi spokojná..nánožník je tiež super hrubý, a má všetko čo opisuješ vyššie...
ale ako chceš...
ja ho nahodím potom na mmb....ináč stál 3570.- ale neviem ešte koľko budem pýtať...musím pozrieť počom idú... 😵

emita
1. apr 2009

andrii no to je super cena keď má všetko čo píšeš. niečo také by som potom chcela pre naše "bobo" 🙂

dnes sme prvýkrát záhradkárčili 🙂 vytiahli sme vedierko, lopatku, hrabličky a "pomáhali" sme babke sadiť kvietky 🙂 a tiež sme testovali hojdačku tak idem pridať nové fotky do albumu 😉

emita
1. apr 2009

ženy ta kde ste? pozeráte futbal? 😀 😀 😀

clover22
2. apr 2009

Ahoj aj ja budem predávať kočiar chcem niečo menšie,ale v tej istej značke som s ňou veľmi spokojná...

clover22
2. apr 2009

A zabudla som krásne slnečné ránko prajem 🙂 🙂

inna7
2. apr 2009

pekné ránko.... 😎 dúfajme že aj dnes bude tak krásne ako včera.. 🙂 🙂 🙂

Sara....čo s tebou??? ha??