• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
ahojte vďaka za gratulácie švagor sa vola Martin Kozej... :grinning:
2. jún 2009 o 13:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: poznáme :grinning: už som na ti išla deduktívnou metódou kto by to mohol byť :wink: okrem iného sme spolu robili vodičák no a jeden rok sme boli spolu na fakulte :slight_smile: ta pekne... :slight_smile:
2. jún 2009 o 14:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inna7 dievky sa volajú Lea a Lara :grinning: :grinning: také zaujímavé...ja mám rada také nezvyčajné málo používané mená...
emita a kde na fakulte?maťo má 23rokov napozajtra...chodil na cirkevné gymko na strednú do He a potom šup do prešova do seminára...a stále bol tu v cerkvi...aj na sviatky teraz chodí s otcom Antonom všade...ako asistencia abo také niečo neviem ako sa presne tomu hovorí :wink:
2. jún 2009 o 15:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a inak neviem či dám dnes foto lebo akosi nemám čas a už musím bežať...
emita inak svokrovci mojí bývajú na vaľaškovciach tam po májom...
2. jún 2009 o 15:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bobooo,aj ja ho poznám :grinning: :grinning: :grinning: presne z cirkevného gymka - chodil do triedy s mojim bratom,o ročník nižšie než ja...... a tamarka,tá ho bude na stopro poznať :grinning:
2. jún 2009 o 15:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my sme tu všetci jak jedna veľká rodina - každý každého pozná :grinning: :grinning: :grinning: svet je malý :grinning:
2. jún 2009 o 15:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirrinka no to vidím, že svet je malý ha ha ha...ja som tiež chodila do He na strednú na DOŠ...
2. jún 2009 o 15:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no svet je malý a Humenné ešte menšie :grinning: . bobooo ja som chodila na teológiu. keď som bola piatačka on bol prvák :wink: teraz je na pastroračnom v KE s ďalším mojim kamarátom-to viem len preto lebo ten kamarát bol tiež na svadbe :wink:. och keby Maťo vedel ako ho tu rozoberáme :grinning: :grinning: :grinning: ani muk :zipper_mouth:

tak pre dnešok som skončila s učením. sedím každý deň niekoľko hodín na internete lebo sa nemám z čoho iného učiť na skúšku a tak čítam čo nájdem aby som mala aký-taký prehľad. och je to brutal :frowning2: táto skúška je fakt len v Božích rukách-ak nedostanem otázky ktoré viem tak končím...
2. jún 2009 o 17:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emi,tak to budem držať prsty :slight_smile:
bobooo,tuším aj oriel chodila na DOŠ :wink: teda nie tuším,ale viem :grinning:
2. jún 2009 o 17:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bobooo, :wink: aj my sa pripájame a dvojičkám blahoželáme.hlavne veľa zdravíčka a bezstarostné detstvo prajeme :wink:
2. jún 2009 o 19:03  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to sú pekné mená....Lea bola v mojom zozname dievčenským mien...ak bude tretie tak bude Lea :wink: :grinning: :slight_smile:
2. jún 2009 o 19:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inna,tak šup do "práce" na ďalšom dievčatku :grinning: inak,aj v mojom zozname bola Lea (ja som aspoň zostala pri tom L) :grinning:
2. jún 2009 o 19:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emita no s tým ani muk máme smolu ako som to čítala tak ma tu "vymakol" na nete...bol doma v He a cestou do Ke sa zastvil u nás no a presne keď som toto čítala ha ha, ale nič v poho už sú preč... :sweat_smile: inak áno pozná ťa aj meno mi tvoje vravel...
Mirrinka ty máš pozdraviť brata od Maťa no a Tamarku pozná pretože je to jeho spolužiačka....dúfam že som to pochopila dobre :grinning: :grinning: :grinning:
a oriel kedy končila strednú školu? v ktorom roku maturovala?
inna7 aj ja som plánovala Leu ale bol z toho Tobias...Sofiu som chcela každým pádom no a druhá by bola Lea
inak nemáme v rodine dvojičky aby som ťa uviedla na správnu mieru ja som mala problémy tak sme to riešili umelým oplodnením...a to isté tá moja sesternica- tam problém mal jej bohužiaľ už nebohý manžel :frowning2: tak preto tie dvojičky v rodine :grinning: :grinning: kamarátka mi povedala že mi sme nenásytná rodina chceme tak veľa veľa a naraz :grinning: :grinning: :grinning: tak som sa z toho smiala..
2. jún 2009 o 19:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bobooo,správne si to pochopila,tamarka je jeho spolužiačka a môj brat jeho spolužiak,čiže aj tamarkin spolužiak :grinning: :grinning: :grinning:
2. jún 2009 o 20:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no o.k. lebo toľko informácii mi dal naraz....že som z toho bola hotová ...
inak pridala som nejaké foto do starého albumu aj vytvorila som si nový a tam sú fotky z prvého rôčka...nie je ich veľa tak sa kuk do albumu :grinning: :grinning: :grinning:
2. jún 2009 o 20:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
boboo, pozrela som fotky. super sú... tie s pivovými fľašami úžasné :grinning: môj malý tak z koša vyberá plechovky od piva :grinning: . Tie narodeninové krásne :wink: . Oslava asi bola super,že? :wink:
2. jún 2009 o 20:53  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej super...ale boli sme vonku po prístreškom celý čas...robili sme kotlíkový guľáš a grilovali klobásky, špekáčky a kuriatko...no a potom holúbky :dizzy_face: asi tak bolo u nás 15 dospelých a 10 detí aj s nami ale povedala som si že sa nezbláznim a nebudem pre toľko ľudí vyvariať aj tak neviem čo tak sme to riešili takto...ale bolo super :wink:
2. jún 2009 o 22:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte.No kuknem tu raz za cas a co nevidim :grinning: svet je maly... :slight_smile:
2. jún 2009 o 22:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
presne tak :grinning: :grinning: :grinning: a ty krásko kukaj viac za čas,nielen raz za čas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. jún 2009 o 22:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no vidis,ale kuknem len raz za cas,aj to v ten pravy cas :grinning:
2. jún 2009 o 22:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: ty máš na to asi nos :grinning:
2. jún 2009 o 22:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
alebo žeby nejaké tušenie? ale nie,to bola len náhoda :slight_smile:

Bobooo,Tvojim drobcom prajeme všetko najlepšie k prvému rôčiku.Nech sú zdraví a nech vám robia len radosť :slight_smile:
2. jún 2009 o 23:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pekné ráno... :slight_smile:

boboo...pekné fotočky, myslím, že s tou "gardenparty" to bol super nápad.... :sunglasses: :slight_smile: ja takto plánujem osláviť svoje narodky v lete... :wink:
3. jún 2009 o 08:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeej malí sú zlatí a veľkí... :confused: :slight_smile:

my to asi tiež tak budeme riešiť s narodeninami ak sa nám druhé narodí na termín lebo 1.8.má narodky švagriná, 2.8. jej maličká a 3.8. čakáme my :grinning:
3. jún 2009 o 08:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobré ránko.... :wink:
emita, my tak oslavujeme v januári - všetci naraz - ja mám meniny 5.1., manžel narodeniny 6.1. ,Simonka narodeniny 11.1 a Kristínka meniny 16.1. :grinning: takže všetko naraz
3. jún 2009 o 09:11  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čawes :slight_smile:
tamarka,ty sa nezdáš - 23:04 :confused: čo nemáš spania? už viem - tak si sa tešila na dnešnú dámsku jazdu,že si ani spať nemohla :wink:
3. jún 2009 o 09:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
máte dámsku jazdu? super. a stretko dáme kedy? kedy sa sara2 vráti z kúpeľov? asi čoskoro, že?

inna a to ty máš narodky vtedy kedy ja, že? dobre pamätám? 21.7.? :slight_smile:
3. jún 2009 o 09:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: :grinning: ahojte,,.... jeeeej,kolko vas tu je... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: boboo,deturence su nadherne :grinning: :grinning: :grinning: Skolu som koncila... boze,asi pred piatimi rokmi.... normalne ani neviem :grinning: :grinning: :grinning: potom zistim presne... :grinning: :grinning: niejako sa mi nechce rozmyslat :grinning: :grinning: ozaj to stretko by sme uz mohli dat :grinning: :grinning: pockame na saru..... a dame...ok?.......
3. jún 2009 o 10:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobré ránko...my sme dnes dobre spinkali...zobudili sa ráno o 6 vydruľali fľašku s mliečkom, troška sa pohrali v postielke a o 7 zaspali až do pol 9 :sunglasses: :sunglasses: waw konečne som nevstávala o 6 a mohla ešte kus pospať :grinning: :grinning: aj častejšie by tak mohli...ha ha ha
mirrinka no a oriel nevieš kedy končila školu? ja som maturovala v r. 2002 :wink:
3. jún 2009 o 10:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
boboo,ja asi v roku 2005 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: boboo,tak deturencom sa asi fajne hajkalo :grinning: :grinning: :grinning:
3. jún 2009 o 10:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok