• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
HALO.tak kde ste? emoticon azda nie v tej kose? emoticon emoticon idem vlozit niejake fotocky..... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
29. máj 2009 o 18:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
halooooooo emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
29. máj 2009 o 20:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaaaaaau emoticon
29. máj 2009 o 20:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
teda super módny katalóg. Lilka je kočka 1. triedy emoticon od akého veku deti vedia chodiť na bicykliku s pomocnými kolieskami. myslíte že náš by to o rok na jar zvládol? alebo mu treba ešte trojkolku?
29. máj 2009 o 20:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujeme emoticon emoticon emoticon emi,myslim,ze tak okolo 2 a pol roka...... aspon u nas to tak bolo.... no najskor sa naucila prave na takej trojkolke..... az potom na bicykli.... no spadlo s nou,tak odvtedy sa na bicykli boji a lieta len na trojkolke.... emoticon emoticon myslim,ze by vyuzil este trojkolku a ked nie,tak ostane sestricke,vsak? ako sa citis? ako babatko?
29. máj 2009 o 21:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
joj ani mi nespomínaj emoticon dnes je nejak priečne uložené alebo čo tak mi je dosť ťažko sa hýbať a zajtra ideme na svadbu tak snáď sa nejak pohodlne uloží... emoticon

hmmm dík. už rozmýšľame či mu na dva roky kúpiť trojkolku alebo bicykel emoticon emoticon emoticon a ešte stále sme mu nekúpili pieskovisko na ktoré mu k 1 roku dali korunky babka s dedkom emoticon inak on radšej behá po svojich. keď sadne na odrážadlo tak väčšinou s tým že dvihne nohy a "tlačte ma" emoticon beťár malý...

dobrú nocku. cmuk
29. máj 2009 o 22:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oriel, tvoja malá stráááášne zlatunká emoticon a ako malá modelka emoticon , poobliekaná ako z katalógu emoticon
30. máj 2009 o 10:22  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrii,diiiik emoticon emoticon emoticon co porabate? a co dnes varite? hm..... emoticon
30. máj 2009 o 10:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oriel...ja zase upratujem emoticon ja stále dookola a ešte musím žehliť. teraz sme s manželom upratovali pivnicu a komoru. na obed som sama,iba s Matúšom a ten polievočku má a ešte urobím cestoviny s tvarohom - rýchlovka. emoticon
30. máj 2009 o 11:11  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som sa rozhodla pre granadir..... emoticon
30. máj 2009 o 11:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oriel,to je tiež rýchlovka a my ho doma všetci milujeme emoticon
30. máj 2009 o 12:05  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte...oriel tak pridám sa k emite a andrii...malinká je fakt ako modelka...super oblečená.. emoticon emoticon emoticon emoticon kde chodíš na tie nextové veci...to všetko cez mmb?

andrii..moj malý mal presne takú...ale je už polámaná...tak rozmýšľam že malej kúpim novú... v tescu v MI som videla pekné...neprečačkané....ale dosť drahé...tak neviem..malá nemala žiadne reakcie z jahôd, takže po trošku hádam môže papkať...aj keď je to alergén, na druhej strane obsahujú vyše 300 látok prospešných pre organizmus...tak treba využiť kým sú... emoticon

my dnes špenátovú polievočku a na druhé jedlo ideme k babke.. emoticon
30. máj 2009 o 12:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak akurát som si umyla autíčko a odchádzame k babke....prajem pekný víkendík... emoticon

ozaj mirri...tiež máš pekné fotočky...malá je zlatučká... emoticon
30. máj 2009 o 13:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte emoticon
oriel,malá je fakt zlatá,to aby ste sa s mužom už o pár rokov báli,aby ste nemali plný dvor nápadníkov emoticon

inna,dakujem a uži si oddych u babky emoticon
všetkým prajem pekný víkendík emoticon
30. máj 2009 o 14:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inna7...tak po trošku môžeš dávať,lebo jahody majú najvmä veľa železa a vitamínu C emoticon ,len my jahody nemáme emoticon ,nemáme záhradku emoticon .ale chystám sa na zeleninový trh. emoticon
30. máj 2009 o 15:00  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte. dneska nikto nič? no dobre. tak my sme boli včera na nádhernej svadbe. vladyka Chautur sobášil, bohoslovci spievali, na hostine ešte aj Anastasis zahrali (gospelová skupina bohoslovcov), super zábava a mladí ako dve hrdličky sa zo seba taaak tešili. to bolo zo všetkého naj super. vrátila som sa tie 3 ročky späť... emoticon tiež sme to tak krásne prežívali takže mi to bolo extra milé. ináč to sa moja kamarátka z prvej VŠ vydávala za bohoslovca. takže ešte kopec známych ľudí z VŠ čias... no užili sme si to emoticon
31. máj 2009 o 20:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babenky.... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon mame v rodine dalsie dievcatko emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
sestre sa vcera narodila mallinka princezna emoticon emoticon emoticon emoticon taaaak sa tesim...... dnes ju ideme pozriet emoticon emoticon emoticon emoticon
1. jún 2009 o 11:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte...Emi super, aspoň si mala zmenu...
my ideme na svadbu v septembri...dokonca sme mali ist na dve svadby, ale obe sa konaju v ten isty deň, no škoda...
no, navarene mame od včera, takže dnes leháro...momentálne sme vo firme a kukáme jak nám prší... emoticon
tak kde ste sa podeli všetky??? emoticon emoticon
1. jún 2009 o 11:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inna,ja som tu...... ahooooj emoticon emoticon
1. jún 2009 o 11:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte emoticon oriel,tak to je super,gratulujem emoticon a ako sa volá malá? Lilke sa páči?možno by už aj brala takú sestričku,že? moja Lianka určite - ale čo ked ... emoticon

my sme dnes u babky,a zostaneme tu trošku dlhšie,možno tak tri,štyri dni,lebo ocka nemáme doma,tak čo tam budeme samé emoticon
1. jún 2009 o 18:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Oriel paráda...až teraz som si všimla tú správu...gratulujem aj ja emoticon emoticon emoticon
1. jún 2009 o 19:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
joj,kocky,mala je zlatunka..... emoticon emoticon emoticon Vola sa Sofia.... emoticon Ano,ano.... Lilka si uz asi dva mesiace intenzivne pyta braceka.... emoticon emoticon a tatino to iste..... emoticon emoticon uvidime emoticon emoticon kazdy vecer zacnu obidvaja,ze chcu babo emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
1. jún 2009 o 20:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte ja tak zbežne dúfam že sa mi zajtra podarí pridať nejaké fotky zatiaľ nemám čas na to
emita a kde bola tá svadba? nie náhodou v Trebišove? ináč mal tam ísť môj švagor (manželov brat) on tiež je v tej skupine Anastasis, a študuje za farára ale bol u nás vo Vranove pretože sme oslavovali...troška skôr no čo už emoticon
1. jún 2009 o 21:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ešte raz : tak gratulujem aj ja...my sme mali prírastok ešte vo štvrtok ale to sesternica mala dvojičky - dievčatká emoticon
1. jún 2009 o 21:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Takže píšem po druhý raz, lebo prvú odpoveď mi nevzalo... emoticon

pekné ránko všetkým emoticon emoticon emoticon bobooo takže dvojičky máte v rodine, čo??? pekne... a ako sa bambuľky volajú?
ináč aj moja babka mala dvojičky.... emoticon hmmmmm.....

čo dnes varíme?.. ja asi niečo z karfiolu....najskôr zeleninovú poliefku a ako druhé vypr.karfiol a zemiaky...asi to.. emoticon
2. jún 2009 o 07:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ozaj aby som nezabudla:

boboo drobčekom želám k prvému rôčku všetko len to najlepšie!!! veľa zdravia hlavne, nech vám rastú do krásy!!! emoticon emoticon emoticon
2. jún 2009 o 07:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tobiaskovi a Sofinke želáme aj my všetko najlepšie emoticon emoticon emoticon
2. jún 2009 o 07:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
VSETKO NAJLEPSIE OSLAVENCOM emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon NECH BUDU ZDRAVUCKI A STASTNUCKI emoticon emoticon emoticon emoticon
2. jún 2009 o 08:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vsetko najlpešie!!!! nech sú zdraví, šťastní a robia radosť!!! emoticon emoticon emoticon

hej v Trebišove bola svadba emoticon
2. jún 2009 o 08:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bobooo a švagor je z HE? ako sa volá?
2. jún 2009 o 08:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš