Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

sara2
20. apr 2009

Mirri,u nás taky-tak.Nebuď smutná 😒

Kde ste kto????Saruľa mi spala poobede dlho,tak ešte je plná života 😎 .
Dnes som telefonovala s Oriel.Má niečo s notebookom preto tu nieje 😒 .A boli všetci chorí.Začala Lilka:vysoké teploty,kašeľ,brala ATB.Chytila to aj Oriel a vravela,že všetci v rodine...Ale,že Lilka je už natom ok,len ešte trošíčku kašle...tak nech sa skoro uzdravia.
Dobrú nocku 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
20. apr 2009

ORIEL skoro sa uzdravte a nech si uz naspat na koniku... 😎 😎 😎 🙂 🙂 🙂 😉

my sme dnes boli v optime...nakupila som detom krasne veci z hmka a tacca...sa tesim viac ako by som sebe kupila.. 😵 🙂

dobru nocku...

inna7
21. apr 2009

dobreee raaanko 🙂 🙂 🙂
kavicka uz na stole 😵 😵 dufam ze aj dnes bude pekne slnecno... 😎

sara2
21. apr 2009

Inna tak skoro si hore?
My sme od siedmej a to zaspala večer o pol jedenástej,koza naša malá 😉
Aj ja dúfam,že bude pekný deň aj dnes.
ahojte 😎

mirrinka
21. apr 2009

čawes 😉 my sme hore už od 6:15 😠 aj do škôlky sme dnes išli skoro - ešte ani pol ôsmej nebolo...ale už mám klídek 😀

emita
21. apr 2009

a to čo sa porobilo? deti sa nám vyspali cez víkend? 😝 my dnes tiež hore od 6.15. ja už aj palacinky mám napečené aby som mohla na obed oddýchnuť (strácam formu 😅 ) a hádam sa aj dačo poučiť ak malý dlhšie pospí 😝

bobooo
21. apr 2009

ahojte moji drobci papali ráno o 5 mliečko a nedaj ho žeby zaspali...malý zaspal tak po 20 minútach a malá o 5.45...a to Tobino bol už o pol 7 hore(vraj to mi len manžel povedal keď šiel do práce) a malá ani neviem...mňa zobudili o pol 8...ale teraz od pol 10 už spinkajú tak mám kľud...
andrii pýtala som sa ťa či si už bola s malým na očkovanie ale asi si to prehliadla..tak čo? bola si? je to do nožky? 😀

inna7
21. apr 2009

no my sme hore od 5.30...maleho chystam do školky... 😉

boboo my sme boli na očkovanie a bolo to do nôžky... 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
22. apr 2009

ahojte... 🙂 čo dnes porábate??
ja asi vybehnem do obchodu...chcela by som kvetinkové vykrajovačky...plus nejaké veci ešte...

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
22. apr 2009

ahoj 😉 my sa dnes chystáme zase niekam na výlet....včera sme boli na sninských rybníkoch,bolo super 😉
andrii,nevidela si včera náhodou tamarku? vravela,že sa jej zdalo,že si to ty,ale nebola si istá 😀
dúfam,že oriel a Lilka sú už v poriadku 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
22. apr 2009

Dobré ránko 😉
Nejako to tu stagnuje,čo? Vonku slniečko tak kto by to sedel,že?
Ja idem o chvíľočku na poštu.Sárinke poslala krstná balíček.Tak sa teší lebo vie čo v ňom bude 😀
Idem si dať dopping-kávu a potom frčíme.Sárka dnes vstala o šiestej a tak ju o dvanástej dam hajať.Navarené máme.Cesnačku polievku a buchty na pare. 🙂
Inna,keď budeš robiť tu torrtu tak určite pofoť.Sama vykrajuješ mačičku Kitty?
ahojte 😉

mirrinka
22. apr 2009

andrii,vraj si telefonovala,a bola si s dievčaťom - blondínkou (asi dcérka)...ale nie som si istá,či vravela,že na poliklinike,alebo kde....
sari a čo bude v tom balíku? 😀 😀 😀 😀 som zvedavá aj ja 😀

sara2
22. apr 2009

Normálne som závislák...tak si tu kávu rannú vychutnávam 😀 😀 😀

Mirri,Oriel su už ok.Včera som ich videla sa hrať tu u nás na sídlisku v pieskovisku.Ale do škôlky ju ešte nedáva.Poobede jej zavolám čo majú nové.
A v tom balíčku budú krásne čiersne lakovky 🙂 .Moja Sárka tomu hovorí "klopkačky".Už niekoľko párov sme odtiaľ mali.A sú fakt nádherné a kvalitné.

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
22. apr 2009

nechcela sa k tebe ozývať ked si telefonovala,a nebola si istá či si to ty 😀 ale poviem jej,že si to bola ty 😀

inna7
22. apr 2009

no keď človek odíde tak vy sa tu rozpíšete... 😀

Sara...no pokusím sa tu kiťušu vykrojiť ja....keď sa podarí jasné že nafotím....šak sa musím pochváliť, neeeee 😀 😉 no ja som práve druhý dopping dopila a ideme na trošku von...aj na poštu..
😉 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
22. apr 2009

no, viac ľudí tu teraz nieje ☹ aj nové konikárky sa niekde túlajú... ankatanka už ste zdravé? zajtra sa má ochladiť tak možno sa to tu rozbehne 😝

sara2
22. apr 2009

A má aj pršať... ☹
Inna aj ja som dnes o takomto čase bola na pošte.Boli sme si vyzdvihnúť ten balík.Sárka si tam zložila slnečné okuliare.Keď sme vyšli vonku z pošty som to pri obuve zistila a tak sme sa hneď vrátili.A samoška ,že tam neboli...ľudia su fakt sv... 😠 .
Idem ukladať malú.
dobrú nocku.
a čafte ráno pri káve. 😎

mirrinka
22. apr 2009

no teda sari...tí ľudia sú fakt svine a nebojím sa to napísať bez bodiek 😠 😠 😠
to fakt má zajtra pršať? ☹

inna7
23. apr 2009

Dobre ranečko.... 🙂

no zatiaľ vyzera ok, tak hadam ten daždik obíde humenné.. 😉

Sara, no tak to sa dalo čakať že tie škulky niekto vezme.... ozaj a včera som našla detské okuliare 😀 😉 🙂

neneeee....ja som bola aj tak na pošte 2...pri tescu... a tie topánočky boli dobré malej?

no pijeme kávičku???

sara2
23. apr 2009

Dobré ránko.
Boli jej ako uliaté.A predstavte si,že značka Cherookee 😀 .Moja bábika sa ráno zobudila nato,že ju bolí bruško ☹ .Tak verím,že ju to prejde.Berie teraz na reflux taký sirup Gastrotuss.A mám pocit či náhodou od toho nie.Lebo odkedy to má nasadené tak to je už druhykrát čo sa sťažuje.Ale keď som jej povedala,že ideme ku doktorke,tak zahlásila,že už nebolí 😀 .Ale má ho tvrdé.Čo jej dať,aby sa mohla vyprázdniť?

mirrinka
23. apr 2009

Ahojte 😉
sari,ja som dávala malej na vyprázdnenie duphalac sirup...ale ak nemáš tak skús prírodnú medicínu - nejaké uhorky s acidkom alebo tak nejako 😀 ale fakt,pomáha to...alebo černice sú na to dobré 😉
inna,tak ty si bola včera na našej pošte? ked pozriem z okna,tak tam dovidím 😀 škoda,že nie som ako tie staré babky čo len na okne sedia a vyzerajú - to by som ťa možno aj zahliadla 😀 😀 😀 😀

sara2
23. apr 2009

Ahoj Mirri.Dík za radu.Ten sirup mám.Ešte pred rokom ,keď sme mali isť v lete na dovolenku ,tak sa Sárka tiež sťažovala na bruško.A dr.mi vtedy predpísala ho.Ale sme ho nepoužili.Mama mi poradila šťavu zo slivkového kompotu a to aj zabralo.Ale teraz sme boli predchvíľou na wc úspešní 😀 😀 😀 .Tak to asi také akutne nebolo ako princezna vravela lebo už si pýtala aj "dobrotku"-t.j hocičo len nech je sladké 🙂 .
Mám už navarené a ďalej sa mi nič nechce a deň pred nami.Zajtra ideme do BB na kontrolu tak idem kupiť nejakú sváču na cestu.Budeme vyrážať tak po piatej ráno.Tak som zvedavá ako tigra budem budiť 😒 .

inna7
23. apr 2009

Sari presne slivkový kompót som ti chcela napísať...u nás len to zaberá...aj malému aj malinkej...už párkrát mala zápchu...a dala som jej šťavičku slivkovú od hipp a asi po hodinke sa vyprázdnila...u nás zaberá aj tá slivková kašička.. 😉
držím vám prsty zajtra 🙂 my ideme znova do KE...tešimtešim.. 😵
Mirri ja chodím len na "vašu" poštu...lebo sa dá blízko zaparkovať..hneď pod ňou 🙂 😉 no vidíš...tak si pekne hačaj na stoličku a zajtra tam idem zasa.. 😀 😀 😉 🙂

inna7
23. apr 2009

my dnes mám ryžový nákyp...no ešte je v rúre.. 😉 maličká chrápe..malý v školke..tak idem hodiť dopping.. 😝 🙂