• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
všetko najlepšie Sárinke emoticon nech sa jej darí a nech robí radosť.

sara neporadím emoticon
28. apr 2009 o 17:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sara, malá sa s ňou hrala predtým v stredu? pred piatkom,ako sa vysypala? Inkubačná doba ovčích kiahní je dva týžne,takže Sarka ich mohla chytiť... a môžu jej vyliezť po tých dvoch týždňoch...teda presne pred tým,ako vám treba odísť... emoticon
nie som si istá a nechcem ťa zavádzať,ale podľa mňa sú prenosné skôr,ako až keď sú pľuzgieriky...ale fakt si nie som istá... no môžem ťa upokojiť...sárka ich nemusí dostať.Keď boli moje dievčatá malé,tak kamarátkina malá ich dostala,tak som sa bola s dievčatami u nej hrať,nech to dostanú,kým som ešte na materskej emoticon a nie až keď nastúpim do práce. Spolu sa hrali, pili náročky z jedného pohárika ,objímali sa... a nič.. nedostali ich....zopakovalo sa to po dvoch mesiacoch,keď ich dostal malý druhej kamarátky....tak isto sme ich boli navštíviť emoticon a nič.... dostali ich až o tri roky neskôr, Kristínka ich chytila od niekoho v škole.. a keď skončila ona,dostala kiahne Simonka...až po dvoch týždňoch...takže som bola na OČR až mesiac.
ozaj, všetko najlepšie Sárinke,hlavne veľa,veľa zdravíčka,ale samozrejme aj všekto ostatné emoticon
28. apr 2009 o 19:23  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Andrii.No už som si obvolala pár ľudí.A je to tak ako píšeš ty.Tak len verím,že teraz ich naozaj nedostala. emoticon
28. apr 2009 o 20:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sara. držím palce... emoticon
28. apr 2009 o 21:01  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobré ránko. dnes som prvá? emoticon
29. apr 2009 o 08:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobré ránko.. emoticon
sara kiahne sú nákazlivé od začiatku tak že tak ale držím palca aby ste si nič nepriniesli ... emoticon
waw a ja druhá...to sa mi ešte nestalo...
29. apr 2009 o 09:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tretiáááááááááááááááááááááááááááá emoticon emoticon emoticon emoticon
29. apr 2009 o 10:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sari,pekné fotky emoticon to bol ale nádherný darček od krstnej emoticon
držím aj ja prsty,aby ste nič nechytili....
29. apr 2009 o 10:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
asi ste si všetky užívali letné počasie emoticon paráda, že?
29. apr 2009 o 20:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobré ránko... emoticon emoticon emoticon tak toto tu ešte nebolo ja a prváááááá emoticon
No včera aj u nás bolo veľmi teplo, bambuchy šli len v tričku s dlhým rukávom a rifličkách - konečne žiadna bundička... emoticon
30. apr 2009 o 09:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čafko..no nejak to tu vááázne.. emoticon emoticon emoticon ja stále len pratám a pratám... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon

ale dnes sa to už dá nejak doporiadku... emoticon konečne..
30. apr 2009 o 12:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emoticon emoticon emoticon to čo sa robí? kde ste všetci?
1. máj 2009 o 08:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojky, ako? My sme zatial tu emoticon Ale o chvilku vyrazame vonku. je pekne.
1. máj 2009 o 09:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pekný deň kočky prajeme emoticon
Každý rozlietaní,čo?
Treba,treba si užívať teplo emoticon
1. máj 2009 o 11:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte..hej rozlietani...z jednej izby do druhej...a späť... emoticon dnes som stihla akurat tak detsku vymalovat....este zvysne 4izby.. emoticon
1. máj 2009 o 18:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahooooojte.... nikde nikto? emoticon
pridala som fotky do albumu - Matúš na Veľkú noc,tak kuknite,ak chcete emoticon
1. máj 2009 o 20:12  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj Andrii,idem kuknuť emoticon
1. máj 2009 o 20:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Andrii,na tej poslednej je na "zcmukanie"-blbý výraz,ale myslím tým,že len ho pusinkovať emoticon .A aký doladený žltý ku korbáčiku so žltou stuhou-mamka si dáva na fešákovi záležať emoticon .Je krásnučký emoticon emoticon
1. máj 2009 o 20:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sara2..... emoticon ...to bol večer predtým v pižamku a náhodou sa to tak zladilo emoticon
1. máj 2009 o 20:45  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no a pridala som aj fotky do albumu dievčat,tak tiež môžte kukúť emoticon
1. máj 2009 o 21:09  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Čaute kočky.Moja bábika je chorá.Teploty chvála Bohu nemáme,ale je zahlienená jak fras.Inhalujeme,odsávame a tak... emoticon no už dlho to tu nebolo,tak aj my musíme...
no ale kde ste kto???? emoticon
2. máj 2009 o 19:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte....andrii...máš riadne kočky doma... emoticon dievčatá sú krásne... emoticon emoticon emoticon a malinký ako hovorí sara na spapanie.. emoticon emoticon

Sara..Sárke želám skoré uzdravenie...nech vám to čím skôr prejde... emoticon
ešte mi ostala jedna izba..detská..ale už nevládzem, tak pokračovanie v pondelok.. emoticon
2. máj 2009 o 20:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrii malý rozkošný ako vždy ale dievčatá ako sa vytiahli emoticon kočky emoticon

Sara, tak nech to skoro prejde...

inna no ty si výkonná emoticon emoticon emoticon mne by sa zišla nejaká extra energia. ja som vždy uťahaná emoticon

my sme dnes "otvorili" grilovaciu sezónu emoticon poobede to vyzeralo s počasím všelijako ale nakoniec bol z toho príjemný večer.
2. máj 2009 o 20:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inna úžasné fotky emoticon emoticon emoticon júúúj krásnučká je emoticon
2. máj 2009 o 20:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Emita aj my sme grilovali....prave som dobaštila emoticon emoticon ...výkonná..? no ked musím tak musím... emoticon keď som bola tehotná, tiež som bola vkuse unavená... emoticon
2. máj 2009 o 20:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte.... už ste všetky vonku? emoticon
inna,krásne fotky,malá je nádherná emoticon
my sme boli v piatok v KE - na detskej železničke,aj v ZOO,bolo super emoticon
3. máj 2009 o 12:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaute,konečne to tu trochu ožilo.... emoticon
ďakujem...dievky sú už riadne veľké a keď s nimi idem,tak sa známi smejú,že sme ako tri sestri emoticon .ale teda, už začína s nimi nabíjať puberta,tak sa teším emoticon
inna,malá je veľmi zlatunká a kočka ako jej poobliekaná emoticon
sara2,rýchlo sa uzdravte a užívajte si vonku slniečka.
aj ja chcem grilováááááť emoticon
3. máj 2009 o 14:41  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ďakujem emoticon emoticon emoticon na tych fotkach ma presne rôčik emoticon no ale od včera kýcha a niečo na ňu lezie.. emoticon sara vy sa ako mate? je malej uz lepsie?
3. máj 2009 o 21:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte.Inna ešte som len teraz tu nakukla,tak fotky pôjdem pozrieť o chvíľku.Nasadila som Sárke Fenorin,ako si aj minule radila a kašeľ sa zmenil zo suchécho na taký vlhký-vykašliava.Inhalujeme aj fyziologický plus ambrobene,tak uvidíme.Ale zajtra s ňou pre istotu zájdem k dr.Blížia sa tie kúpele,tak nechcem dopadnúť tak,že tam kvôli chorobe nepôjdeme.Alebo ak nefasneme tie kiahne... emoticon
dobrú noc kočky emoticon
3. máj 2009 o 22:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte. žeby som bola v takom čase prvá?

dnes máme "skvelý" deň. Šimonko vôbec nespal zato vytáčal ma o 106 emoticon teraz vypadli s tatom vonku lebo ja som hotová emoticon včera sa nám darilo viac... boli sme na rybačke a chytila som pstruha emoticon bola to sranda. manžel mi dal udicu že si ma chce sfotiť no a mne sa tam chytila ryba emoticon najlepšie bolo že on so švagrom chytali už 2 hodiny a nič emoticon

Sárky nech sa skoro uzdravia... držíme palce...
4. máj 2009 o 15:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš