Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
10. jún 2009

No, Šimonko bol už od začiatku prieberčivý v jedení... ale nevadí, som rada že papá to čo papá lebo sú aj horší jedáci. a ozaj, už vie spapať postrúhané jablčko sám lyžičkou 😎 do hryzenia je lenivý 😝 akože chce ale rýchlo ho to omrzí tak strúhame...

inna7
11. jún 2009

Dobré ránečko...f s t áááá v a m e !!!

To Lukino je tiež taký horší jedák...od malinka mal obľúbené svojich pár jedál a hotovo...doteraz je to tak...len teraz mu už vysvetľujem, že prečo aj brokolicu musí jesť.. 🙂 tak je to už lepšie...
Ale Sárka, musím poklopkať, tá zošrotuje všetko.. 😀 ach, celáááá mama... 😀 😵 🙂

teplotky mu ustúpili, tak hádam ani k lekárke nepôjdeme...je mu už chválabohu lepšie....aj malej.. 🙂

dnes musím variť.. 🙄 no už mám napacované mäsko z diviny, k tomu nejaké zemiačky... a polievku zeleninkovú...

inna7
11. jún 2009

minule sme sa tak s Lukim "tuľkali" a hovorím mu ty moje malé zlaté kozliatko...a on hovorí...mami ale keď ja som kozliatko tak ty musíš byť veľká ...............!!! ☹ 😒 😅 😕 😉

mirrinka
11. jún 2009

ahojte 😉
inna,nič si z toho nerob,mne moja tiež už zopárkrát povedala,že som koza 😀 😀
včera sme mali také náhodné mini konové stretko - boli sme s tamarkou v šariš pube a ked sme odchádzali stretli sme sarku s maminkou - čakali tatika a tiež išli do šarišu ( tak to vravela malá,hrozne sa mi tá veta páčila) 😀 😀 😀 😀 😀 ....počkáme tatika a ideme do šarišu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

emita
11. jún 2009

😀 😀 😀vidíš inna, dávaj pozor čo mu hovoríš 😀 😀 😀 dobre že je im lepšie....

mirri spomeň tamarke nech sa zastaví na koníkovi že jej idem písať IP. dík

sara2
11. jún 2009

Ahojte 😉
No Inna pobavila som sa dobre.Lukino je kus 😀
Od rána sme teraz pred hodinkou došli od dr.Idem variť a poobede vonku. 🙂
Mirri,škoda,že sme sa stretli až pri vašom odchode ☹

oriel
11. jún 2009

cauteee 😀 😀 Sari,budete von za blokom? 😀 😀 😀 Mozno by sme zasli..... paaaa

emita
12. jún 2009

pekný deň všetkým a hlavne tamarke (ak by sa náhodou ukázala 😉 ) všetko najlepšie, veľa zdravíčka jej aj detičkám a veľa splnených snov 😉

mirrinka
12. jún 2009

ahojte.... 🙂 emi,odkážem tamarke,že má ip 😉
a tiež prajem všetko najlepšie k narodeninám 🙂

tamarka_na
12. jún 2009

Dakujem vam za blahozelanie 😉 🙂
Mne Alex spinka,navarene uz mam a idem este upratat...ale tak sa mi nechce...idem este mrknut fotky,co ste si tu pridali 😉

tamarka_na
12. jún 2009

Inna,detičky sú nádherné...a ako vyrastli obaja... 🙂

Andrii,tie Matúškové fotky sa mi páčia.Su predsa len ine ako z faťáka,take umelecké...Mne sa veľmi páčia Nellkine fotky zo škôlky,taká pekná pamiatka...už sa tesim na Alexove...ale si este trochu pockame 🙂 🙂

A Emi,Šimonko ako malý rybár nema chybu 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bobooo
12. jún 2009

Tamarka všetko naj... 😀 😀 😀
andrii no fotky su úúúúúžasnééé...strašne sa mi páčia a malý taký fešák... 😵 😵 😵
inak moji čo sa týka ovocia tak žiadna výhra...len banán a teraz začali jablčko a to tak že malá buď strúhané alebo troška okuše v celku a malý len v celku a nahryzie si to do pusy vycucá šťavu a zbytok vypľuvne...no a teraz jahôdky a čerešne im chutia, tiež broskyňu minule papali ale včera ani do pusy...
inak moji čosi chytili asi nejaký vírus pretože mi jeden deň vracali a od vtedy ich preháňa strašne až dnes sa to troška upravilo tak dúfam že už v poriadku 😠

bobooo
12. jún 2009

ešte som sa chcela opýtať môžem dať malým piť vodu kupovanú Lucku? je to vhodné? pretože ani nemám tušenie a ak áno prevára sa? 😒

inna7
13. jún 2009

Tamarka ďakujem a dodatočne prajem všetko najlepšie k narodeninkám 🙂 🙂 🙂

boboo...lucku dávam malej stále, ale prevarenú..vlastne do roka som všetko varila len z lucky... 😉 ja si ráno prevarím viacej aby som mala aj na sunar aj na kašičku...alebo čajik...

maličká mi práve zaspinkala tak idem hodiť kávu... 🙄 🙂

emita
13. jún 2009

čaute čaute 🙂 nám doktorka vravela prevárať vodu z vodovodu že u nás je dobrá voda že zbytočne kupovať... ak je lucka úplne neperlivá tak ju prevárať nemusíš

my sme dnes prestavovali spáleň aby si malý zvykol že bude spinkať na inom miestočku. veľmi sa teším z tej zmeny. zrazu sa mi zdá izba väčšia... no nie nadlho 😀 😀 😀

nakoniec sa predsa len ulakomil na ocina a jahôdky mu zachutili. ale na broskyňu ho neviem nahovoriť 🙄

bobooo dúfam aj ja že sú v poriadku...

prajeme všetkým pekný zvyšok víkendu 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
15. jún 2009

aj ja idem vyvesiť prádlo 😀 fakt krásny deň-všetci si užívajú.... 😉

mirrinka
15. jún 2009

Ahojte 😉
dnes som stretla dagsty - tak vás všetky pozdravuje 🙂 🙂 🙂 🙂

tamarka_na
16. jún 2009

Ahojte...no kde ste všetky?
Užívate si teply dník?Len do toho,lebo vraj na ďalší týžden bude samý dážď 😖 😒

Alex spinká,ja dopíjam kaffé a o jednej s ním idem na očkovanie,tak mu držte palce 😕

sara2
16. jún 2009

Ahoj Tamarka.Tak ako dopadol Alex?
My sme ráno boli na odber krvi.Až na tretikrát sa pustila krvička.Jooj,až mi tej bambuľky bolo ľúto.Ale za odmenu dostala od pani doktorky cukríky 😀
pekný dník 😉

oriel
16. jún 2009

ahojte...... joj,sari,chudatko Sarinka.... velmi plackala? 😠 Ako sa mate?... Ja este tiez narychlo pijem kavicku a o chvilu idem po Lilku do skolky.... 😀

tamarka_na
16. jún 2009

Alex bol statočný...plakal,keď ho sestricka pichala,ešte ho potom chvíľu bolela nožka,ale poobede už bolo dobre.

Kamoškin dvojročný syn bol minule prvýkrát na odber krvi a ani nemukol.Vôbec sa nerozplakal,ona so strachom a so slzami v očiach čakala,že čo sa bude diať a on nič 😀

oriel
16. jún 2009

tamarka,tak kamoska ma fakt statocneho synceka 😀 😀 😀 Co porabate? 😀 😀 😀 😀

oriel
16. jún 2009

neviete nahodou,ci na pasovom je v tom obdobi velmi vela ludi?

emita
17. jún 2009

dobré ránko 🙂
tamarka to je fajn 😉 . náš malý má asi od 10 mes. strach z doktorov. on plače už len keď sa treba vyzliecť... a keď doktorka vytiahne fonendoskop... 😖 a o mesiac máme ísť na kardiológiu tak som zvedavá ako mu spravia EKG ☹

oriel určite tam bude dosť ľudí. chystáte sa niekde na dovolenku? ja už mám tiež neplatný pas ale v najbližšej dobe ho nebudem potrebovať... 🙂

dnes poobede mám druhý pokus na tú otras skúšku- verím že aj posledný. myslite na mňa, prosíííím...

oriel
17. jún 2009

no uz som sa z pasoveho vratila..... ludi tam ani moc nebolo,lebo vraj 22. maju byt nove pasy.... no tym pracovnikom to ide hrozne pomaly.... 😢 ano,ideme do Turecka...25. 07... Emidrzim palce na skusku..... 😀 😀 😀 to aj Lilka ma od operacie hrozny strach z doktorov 😠

oriel
17. jún 2009

halo,kde ste vsetky???

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz