• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
andrii dík. nebyť skúšky mám sa fajn. ale či chcem či nechcem som z nej nervózna. tak to hrozne prežívam... asi budem mať nervózne bábätko emoticon a bábo je veľmi čulé. už ma štuchá do rebier a dáva o sebe vedieť ako sa len dá.

nikto tu nechodí ani nemá kto poradiť čo variť... emoticon

k počasiu... už bolo na čase...
28. máj 2009 o 09:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
och mám tam dvoch smutných smajlíkov-až tak zle na tom niesom emoticon
28. máj 2009 o 09:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ešte pridám fotku s prými jahôdkami-ak ich nájdete emoticon
28. máj 2009 o 09:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirrinka, čaw emoticon ...máš pravdu počasie o ničom,ale už bolo treba,aby popršalo....
emita...našla som jahody emoticon ... Šimonko je zlatunký
pridám aj ja foto Matúša na trojkolke,je tam taký dôležitý emoticon
28. máj 2009 o 09:35  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte
andrii k tým jahodám ma napadlo skúšala si dávať malému už jahody?či je to skoro? no neviem asi keď nevyskúšam tak nebudem vedieť ale ako ty?
28. máj 2009 o 09:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bobooo, čááááv emoticon ...ja som ešte neskúšala dávať jahody, trochu sa bojím,lebo je to veľký alergén.... tak možno mu dám tak pomaličky z jednej trošinku ochutnať. určite mu nedám viac naraz. ale asi ešte chvíľu počkám. načo pokúšať? veď sa ich ešte za život naje, nie? emoticon

a pridala som teraz dve fotky,tak kuknite emoticon
28. máj 2009 o 09:52  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, davno som vas nebola pozriet emoticon
mate sa?

my sa mame celkom dobre, len mame doma trochu husto, inac pohodicka emoticon
28. máj 2009 o 09:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej veľký frajer...no asi aj ja skúsim tak jednu dve maximálne jahodky...a uvidím...potom dám vedieť..
bývaš niekde na máji okolo cerkvi? keď sme v he tak chodím tak v nedeľu
28. máj 2009 o 10:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čauteee bobooo a momoyka. ja tiež ešte jahodky neskúšam. dúfam že mu ani nikto iný nedá lebo vedia že som proti. andrii malý je cooooolový emoticon emoticon emoticon
28. máj 2009 o 10:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
boboo, áno, tam bývam hneď pri cerkvi vchod. na fotke stojím rovno pod svojím balkonom. do cerkvi chodíme každú nedeľu,tak ak ma tam uvidíš,tak sa prihovor. Ja do diaľky nevidím dobre emoticon . A ak by som ťa nevedela zaradiť,tak sa mi pripomeň,dobre?

emita... v nedeľu boli voziť Matúša dievčatá od nás z cerkvi a keď mi ho priniesli z prechádzky,tak hovorili,ta tými okuliarmi pobláznil všetky dievčatá na sídlisku emoticon .ale to preháňali, všetky určite nieee emoticon emoticon
28. máj 2009 o 11:27  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrii neviem či ťa spoznám.... emoticon ale ak uvidíš mamičku s dvojíčkovským kočiarikom tak som to ja...
28. máj 2009 o 13:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bobooo, vlastne jasné... s tebou to je jednoduché..... chodíš dnu,alebo si von? chodíš s deťmi stále?
28. máj 2009 o 13:43  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrii...keď tam prídem určite budem vonku s deťmi je to dnu ťažšie...niekedy sa stane že manžel s nimi ostane doma a ja idem so švagrom, inokedy naopak že ja ostávam a on ide...ale teraz by sme mali najbližšie ísť všetci budia sa deti okolo 10 niekedy pred takže to stíhame no neviem kedy tento víkend asi nie-v sobotu máme naplánovanú oslavu pretože na druhý víkend idú naši na svadbu a malý majú v utorok prvé narodeninky tak asi až na ďalší víkend
28. máj 2009 o 13:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
boboo, mi chodíme celá rodinka spolu do cerkvi a chodíme dnu. malý je tak vycvičený emoticon ,že do kázni je ticho, a pri kázni zaspí emoticon a zobudí sa približne na prijímanie emoticon . celkom je zlatý v kostole.
takže vy teraz budete oslavovať. vieš,čo ma napadlo? budú mať dve torty? emoticon
28. máj 2009 o 15:02  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte maminky..... emoticon emoticon emoticon emoticon tak po dlhej dobe mam konecne doma notebook emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon ako sa mate? este som nic necitala emoticon emoticon my celkom v pohode..... taka klasika emoticon emoticon vsetkym oslavencom zelam oneskorene vsetko najlepsie emoticon emoticon emoticon emoticon zajtra som tu.....,no asi ay vecer.... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon tesim sa na vas....
28. máj 2009 o 22:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobréééé ráááánkoooo...vstááááávame emoticon emoticon emoticon
andrii no budú mať 2 torty ale nie rovnaké jednu donesie svokra to bude medvedík a druhú donesie ich krstná a tá bude klasika asi vyššia okrúhla.....no a s tým kostolom ono je to paráda ale pravdu povediac ešte sme s nimi dnu neboli...niekedy nám fakt výjde že len jeden z nás ide tak musí mať kočiar a byť vonku...
29. máj 2009 o 07:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oriel... čaw...konečne,už si tu chýbala,boli dni,keď tu poriadne mrzlo a to vonku bolo horúco. emoticon ďakujeme za gratuáciu emoticon
bobooo, takže budete mať čo robiť pojesť toľko torty,ale užite si to,veď jeden rok majú iba raz emoticon a jasné,že vyradšej vonku,lebo aj keď sú deti dve a viac,tak sa navzájom vyrušujú a vystrájajú, predvádzajú sa jeden pred druhým. môj sa nudí,tak zaspí emoticon
29. máj 2009 o 08:25  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrii,caukoo emoticon emoticon emoticon aj mne to chybalo.... emoticon emoticon vonku otras pocasie,vsak? emoticon emoticon
29. máj 2009 o 09:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no máš pravdu andrii ja radšej vonku postojím aby sme nevyrušovali iných...
29. máj 2009 o 09:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oriel, júúúj,riadne je zima. teraz som vešala prádlo a normálne som zmrzla emoticon .ale už bolo teba,aby popršalo. oriel mrkni fotky aj dievčat aj Matúšove. dokladala som emoticon

čo dnes robíte? ja upratujem emoticon .klasika.
29. máj 2009 o 10:08  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emoticon emoticon andrii,nadhera..... emoticon emoticon emoticon som bez slov..... dievcata krasnucke emoticon emoticon emoticon ako princezny.... emoticon normalne sa mi nechce verit,ze uz take velke dievky mas emoticon emoticon emoticon a Matusko na tej trojkolke nema chybu emoticon emoticon emoticon riadny frajer emoticon emoticon emoticon emoticon a taktiez co sa teba tyka som bez slov..... emoticon emoticon super vyzeras....
29. máj 2009 o 10:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no kukla som aj ja foto ešte raz...zlatý je malý...a prijímanie ste mali teraz? malá je naozaj jak princezná...závidim ti takú pomocnicu vlastne už 2 pomocnice....veľa detí asi nebolo, čo? ale otec Anton sa tam tak spokojne usmieva...vieš o tom že odchádza?škoda emoticon emoticon
29. máj 2009 o 10:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oriel , dík.... aj ty budeš mať o chvíľu takú veľkú kočku,ani sa nezazdáš, deti rastú strááášne rýchlo.

boboo, tiež vďaka emoticon prijímanie sme mali 17.5. a detí bolo dosť. bolo ich 28 minulý rok vraj bolo iba 17. a veruže to mám dve pomocnice doma...ani vonku s malým chodiť nemôžem,lebo sú hneď urazené, oni ho chcú voziť emoticon ešte ich to neprešlo emoticon . počula som ,že otec Anton odchádza a je mám ľúto,aj dievčatám, veľmi si ho obľúbili, manžel si s ním dokonca tyká. .
29. máj 2009 o 10:54  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej aj my je to taký rodinný kamarát ale ja tykám len mati-jeho manželke
29. máj 2009 o 11:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
brrrr hrozná zima. dlho sme vonku nevydržali... ale zase: konečne to tu ožilo emoticon

o. Anton odchádza? No ale dalo sa to čakať veď je tu už hádam 10 rokov... tak vám prajem aspoň tak dobrého kňaza emoticon

andrii moja švagrinka býva v bytovke oproti-že máte spoločný dvor ona má augustové dievčatko a druháčku. možno sa poznáte emoticon
29. máj 2009 o 12:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emeta,vraj odchádza,každý to hovorí...je tu myslím 8 rokov a oni sa vraj´tak menia emoticon ,škoda,zvykli sme si na neho a hlavne mládež.... uvidíme,kto príde....
so vagrinkou sa možno aj poznáme, možno aspoň z videnia
29. máj 2009 o 13:21  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte emoticon vvidím,že je tu reč o o.Antonovi - mňa učil náboženstvo emoticon
andri,malý je fakt fešáčisko v tých škulkách a o dievčatách ani nehovorím,to sú riadne kočky - šak majú aj po byť také fešandy... emoticon

oriel,konečne - už si tu chýbala emoticon
29. máj 2009 o 13:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaute babuľky....no človek sa tu neukáže chvíľu a hneď sa rozpíšete.. emoticon ale nie, teším sa že to tu ožilo... emoticon emoticon emoticon
Oriel vitaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj, no konečneeeeee emoticon emoticon emoticon

písali ste o jahodkách...tak ja som malej už dávala...dva dni za sebou..po jednej jahodke....viac ani nechcela...aj čerešničku zhužvala....a kostku vypľuvla... emoticon nene... bez kostky samozrejme... emoticon emoticon

Andrii..aj ja pokukujem po takych trojkolkach...lebo po malom je už zničená...tak chcem kúpiť novú..len sú dosť drahé... emoticon
29. máj 2009 o 14:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no otec anton odchádza určite už mu prišli aj papiere o presunutí na iné miesto...myslím že každé 4 až 5 rokov by sa mali striedať, no viem že on je tu už dlhšie emoticon škoda bude mi smutno aj keď tam nechodím pravidelne, ale aspoň raz za čas do svokri zašli na kávu tak sme s nimi boli emoticon
inna ja som sa odvážila tiež včera daj jahôdku a zatiaľ nič....nijaká odozva...našťastie, ale myslím že nové veci by sa mali tak tri dni za sebou skúšať tak uvidíme ako to bude ďalej emoticon
29. máj 2009 o 14:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirrinka , ďakujem emoticon ....... a aj ty poznáš o. Antona?

inna7, Matúš dostal tú trojkolku od krsných na rok.... chcela som takú klasickú, nie takú načačkanú všetkým možným emoticon ,takže som spokojná.

boboo, presne.... niečo dať o chutnať a počkať tri dni....neskúšať niečo ďalšie,lebo ak by bola nejaká reakcia, nevedela by si na čo. emoticon
29. máj 2009 o 14:26  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš