• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
Ahojte....pekné prežitie Veľkonočných sviatkov!!!! emoticon emoticon emoticon
11. apr 2009 o 08:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja sa tiež pripájam: Požehnanú Veľkú Noc vám a vaším rodinkám prajeme so Sárinkou emoticon
11. apr 2009 o 11:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj my prajeme krásne sviatky emoticon
11. apr 2009 o 16:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,
aj my zelame krasne a pozehnane velkonocne sviatky vsetkym aj s rodinkami, a zajtra vsetkym babam vela vody...
momoyka s rodinkou
12. apr 2009 o 15:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vidim, ze kazdy slavi, my sme u babi v udavskom a trosku sa mi podarilo zapnut net emoticon

cakame navstevu, uz tu davno mali byt, a potom my ideme na dalsiu navstevu,
emoticon to je den,
12. apr 2009 o 15:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Christos voskrese!!! emoticon emoticon emoticon požehnané sviatky!!!

my ideme dnešné kalórie "vybehať" do lesa emoticon
12. apr 2009 o 15:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobré ránko.Sme hore od pol siedmej,Sárka čaká olievačov emoticon
Počasíčko suprové čo?
Aj napriek tomu vám prajem krásny deň emoticon

Emi,robila som ten zákusok,bol fantastickýýýýýýý emoticon
13. apr 2009 o 08:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
náš ešte stále je fantastický emoticon emoticon emoticon ale tú parížsku šľahačku som na vrch nedala. mňam ale taký dobrý zákusok som dávno nejedla emoticon

moji chlapci práve odišli po oblievaní tak sa idem učiť. ale najprv asi pridám nejaké nové fotočky. snáď nikoho nenapadne prísť k nám. tehotné sa neolievajú tak neotváram emoticon
13. apr 2009 o 09:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojtééé emoticon ....kde ste všetci? Čo ste sa ešte nespamätali zo včerajška? emoticon
14. apr 2009 o 08:56  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som tuuu. už som bola na poradni, v tescu... emoticon sparádila som chlapca emoticon emoticon emoticon on si to už normálne uvedomuje keď ho ľudia obzerajú že aký je sparádený a robí to "ccc" sranda z neho emoticon
14. apr 2009 o 09:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky,tak aj ja som uz tu.... sviatky nic moc.... Lilka je chora..... Sari,asi to musela chytit od niekoho na tom pieskovisku,pretoze to iste ma aj Kika a nikde inde neboli,ani v skolke.... emoticon Hm,kasle,trocha sopli a aj teplota bola.... Kika dostala hned v stvrtok vecer a lilka od piatku.... emoticon Inak celkom v pohode,no kosa bola... a dnes tak krasne.... emoticon emoticon idem kuknut,co ste popisali...paaa
14. apr 2009 o 10:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no čaute.... emoticon ja som tiež malej pokupila z tesca krasne tričenka aj šatky barbie...ešte dnes trva ta akcia... emoticon

Oriel, dufam že sa malinka z toho rychlo dostane.... emoticon u nas ešte dozvuky sú....
14. apr 2009 o 13:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inna,cauko..... mozes sa dostat na MMB? Ja nie.....
14. apr 2009 o 13:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky...ano možem... v pohode... emoticon
14. apr 2009 o 14:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojky mamicky z He....mozem sa k vam pridat? Rada by som s niekym niekedy pokecala. Nevedela som, ze sa tu takto stretavate.. emoticon, nahodou som vas objavila.....
14. apr 2009 o 15:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
AHOOOJ.... ankatanka....vítame ťa... môžeš kecať,budeme radi emoticon
14. apr 2009 o 17:05  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj ahoooj, aspon niekto sa ukazal...urcite su vsetci vonku, ked je tak pekne. My sme doma emoticon . Tatianka je chorucka...
14. apr 2009 o 17:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte emoticon
ankatanka,len sa pridaj,čím viac tým lepšie emoticon emoticon emoticon kde bývaš? na sídlisku I ? emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
14. apr 2009 o 17:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky mirrinka, byvam na Mierovej, ty na sidl.I?
14. apr 2009 o 18:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
anka vitaj emoticon

asi tu ochvíľu vznikne téma Humenné sidl. I emoticon emoticon emoticon emoticon

mirri spomínala som pani Maruške že Lianka chodí k nej tak sa z nej rozplývala že aká je zlatučká emoticon a aj ty že si zlatá emoticon emoticon
14. apr 2009 o 18:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emi fakt? emoticon že dakujem emoticon
ankatanka,ja bývam na sidl.I - a nie som jediná emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon ale zase až toľko nás nie je aby sme novú tému otvorili emoticon emoticon emoticon emoticon ale na Mierovej býva Sara emoticon
14. apr 2009 o 19:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dakujem vam za privitanie. Ked uz sme pri tom sidlisku I emoticon emoticon emoticon , ja bywam nedaleko emoticon emoticon , pri policii
14. apr 2009 o 19:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A Emita, pozrela som tvoj fotoalbum, ja si ta pamatam zo skoly, Kudlovskej. emoticon emoticon
14. apr 2009 o 19:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vážne? tak hoď aj ty nejaké fotky emoticon
14. apr 2009 o 21:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobre ranko.... emoticon emoticon emoticon ankatanka serusky... emoticon emoticon emoticon

no my sme zasa v noci nespinkali....mala vkuse vstavala v postielke a drgala s nou ako najsilnejsie vedela...takze ani nam nedala spať.. emoticon neviem čo zasa...žeby ten siedmy zub? emoticon

joj sa vytešujem z noveho obrazu....mojho... emoticon emoticon emoticon konecne zaramovany.... emoticon

no a čo dnes varime???
15. apr 2009 o 08:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahooooooj...pekný slnečný dníček sa želá emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
inna ja dnes robím tarhoňu - manžel príde po dvoch dňoch konečne domov emoticon a má ju rád,tak mu ju spravím aj s nejakou omáčkou a mäskom .... emoticon
15. apr 2009 o 08:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ránko emoticon emoticon emoticon ja dnes nevarím. máme odvčera kurča na paradajkách a mede. možno nejakú polievku. mne je taaak smutno emoticon neviem si zvyknúť že sme po 6 dňoch zase sami doma emoticon Ale viete čo my máme nové? Šimonko sa od soboty nehraje s hračkami emoticon len s vysávačom emoticon normálne sa postaví pod špajzové dvere a pýta si vú-vú tak ho už ani neodkladáme emoticon a keď ho prestane baviť vysávač, vezme si metlu emoticon po kom to dieťa je? emoticon
15. apr 2009 o 08:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojkyy, pekny den vam prajem. Thanks za privitanie...inna7, ja som tiez dnes mala nocnu emoticon , mala ma zapal priedusiek a upchaty nostek, takze sa w kuse budila...ha! a teraz rano potiahla do 8.30........ emoticon ja tiez rozmyslam, co varit - asi spravim granadir, malkej oblubene jedlo

Mirrinka- tarhona-mnaaam, to som nemala uz roky emoticon , asi tiez spravim zajtra, ked pride tato domov. Thanks za tip!
15. apr 2009 o 08:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj emita, tak som tam hodila nejake fotky, nechcelo mi to vcera vlozit, ze vraj velky format emoticon tak moja mala tiez vzdy chce vysavat, tiez stoji pred spajzkou a pyta "syvavac"-tak tomu ona hovori emoticon emoticon.
15. apr 2009 o 09:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, pekny dnicek, dnes to vyzera zas na pekny slnieckovsky dnik emoticon

my sme dnes sami po siestich dnoch tiez, muzika sme uz pustili do roboty, idem nieco pospratovat, varit dnes nejdem, este mame sviatocne jedla, takze relax... emoticon
15. apr 2009 o 09:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš