• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
no ja som bola tretia ešte ráno, ale Šimonko vypol PC tak som nestihla poslať správu. dnes bol taký "fofry" deň. ešte ma čaká učenie... v piatok skúška(dvojsemestrálna) tak treba makať.
20. máj 2009 o 20:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte baby...mirinka, mirinka...psssst...nemala som cas. emoticon emoticon emoticon
Ako sa mi máte?...trolinku som si vás čítala. Tak vám je hej! Doma - úprimne závidím.
U nás je vsetko po starom. Nikolas už nebýva casto chorý. Rebeka je šidlo čím dalej tým vascie, ale robí nám radost. Dnes bola na sútaži v recitovaní. No, keby ste ju videli ako recituje. Studenková sa nechytá - sa nevytahujem...chi emoticon emoticon ...a vlastne..Kto je to Studenková? emoticon

Ja makám na práci na doktorát...moc sa mi nechce....resp. vobec sa mi nechce!!!!! ALE

Baby, opat končím...neskor doložím nejaké foto, ok?

Vsetky vás pozdravujem....držím prsty...a detickám posielame velikáááááááááánskúu pusinku emoticon
20. máj 2009 o 20:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Čaute...čo sa deje??? ja som prvá emoticon ...krásne ránko prajem

dagsty, ahoooj, konečne,že si sa ozvala a že vieme,že je všetko ok...takže o tvojej Rebeke ešte budeme počuť? Potom mi dá autogram,možno bude mať veľkú hodnotu o pár rokov emoticon .... Kto je tá Studenková? emoticon
Vieš,ako sa hovorí o dievčatkách ,čo veľa a pekne rozprávajú? Že sú Rebeky
emoticon ,takže na tvoju malú to meno celkom sedí,že?
Ozaj, máš nové foto,že? pekné emoticon
21. máj 2009 o 08:17  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj dagsty emoticon no to je fakt šikovná emoticon tak sa aj ďalej držte a zájdi častejšie emoticon
21. máj 2009 o 10:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte emoticon
dagsty,no konečne si sa ukázala,dúfam,že to nebude raz za tri mesiace emoticon
dnes som baby bola v Katke,a pozerala som sa na tie jedlé obrázky na tortu,tuším ty,andrii si sa pýtala po čom sú - tak stoja 3,45 Eur ale majú teraz len okrúhle,no priebežne im chodí tovar emoticon
tak o mesiac tam nabehnem emoticon emoticon emoticon

dnes je riadna horúčka,čo? emoticon emoticon emoticon
21. máj 2009 o 12:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirrinka,ďakujem za info. celkom dobrá cena. čo som videla na internete,tak mám pocit,že boli až po 7 eur.
21. máj 2009 o 12:59  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak som sa konečne prinútila a doložila som fotky prijímania.dodala som tam aj fotky ešte z Kristínkinho prijímania,aj Simonkinho a aj nejaké Matúšove. Tak kuknite.
Akurát v tom zmätku sme zabudli Matúšovu tortu preložiť na tácku,tak je v krabičke emoticon ,všimla som si to až doma,keď som sťahovala fotky z fotáku do počítača. emoticon
21. máj 2009 o 14:03  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrii kraaasa, zlepšila si mi náladu fotkami-dík. Simonka je úžasná: krásne sa usmieva. ako slniečko emoticon a Matúško no comment emoticon

ja stresujem: zajtra skúška a ja niektoré otázky furt neviem emoticon neviem čo tu robím... aha som vás chcela poprosiť aby ste na mňa mysleli v modlitbách...
21. máj 2009 o 21:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som zase prvá??? to čo sa deje? veď ja som tu vždy bola posledná emoticon
emita, ďakujem, jasné,Simonka bola vždy také slniečko usmievavé. Držím palce a neboj budem na teba myslieť, teda už myslím emoticon
22. máj 2009 o 09:09  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hlada sa jedno dievca,je z Humeneho vola sa lucia a kedysi pracovala vo Svajciarsku.nepoznate ju nahodou?
23. máj 2009 o 15:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte emoticon
Na chvíľku vás chcem opäť pozdraviť.Som na víkend doma.Mamka ma vystriedala.Bola som za krstnú mamu včera.O chvíľku odchádzame s mužom späť do Tatier.
Nemám čas čítať ako sa vám darí,ale dúfam,že dobre.Nám tiež.Sárka je už zdravá.Len sa tam hrozne ochladilo.
Ešte raz vás všetky aj detičky zdravím.Ahoooj emoticon
24. máj 2009 o 08:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, tiez vas len chcem pozdravit a popriať krásnu nedeľku....nemám pc, tak len na krátko.. emoticon

Andrii, dievčatá sú prekrásne...krásne účesy...aj šaty, samozrejme...a malinký už oslavoval rôčik???
24. máj 2009 o 17:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobré ránko!!! prvá emoticon dúfam že nie posledná emoticon . andrii ďakujem skúšku som spravila. síce som tak nestresovala ani na štátniciach (chúďa bábo tak som ho ľutovala emoticon ) no ale cez víkend som oddýchla od učenia lebo sme mali milú premilú návštevu: kmotrovcov s krstniatkom. tak sme si to užili ako nikdy. deti sa už samé hrali, netrebalo sa im toľko venovať a sme sa z nich nasmiali ako sa jašili. No a umývačka - super vec - nás odbremenila od zbytočného času stráveného v kuchyni emoticon teraz ma čaká už len posledná skúška emoticon ale predtým ešte ďalší príjemný víkendík: túto sobotu sa mi vydáva kámoška z VŠ takže ideme do TV na svadbu emoticon emoticon emoticon
25. máj 2009 o 08:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaute... takže emita, posledná nebudeš..to budem asi ja emoticon . som rada,že skúška v pohohode a už sa nestresuj,lebo bábo mám potom stres tiež,veď vieš emoticon

inna7, áno už sme tak trochu oslavovali minulú nedeľu na prijímanie. boli tam všetci z rodiny,takže sme to vzali jednou ranou emoticon .aby rodinka nemusela zase cestovať až z Prešova. Aj to tak vyzeralo - to vieš stresy z prijímania,tak som tortu zabudla preložiť na tácku a všimla som si to až doma pri sťahovaní fotiek,že je v krabičke. emoticon No zjedla a a bola výborná emoticon Ale včera sme zas oslavovali, prišla mama z Rakúska emoticon . Ďakujem za pochvaly. Česala ich suseda vedľa z vchodu. Šikovná, raz dva tie účesy spravila.
25. máj 2009 o 10:05  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čafte... emoticon

Andrii malému rozkošníkovi prajem k 1.rôčiku všetko len to najlepšie....nech z neho máte radosť a nech je zdravučký...!!! emoticon emoticon emoticon
25. máj 2009 o 13:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Matúškovi všetko najlepšie!!! nech rastie zdravučký na "správneho" svätého chalpa emoticon emoticon
25. máj 2009 o 19:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ďakujéém za Matúša.... dnes sme sa boli fotiť vo fotoslužbe - pózoval,ako malý model emoticon

emita, som sa zasmiala, lebo ja som doobedu napísala,že skuška v pohohode emoticon a ty teraz,že chalpa emoticon . Vieš,ako ja hovorím Matúšovi? že je chlp emoticon . chýba tam "a",lebo je ešte malý,keď vyrastie tak bude chlap emoticon
25. máj 2009 o 20:41  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte aj ja sa pridávam ku gratulácii nebola som tu týždeň a už neviem ako svet beží...
25. máj 2009 o 22:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bobooo, ďakujem emoticon , celkom si v obraze,neboj emoticon
25. máj 2009 o 22:04  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
veľké cmúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúk pre Matúška letí aj od nás emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
25. máj 2009 o 22:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tu je pustooooooooooooooo.. je skoro pol ôsmej večer a ja som tu dnes prváááá emoticon
26. máj 2009 o 19:28  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrii, si ma predbehla emoticon emoticon
26. máj 2009 o 20:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emita, malal si prísť o 19.00 emoticon ...ale dobre,že si prišla,už som sa bála ,že budem aj posledná emoticon . iba sa snažím,aby Humenné nebolo niekde na piatej strane, dlho by som to potom hľadala emoticon emoticon
26. máj 2009 o 20:26  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prvááááá emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon halo,kde ste? emoticon emoticon emoticon
27. máj 2009 o 11:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nejako to tu zanedbávate, tak ako ja. emoticon
27. máj 2009 o 16:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cau robodracica ako....
27. máj 2009 o 16:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tu som emoticon to čo sa robí? ja sa stále len učím a učím-ak sa nestarám o malého-už aby som to mala za sebou emoticon a zvyšok čo robí? emoticon
27. máj 2009 o 19:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja tu asi prestanem chodiť emoticon emoticon
28. máj 2009 o 08:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emita, ahoooj.... ak sa mám priznať,tak aj ja tu už chodím menej,lebo to tu fakt mrzne emoticon
ako sa dnes máš? bábo sa má ako?
28. máj 2009 o 08:34  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte... nejako sa to tu fakt fláka emoticon a oriel sa tu už dávno nezastavila.....
dnes počasie oničom,že?
28. máj 2009 o 09:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš