Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

emita
20. máj 2009

no ja som bola tretia ešte ráno, ale Šimonko vypol PC tak som nestihla poslať správu. dnes bol taký "fofry" deň. ešte ma čaká učenie... v piatok skúška(dvojsemestrálna) tak treba makať.

dagsty
20. máj 2009

Ahojte baby...mirinka, mirinka...psssst...nemala som cas. 😉 😉 😉
Ako sa mi máte?...trolinku som si vás čítala. Tak vám je hej! Doma - úprimne závidím.
U nás je vsetko po starom. Nikolas už nebýva casto chorý. Rebeka je šidlo čím dalej tým vascie, ale robí nám radost. Dnes bola na sútaži v recitovaní. No, keby ste ju videli ako recituje. Studenková sa nechytá - sa nevytahujem...chi 😀 😀 ...a vlastne..Kto je to Studenková? 😀

Ja makám na práci na doktorát...moc sa mi nechce....resp. vobec sa mi nechce!!!!! ALE

Baby, opat končím...neskor doložím nejaké foto, ok?

Vsetky vás pozdravujem....držím prsty...a detickám posielame velikáááááááááánskúu pusinku 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
21. máj 2009

ahoj dagsty 🙂 no to je fakt šikovná 😉 tak sa aj ďalej držte a zájdi častejšie 😉

mirrinka
21. máj 2009

Ahojte 😉
dagsty,no konečne si sa ukázala,dúfam,že to nebude raz za tri mesiace 😀
dnes som baby bola v Katke,a pozerala som sa na tie jedlé obrázky na tortu,tuším ty,andrii si sa pýtala po čom sú - tak stoja 3,45 Eur ale majú teraz len okrúhle,no priebežne im chodí tovar 🙂
tak o mesiac tam nabehnem 😀 😀 😀

dnes je riadna horúčka,čo? 😎 😎 😎

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
21. máj 2009

andrii kraaasa, zlepšila si mi náladu fotkami-dík. Simonka je úžasná: krásne sa usmieva. ako slniečko 🙂 a Matúško no comment 😀

ja stresujem: zajtra skúška a ja niektoré otázky furt neviem 😖 neviem čo tu robím... aha som vás chcela poprosiť aby ste na mňa mysleli v modlitbách...

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirka414
23. máj 2009

hlada sa jedno dievca,je z Humeneho vola sa lucia a kedysi pracovala vo Svajciarsku.nepoznate ju nahodou?

sara2
24. máj 2009

Ahojte 😉
Na chvíľku vás chcem opäť pozdraviť.Som na víkend doma.Mamka ma vystriedala.Bola som za krstnú mamu včera.O chvíľku odchádzame s mužom späť do Tatier.
Nemám čas čítať ako sa vám darí,ale dúfam,že dobre.Nám tiež.Sárka je už zdravá.Len sa tam hrozne ochladilo.
Ešte raz vás všetky aj detičky zdravím.Ahoooj 😎

inna7
24. máj 2009

Ahojte, tiez vas len chcem pozdravit a popriať krásnu nedeľku....nemám pc, tak len na krátko.. 😉

Andrii, dievčatá sú prekrásne...krásne účesy...aj šaty, samozrejme...a malinký už oslavoval rôčik???

emita
25. máj 2009

dobré ránko!!! prvá 😀 dúfam že nie posledná 😅 . andrii ďakujem skúšku som spravila. síce som tak nestresovala ani na štátniciach (chúďa bábo tak som ho ľutovala ☹ ) no ale cez víkend som oddýchla od učenia lebo sme mali milú premilú návštevu: kmotrovcov s krstniatkom. tak sme si to užili ako nikdy. deti sa už samé hrali, netrebalo sa im toľko venovať a sme sa z nich nasmiali ako sa jašili. No a umývačka - super vec - nás odbremenila od zbytočného času stráveného v kuchyni 🙂 teraz ma čaká už len posledná skúška 🙂 ale predtým ešte ďalší príjemný víkendík: túto sobotu sa mi vydáva kámoška z VŠ takže ideme do TV na svadbu 🙂 🙂 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
25. máj 2009

čafte... 😎

Andrii malému rozkošníkovi prajem k 1.rôčiku všetko len to najlepšie....nech z neho máte radosť a nech je zdravučký...!!! 🙂 🙂 🙂

emita
25. máj 2009

Matúškovi všetko najlepšie!!! nech rastie zdravučký na "správneho" svätého chalpa 😉 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bobooo
25. máj 2009

ahojte aj ja sa pridávam ku gratulácii nebola som tu týždeň a už neviem ako svet beží...

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
25. máj 2009

veľké cmúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúk pre Matúška letí aj od nás 😉 😉 😉 😉 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
26. máj 2009

andrii, si ma predbehla 😠 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
27. máj 2009

prvááááá 😀 😀 😀 😀 😀 halo,kde ste? 😎 😎 😎

robodracica
27. máj 2009

Nejako to tu zanedbávate, tak ako ja. 😀

cajak
27. máj 2009

cau robodracica ako....

emita
27. máj 2009

tu som 😉 to čo sa robí? ja sa stále len učím a učím-ak sa nestarám o malého-už aby som to mala za sebou 😝 a zvyšok čo robí? 😕

emita
28. máj 2009

ja tu asi prestanem chodiť ☹ 😢

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
28. máj 2009

ahojte... nejako sa to tu fakt fláka 😝 a oriel sa tu už dávno nezastavila.....
dnes počasie oničom,že?