• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
no ja som bola tretia ešte ráno, ale Šimonko vypol PC tak som nestihla poslať správu. dnes bol taký "fofry" deň. ešte ma čaká učenie... v piatok skúška(dvojsemestrálna) tak treba makať.
20. máj 2009 o 20:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte baby...mirinka, mirinka...psssst...nemala som cas. :wink: :wink: :wink:
Ako sa mi máte?...trolinku som si vás čítala. Tak vám je hej! Doma - úprimne závidím.
U nás je vsetko po starom. Nikolas už nebýva casto chorý. Rebeka je šidlo čím dalej tým vascie, ale robí nám radost. Dnes bola na sútaži v recitovaní. No, keby ste ju videli ako recituje. Studenková sa nechytá - sa nevytahujem...chi :grinning: :grinning: ...a vlastne..Kto je to Studenková? :grinning:

Ja makám na práci na doktorát...moc sa mi nechce....resp. vobec sa mi nechce!!!!! ALE

Baby, opat končím...neskor doložím nejaké foto, ok?

Vsetky vás pozdravujem....držím prsty...a detickám posielame velikáááááááááánskúu pusinku :wink:
20. máj 2009 o 20:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Čaute...čo sa deje??? ja som prvá :grinning: ...krásne ránko prajem

dagsty, ahoooj, konečne,že si sa ozvala a že vieme,že je všetko ok...takže o tvojej Rebeke ešte budeme počuť? Potom mi dá autogram,možno bude mať veľkú hodnotu o pár rokov :grinning: .... Kto je tá Studenková? :confused:
Vieš,ako sa hovorí o dievčatkách ,čo veľa a pekne rozprávajú? Že sú Rebeky
:grinning: ,takže na tvoju malú to meno celkom sedí,že?
Ozaj, máš nové foto,že? pekné :wink:
21. máj 2009 o 08:17  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj dagsty :slight_smile: no to je fakt šikovná :wink: tak sa aj ďalej držte a zájdi častejšie :wink:
21. máj 2009 o 10:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte :wink:
dagsty,no konečne si sa ukázala,dúfam,že to nebude raz za tri mesiace :grinning:
dnes som baby bola v Katke,a pozerala som sa na tie jedlé obrázky na tortu,tuším ty,andrii si sa pýtala po čom sú - tak stoja 3,45 Eur ale majú teraz len okrúhle,no priebežne im chodí tovar :slight_smile:
tak o mesiac tam nabehnem :grinning: :grinning: :grinning:

dnes je riadna horúčka,čo? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
21. máj 2009 o 12:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirrinka,ďakujem za info. celkom dobrá cena. čo som videla na internete,tak mám pocit,že boli až po 7 eur.
21. máj 2009 o 12:59  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak som sa konečne prinútila a doložila som fotky prijímania.dodala som tam aj fotky ešte z Kristínkinho prijímania,aj Simonkinho a aj nejaké Matúšove. Tak kuknite.
Akurát v tom zmätku sme zabudli Matúšovu tortu preložiť na tácku,tak je v krabičke :frowning2: ,všimla som si to až doma,keď som sťahovala fotky z fotáku do počítača. :angry:
21. máj 2009 o 14:03  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrii kraaasa, zlepšila si mi náladu fotkami-dík. Simonka je úžasná: krásne sa usmieva. ako slniečko :slight_smile: a Matúško no comment :grinning:

ja stresujem: zajtra skúška a ja niektoré otázky furt neviem :confounded: neviem čo tu robím... aha som vás chcela poprosiť aby ste na mňa mysleli v modlitbách...
21. máj 2009 o 21:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som zase prvá??? to čo sa deje? veď ja som tu vždy bola posledná :wink:
emita, ďakujem, jasné,Simonka bola vždy také slniečko usmievavé. Držím palce a neboj budem na teba myslieť, teda už myslím :wink:
22. máj 2009 o 09:09  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hlada sa jedno dievca,je z Humeneho vola sa lucia a kedysi pracovala vo Svajciarsku.nepoznate ju nahodou?
23. máj 2009 o 15:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte :wink:
Na chvíľku vás chcem opäť pozdraviť.Som na víkend doma.Mamka ma vystriedala.Bola som za krstnú mamu včera.O chvíľku odchádzame s mužom späť do Tatier.
Nemám čas čítať ako sa vám darí,ale dúfam,že dobre.Nám tiež.Sárka je už zdravá.Len sa tam hrozne ochladilo.
Ešte raz vás všetky aj detičky zdravím.Ahoooj :sunglasses:
24. máj 2009 o 08:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, tiez vas len chcem pozdravit a popriať krásnu nedeľku....nemám pc, tak len na krátko.. :wink:

Andrii, dievčatá sú prekrásne...krásne účesy...aj šaty, samozrejme...a malinký už oslavoval rôčik???
24. máj 2009 o 17:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobré ránko!!! prvá :grinning: dúfam že nie posledná :sweat_smile: . andrii ďakujem skúšku som spravila. síce som tak nestresovala ani na štátniciach (chúďa bábo tak som ho ľutovala :frowning2: ) no ale cez víkend som oddýchla od učenia lebo sme mali milú premilú návštevu: kmotrovcov s krstniatkom. tak sme si to užili ako nikdy. deti sa už samé hrali, netrebalo sa im toľko venovať a sme sa z nich nasmiali ako sa jašili. No a umývačka - super vec - nás odbremenila od zbytočného času stráveného v kuchyni :slight_smile: teraz ma čaká už len posledná skúška :slight_smile: ale predtým ešte ďalší príjemný víkendík: túto sobotu sa mi vydáva kámoška z VŠ takže ideme do TV na svadbu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. máj 2009 o 08:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaute... takže emita, posledná nebudeš..to budem asi ja :grinning: . som rada,že skúška v pohohode a už sa nestresuj,lebo bábo mám potom stres tiež,veď vieš :wink:

inna7, áno už sme tak trochu oslavovali minulú nedeľu na prijímanie. boli tam všetci z rodiny,takže sme to vzali jednou ranou :grinning: .aby rodinka nemusela zase cestovať až z Prešova. Aj to tak vyzeralo - to vieš stresy z prijímania,tak som tortu zabudla preložiť na tácku a všimla som si to až doma pri sťahovaní fotiek,že je v krabičke. :frowning2: No zjedla a a bola výborná :wink: Ale včera sme zas oslavovali, prišla mama z Rakúska :grinning: . Ďakujem za pochvaly. Česala ich suseda vedľa z vchodu. Šikovná, raz dva tie účesy spravila.
25. máj 2009 o 10:05  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čafte... :sunglasses:

Andrii malému rozkošníkovi prajem k 1.rôčiku všetko len to najlepšie....nech z neho máte radosť a nech je zdravučký...!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. máj 2009 o 13:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Matúškovi všetko najlepšie!!! nech rastie zdravučký na "správneho" svätého chalpa :wink: :slight_smile:
25. máj 2009 o 19:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ďakujéém za Matúša.... dnes sme sa boli fotiť vo fotoslužbe - pózoval,ako malý model :grinning:

emita, som sa zasmiala, lebo ja som doobedu napísala,že skuška v pohohode :grinning: a ty teraz,že chalpa :grinning: . Vieš,ako ja hovorím Matúšovi? že je chlp :grinning: . chýba tam "a",lebo je ešte malý,keď vyrastie tak bude chlap :wink:
25. máj 2009 o 20:41  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte aj ja sa pridávam ku gratulácii nebola som tu týždeň a už neviem ako svet beží...
25. máj 2009 o 22:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bobooo, ďakujem :slight_smile: , celkom si v obraze,neboj :wink:
25. máj 2009 o 22:04  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
veľké cmúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúk pre Matúška letí aj od nás :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
25. máj 2009 o 22:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tu je pustooooooooooooooo.. je skoro pol ôsmej večer a ja som tu dnes prváááá :confounded:
26. máj 2009 o 19:28  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrii, si ma predbehla :angry: :grinning:
26. máj 2009 o 20:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emita, malal si prísť o 19.00 :grinning: ...ale dobre,že si prišla,už som sa bála ,že budem aj posledná :frowning2: . iba sa snažím,aby Humenné nebolo niekde na piatej strane, dlho by som to potom hľadala :grinning: :grinning:
26. máj 2009 o 20:26  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prvááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: halo,kde ste? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
27. máj 2009 o 11:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nejako to tu zanedbávate, tak ako ja. :grinning:
27. máj 2009 o 16:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cau robodracica ako....
27. máj 2009 o 16:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tu som :wink: to čo sa robí? ja sa stále len učím a učím-ak sa nestarám o malého-už aby som to mala za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zvyšok čo robí? :confused:
27. máj 2009 o 19:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja tu asi prestanem chodiť :frowning2: :cry:
28. máj 2009 o 08:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emita, ahoooj.... ak sa mám priznať,tak aj ja tu už chodím menej,lebo to tu fakt mrzne :frowning2:
ako sa dnes máš? bábo sa má ako?
28. máj 2009 o 08:34  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte... nejako sa to tu fakt fláka :stuck_out_tongue_closed_eyes: a oriel sa tu už dávno nezastavila.....
dnes počasie oničom,že?
28. máj 2009 o 09:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok