Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

emita
14. máj 2009

jasné že som neodolala 😀 kúpila som dupačky, košieľku a teraz sa chodím kochať v tej ružovučkej farbe 😀 len sranda bude keď to bude predsa len chlapec 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bobooo
14. máj 2009

ahoj gratulujem emita...no v prípade že bude chlapček, tak si tie dupačky vychutná na doma chi chi chi 😀 😀 moja susedka nakúpila od A po Z všetko ružové, je tomu už 14 rokov ale pamätám sa že Jarko chodil asi do roka v ružovom aj vonku-toľko tých vecí ružových mala...ale nevadí hlavne nech je to zdravé je to najdôležitejšie...ale predsa by som ti viac priala pomocnicu.... 😵

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
15. máj 2009

inna kde si? 😕 😅

andrii neboj, má sa otepliť 🙂

tak to nie, v živote by som neobliekla chlapca do ružového 🤐 po Šimonkovi mám dosť vecí takže nehrozí 😉 a ešte plánujeme jedno tak ak to nevíde teraz tak snáď do tertice 😀 ak nie tak darujem... 😉 a ďakujem za všetky gratulácie 😀

náš ocko nám bol ráno uloviť obed: dnes bude pečený kaprík 😎 🙂 mňam...

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
15. máj 2009

😀 😀 😀

inna7
15. máj 2009

čaute babule...som nemala pc... 😒 🙂 teraz sme sa vratili od našich..tak idem okupat dieťa a dať mu jesť.. 😉 bola som dnes aj u lekarky s Lukaškom...tak chytil niečo od mačky...a ma take chrastičky pod nosom...dala nam na to mastičku tak hadam mu zaberie...

inač ja keď som čakala Sarku tak som ani raz nezapochybovala žeby to mohol byť chlapček...od začiatku som vedela že dievčatko... veď ešte nebola ani na svete a už mala plnu skriňu prevažne ružových vecí 😀

mirrinka
15. máj 2009

ahojte humenčanky 😉
tak dnes sme mali v Tescu také menšie koníkovské stretko - ja,tamarka a emita 😉 krásne bruško má musím povedať a malý je zlatulinký 😉 už by sme sa mohli aj všetky niekedy stretnúť...ked sa sara so sarkou vrátia z kúpeľov,tak niečo poriešime,ok? 😉

bobooo
15. máj 2009

ahojte jooooj aj ja by som šla na stretko kus pokecať, ale so mnou je to horšie...neviem nikdy presne kedy ideme do He a ak ideme neviem či sa vytrepem do mesta a tak 🙄

inna7
15. máj 2009

Dobrú noc... 🙂 🙂 🙄 a ja tak často chodím do tesca...ale ešte som niktorú z vás nestretla... 😉

tamarka_na
15. máj 2009

Ahojte kočky 😉
No po tomto našom koníkovskom stretku v Tescu som vás musela prísť pozrieť,lebo mi Emita a Mirka nechceli prezradiť,čo sa skrýva v brušku...že nech sa pozriem na koníka 😀

Emi...Mirka mi to aj tak prezradila,len čo sme zahli do druhej uličky 😀 😀 😝 Takže blahoželám k dievčatku 🙂

mirrinka
15. máj 2009

potvora jedna,všetko musí vykecať 😀 😀 😀 😀 😀 ale aj tak si tu nakukla a to bolo cieľom 😀

tamarka_na
15. máj 2009

hej,musim castejsie...len ja mam pocit,že čím sú deti väčšie,tym menej casu mam...nemalo by to byt naopak??
no ale,už sa nebudem vyhovarať... 😝

emita
16. máj 2009

no hej, bolo to super a tak za 5 min. čo sme sa rozišli som stretla marhar a Alexejom 🙂 už sa teším na oficiálne stretko 🙂

inna ja zase som od začiatku myslela že chlapček takže som pripravená aj na prekvapko v pôrodnici 😀

mirrinka
16. máj 2009

tak dnes tu teda ale fakt bolo pusto 😅 😉

emita
17. máj 2009

Blahoželáme Simonke k jej veľkému dňu, nech vždy prijíma Ježiška ako v dnešný deň 😉 a tiež prajeme peknú oslavu 🙂

emita
17. máj 2009

jej, andrii ty predávaš na babybazare? 😉 náhodou som tam na teba natrafila 🙂

idem spinkať k Šimonkovi 🙄

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
18. máj 2009

Ahojte...ako sa máte?? vyzerá že aj dnes bude krásne ako včera....my sme boli vkuse vonku...Lukino na bicykli lieta ako šarkan, len sa modlím aby niekde "nepristál" 😲 🙂

emita
18. máj 2009

inna dnes nejak meškáš 😀 my sa dnes chystáme na očkovanie. snáď nám to konečne víde-neviem prečo je poradňa na obed keď deti spia 😠 ale dnes si Šimonko privstal teda dúfam skôr zaspí a stihneme...

inna7
18. máj 2009

no bola som kuknúť už ráno, ale malá mi nezaspala tak sa nedalo písať.. 😉 držím prsty, nech to očkovanie prebehne "hladko" 🙂 😅
ja si idem dať konečne kávu 🙄

sara2
18. máj 2009

čaute babenky.
Hlásim sa vám z kúpeľov.Som tu v internetovej kaviarni.Sarka fasla nanuk tak mám 5 minut čas.Je to tu super.Ako na dovolenke.Uplne tu idu v ustrety detičkám...čo sa týka liečenia,hrania,komfortu jednoducho super.Sárka to berie ako dobrodružstvo...
Len je tu teraz medzi deťmi rožšírený virus chripkový a nejaký druh kašľa.Dufam,že sa mu vyhneme.
Stretli sme sa tu super partia mamičiek...no nanuk dojedený..ide sa na ihrisko.
ahojte
ozvem sa ak mi to opäť dieťa dovoli.
ahooooooojjjjjj

inna7
18. máj 2009

Nazdar Sara...tak vám sa žije... 😵 🙂 🙂 ticho závidím 😀 tak si to pekne užite.. 🙂 🙂 🙂

emita
18. máj 2009

ahoj 🙂 tak nech vás vírus obíde aby ste si to mohli užívať až do konca 😉

očkovanie sme stihli aj ja som si stihla kúpiť niečo na seba 😎 skoro ma u číňana v jednote ošmekli o 5eur ale som ich odhalila 😠 😀 snáď sa teraz chlapi trochu pobavia aby som si stihla prejsť aspoň jednu otázočku... 😅

emita
19. máj 2009

ahojte, tak som prvá 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
19. máj 2009

Ahoj znova.
Tak vírus sa nás chytil....ale zatiaľ zvládame.Dnes sme mali metelicu,dažd a tak...sme teraz po večeri a maminky si dávaju vinečko...
Tak je to tu super.A viacej maminiek tu chodieva na konika.Hlavne Blavačky...sme sa zoznamovali.
Tamarka odkáž tej kámoške čo tu mala dôjsť,že sa fakt oplatí 🙂
ahoj

mirrinka
20. máj 2009

Ahojte...tak dnes som prvá? 😉
sari,tak super,že sa tam máte dobre,ten vírus snád skoro zdupká - držím prsty..... tamarka mi raz tuším čosi spomínala,že tá jej kamoška už v tých kúpeľoch bola,takže vás predbehli......užívajte si to tam...ale hlavne aby to malej pomohlo 🙂 🙂 🙂
ja už pomaly ani nemám čas sem nakuknúť,skoro vždy sa niekde túlame,predvčerom sme boli aj s tamarkou v meste a stretli sme dagsty,veľmi milá a krásna žena to je 😉 😉 😉 ale trošku sa na nu hnevám,lebo sľúbila že príde niečo napísať a zatiaľ ništ 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz