• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
uf, my s kakaním našťastie nemáme problém. Šimonko sedí na nočníčku po každom jedle a tak aspoň 3x za deň sa podarí :slight_smile: ale dobre vedieť... slivková šťava...

no ja už navarené aj na zajtra, mám celý zvyšok dňa veget :sunglasses: večer ešte poštikám zopár gombíkov a umyje sa mi riad :grinning: zajtra poslednýkrát škola-potom už len skúšky. asi mi to bude chýbať :unamused: idem na rok prerušiť (otázka priorít :wink: )
23. apr 2009 o 14:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Emi dobre robíš.Mám kámošku.Majú 4 ročného a 6 mesačného chlapčeka.A prerušila vyšku na rok.A dobre urobila.Má s nimi kopec starostí.Sú často chorí :unamused:
pekný deň. :slight_smile:
23. apr 2009 o 15:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte baby.
prisla som sa trosku ukazat,lebo na vas akosi nemam cas :slight_smile:
Alex berie dalsie ATB-mal teploty a zapalene hrdlo,a to berie lieky na imunitu...aj na mna nieco lezie,tak sa liecime...
Andrii,minule som Ta videla na poliklinike.Urcite si to bola ty,len v tom momente som si nebola ista.Pozrela si na mna,ale asi si ma nespoznala,len si prechadzala,ja som cakala s Nellkou v cakarni... :slight_smile:
23. apr 2009 o 20:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tamarka skore uzdravenie :wink: .
Dobrú nocku.Ideme spať.Ráno budik o 5.00h.Len dufam,že nebude pršať celou cestou.
pa :slight_smile:
23. apr 2009 o 20:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobrú nocku.zajtra by nemalo pršať,vraj má byť pekne - no nechajme sa prekvapiť :wink:
sari,dnes som ťa asi videla :grinning: pred bytovkou,nastupovali ste do auta a tuším si akurát dávala malú do sedačky....teda ak si to bola ty,lebo sme tade preleteli určite nie 5O-tkou :grinning: :grinning: :grinning: nezaregistrovala som typ auta,ale tuším bolo svetlo modré,alebo modrošedé,niečo také sa mi marí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak vám praje zajtra šťastnú cestu :wink: a hlavne dobré výsledky :wink:
23. apr 2009 o 22:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, pekny dnicek :slight_smile:
24. apr 2009 o 09:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte hlasim sa vam yo skoly :grinning: :grinning: :grinning: vidim ze vsetci rozlietani po svete. momoyka ako sa mate?
24. apr 2009 o 15:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tamarka_na....mirrinka mi spomínala,že si ma videla, škoda,že si sa neozvala. ja ťa veľmi nepoznám,na fotke v pase ťa veľmi nie je vidieť,tak som možno na teba aj pozrela,keď som prechádzala,ale nevedela som,že si to ty :frowning2: . škoda, pokecali by sme,my sme tam čakali celé doobedu. Alex sa už má lepšie?

momoyka, zlatá si :slight_smile: ... aspoň si pozdravila,aby sme vedeli ,že si tu bola . :slight_smile: Aj tebe pekný deň,teda už večer
24. apr 2009 o 18:04  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaute babky....my meníme okná...prach mám ešte aj v ústach.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: sedím a kukám čo skôr pratať... :rolling_eyes: :unamused: :frowning2: :confounded: :astonished:
24. apr 2009 o 19:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte ja až tak večer....včera sme boli s drobcami na očkovanie-hrúza :stuck_out_tongue_closed_eyes: malá bola celý deň zamiaučaná, no a na Tobina to prišlo až dnes..od rána má teplotu celý deň 39,51...no teplota neteplota musela som ísť po obede s kočiarom von aspoň pred dom a konečne bol ticho a v pohode...dnes mi zaspali o pol 7 tak mám pokoj..a noc dúfam že bude kľudná manžel mi odcestoval na školenie a vráti sa až zajtra...no ak sa náhodou zobudia naraz na papanie tak to bude sranda... :stuck_out_tongue_closed_eyes: idem ešte kuk hokej a asi potom spať aká si som dobitá...dobrú nocku prajem všetkým... :dizzy_face:
24. apr 2009 o 21:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte.Nikto tu nieje?
Mirri,mohla som to byť ja.Ale auto máme tmavomodré a určite by si ho spoznala lebo je "bublinkové" :slight_smile:
prajem krásny deň.
25. apr 2009 o 09:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojteee ja som tu. ako ináč-so Šimonkom na kolenách-ináč sa nedá :angry:
25. apr 2009 o 09:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to tu nikto od rána nebol :confused: ...ahá, jasné.. a ešte k tomu krásny deň :wink:

emita ja podobne,alebo Matúš pod nohami :frowning2:
25. apr 2009 o 20:21  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojky, krasny den prajem. Ja som tu taak dlho nebola, ale skoro cely tyzden sme travili u mojich rodicov. Mala sa vybehala po zahrade, ze chodila spat o siedmej vecer :slight_smile: Teraz varim obedik a Tanka sla s ockom na plavaren :slight_smile:
26. apr 2009 o 11:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
super, my už tiež plavky máme :slight_smile: musíme ho začať otužovať aby zvykol na chladnejšiu vodu...

obedík navarený, chlapi išli spinkať asi sa pridám k nim :wink:
26. apr 2009 o 12:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak tak Emi, otuzujte :wink: my Tanku obvykle nemozme ani dostat z vody vonku, vreskot na celu plavaren :grinning: :grinning:
26. apr 2009 o 12:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Humenné :wink:
Tak nejak to tu flákame,čo?
My sme celý deň z domu preč.Boli sme u svokrovcov.Zišlo sa tam kopec detí,od susedov,od nás z rodiny.Riadná materská škôlka. :wink: .Sárka je taká unavená,že zaspáva teraz na nočníku :grinning: .Ale má piesok až v hlave lebo v pieskovisku boli preteky kto viac poje piesku a kto viac vyhádže...tak ideme ešte sprchovať a haji.
Mirrinka,Inna žijete?
26. apr 2009 o 20:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahooooj...ja žijééém.....len nedávno sme dorazili domov,boli sme na výletiku :wink: v Betliari.....
26. apr 2009 o 21:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vstávať žienky :grinning:
27. apr 2009 o 09:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aHOJTE ZIENKY..... :grinning: :grinning: Doma este stale nemam notebook :cry: :cry: A neviem,ci este bude.... stale je v oprave...... mam nieco s diskom,alebo nieco take.... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: lilka je uz v skolke,tak sa tesila,ze riadne vstala o 06,00... no taka som nervozna,ze az...... :angry: :angry: kurnik,po dvoch tyzdnoch dam zdrave dieta do skolky a tam minimalne 3 chore deti :angry: :angry: :angry: Normalne myslim,ze explodujem :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Nechapem tych rodicov :angry: :angry: :angry: :angry: len som vas chcela pozdravit...paaaaa
27. apr 2009 o 09:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Už sme hore :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Od pol ôsmej....A varíme obedík a hajde vonku potom.
Ako sa máme ženušky?Mirri,a ako bolo na výletiku?
27. apr 2009 o 09:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Betliar-to znie super.

a čo varíte?

my asi doobedu vonku nepojdeme. dosť fúka :unamused:
27. apr 2009 o 09:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
na výletiku bolo super.....mám aj kopu fotiek,ale všetky si dávam na facebook....a tam mám medzi priateľmi len innu...ostatné ho nemáte?
v tom Betliari je krásne,a dá sa tam stráviť aj celý deň,lebo je to strašne veľké a je tam čo obzerať...prechádzali sme aj vedľa Krásnej hôrky,ale už bolo neskoro,tak tam pôjdeme nabudúce :wink:

emi,ja dnes robím len cestovinky - so slaninkou,kukuricou,paradajkou a smotanou...mňam,mňam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
sari a ako ste dopadli na tej kontrole?
oriel,snád Lilka znova neochorie,niektorí rodičia sú fakt na hlavu :angry: my sme dnes do škôlky nešli,lebo Lianke sa nechcelo vstávať,zobudila sa na budík a potom vraví: mami,ja chcem ešte spinkať - tak sme spali do pol deviatej :grinning:
27. apr 2009 o 11:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babky....no my sme teraz uz treti den u nasich...domov chodim len upratovat...hrozne kolko neporiadku a prachu pri meneni okien.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: zajtra by sme uz mali prist domov... :sunglasses:

mirri...a ja na ten fejsbuk ani nechodim...nejak som si ho neoblubila... :unamused: :wink: :slight_smile: semtam pozriem novinky..

no idem kukať spravy...
27. apr 2009 o 19:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som na facebooku zaregistrovaná ale tiež tam nechodím. nemám kedy sa tam ani zorientovať.. :unamused:

dnes si Šimonko vzal dudku, ľahol na posteľ a zaspal. bolo ešte len 10.40 :confused: spal 30 min. a poodebe už nechcel spať. o 17.00 prekonal krízu a zase je plný energie. dám mu ešte 15 min. a ideme hajať :wink:
27. apr 2009 o 19:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Všetko najlepšie Sárinke k prvému rôčku :wink: cmuky cmuk...
28. apr 2009 o 07:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ĎAKUJEME MIRRI... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: máš z fejsbuku??.. no oslavka bude až cez víkend...dúfajme že sa to všetko stihne.. :slight_smile:
28. apr 2009 o 08:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte :sunglasses:

Tiež prajeme malej,krásnej princezničke VŠETKO NAJ :wink: :wink: :wink: .
Čo robíme dneska kočky?Ja varím od rána.Sárka bola u dr.na pich pich,ale vôbec neplakala :slight_smile: A ideme o chvíľku na bicykel.A na obed ju dám spať a urobím žemľovku.
Nechce sa vám niektorej pribehnúť mi požehliť? :grinning:

Mirri, v BB všetko ok,ale v júni 24teho ideme tam na tri dni.To uško budú operovať tam.
28. apr 2009 o 09:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja sa pridávam : tak všetko naj naj naj.... :grinning:
28. apr 2009 o 10:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kočky neviete mi poradiť...kámoškina dcérka dostala ovčie kiahne.Minulý týždeň v piatok večer sa osypala a dostala teploty.V stredu sa moja Sárka s ňou hrala.Neviete ako sa prenášajú?Ja som kdesi čítala,že su prenosné až v tej fáze,keď už su pluzgeriky vodnaté.Je to pravda?Ňo lebo keď to Sárka chytí tak ma asi porazí.Čakajú nás kúpele o tri týždne.Už sme sa tu bavili na tu tému,ale nepamätám si už.
28. apr 2009 o 17:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš