Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

inna7
11. máj 2009

aj moja maličká už chodí...začala už skôr...a teraz už v pohode...semtam pád 😉 len striehnem aby si nepoudierala hlavičku... 🙂
tak dobrú noc a zajtra som zasa prvááá... 🙂 🙂 🙂

inna7
12. máj 2009

ahojte...pekné ránko pri kávičke 🙄 🙂 🙂 🙂 vonku to nevyzera ružovo, čo? zasa dážď 🤐 😖 😒 ☹
čo dnes robíte? my ideme na oslavu...takže musíme ísť kupiť darček... 😵

emita
12. máj 2009

konečne prší 😀 aspoň trochu doma popratám 😀 no pri mojom tempe: tu šupnem-tam šupnem a už nevládzem 😝 už som aj začala a úspešne: našla som kľúče ktoré sme týždeň hľadali 😅 aj my dnes pôjdeme neterke blahoželať ale až keď sa naučím "dnešný limit" lebo dnes ide ordinácia aj eurovízia tak večer sa už nič nenaučím.
včera nám došiel fusak pre bábätko (sú teraz akcie tak babka chcela objednať vnúčatku) no a Šimonko ho samozrejme musel skúšať a nechcel z neho von. ukazoval že spinká a tak... no darmo že vonku hic... to bol plač keď sa odkladal 😝

emita
12. máj 2009

a andrii bola to Kristínka ale ma udivuje že som si ju všimla a spoznala 😅

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
12. máj 2009

ahojte 😉 emi,aj my sme včera konečne našli kľúče,ktoré sme dokonca až dva týždne hľadali - od pivnice 😀 manžel už chcel rozvrtať zámok,ale našiel ich vo svojich nohaviciach,ktoré nosí raz za uhorský rok 😀

sari,včera ste sa so sárkou boli bicyklovať po jednotke,že? okolo sanatória a tak ste šli - sme vás videli s tamarkou,ale boli ste už daleko,tak sme nechceli kričať 😉

sara2
12. máj 2009

Mirrinka-škoda.Mohli ste obe zakričať...tak rada by som vás stretla ☹ .Boli sme u Prokipčáka v Sanatoriu a potom na pľúcnom...atď.
Dnešný moč máme opäť tak zlý ako včerajší.Lekárka jej nasadila ATB.Volala som do kúpeľov tak mi tam primár povedal,že nevadí ,že môžeme dôjsť aj s ATB.Len jej na prvý týždeň vylúčia vodoliečbu a bazén.Práve nato sa najviac tešila. ☹ A začína ma chytať panika a nervozita.
A práve teraz pijem rannú kávu.Nestihala som.O chvíľku idem ku kaderníčke nahodiť novú hlavu...tak som zvedavá čo vymyslí.
Dúfam,že sa mi podarí zabehnúť večer tu.
ahoj 🙂

emita
12. máj 2009

no, vidno že sa zhoršilo počasie hneď je tu viac príspevkov 🙂

sara to ma mrzí tak ale lepšie ako kiahne... ☹ teda verím že to nieje nič vážne...

andrii ja som zo začiatku oriel spoznávala podľa Lilky 😀 vieš: to neprehliedneš také vždy vykočkované dievčatko 🙂 no veď aj mamka samozrejme 😀

bobooo
12. máj 2009

ahojte ja len tak na skok....nemám veľa času zase ten ekzém malej na tváričke sa rozšíril , ale už sme boli aj v Košiciach na kožnom...vravel že už má tam v tom infekciu a dal nam mastičku s ATB no a konečne nejaké výsledky po týždni jej zmizlo asi 80% čo si myslím že je veľký úspech 😀 ale troška ju to svrbí...musím už utekať už sa zobudila tak pa 😝

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
12. máj 2009

Kočky moje chcem sa s vami rozlúčiť už dnes.Lebo zajtra už asi nebudem mať čas.
Tak nám prosím držte palce.Je tam aj internetová kaviareň.Len neviem či popri starostlivosti o Sárku,keďže na ňu budem tam sama budem mať čas zabehnúť sem a pozdraviť vás.Budete mi chýbať ☹ .Ale vždy keď budem kávičkovať budem na vás všetky intenzívne myslieť.
Tak o mesiac som tu.Pa 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bobooo
12. máj 2009

ahoj sara2 tak príjemný "oddych" ti prajem..
andrii no má ekzém už od narodenia...povedal mi dr. v Humennom po pôrode že je to z toho že mala takú zakalenú až zelenu plodovú vodu pri narodení akoby bola týždeň prenášaná ☹ ale od vtedy nám to akosi nezmizlo..neviem veď zo začiatku boli len na bebe HA...a stále to malá...a teraz ani neviem že z čoho pretože jej to nemizne a má to stále tak ani neviem skontrolovať či sa mi vyhádže po nejakom jedle alebo nie a to je najhoršie, pretože neviem čoho sa mám vyvarovať... 🙄 a najhoršie na tom je že o chvíľočku budeme mať jahody v záhradke a ako poznám moju mamu tak určite jej nejakú tu vopchá kvôli vitamínom a tak-vieš stará škola a nevysvetlíš 😠 😠 😠 uvidíme ako ...20.teho máme ísť do Trebišova na alergológiu tak som zvedavá či niečo zistia... 😝

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bobooo
12. máj 2009

no minulý rok som povedala, že pokiaľ sa nenažeriem májových čerešní a prvých jahôd tak do pôrodnice nepôjedem...no a podarilo sa mi to ....aj keď som nemohla kojiť takže som sa ich napichala riadne veľa milujem ich ....no a ako deti tak to vôbec neviem ...radšej by som bola aby im od jahôd nič nebolo nech má mama dušu na pokoji s vitamínmi...ale netuším ako to bude...inak mne už teraz tečú slinky a to ešte len o tom píšem..tak ja už padám mužíček mi už tu driemka...idem preniesť malú do postielky a idem si aj ja ľahnúť...ráno vstávame medzi 6-pol7 tak že tak pa a dobrú nocku prajem 😀

inna7
12. máj 2009

Sara želám vám krásny pobyt, veľa pekných zážitkov a hlavne nech to malej prospeje...!!! 😵 😵 😵 určite sa odtiaľ ozvi...hádam nás tu nenecháš mesiac čakať 😠 😉

boboo...to mi je ľúto že má malá také problémy s ekzémom... a nebude to mať z toho kravského mliečka? no nech jej to čím skôr prejde.. 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
13. máj 2009

no fijha, tak to čo sa robí...? kadiaľ sa túlate? 😕 Andrii ako dopadlo farbenie?? dúfam že lepšie ako mne minule 😀 ja už pre istotu sama nerobím pokusy.. 🤐 chystám sa už na melír, lebo mne tá tmavá moc nejde.. 😎

tak zajtra pri káve....dobrú noc 😉

inna7
14. máj 2009

no čaute babky...tak semsa a rýchlo...lebo mne tu už kávička rozvoniava... 😉 🙂 🙂 🙂

emita
14. máj 2009

innna ty si poctivá konikárka 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
14. máj 2009

a ja som praveže nikdy nefarbila a ani som nemala začať...lebo som mala svoju farbu peknú svetlú prirodzene melírovanú a teraz mi rastú také tmavohnedé...no čouž... 😨
malá mi od rána nezaspala...ide jej 8 zúbok..tak asi preto je taká umrnčaná... 😖

bobooo
14. máj 2009

ahojte včera som akosi nemala čas, tak len dnes na skok
inna ale malá mi pije od narodenia bebu HA, len malý je už na kravskom mliečku, ale jemu nič nie je...a spapá doslova hocičo-žiaden problém...ani malú nechcem tak skoro dať na iné mliečko nech len pije tu bebu, no a malý mi to prestal piť inak by bol tiež ešte na bebe...ale nechcel ju zo dňa na deň ani do pusy dať...
minule som sa smiala pretože mali na stole fľašky s mliečkom čo nedopili a asi o 10 minút prišiel malý, postavil sa a zobral mliečko, ale Sofiinu bebu- napil sa striasol sa hneď a tak šmykol s tou fľašou že letela dobré 2 metre od stola 😅

emita
14. máj 2009

bobooo ani sa mu nečudujem 😀 . veď to má od kravského mlieka ďalekoooo 🤐

čakám kým príde svokra k malému a idem na sono 🙂 celá rodina v očakávaní 😀 uvidíme či sa ukáže...

bobooo
14. máj 2009

no emita tak dúfam že ano...ale to mne sa Sofia nechcela ukázať tiež, ale bolo aj ťažšie keď tam boli napraskaný dvaja 😀 😀 😀 ale hovorí sa že dievčatká sú také zahambené tak možno dievčatko 😎

emita
14. máj 2009

No tak si vás dovoľujem upozorniť na zmenu v pase 😀 ešte to je len že "asi" a aj ma to prekvapilo ale sa teším 🙂 🙂 🙂 dnes ideme do mesta tak neviem či odolám a nezájdem niečo nakúpiť 😀

inna7
14. máj 2009

Emi tak super...teším sa s tebou....to určite kúpiš...lebo ja som tiež neodolala a hneď ako som sa dozvedela že čakáme dievčatko, tak som si vychutnala dievčatkovské vecičky.. 😉 šak 5rokov som len modré, béžové, biele...

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
14. máj 2009

emi,gratulujem aj ja 😉 super správička,však? 😉 ja sa stavím,že ked budeš v tom meste,tak neodoláš a nakúpiš.... 😀