Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
4. máj 2009

andrii prečo chceš mať po? máš veľa starostí?

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
4. máj 2009

no, veď pokiaľ nebudú ďalšie krstiny tak už oddýchneš 🙂 🙂 🙂 ja to mám práveže rada. už sa teším na krstiny 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
4. máj 2009

Ahojte Andrii a Emi,ste sa rozpísali 😀 .A čo Mirrinka? Vonku krásne tak to tu vázne,čo?
Bola som s malou dnes u dr.Vzala jej výtery tak uvidíme.Zatiaľ bez liekov.Len také domáce...
🙂

bobooo
4. máj 2009

ahojte my sme víkendovali u vás v He...teda u svokrovcov...v sobotu manžel vypadol s deťmi von a to som za nimi k daisy šla asi o siedmej večer...domov sme došli o 8..no a deti už boli hotové...normálne chodia spať o tej pol 7 - 7...a v sobotu o pol 9 😝 -hrúza...ale inak aspoň bolo pekne teplúčko... 😎 😎

emita
4. máj 2009

andrii to je pravda, prijímanie som ešte ako rodič nechystala. stále som stála na tej druhej strane: pomáhala som deti pripravovať v cerkvi. a smutné bolo že veľa rodičov sa trápilo o všetko ostatné len nie o "duchovno". ale to nebude tvoj prípad... 😉 nech vám to pekne víde 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrii
4. máj 2009

že zvldnuť 😀 😀 😀

bobooo
4. máj 2009

andrii to sme sa rozhodli tak narýchlo ale nabudúce ak budem vedieť tak nie je problém povedať poprípade sa niekde stretnúť...budem rada 😀 😀
ale tak ja už končím som nejaká unavená...tak sa zatiaľ majte..pa

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
5. máj 2009

nie, ja som tu bola prvá 😀 len pri Šimonkovi sa nedá písať...

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
5. máj 2009

No kočky ja som určite bola prváááá 😀 .Mala som počítač zapnutý už o siedmej..ale nedostala som sa "na koníka".Sárka bola s tatíkom opäť na výtery ráno a ja som behala po byte ako špinavé prádlo.Idem aj ja dať poprať ale kávičku som už mala na lačno.
Čo sa to tu s vami deje? Tamarka sa neukáže,Mirrinka tiež,Inna dúfam,že ste v poriadku...Oriel má chorú Lilku zasa.Včera som sa stretla s našou spoločnou známou,takže Lili nechodí do škôlky,že na ňu opäť niečo lezie 😒 Moja má nos "zabetonovaný" až hrúza.Ale ideme vonku o chvíľku.Von sa jej dýcha lepšie.
Pekný deň mamičky a detičky 😉

mirrinka
5. máj 2009

Ahojte 😉 aj na nás niečo lezie ☹

bobooo
5. máj 2009

ahoj môžme sa kľudne niekedy stretnúť ak budeme v He...
neviem čo to tu lieta aj u nás ale moji malý su od rána nejaký zasoplený...nie veľmi ale tak viac ako je normál tak neviem...večer som ich kúpala ale to sa potom najedli a hneď šli spať tak myslím že nemali ani kedy sa nachladiť 🙄 🙄
andri vďaka ale myslím že každá z nás má nádherné detičky, aspoň iné som tu zatiaľ nevidelá len také zlatunké, na spapanie... 😎 😀

inna7
5. máj 2009

čafte babulky...ja som nemala pc....až dnes som si poňho bola u manžela v praci 😵 no mala stale zasoplena...ja jej davam trifed sirupcek, tak sa mi vidi, že nejde do horšieho...ale už aj na mňa čosi lezie..hrdlo ma pobolieva... 😖

Emi...gratulujem k pstruhovi...fajny bol?? hmm idem si dať rybky..dnes som ešte nevarila...no konečne som všetko dopratala.. 😝 🙂

ja som dnes zašla do hypernovi s malou a dostali sme pri pokladni každá po ružičke... 🙂

tak všetkým chorým skoré uzdravenie.. 🙂 🙂 🙂

andrii
5. máj 2009

inna7,tak máš krásne,keď už všetko upratané.... to čo dnes je,že dávali ruže?

inna7
5. máj 2009

hej andrii sa tešim...konečne .. lebo v nedeľu chcem robiť oslavku malinkej...v sobotu pečiem tortu...achjaj...no ale potom už bude nejaký čas naozaj kľud.. 😉
neviem čo je dnes že dávali ružičky..a také krásne ružové... 🙂

inna7
6. máj 2009

dobré ránko...takže prvááá??? 😉 Lukino v škôlke, kávička na stole a malinkú zaras šupnem do postieľky... 😎 len ešte musí skontrolovať všetky hračky v jej koši.. 😉
včera som robila tie rybky...ináč všetko čo robím "na rýchlo" tak mi vyjde a chutí skvele... 😎 🙂 😵

pekný dník všetkým....čo dnes robíte?

emita
6. máj 2009

my máme za sebou "parádnu" noc. Šimonko 3 hodiny nespal. potom síce dospával do 8.00 ale aj tak. a dnes poobede ideme do PO lebo mám zápočet tak snáď to bude v pohode

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
6. máj 2009

Ahoj Humenné....
Čo porábate?Ja mám hlavu ako po prepitej noci.A to len preto,že som so Saruľou poobede dala šlofíka.Ja nemôžem spať cez deň lebo potom mi je blbo 😒
Ako sa vám darí?
Emi,daj vedieť ako si dopadla. 🙂

sara2
6. máj 2009

Idem ukladať Sarinku.
Tak vám prajem dobrú nocku ničím nerušenú 😉
Ráno dáme kafe,ok? Vyzerá ,že bude škaredo tak asi budeme viaceré trčať doma,že?
pa 😀

emita
6. máj 2009

ahojte, dopadla som myslím že v pohode. Šimonko ostal doma s babkou. Zaskočili sme aj ku kmotrovcom takže celkom fajne bolo ale všetko také rýchle že ani neviem či sme niekde vôbec boli 🙂

inna7
7. máj 2009

Ahojte.... 🙂 no dnes to vonku vyzera celkom pekne,nie?? 😎 akurát pofukuje...
asi sa vyberiem k našim...nech trošku pobavia deti... 😵

emita
7. máj 2009

no, nejak sa cez noc vyčasilo 🙂

tí ktorí dávate deťom kravské mlieko: kupujete stále tú istú značku, alebo striedate? akú?

sara2
7. máj 2009

Ahojte 😉
Emi,my sme dávali Sárike medzi rokom a druhým rokom len kravské mliečko.Nekupovala som trvanlivé,ale čerstvé.A vtedy som zistila,že práve takýchto mliečok je na trhu málo.Ale v Tescu som kupovala Tatranské čerstvé 8-dňové plnotučné mliečko.Dostávali ho tam dvakrát v týždni.Takže sme mali stále čerstvé.Sárka vtedy popila jedno celé na deň.Aj som ho prevárala.Hoci debatky o tom či prevárať alebo nie bolo na dennom poriadku.Ale akosi som sa priklonila k názoru naších mamičiek a tetušiek a tie vraveli,že nám stále ako deťom prevárali...tak som to robila aj ja.
Čo dnes varíte?
Kočky včera som bola v cukrárni Katka a zistila som,že tam majú také tie obrázky na torty rozprávkové navrch.Pamätáte čo sme sa tu o tom už bavili tuším s Dagsty.Tak tam ich maju.Videla som morsku pannu,macka pu,barbie.

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz