Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

bobooo
2. jún 2009

ahojte vďaka za gratulácie švagor sa vola Martin Kozej... 😀

emita
2. jún 2009

😀 poznáme 😀 už som na ti išla deduktívnou metódou kto by to mohol byť 😉 okrem iného sme spolu robili vodičák no a jeden rok sme boli spolu na fakulte 🙂 ta pekne... 🙂

bobooo
2. jún 2009

inna7 dievky sa volajú Lea a Lara 😀 😀 také zaujímavé...ja mám rada také nezvyčajné málo používané mená...
emita a kde na fakulte?maťo má 23rokov napozajtra...chodil na cirkevné gymko na strednú do He a potom šup do prešova do seminára...a stále bol tu v cerkvi...aj na sviatky teraz chodí s otcom Antonom všade...ako asistencia abo také niečo neviem ako sa presne tomu hovorí 😉

bobooo
2. jún 2009

a inak neviem či dám dnes foto lebo akosi nemám čas a už musím bežať...
emita inak svokrovci mojí bývajú na vaľaškovciach tam po májom...

mirrinka
2. jún 2009

bobooo,aj ja ho poznám 😀 😀 😀 presne z cirkevného gymka - chodil do triedy s mojim bratom,o ročník nižšie než ja...... a tamarka,tá ho bude na stopro poznať 😀

mirrinka
2. jún 2009

my sme tu všetci jak jedna veľká rodina - každý každého pozná 😀 😀 😀 svet je malý 😀

bobooo
2. jún 2009

mirrinka no to vidím, že svet je malý ha ha ha...ja som tiež chodila do He na strednú na DOŠ...

emita
2. jún 2009

no svet je malý a Humenné ešte menšie 😀 . bobooo ja som chodila na teológiu. keď som bola piatačka on bol prvák 😉 teraz je na pastroračnom v KE s ďalším mojim kamarátom-to viem len preto lebo ten kamarát bol tiež na svadbe 😉. och keby Maťo vedel ako ho tu rozoberáme 😀 😀 😀 ani muk 🤐

tak pre dnešok som skončila s učením. sedím každý deň niekoľko hodín na internete lebo sa nemám z čoho iného učiť na skúšku a tak čítam čo nájdem aby som mala aký-taký prehľad. och je to brutal ☹ táto skúška je fakt len v Božích rukách-ak nedostanem otázky ktoré viem tak končím...

mirrinka
2. jún 2009

emi,tak to budem držať prsty 🙂
bobooo,tuším aj oriel chodila na DOŠ 😉 teda nie tuším,ale viem 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
2. jún 2009

to sú pekné mená....Lea bola v mojom zozname dievčenským mien...ak bude tretie tak bude Lea 😉 😀 🙂

mirrinka
2. jún 2009

inna,tak šup do "práce" na ďalšom dievčatku 😀 inak,aj v mojom zozname bola Lea (ja som aspoň zostala pri tom L) 😀

bobooo
2. jún 2009

emita no s tým ani muk máme smolu ako som to čítala tak ma tu "vymakol" na nete...bol doma v He a cestou do Ke sa zastvil u nás no a presne keď som toto čítala ha ha, ale nič v poho už sú preč... 😅 inak áno pozná ťa aj meno mi tvoje vravel...
Mirrinka ty máš pozdraviť brata od Maťa no a Tamarku pozná pretože je to jeho spolužiačka....dúfam že som to pochopila dobre 😀 😀 😀
a oriel kedy končila strednú školu? v ktorom roku maturovala?
inna7 aj ja som plánovala Leu ale bol z toho Tobias...Sofiu som chcela každým pádom no a druhá by bola Lea
inak nemáme v rodine dvojičky aby som ťa uviedla na správnu mieru ja som mala problémy tak sme to riešili umelým oplodnením...a to isté tá moja sesternica- tam problém mal jej bohužiaľ už nebohý manžel ☹ tak preto tie dvojičky v rodine 😀 😀 kamarátka mi povedala že mi sme nenásytná rodina chceme tak veľa veľa a naraz 😀 😀 😀 tak som sa z toho smiala..

mirrinka
2. jún 2009

bobooo,správne si to pochopila,tamarka je jeho spolužiačka a môj brat jeho spolužiak,čiže aj tamarkin spolužiak 😀 😀 😀

bobooo
2. jún 2009

no o.k. lebo toľko informácii mi dal naraz....že som z toho bola hotová ...
inak pridala som nejaké foto do starého albumu aj vytvorila som si nový a tam sú fotky z prvého rôčka...nie je ich veľa tak sa kuk do albumu 😀 😀 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bobooo
2. jún 2009

hej super...ale boli sme vonku po prístreškom celý čas...robili sme kotlíkový guľáš a grilovali klobásky, špekáčky a kuriatko...no a potom holúbky 😵 asi tak bolo u nás 15 dospelých a 10 detí aj s nami ale povedala som si že sa nezbláznim a nebudem pre toľko ľudí vyvariať aj tak neviem čo tak sme to riešili takto...ale bolo super 😉

tamarka_na
2. jún 2009

Ahojte.No kuknem tu raz za cas a co nevidim 😀 svet je maly... 🙂

mirrinka
2. jún 2009

presne tak 😀 😀 😀 a ty krásko kukaj viac za čas,nielen raz za čas 😀 😀 😀 😀 😀

tamarka_na
2. jún 2009

no vidis,ale kuknem len raz za cas,aj to v ten pravy cas 😀

mirrinka
2. jún 2009

😀 😀 😀 ty máš na to asi nos 😀

tamarka_na
2. jún 2009

alebo žeby nejaké tušenie? ale nie,to bola len náhoda 🙂

Bobooo,Tvojim drobcom prajeme všetko najlepšie k prvému rôčiku.Nech sú zdraví a nech vám robia len radosť 🙂

inna7
3. jún 2009

pekné ráno... 🙂

boboo...pekné fotočky, myslím, že s tou "gardenparty" to bol super nápad.... 😎 🙂 ja takto plánujem osláviť svoje narodky v lete... 😉

emita
3. jún 2009

jeeej malí sú zlatí a veľkí... 😕 🙂

my to asi tiež tak budeme riešiť s narodeninami ak sa nám druhé narodí na termín lebo 1.8.má narodky švagriná, 2.8. jej maličká a 3.8. čakáme my 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
3. jún 2009

čawes 🙂
tamarka,ty sa nezdáš - 23:04 😕 čo nemáš spania? už viem - tak si sa tešila na dnešnú dámsku jazdu,že si ani spať nemohla 😉

emita
3. jún 2009

máte dámsku jazdu? super. a stretko dáme kedy? kedy sa sara2 vráti z kúpeľov? asi čoskoro, že?

inna a to ty máš narodky vtedy kedy ja, že? dobre pamätám? 21.7.? 🙂

oriel
3. jún 2009

😀 😀 ahojte,,.... jeeeej,kolko vas tu je... 😀 😀 😀 😀 boboo,deturence su nadherne 😀 😀 😀 Skolu som koncila... boze,asi pred piatimi rokmi.... normalne ani neviem 😀 😀 😀 potom zistim presne... 😀 😀 niejako sa mi nechce rozmyslat 😀 😀 ozaj to stretko by sme uz mohli dat 😀 😀 pockame na saru..... a dame...ok?.......

bobooo
3. jún 2009

dobré ránko...my sme dnes dobre spinkali...zobudili sa ráno o 6 vydruľali fľašku s mliečkom, troška sa pohrali v postielke a o 7 zaspali až do pol 9 😎 😎 waw konečne som nevstávala o 6 a mohla ešte kus pospať 😀 😀 aj častejšie by tak mohli...ha ha ha
mirrinka no a oriel nevieš kedy končila školu? ja som maturovala v r. 2002 😉

oriel
3. jún 2009

boboo,ja asi v roku 2005 😀 😀 😀 😀 😀 boboo,tak deturencom sa asi fajne hajkalo 😀 😀 😀