• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
sari,my sme vždy pred našim blokom v pieskovisku aj s tamarkou,väčšinou tak po tej tretej,ked príde nellka zo školky :wink: niekedy sa zastav...aj ostatné :wink: je to tá točiaca sa bytovka oproti autobuske...jak začínaajú farby laky :wink:snád som to nenapísala jak turko tatar :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2009 o 21:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vstávame.....vonku nie je tri krát pekne :frowning2: už asi odzvonilo teplým dňom...vraj má pršať :angry:
17. apr 2009 o 07:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre raaanko...no pršavo dnes bude... :frowning2: kto vypije kávičku???
17. apr 2009 o 07:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobre ranko, ci uz den? :slight_smile: ja kavicku velmi nemusim, ale dam si s vami cajik... :slight_smile:
17. apr 2009 o 08:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som si pred chvíľou spravila 3v1 :wink: tak nazdravie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. apr 2009 o 08:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nazdrawieee! co budete dnes porabat? My sa chystame na kontrolu k lekarke, welmi sa nam tam nechce. Ha, a ja chcem malej ostrihat ofinu, to bude boj! :confounded: Nechapem, preco sa toho tak boji
17. apr 2009 o 08:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobré ránko.Sme od siedmej hore,ale až teraz kávičkujem :grinning: .Nejak ma to počasie neprekvapilo...toršku ochladenia neuškodí.Aspoň nemusíme dnes sa naháňať po meste :unamused: .Chcem si poupratovať dnes a zajtra vegetík.
Navarené mám...asi len niečo rýchle upečiem :wink: Mirri,už som sa ťa pýtala len neviem či si odpovedala,že či si robila tie zmrzlinky.Vydaril sa ti krém? U nás to bolo super.Hrozne každému chutilo.Ale ja síce rada pečiem,ale toto tvarovanie zmrzliniek z tých oblátok mi liezlo na nervy :angry:
zatiaľ krásny deň.

Ozaj ,vravela som vám,že nám schválili kúpele? Nastupujeme 18.mája na 28 dní. :sunglasses:
17. apr 2009 o 08:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sari,ja som robila vtedy tie kornútiky a ku krému som sa už nedostala :grinning: ale naplnila som potom tie čo zostali vanilkovým pudingom takým hustejším a schladeným aby sa mi v nich nerozlieval :wink: bola to super mňamka :wink:
wow,tak to sa teším s vami,že vám tie kúpele schválili,určite tam bude super....a prosím ťa,sari nezabudni si foťák :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jasnéééééééééé? :grinning:
17. apr 2009 o 09:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Humenné.....žijeme? :frowning2:
17. apr 2009 o 18:20  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sara vám je hej...super...aj ja by som niekam vypadla... :dizzy_face: :slight_smile: ja budem tie kornútky robiť o týždeň...na Sárkinu oslavku... :slight_smile: aj tortu budem piecť...už teraz hľadám inšpirácie...ale najskôr to bude obľúbená kitty.. :wink:

my sme dnes boli na návšteve u kámošky...musela som sa nechať trošku poobskakovať, lebo ma tá noha stále bolí.. :grinning: :dizzy_face:

ozaj a kočiarik som už predala...tak aspoň nejaké peniažky navyše... :wink:
17. apr 2009 o 19:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobré ránko,kde ste kto? :wink: Vstávame...snáď sa z toho vykľuje pekný dník :slight_smile:

Čo dnes porábate?
Idem dať kafe len škoda,že sa tu ku mne nik nepridá :frowning2:
18. apr 2009 o 09:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja by som sa aj pridala keby som mohla :wink:
18. apr 2009 o 09:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Emi ahoj :wink:
Ja som pila kávu bez kofeínu v tehotenstve.Ale keď raz dávali na Spektre aká je škodlivá,vraj omnoho viac ako bežná pražená káva,tak ma až striaslo.A pila som mliečne kokteily miesto kávy. :grinning: Vraveli v tej relácii,že táto bezkofeinová káva nerastie tak ako riadna,ale že je to vlastne riadne vypestovaná káva,len na odstránenie kofeínu z nej sa vraj používa riadne chemické svinstvo....a mne to tak hrozne chutilo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kupila som malej včera také rifliky po kolienka.Je v nich riadne jak malá žena :grinning: Riťka vypasovaná.A tak sa jej zaľúbili,že same ich museli nechať a tie čo mala som zabalila do tašky keď sme odchádzali z obchodu. :slight_smile:
18. apr 2009 o 10:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emi, ja keď som čakala Matúša,tak som mala strašnú chuť na kávu (pri dievčatách som nemohla cítiť ani len vôňu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ).Tak som sa svojho gynekologa pýtala ,či môžem takú slabú kávu piť. Bez všetkého mi povedal,že jednu denne slabú v pohode môžem a aj som pila. Potom som o tom čítala nejaké články a káva v malom množstve neškodí. Pila som obrovskú šálku, veľa cukru a ešte viac mlieka. Také kakao :grinning: . Ak máš chuť,tak si môžeš slabú dať.
18. apr 2009 o 16:46  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
joj ste zlaté že mi tak doprajete :grinning: ale ja pijem dosť zeleného a čierneho čaju takže keby som k tomu pridala kávu, asi by toho už bolo veľa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
18. apr 2009 o 18:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojky. Ale sa nam zamracilo, co...ked hovorite o kave, tak napr. ja kavickova niesom, ale ked som cakala Tanku, tak som na nu stale mala velku chut... :slight_smile: A tiez som si dopriala, s mliekom. co robite? my sme prave dosli od babky, utekali sme, aby nas nestihla nejaka burka.
18. apr 2009 o 18:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobrý večer. :wink:
Ja idem kupať Saruľu a potom vegetík.Len si nachystám mäsko do pacu na zajtra a vegetím pred TV.
čaute
18. apr 2009 o 19:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobre ranko a peknu nedelu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :sunglasses: :dizzy_face:
19. apr 2009 o 08:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :wink: slniečko nám svieti,ale kosa je strašná :stuck_out_tongue_closed_eyes: dievčatá,sme teraz u našich a predstavte si,u susedov na stĺpe je bociáááán :grinning: :grinning: :grinning: žeby už konečne nejaké dobré znamenie? :grinning:
19. apr 2009 o 12:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirri....tak držím palce :wink:
a my máme prvý zub. :slight_smile: teda Matúšovi v noci konečne vyšiel prvý zub. celú noc bol taký nijaký, stále vstával a ráno pozerám - zubček :grinning: . ale aj keď bol mrzutý,tak som spokojná ako vyšiel, žiadne teploty,žiadne hnačky,žiadne soplenie alebo prehnané slintani. Ideálne. To pri dievčatách.... hrôza - 3 dni. 40-stupňové horúčky, u Kristínky ešte vyššie. :frowning2:
19. apr 2009 o 14:55  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirrinka, tak verím už "zablúdi" aj k vám :wink:

andrii, blahoželáme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: len tak ďalej :wink:

dnes nám drobec a prechádzke zaspal v kočíku :fearful: to tu už dávno nebolo... a na obed pospal 1,5 hod. žeby jarná unava? :grinning:
19. apr 2009 o 18:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emita, možno jarná únava...aj môj spal poobede až 2 hod.!!!, čo ešte asi nikdy...ale to možno dospával predošlú noc a "nadspával" tú ,čo bude :grinning:
19. apr 2009 o 18:47  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte.
Aj my sa pripájame.Aj Sárka spala poobede 2,5 hodky.Sme ju museli budiť.A boli sme doteraz na bicykly vonku.Tak dufam,že ju to unavilo.
Andrii,gratulujeme k prvému zúbku :wink:
Mirri,verím aj že pre nás je to dobré znamenie.U mojej mamky pri dome na stlpe su tiež bociany.Stále na nich pozerám.... :grinning: :grinning: :grinning:

Oriel,ste ok?
Tamarka sa tiež dlho neozvala.Mirri,pozdravuj ju.Dnes som opäť v meste nikoho nestretla :unamused:
Kedy dáme stretko žienky?
19. apr 2009 o 18:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Joooj moje zlaté, keď sme vydržali doteraz nevydržíte kým spravím skúšky? :wink: do konca mája by som to rada mala za sebou... hmmm? no ale budem sa snažiť aj keby ste sa dohodli skôr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. apr 2009 o 19:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dievčata ,,ahojte,,,ako u vás ,,,nepršalo?
19. apr 2009 o 22:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile: dnes je krásne,čo? Lianka už je v škôlke,tak môžem oddychovať - ha,ha,ha :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
netmona,my sme včera doma neboli,ale asi nepršalo :grinning:

tak nazdravíčko - dnes mám mätový čajík - káva mi už nejako nereže,neviem prečo :sweat_smile: asi som sa jej už prepila :grinning:
20. apr 2009 o 08:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Alebo je v tom niečo iné Mirrinka-s pravdov von :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Tiež prajem krásny dník.
Volala mi teraz kámoška,že jej malý synček je chorý.Ďalšia to isté,dúfam,že Oriel su už ok.Kurnik slniečko už hreje a aj tak je kopec detičiek chorých. :frowning2:
Čo dnes porábate? Ja idem malej kupovať výbavu do kúpeľov.Tepláky,nátelníky,ponožky...a tak.
papa :sunglasses:
20. apr 2009 o 09:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, no ja bez kávy prežijem ale bez čaju by som asi "umrela" :grinning:

no, my sme boli celú zimu zdraví a teraz mám oboch chlapov nachladených :unamused: na mňa sa našťastie nič nechytá, veď sa každý deň dopujem vitamínami :wink:
20. apr 2009 o 09:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sari,nie je v tom nič iné :frowning2: :frowning2: :frowning2:
20. apr 2009 o 11:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:frowning2: neboj, všetko bude v pravý čas... :wink:
20. apr 2009 o 11:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok