Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

mirrinka
3. jún 2009

emi,presne tak,dnes máme dámsku jazdu (4 baby zo sídliska I) 😀 😀 😀 nechcete sa niektorá pridať? stretko je o 19:00 😉
bobooo,tak oriel je ak si dobre pamätám,taká stará ako ja a aj vtedy končila školu,tak to bolo teda pred tými piatimi rokmi ako spomínala vyššie a teda v roku 2004 😉

sara by sa onedlo mala vrátiť podla mňa,neviem či šla na tri,alebo štyri týždne,ale tri týždne tam už určite je 🙂 tak ked sa ozve,že je doma,tak dohodneme stretko 🙂

mirrinka
3. jún 2009

jeeej,oriel,ty si tu?

mirrinka
3. jún 2009

baby,ešte ma teraz napadlo - zhánam šmýkalku - ak by ste videli niekde na bazáre,alebo vedeli o nejakom obchode v he kde ju maju,tak dajte info...diiiik 😉

tamarka_na
3. jún 2009

Mirri,ja sa uz naozaj neviem dočkať 😀
A včera som vypla net skor,ale potom som si ešte spomenula,že som zabudla zablahoželať dvojičkám,tak som ho zapla znova 😀 😀 ešte som mala hodinu čas,inak by to už nebolo aktuálne 🙂 🙂 a idem ešte kuknúť fotky...

oriel
3. jún 2009

mirri,tamarka....... ako stretko_? alebo zeby este bolo? hm??? 😀 😀 😀

oriel
4. jún 2009

dobre ranko 😀 😀 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
4. jún 2009

NOOOOO 😀 😀 😀 😀 😀 este asi dospavaju 😀 😀 😀 😀 😀

mirrinka
4. jún 2009

ahojte 🙂 no bolo super,ako ináč 😉 mohli ste sa pridať 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
4. jún 2009

tak teraz mám jeden nápad 😉 ked príde sara,tak si dáme stretko všetci aj s deťmi a niekedy potom bez detí - čo vy na to? 😀 🙂 🙂 🙂 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miska843
4. jún 2009

Prosim Vás boli ste u veštice Hruškovej, Horňakovej alebo Alibabe? ake mate z toho pocity plní sa?

inna7
4. jún 2009

pekné ránko... 🙂 teda deň... 😉

s vešticou skúsenosti nemám a popravde v živote by som za žiadnou ani nešla.... nikdy! 🤐

emita
4. jún 2009

ahojte 🙂 už sa teším na stretko 🙂

ani ja nemám potrebu ísť k veštici... beriem život ako príde 😉

idem sa učiť 😖 zajtra na mňa myslite 😉

mirrinka
4. jún 2009

andrii,boli sme v Riviere 🙂
ani ja nemám skúsenosti s vešticou..... a vlastne ani nechcem mať 😉

tamarka_na
4. jún 2009

ahojte 🙂 bolo fajn,len krátko...

A k vešticiam...ja by som asi nešla,ale poznám pár žien,ktoré s tým majú skúsenosti.Aj Horňáková,aj Hrušková-obe sú vraj veľmi dobré a povedia presne minulosť aj budúcnosť,bez toho,aby ste im o sebe niečo povedali.
Toľko som o nich počula...

mirrinka
5. jún 2009

fstávame !!! 😀 😀 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
5. jún 2009

andrii čaf čaf 😀
ja som tú stránku s tými tričkami ešte len fčera našla,tiež som len tak zbežne pozrela 😉
daj link na tie fotky,dám aj ja hlas 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
5. jún 2009

andrii,na tú mamičku leta som pozerala už dávnejšie,ale neprihlásim sa,aby vybrali teba 😀 😀 😀
ale nie,prečítala som si tvoj príbeh a keby bolo na mne,tak by si tou mamičkou leta bola určite ty 🙂 škoda,že sa tam nedá hlasovať 🙂

bobooo
5. jún 2009

ahojte
andrii áno mám tam fotky v súťaží ale už som tam nebola dlhšie- musím zájsť 😀
inak o. Anton neodchádza ešte 1 rok ostáva dobré nie?

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jankabo
5. jún 2009

ahojte,
prepčte ze vám tu len tak vstupujem, ale ja som este len budúca mamička. Cakáme dietatko začiatkom decembra mám termín.
VElmi pekne by som vas poprosila o radu, kedze neviem kde budem rodiť, lebo akosi dost zien sa stazuje na porodnicu v He aj na lekárov. Aké mate vy skúsenosti a kde ste rodili????