• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
ahojte vďaka za gratulácie švagor sa vola Martin Kozej... emoticon
2. jún 2009 o 13:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emoticon poznáme emoticon už som na ti išla deduktívnou metódou kto by to mohol byť emoticon okrem iného sme spolu robili vodičák no a jeden rok sme boli spolu na fakulte emoticon ta pekne... emoticon
2. jún 2009 o 14:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inna7 dievky sa volajú Lea a Lara emoticon emoticon také zaujímavé...ja mám rada také nezvyčajné málo používané mená...
emita a kde na fakulte?maťo má 23rokov napozajtra...chodil na cirkevné gymko na strednú do He a potom šup do prešova do seminára...a stále bol tu v cerkvi...aj na sviatky teraz chodí s otcom Antonom všade...ako asistencia abo také niečo neviem ako sa presne tomu hovorí emoticon
2. jún 2009 o 15:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a inak neviem či dám dnes foto lebo akosi nemám čas a už musím bežať...
emita inak svokrovci mojí bývajú na vaľaškovciach tam po májom...
2. jún 2009 o 15:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bobooo,aj ja ho poznám emoticon emoticon emoticon presne z cirkevného gymka - chodil do triedy s mojim bratom,o ročník nižšie než ja...... a tamarka,tá ho bude na stopro poznať emoticon
2. jún 2009 o 15:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my sme tu všetci jak jedna veľká rodina - každý každého pozná emoticon emoticon emoticon svet je malý emoticon
2. jún 2009 o 15:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirrinka no to vidím, že svet je malý ha ha ha...ja som tiež chodila do He na strednú na DOŠ...
2. jún 2009 o 15:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no svet je malý a Humenné ešte menšie emoticon . bobooo ja som chodila na teológiu. keď som bola piatačka on bol prvák emoticon teraz je na pastroračnom v KE s ďalším mojim kamarátom-to viem len preto lebo ten kamarát bol tiež na svadbe emoticon. och keby Maťo vedel ako ho tu rozoberáme emoticon emoticon emoticon ani muk emoticon

tak pre dnešok som skončila s učením. sedím každý deň niekoľko hodín na internete lebo sa nemám z čoho iného učiť na skúšku a tak čítam čo nájdem aby som mala aký-taký prehľad. och je to brutal emoticon táto skúška je fakt len v Božích rukách-ak nedostanem otázky ktoré viem tak končím...
2. jún 2009 o 17:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emi,tak to budem držať prsty emoticon
bobooo,tuším aj oriel chodila na DOŠ emoticon teda nie tuším,ale viem emoticon
2. jún 2009 o 17:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bobooo, emoticon aj my sa pripájame a dvojičkám blahoželáme.hlavne veľa zdravíčka a bezstarostné detstvo prajeme emoticon
2. jún 2009 o 19:03  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to sú pekné mená....Lea bola v mojom zozname dievčenským mien...ak bude tretie tak bude Lea emoticon emoticon emoticon
2. jún 2009 o 19:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inna,tak šup do "práce" na ďalšom dievčatku emoticon inak,aj v mojom zozname bola Lea (ja som aspoň zostala pri tom L) emoticon
2. jún 2009 o 19:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emita no s tým ani muk máme smolu ako som to čítala tak ma tu "vymakol" na nete...bol doma v He a cestou do Ke sa zastvil u nás no a presne keď som toto čítala ha ha, ale nič v poho už sú preč... emoticon inak áno pozná ťa aj meno mi tvoje vravel...
Mirrinka ty máš pozdraviť brata od Maťa no a Tamarku pozná pretože je to jeho spolužiačka....dúfam že som to pochopila dobre emoticon emoticon emoticon
a oriel kedy končila strednú školu? v ktorom roku maturovala?
inna7 aj ja som plánovala Leu ale bol z toho Tobias...Sofiu som chcela každým pádom no a druhá by bola Lea
inak nemáme v rodine dvojičky aby som ťa uviedla na správnu mieru ja som mala problémy tak sme to riešili umelým oplodnením...a to isté tá moja sesternica- tam problém mal jej bohužiaľ už nebohý manžel emoticon tak preto tie dvojičky v rodine emoticon emoticon kamarátka mi povedala že mi sme nenásytná rodina chceme tak veľa veľa a naraz emoticon emoticon emoticon tak som sa z toho smiala..
2. jún 2009 o 19:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bobooo,správne si to pochopila,tamarka je jeho spolužiačka a môj brat jeho spolužiak,čiže aj tamarkin spolužiak emoticon emoticon emoticon
2. jún 2009 o 20:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no o.k. lebo toľko informácii mi dal naraz....že som z toho bola hotová ...
inak pridala som nejaké foto do starého albumu aj vytvorila som si nový a tam sú fotky z prvého rôčka...nie je ich veľa tak sa kuk do albumu emoticon emoticon emoticon
2. jún 2009 o 20:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
boboo, pozrela som fotky. super sú... tie s pivovými fľašami úžasné emoticon môj malý tak z koša vyberá plechovky od piva emoticon . Tie narodeninové krásne emoticon . Oslava asi bola super,že? emoticon
2. jún 2009 o 20:53  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej super...ale boli sme vonku po prístreškom celý čas...robili sme kotlíkový guľáš a grilovali klobásky, špekáčky a kuriatko...no a potom holúbky emoticon asi tak bolo u nás 15 dospelých a 10 detí aj s nami ale povedala som si že sa nezbláznim a nebudem pre toľko ľudí vyvariať aj tak neviem čo tak sme to riešili takto...ale bolo super emoticon
2. jún 2009 o 22:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte.No kuknem tu raz za cas a co nevidim emoticon svet je maly... emoticon
2. jún 2009 o 22:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
presne tak emoticon emoticon emoticon a ty krásko kukaj viac za čas,nielen raz za čas emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
2. jún 2009 o 22:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no vidis,ale kuknem len raz za cas,aj to v ten pravy cas emoticon
2. jún 2009 o 22:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emoticon emoticon emoticon ty máš na to asi nos emoticon
2. jún 2009 o 22:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
alebo žeby nejaké tušenie? ale nie,to bola len náhoda emoticon

Bobooo,Tvojim drobcom prajeme všetko najlepšie k prvému rôčiku.Nech sú zdraví a nech vám robia len radosť emoticon
2. jún 2009 o 23:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pekné ráno... emoticon

boboo...pekné fotočky, myslím, že s tou "gardenparty" to bol super nápad.... emoticon emoticon ja takto plánujem osláviť svoje narodky v lete... emoticon
3. jún 2009 o 08:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeej malí sú zlatí a veľkí... emoticon emoticon

my to asi tiež tak budeme riešiť s narodeninami ak sa nám druhé narodí na termín lebo 1.8.má narodky švagriná, 2.8. jej maličká a 3.8. čakáme my emoticon
3. jún 2009 o 08:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobré ránko.... emoticon
emita, my tak oslavujeme v januári - všetci naraz - ja mám meniny 5.1., manžel narodeniny 6.1. ,Simonka narodeniny 11.1 a Kristínka meniny 16.1. emoticon takže všetko naraz
3. jún 2009 o 09:11  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čawes emoticon
tamarka,ty sa nezdáš - 23:04 emoticon čo nemáš spania? už viem - tak si sa tešila na dnešnú dámsku jazdu,že si ani spať nemohla emoticon
3. jún 2009 o 09:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
máte dámsku jazdu? super. a stretko dáme kedy? kedy sa sara2 vráti z kúpeľov? asi čoskoro, že?

inna a to ty máš narodky vtedy kedy ja, že? dobre pamätám? 21.7.? emoticon
3. jún 2009 o 09:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emoticon emoticon ahojte,,.... jeeeej,kolko vas tu je... emoticon emoticon emoticon emoticon boboo,deturence su nadherne emoticon emoticon emoticon Skolu som koncila... boze,asi pred piatimi rokmi.... normalne ani neviem emoticon emoticon emoticon potom zistim presne... emoticon emoticon niejako sa mi nechce rozmyslat emoticon emoticon ozaj to stretko by sme uz mohli dat emoticon emoticon pockame na saru..... a dame...ok?.......
3. jún 2009 o 10:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobré ránko...my sme dnes dobre spinkali...zobudili sa ráno o 6 vydruľali fľašku s mliečkom, troška sa pohrali v postielke a o 7 zaspali až do pol 9 emoticon emoticon waw konečne som nevstávala o 6 a mohla ešte kus pospať emoticon emoticon aj častejšie by tak mohli...ha ha ha
mirrinka no a oriel nevieš kedy končila školu? ja som maturovala v r. 2002 emoticon
3. jún 2009 o 10:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
boboo,ja asi v roku 2005 emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon boboo,tak deturencom sa asi fajne hajkalo emoticon emoticon emoticon
3. jún 2009 o 10:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš