Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

emita
23. apr 2009

uf, my s kakaním našťastie nemáme problém. Šimonko sedí na nočníčku po každom jedle a tak aspoň 3x za deň sa podarí 🙂 ale dobre vedieť... slivková šťava...

no ja už navarené aj na zajtra, mám celý zvyšok dňa veget 😎 večer ešte poštikám zopár gombíkov a umyje sa mi riad 😀 zajtra poslednýkrát škola-potom už len skúšky. asi mi to bude chýbať 😒 idem na rok prerušiť (otázka priorít 😉 )

sara2
23. apr 2009

Emi dobre robíš.Mám kámošku.Majú 4 ročného a 6 mesačného chlapčeka.A prerušila vyšku na rok.A dobre urobila.Má s nimi kopec starostí.Sú často chorí 😒
pekný deň. 🙂

tamarka_na
23. apr 2009

Ahojte baby.
prisla som sa trosku ukazat,lebo na vas akosi nemam cas 🙂
Alex berie dalsie ATB-mal teploty a zapalene hrdlo,a to berie lieky na imunitu...aj na mna nieco lezie,tak sa liecime...
Andrii,minule som Ta videla na poliklinike.Urcite si to bola ty,len v tom momente som si nebola ista.Pozrela si na mna,ale asi si ma nespoznala,len si prechadzala,ja som cakala s Nellkou v cakarni... 🙂

sara2
23. apr 2009

Tamarka skore uzdravenie 😉 .
Dobrú nocku.Ideme spať.Ráno budik o 5.00h.Len dufam,že nebude pršať celou cestou.
pa 🙂

mirrinka
23. apr 2009

dobrú nocku.zajtra by nemalo pršať,vraj má byť pekne - no nechajme sa prekvapiť 😉
sari,dnes som ťa asi videla 😀 pred bytovkou,nastupovali ste do auta a tuším si akurát dávala malú do sedačky....teda ak si to bola ty,lebo sme tade preleteli určite nie 5O-tkou 😀 😀 😀 nezaregistrovala som typ auta,ale tuším bolo svetlo modré,alebo modrošedé,niečo také sa mi marí 😀 😀 😀 😀

tak vám praje zajtra šťastnú cestu 😉 a hlavne dobré výsledky 😉

momoyka
24. apr 2009

ahojte, pekny dnicek 🙂

emita
24. apr 2009

Ahojte hlasim sa vam yo skoly 😀 😀 😀 vidim ze vsetci rozlietani po svete. momoyka ako sa mate?

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
24. apr 2009

čaute babky....my meníme okná...prach mám ešte aj v ústach.. 😝 😝 😝 sedím a kukám čo skôr pratať... 🙄 😒 ☹ 😖 😲

bobooo
24. apr 2009

ahojte ja až tak večer....včera sme boli s drobcami na očkovanie-hrúza 😝 malá bola celý deň zamiaučaná, no a na Tobina to prišlo až dnes..od rána má teplotu celý deň 39,51...no teplota neteplota musela som ísť po obede s kočiarom von aspoň pred dom a konečne bol ticho a v pohode...dnes mi zaspali o pol 7 tak mám pokoj..a noc dúfam že bude kľudná manžel mi odcestoval na školenie a vráti sa až zajtra...no ak sa náhodou zobudia naraz na papanie tak to bude sranda... 😝 idem ešte kuk hokej a asi potom spať aká si som dobitá...dobrú nocku prajem všetkým... 😵

sara2
25. apr 2009

Ahojte.Nikto tu nieje?
Mirri,mohla som to byť ja.Ale auto máme tmavomodré a určite by si ho spoznala lebo je "bublinkové" 🙂
prajem krásny deň.

emita
25. apr 2009

ahojteee ja som tu. ako ináč-so Šimonkom na kolenách-ináč sa nedá 😠

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ankatanka
26. apr 2009

Ahojky, krasny den prajem. Ja som tu taak dlho nebola, ale skoro cely tyzden sme travili u mojich rodicov. Mala sa vybehala po zahrade, ze chodila spat o siedmej vecer 🙂 Teraz varim obedik a Tanka sla s ockom na plavaren 🙂

emita
26. apr 2009

super, my už tiež plavky máme 🙂 musíme ho začať otužovať aby zvykol na chladnejšiu vodu...

obedík navarený, chlapi išli spinkať asi sa pridám k nim 😉

ankatanka
26. apr 2009

tak tak Emi, otuzujte 😉 my Tanku obvykle nemozme ani dostat z vody vonku, vreskot na celu plavaren 😀 😀

sara2
26. apr 2009

Ahoj Humenné 😉
Tak nejak to tu flákame,čo?
My sme celý deň z domu preč.Boli sme u svokrovcov.Zišlo sa tam kopec detí,od susedov,od nás z rodiny.Riadná materská škôlka. 😉 .Sárka je taká unavená,že zaspáva teraz na nočníku 😀 .Ale má piesok až v hlave lebo v pieskovisku boli preteky kto viac poje piesku a kto viac vyhádže...tak ideme ešte sprchovať a haji.
Mirrinka,Inna žijete?

mirrinka
26. apr 2009

ahooooj...ja žijééém.....len nedávno sme dorazili domov,boli sme na výletiku 😉 v Betliari.....

mirrinka
27. apr 2009

vstávať žienky 😀

oriel
27. apr 2009

aHOJTE ZIENKY..... 😀 😀 Doma este stale nemam notebook 😢 😢 A neviem,ci este bude.... stale je v oprave...... mam nieco s diskom,alebo nieco take.... 😀 😝 😝 lilka je uz v skolke,tak sa tesila,ze riadne vstala o 06,00... no taka som nervozna,ze az...... 😠 😠 kurnik,po dvoch tyzdnoch dam zdrave dieta do skolky a tam minimalne 3 chore deti 😠 😠 😠 Normalne myslim,ze explodujem 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 Nechapem tych rodicov 😠 😠 😠 😠 len som vas chcela pozdravit...paaaaa

sara2
27. apr 2009

Už sme hore 😀 😝 .Od pol ôsmej....A varíme obedík a hajde vonku potom.
Ako sa máme ženušky?Mirri,a ako bolo na výletiku?

emita
27. apr 2009

Betliar-to znie super.

a čo varíte?

my asi doobedu vonku nepojdeme. dosť fúka 😒

mirrinka
27. apr 2009

na výletiku bolo super.....mám aj kopu fotiek,ale všetky si dávam na facebook....a tam mám medzi priateľmi len innu...ostatné ho nemáte?
v tom Betliari je krásne,a dá sa tam stráviť aj celý deň,lebo je to strašne veľké a je tam čo obzerať...prechádzali sme aj vedľa Krásnej hôrky,ale už bolo neskoro,tak tam pôjdeme nabudúce 😉

emi,ja dnes robím len cestovinky - so slaninkou,kukuricou,paradajkou a smotanou...mňam,mňam 🙂 🙂 🙂 🙂
sari a ako ste dopadli na tej kontrole?
oriel,snád Lilka znova neochorie,niektorí rodičia sú fakt na hlavu 😠 my sme dnes do škôlky nešli,lebo Lianke sa nechcelo vstávať,zobudila sa na budík a potom vraví: mami,ja chcem ešte spinkať - tak sme spali do pol deviatej 😀

inna7
27. apr 2009

ahojte babky....no my sme teraz uz treti den u nasich...domov chodim len upratovat...hrozne kolko neporiadku a prachu pri meneni okien.. 😝 zajtra by sme uz mali prist domov... 😎

mirri...a ja na ten fejsbuk ani nechodim...nejak som si ho neoblubila... 😒 😉 🙂 semtam pozriem novinky..

no idem kukať spravy...

emita
27. apr 2009

ja som na facebooku zaregistrovaná ale tiež tam nechodím. nemám kedy sa tam ani zorientovať.. 😒

dnes si Šimonko vzal dudku, ľahol na posteľ a zaspal. bolo ešte len 10.40 😕 spal 30 min. a poodebe už nechcel spať. o 17.00 prekonal krízu a zase je plný energie. dám mu ešte 15 min. a ideme hajať 😉

mirrinka
28. apr 2009

Všetko najlepšie Sárinke k prvému rôčku 😉 cmuky cmuk...

inna7
28. apr 2009

ĎAKUJEME MIRRI... 😵 😵 😵 máš z fejsbuku??.. no oslavka bude až cez víkend...dúfajme že sa to všetko stihne.. 🙂

sara2
28. apr 2009

Ahojte 😎

Tiež prajeme malej,krásnej princezničke VŠETKO NAJ 😉 😉 😉 .
Čo robíme dneska kočky?Ja varím od rána.Sárka bola u dr.na pich pich,ale vôbec neplakala 🙂 A ideme o chvíľku na bicykel.A na obed ju dám spať a urobím žemľovku.
Nechce sa vám niektorej pribehnúť mi požehliť? 😀

Mirri, v BB všetko ok,ale v júni 24teho ideme tam na tri dni.To uško budú operovať tam.

bobooo
28. apr 2009

aj ja sa pridávam : tak všetko naj naj naj.... 😀

sara2
28. apr 2009

Kočky neviete mi poradiť...kámoškina dcérka dostala ovčie kiahne.Minulý týždeň v piatok večer sa osypala a dostala teploty.V stredu sa moja Sárka s ňou hrala.Neviete ako sa prenášajú?Ja som kdesi čítala,že su prenosné až v tej fáze,keď už su pluzgeriky vodnaté.Je to pravda?Ňo lebo keď to Sárka chytí tak ma asi porazí.Čakajú nás kúpele o tri týždne.Už sme sa tu bavili na tu tému,ale nepamätám si už.