• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
Ahojte....pekné prežitie Veľkonočných sviatkov!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. apr 2009 o 08:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja sa tiež pripájam: Požehnanú Veľkú Noc vám a vaším rodinkám prajeme so Sárinkou :wink:
11. apr 2009 o 11:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj my prajeme krásne sviatky :wink:
11. apr 2009 o 16:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,
aj my zelame krasne a pozehnane velkonocne sviatky vsetkym aj s rodinkami, a zajtra vsetkym babam vela vody...
momoyka s rodinkou
12. apr 2009 o 15:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vidim, ze kazdy slavi, my sme u babi v udavskom a trosku sa mi podarilo zapnut net :stuck_out_tongue_closed_eyes:

cakame navstevu, uz tu davno mali byt, a potom my ideme na dalsiu navstevu,
:stuck_out_tongue_closed_eyes: to je den,
12. apr 2009 o 15:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Christos voskrese!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: požehnané sviatky!!!

my ideme dnešné kalórie "vybehať" do lesa :wink:
12. apr 2009 o 15:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobré ránko.Sme hore od pol siedmej,Sárka čaká olievačov :grinning:
Počasíčko suprové čo?
Aj napriek tomu vám prajem krásny deň :wink:

Emi,robila som ten zákusok,bol fantastickýýýýýýý :slight_smile:
13. apr 2009 o 08:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
náš ešte stále je fantastický :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ale tú parížsku šľahačku som na vrch nedala. mňam ale taký dobrý zákusok som dávno nejedla :slight_smile:

moji chlapci práve odišli po oblievaní tak sa idem učiť. ale najprv asi pridám nejaké nové fotočky. snáď nikoho nenapadne prísť k nám. tehotné sa neolievajú tak neotváram :slight_smile:
13. apr 2009 o 09:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojtééé :sunglasses: ....kde ste všetci? Čo ste sa ešte nespamätali zo včerajška? :wink:
14. apr 2009 o 08:56  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som tuuu. už som bola na poradni, v tescu... :wink: sparádila som chlapca :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: on si to už normálne uvedomuje keď ho ľudia obzerajú že aký je sparádený a robí to "ccc" sranda z neho :grinning:
14. apr 2009 o 09:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky,tak aj ja som uz tu.... sviatky nic moc.... Lilka je chora..... Sari,asi to musela chytit od niekoho na tom pieskovisku,pretoze to iste ma aj Kika a nikde inde neboli,ani v skolke.... :angry: Hm,kasle,trocha sopli a aj teplota bola.... Kika dostala hned v stvrtok vecer a lilka od piatku.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Inak celkom v pohode,no kosa bola... a dnes tak krasne.... :grinning: :grinning: idem kuknut,co ste popisali...paaa
14. apr 2009 o 10:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no čaute.... :slight_smile: ja som tiež malej pokupila z tesca krasne tričenka aj šatky barbie...ešte dnes trva ta akcia... :slight_smile:

Oriel, dufam že sa malinka z toho rychlo dostane.... :slight_smile: u nas ešte dozvuky sú....
14. apr 2009 o 13:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inna,cauko..... mozes sa dostat na MMB? Ja nie.....
14. apr 2009 o 13:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky...ano možem... v pohode... :slight_smile:
14. apr 2009 o 14:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojky mamicky z He....mozem sa k vam pridat? Rada by som s niekym niekedy pokecala. Nevedela som, ze sa tu takto stretavate.. :confused:, nahodou som vas objavila.....
14. apr 2009 o 15:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
AHOOOJ.... ankatanka....vítame ťa... môžeš kecať,budeme radi :wink:
14. apr 2009 o 17:05  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj ahoooj, aspon niekto sa ukazal...urcite su vsetci vonku, ked je tak pekne. My sme doma :frowning2: . Tatianka je chorucka...
14. apr 2009 o 17:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
ankatanka,len sa pridaj,čím viac tým lepšie :wink: :wink: :wink: kde bývaš? na sídlisku I ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. apr 2009 o 17:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky mirrinka, byvam na Mierovej, ty na sidl.I?
14. apr 2009 o 18:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
anka vitaj :slight_smile:

asi tu ochvíľu vznikne téma Humenné sidl. I :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

mirri spomínala som pani Maruške že Lianka chodí k nej tak sa z nej rozplývala že aká je zlatučká :slight_smile: a aj ty že si zlatá :wink: :slight_smile:
14. apr 2009 o 18:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emi fakt? :wink: že dakujem :wink:
ankatanka,ja bývam na sidl.I - a nie som jediná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale zase až toľko nás nie je aby sme novú tému otvorili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale na Mierovej býva Sara :wink:
14. apr 2009 o 19:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dakujem vam za privitanie. Ked uz sme pri tom sidlisku I :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , ja bywam nedaleko :grinning: :grinning: , pri policii
14. apr 2009 o 19:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A Emita, pozrela som tvoj fotoalbum, ja si ta pamatam zo skoly, Kudlovskej. :wink: :slight_smile:
14. apr 2009 o 19:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vážne? tak hoď aj ty nejaké fotky :slight_smile:
14. apr 2009 o 21:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobre ranko.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ankatanka serusky... :wink: :slight_smile: :slight_smile:

no my sme zasa v noci nespinkali....mala vkuse vstavala v postielke a drgala s nou ako najsilnejsie vedela...takze ani nam nedala spať.. :rolling_eyes: neviem čo zasa...žeby ten siedmy zub? :confused:

joj sa vytešujem z noveho obrazu....mojho... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: konecne zaramovany.... :slight_smile:

no a čo dnes varime???
15. apr 2009 o 08:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahooooooj...pekný slnečný dníček sa želá :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
inna ja dnes robím tarhoňu - manžel príde po dvoch dňoch konečne domov :grinning: a má ju rád,tak mu ju spravím aj s nejakou omáčkou a mäskom .... :wink:
15. apr 2009 o 08:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ránko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ja dnes nevarím. máme odvčera kurča na paradajkách a mede. možno nejakú polievku. mne je taaak smutno :frowning2: neviem si zvyknúť že sme po 6 dňoch zase sami doma :confounded: Ale viete čo my máme nové? Šimonko sa od soboty nehraje s hračkami :confused: len s vysávačom :grinning: normálne sa postaví pod špajzové dvere a pýta si vú-vú tak ho už ani neodkladáme :stuck_out_tongue_closed_eyes: a keď ho prestane baviť vysávač, vezme si metlu :grinning: po kom to dieťa je? :grinning:
15. apr 2009 o 08:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojkyy, pekny den vam prajem. Thanks za privitanie...inna7, ja som tiez dnes mala nocnu :confounded: , mala ma zapal priedusiek a upchaty nostek, takze sa w kuse budila...ha! a teraz rano potiahla do 8.30........ :grinning: ja tiez rozmyslam, co varit - asi spravim granadir, malkej oblubene jedlo

Mirrinka- tarhona-mnaaam, to som nemala uz roky :grinning: , asi tiez spravim zajtra, ked pride tato domov. Thanks za tip!
15. apr 2009 o 08:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj emita, tak som tam hodila nejake fotky, nechcelo mi to vcera vlozit, ze vraj velky format :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak moja mala tiez vzdy chce vysavat, tiez stoji pred spajzkou a pyta "syvavac"-tak tomu ona hovori :grinning: :grinning:.
15. apr 2009 o 09:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, pekny dnicek, dnes to vyzera zas na pekny slnieckovsky dnik :slight_smile:

my sme dnes sami po siestich dnoch tiez, muzika sme uz pustili do roboty, idem nieco pospratovat, varit dnes nejdem, este mame sviatocne jedla, takze relax... :wink:
15. apr 2009 o 09:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok