Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

inna7
7. máj 2009

ja mám pečené kura na kapuste ešte od včera....takže nevarím...
tú oblátku som mala aj ja - spidermana pre Lukáška...kupovali sme ju v KE..tu ešte nikde nemali...tak dobré vedieť, že ich majú v katke... 😉

my sme mlieko striedali...raz plnotučné a raz polo...ale malý ho pil neskôr...od 2,5r...a značku som nemala nejakú obľúbenú...podľa toho v akom obchode sme boli 😉

inna7
7. máj 2009

no kde ste všetky??? andrii ako ste dopadli s Kristínkou...?
my sme nakoniec ostali doma...pozehlila som a povesala zaclony...moja najneoblubenejsia praca 😠 ale uz mam pokoj...
odbehla som iba na postu...taka neupravena hrozna...a kto tam bol??? moj byvaly napadnik... 😅 😲 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
7. máj 2009

chúďatko, držím prsty aby sa jej to čím skôr pekne zahojilo... 😵
no to ti poviem....zákon schválnosti u mňa platí na 100%...keď som "kráááásna" akotak upravená...tak ani muchu nestretnem... 🙄 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
7. máj 2009

Andrii a o aké očkovanie ide.Chúďa.
Nás čaká očkovanie na TBC.Sárka má 3,5 a ešte nebola zaočkovaná.A vraj to tiež hnisá dlhšie.
Inna,aj mňa to pobavilo.Vždy to tak je-zákon schválnosti 😒
Andrii,neviem koľko tie oblátky stoja.Cenu som si nevšimla.Ale dnes som zháňala modrú potravinovú farbu pre Lukina na tortičku a nemám ju.A tie ozdobky su neskutočne drahé.
ahoj 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
7. máj 2009

ale ženy, veď všetky sme prirodzene krásne 😉 alebo snáď pochybujete že vás Boh stvoril dostatočne pekné? 😕 😅 🙂

ja som sa dnes nič nenaučila 😖 🙄 snáď to zajtra dobehnem...

mirrinka
7. máj 2009

Ahojte...zeby posledná? 😀
andrii,aj ja som rada,že som na teba mohla zakričať 😀 😀 😀 škoda,že tá zelená tak skoro zasvietila 😀 😀 😀
my sme u našich,robili sme grilovačku,len hnusný vetrisko fúkal,tak to bolo oničom 😠 snád zajtra bude lepšie,tiež sa chystáme grilovať k známym do Brekova 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
8. máj 2009

dnes paráda 😎 ako v lete. idem pridať nejaké fotočky z rybačky 😉

bobooo
8. máj 2009

ahojte...no tak neviem akosi dnes asi každý vonku také nádherné počasie je... 😎 zajtra by sme mali ísť po obede do He a budeme tam spať do nedele...ale neviem či nepôjdeme do švagrinky do Kamenice pretože mala meniny a vôbec neviem ako by sme sa mohli dohodnúť na stretku totiž naši v he nemajú internet... 🙄

inna7
9. máj 2009

čafte babky....dnes idem piecť tortu, tak držte prsty... 🙂 🙂 🙂

emi ta rybka je presne pre Šimonka, nie?? 😉

tak želám vám pekný dník...prídem večer...papa 🙂 🙂 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
9. máj 2009

🙂 🙂 🙂 no oni sú takí dvaja frajeri 😎 to som si už minule všimla že majú rovnaké fľašky 😉 k tomu spaniu neviem či mám gratulovať... nám spí teraz úžasne: vkuse od 20.15 do 7.45. minule spravil rekord: 8.10 😕

inna torta už upečená? 🙂

my sme sa dnes vybrali do Zemplínu 🙄 také som mala veľké očakávania... manžel sa síce super zaodel ale ja nič moc. všetko čo sa mi páčilo bolo také že som nezmestila bruško. a dokonca som kúpila tuniku čo mi je už teraz malá 😖 som skúšala zelenú a bola fajn a potom som sa rozhodla že vezmem radšej oranžovú. tak som vzala takú istú veľkosť ale som ju neskúšala lebo sme sa ponáhľali a doma keď som oskúšala tak som myslela že ma... 😠 no nič ponosím inokedy... ináč je krásna 😝

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
9. máj 2009

nie nevieme čo to bude. na sono idem tak o 3-4 týždne asi. no tak uvidíme a možno ani nie 😀 idem sa učiť-hurá konečne 😅

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
10. máj 2009

pekneee 🙂 my sme oslavovali s našimi babkami. mali sme aj grilovačku u svokrovcov no a malého nám bavila švagrinka takže sme super oddýchnutí 😎

inna7
10. máj 2009

ahojte...tak oslavka dopadla ako hovorí Sara "jedna báseň" 🙂 😉 😵 tortička bola superovská...aj sa mi celkom podarila...teda všetkým sa páčila.. 😵 😵 😵 šak kuknite album.. 😉 ráno čakám chvály 😀 😀 😀
a teraz oddychujem...pri čokoláde...nohy necítim čo som obskakovala hostí..

tak dobrú nocku a zajtra ráno budem prváááá.... 😝

inna7
11. máj 2009

ahojte...tak predsa som prvaaa... 🙂 kraaasny slnecny den vsetkym !!! 😎 🙂 😵
asi vybehneme do mesta....
🙂

emita
11. máj 2009

teda inna: torta super-si frajerka 😉 a Sárka zlatučká 🙂 tak dnes sa rekreuj 😀

dnes som videla oriel 🙂 šoférovala som z poradne tak som ju videla na Mierke. dostala som dnes prenatal box tak Šimonko má zábavu 😀 toľko letátov a brožúr... 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
11. máj 2009

ďakujem babky.... 😵 😵 😵 áno podľa toho tričulka... 🙂 Andrii držím prsty aby neplačkal...moja spinkala dobre aj po očkovaní...tak verím, že aj vy budete v pohode.. 🙂

malinká dostala presne tie sandálky adidas čo som jej chcela kúpiť..tak sa tešíííím...aj bábiku a krásne oblečko...(píšem keby ste sa pýtali čo dostala 😀 )

s oriel somsi písala, tak už by mala každú chvíľu nabehnúť na koníka 🙂 🙂 🙂

emita
11. máj 2009

andrii nebola tvoja Kristínka dnes v centre a nemala rifle a ružové tričko? teda videla som dievčatko čo sa na ňu podobalo...

sara2
11. máj 2009

Inna,som v nemom úžase.Tá torta je nádherná 😉 .Ako si vykrajovala tie mačičky? Supeeeer.
Ako žijete?
Ja už balím veci.Dnes som jak pretekár lietala po doktoroch.A ráno musíme isť na nefrologiu lebo z dnešného odberu moču mala Sárka zle výsledky.Tak dúfam,že nám to odchod do kúpeľov neprekazí.
Andrii,to bolo krásne vyznanie-básnička od dcérky.Nato sa už teším keď moja podrastie... 🙂

inna7
11. máj 2009

ďakujem Sara... 😵 vykrajovala som to s takými vecičkami z vedierka na plastelínu.. 😉 tak vám zajtra držím prsty, aby bolo všetko OK ! 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz