• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
inna7... Ďakujem emoticon a prajem rýchle uzdravenie...

emita, ja som malému na skúšku dala dve jahody, a čakala,aká bude rekacia... super, nevysypal sa,jahodky chutili,ale odvtedy sme už nemali emoticon ...minule som mu dávala broskyňu,tiež v pohode... môj zje všetko...on je taký štrotovník emoticon ...no Simonka je taká,ako tvoj Šimonko - nezje nič,iba jablko, raz do mesiaca banán...teraz trochu začala čerešne a melon. Zo zeleniny iba šalátovú uhorku,aj to tak raz za dva týždne emoticon
10. jún 2009 o 10:04  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No, Šimonko bol už od začiatku prieberčivý v jedení... ale nevadí, som rada že papá to čo papá lebo sú aj horší jedáci. a ozaj, už vie spapať postrúhané jablčko sám lyžičkou emoticon do hryzenia je lenivý emoticon akože chce ale rýchlo ho to omrzí tak strúhame...
10. jún 2009 o 20:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobré ránečko...f s t áááá v a m e !!!

To Lukino je tiež taký horší jedák...od malinka mal obľúbené svojich pár jedál a hotovo...doteraz je to tak...len teraz mu už vysvetľujem, že prečo aj brokolicu musí jesť.. emoticon tak je to už lepšie...
Ale Sárka, musím poklopkať, tá zošrotuje všetko.. emoticon ach, celáááá mama... emoticon emoticon emoticon

teplotky mu ustúpili, tak hádam ani k lekárke nepôjdeme...je mu už chválabohu lepšie....aj malej.. emoticon

dnes musím variť.. emoticon no už mám napacované mäsko z diviny, k tomu nejaké zemiačky... a polievku zeleninkovú...
11. jún 2009 o 07:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
minule sme sa tak s Lukim "tuľkali" a hovorím mu ty moje malé zlaté kozliatko...a on hovorí...mami ale keď ja som kozliatko tak ty musíš byť veľká ...............!!! emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
11. jún 2009 o 07:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte emoticon
inna,nič si z toho nerob,mne moja tiež už zopárkrát povedala,že som koza emoticon emoticon
včera sme mali také náhodné mini konové stretko - boli sme s tamarkou v šariš pube a ked sme odchádzali stretli sme sarku s maminkou - čakali tatika a tiež išli do šarišu ( tak to vravela malá,hrozne sa mi tá veta páčila) emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon ....počkáme tatika a ideme do šarišu emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
11. jún 2009 o 08:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emoticon emoticon emoticonvidíš inna, dávaj pozor čo mu hovoríš emoticon emoticon emoticon dobre že je im lepšie....

mirri spomeň tamarke nech sa zastaví na koníkovi že jej idem písať IP. dík
11. jún 2009 o 08:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte emoticon
No Inna pobavila som sa dobre.Lukino je kus emoticon
Od rána sme teraz pred hodinkou došli od dr.Idem variť a poobede vonku. emoticon
Mirri,škoda,že sme sa stretli až pri vašom odchode emoticon
11. jún 2009 o 13:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cauteee emoticon emoticon Sari,budete von za blokom? emoticon emoticon emoticon Mozno by sme zasli..... paaaa
11. jún 2009 o 13:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pekný deň všetkým a hlavne tamarke (ak by sa náhodou ukázala emoticon ) všetko najlepšie, veľa zdravíčka jej aj detičkám a veľa splnených snov emoticon
12. jún 2009 o 08:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte.... emoticon emi,odkážem tamarke,že má ip emoticon
a tiež prajem všetko najlepšie k narodeninám emoticon
12. jún 2009 o 10:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dakujem vam za blahozelanie emoticon emoticon
Mne Alex spinka,navarene uz mam a idem este upratat...ale tak sa mi nechce...idem este mrknut fotky,co ste si tu pridali emoticon
12. jún 2009 o 12:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Inna,detičky sú nádherné...a ako vyrastli obaja... emoticon

Andrii,tie Matúškové fotky sa mi páčia.Su predsa len ine ako z faťáka,take umelecké...Mne sa veľmi páčia Nellkine fotky zo škôlky,taká pekná pamiatka...už sa tesim na Alexove...ale si este trochu pockame emoticon emoticon

A Emi,Šimonko ako malý rybár nema chybu emoticon
12. jún 2009 o 12:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tamarka_na,ty máš dnes narodeniny? tak aj my sa pripájame a prajeme všetko najlepšie emoticon

ani mne sa nechce upratovať a malý mi tiež zaspal - na balkone emoticon . Ďakujem za pochvalu za fotky emoticon .Tie škôlkárske fotky sú tiež robené podobne, umelecky a aj mne sa veľmi páčia, dievčatá majú za každý rok jednu a je to naozaj krásna pamiatka... ale Matúš ešte nechodí do škôlky,tak som s ním bola vo fotoslužbe. emoticon
12. jún 2009 o 14:27  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tamarka všetko naj... emoticon emoticon emoticon
andrii no fotky su úúúúúžasnééé...strašne sa mi páčia a malý taký fešák... emoticon emoticon emoticon
inak moji čo sa týka ovocia tak žiadna výhra...len banán a teraz začali jablčko a to tak že malá buď strúhané alebo troška okuše v celku a malý len v celku a nahryzie si to do pusy vycucá šťavu a zbytok vypľuvne...no a teraz jahôdky a čerešne im chutia, tiež broskyňu minule papali ale včera ani do pusy...
inak moji čosi chytili asi nejaký vírus pretože mi jeden deň vracali a od vtedy ich preháňa strašne až dnes sa to troška upravilo tak dúfam že už v poriadku emoticon
12. jún 2009 o 20:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ešte som sa chcela opýtať môžem dať malým piť vodu kupovanú Lucku? je to vhodné? pretože ani nemám tušenie a ak áno prevára sa? emoticon
12. jún 2009 o 21:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tamarka ďakujem a dodatočne prajem všetko najlepšie k narodeninkám emoticon emoticon emoticon

boboo...lucku dávam malej stále, ale prevarenú..vlastne do roka som všetko varila len z lucky... emoticon ja si ráno prevarím viacej aby som mala aj na sunar aj na kašičku...alebo čajik...

maličká mi práve zaspinkala tak idem hodiť kávu... emoticon emoticon
13. jún 2009 o 14:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaute čaute emoticon nám doktorka vravela prevárať vodu z vodovodu že u nás je dobrá voda že zbytočne kupovať... ak je lucka úplne neperlivá tak ju prevárať nemusíš

my sme dnes prestavovali spáleň aby si malý zvykol že bude spinkať na inom miestočku. veľmi sa teším z tej zmeny. zrazu sa mi zdá izba väčšia... no nie nadlho emoticon emoticon emoticon

nakoniec sa predsa len ulakomil na ocina a jahôdky mu zachutili. ale na broskyňu ho neviem nahovoriť emoticon

bobooo dúfam aj ja že sú v poriadku...

prajeme všetkým pekný zvyšok víkendu emoticon
13. jún 2009 o 21:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čafte emoticon
krásny deň,že? emoticon
idem naložiť do práčky emoticon
15. jún 2009 o 16:03  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja idem vyvesiť prádlo emoticon fakt krásny deň-všetci si užívajú.... emoticon
15. jún 2009 o 20:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte emoticon
dnes som stretla dagsty - tak vás všetky pozdravuje emoticon emoticon emoticon emoticon
15. jún 2009 o 21:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte...no kde ste všetky?
Užívate si teply dník?Len do toho,lebo vraj na ďalší týžden bude samý dážď emoticon emoticon

Alex spinká,ja dopíjam kaffé a o jednej s ním idem na očkovanie,tak mu držte palce emoticon
16. jún 2009 o 11:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Tamarka.Tak ako dopadol Alex?
My sme ráno boli na odber krvi.Až na tretikrát sa pustila krvička.Jooj,až mi tej bambuľky bolo ľúto.Ale za odmenu dostala od pani doktorky cukríky emoticon
pekný dník emoticon
16. jún 2009 o 14:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte...... joj,sari,chudatko Sarinka.... velmi plackala? emoticon Ako sa mate?... Ja este tiez narychlo pijem kavicku a o chvilu idem po Lilku do skolky.... emoticon
16. jún 2009 o 15:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Alex bol statočný...plakal,keď ho sestricka pichala,ešte ho potom chvíľu bolela nožka,ale poobede už bolo dobre.

Kamoškin dvojročný syn bol minule prvýkrát na odber krvi a ani nemukol.Vôbec sa nerozplakal,ona so strachom a so slzami v očiach čakala,že čo sa bude diať a on nič emoticon
16. jún 2009 o 19:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tamarka,tak kamoska ma fakt statocneho synceka emoticon emoticon emoticon Co porabate? emoticon emoticon emoticon emoticon
16. jún 2009 o 21:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neviete nahodou,ci na pasovom je v tom obdobi velmi vela ludi?
16. jún 2009 o 21:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobré ránko emoticon
tamarka to je fajn emoticon . náš malý má asi od 10 mes. strach z doktorov. on plače už len keď sa treba vyzliecť... a keď doktorka vytiahne fonendoskop... emoticon a o mesiac máme ísť na kardiológiu tak som zvedavá ako mu spravia EKG emoticon

oriel určite tam bude dosť ľudí. chystáte sa niekde na dovolenku? ja už mám tiež neplatný pas ale v najbližšej dobe ho nebudem potrebovať... emoticon

dnes poobede mám druhý pokus na tú otras skúšku- verím že aj posledný. myslite na mňa, prosíííím...
17. jún 2009 o 09:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no uz som sa z pasoveho vratila..... ludi tam ani moc nebolo,lebo vraj 22. maju byt nove pasy.... no tym pracovnikom to ide hrozne pomaly.... emoticon ano,ideme do Turecka...25. 07... Emidrzim palce na skusku..... emoticon emoticon emoticon to aj Lilka ma od operacie hrozny strach z doktorov emoticon
17. jún 2009 o 09:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
halo,kde ste vsetky???
17. jún 2009 o 14:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oriel, tu sme emoticon
17. jún 2009 o 17:18  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš