• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
aj ja som tuuuuuuuuuuuuuu emoticon
17. jún 2009 o 18:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj jaaaa emoticon a skúšku vďaka Bohu mám emoticon prvý ročník za mnou emoticon emoticon

oriel vy máte zelenú Thaliu? Som dnes videla auto so značkou HE-ORIEL emoticon
to Turecko znie super. hádam sa tam aj ja raz dostanem emoticon . ešte sa niekto niekde zberáte v lete? mňa čaká all-inclusiv pobyt v pôrodnici emoticon emoticon emoticon ale už sa fakt teším emoticon
17. jún 2009 o 20:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emi,gratulejšn emoticon
17. jún 2009 o 20:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Emita gratulujem... emoticon
17. jún 2009 o 23:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ďakujem emoticon konečne budem mať viac času na upratovanie emoticon
čo porábate? čo varíte? ja sa neviem rozhodnúť medzi špagetami, rizotom alebo zeleninovými omeletami emoticon
18. jún 2009 o 08:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte...my ideme na obedik k našim... ja som nedavno robila take zeleninove placky, karfiolovo-špenatove...mala sa išla potrhať, tak jej chutili... emoticon
18. jún 2009 o 09:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoooooj emoticon
emi,my budeme mať dnes špagety emoticon
18. jún 2009 o 09:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hmmm nedáš recept? emoticon ja som nakoniec vybrala rizoto emoticon a zvyšok kde ste? kedy dáme stretko? ale už vážne. chcem to stihnúť kým sa malé narodí emoticon
18. jún 2009 o 09:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emita. aj ja gratulujem...ja som ti hovorila,že si šikovná emoticon
stretko by mohlo byť, noooooo emoticon nejak sa už dohodnime
my sme na obed mali segedín a zeleninovú polievku s krupicovými haluškami
18. jún 2009 o 15:13  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
AHOJTEEEEE emoticon emoticon emoticon Emi,ano mame zel. thaliu.... -preto to meno emoticon emoticon emoticon super,ze mas skusku.... emoticon emoticon emoticon emoticon tak uz len oddychuj.... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon a s tym stretkom fakt nieco robme emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
18. jún 2009 o 18:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ďakujem emoticon niekedy budúci týždeň poobede? ktorý deň vám pasuje-nepasuje? čas? nám tak po 15.00. tak sa vyjadrujme a riešme to emoticon emoticon emoticon
18. jún 2009 o 19:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte.už asi spíte,že? emoticon aj námto stretko pasuje tak po 15:00, ale len od pondelka do štvrtku,lebo v piatok prídu švagrovci ( v nedelu oslavujeme Liankine 3 rôčky) ....dnes už dostala prvý darček - bicyklík emoticon hodím foto emoticon
tak krásne sníčky emoticon
18. jún 2009 o 22:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahooooooooooj emoticon kdeže ste,všetky?
baby,neuveríte odkiaľ som teraz prišla emoticon zo Švejka emoticon emoticon emoticon emoticon ešte som ani neraňajkovala,rovno zo škôlky som šla do Švejka na dve vodky emoticon emoticon emoticon samozrejme s manželom a jeho kolegom a kolegyňou - sú to naši veľmi dobrí priatelia emoticon toto sa mi už dávno nestalo,žeby som vám písala pod vplyvom alkoholu emoticon emoticon emoticon emoticon
19. jún 2009 o 08:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
teda mirri emoticon emoticon . bicyklík krásny. bola veľká radosť, čo? emoticon

mne je tak nedobre. celú noc kŕče v lýtkach a od rána všetky končatiny strpnuté emoticon no a malému nevysvetlím že mamka sa nevládze pohnúť emoticon už aby bol manžel doma...
19. jún 2009 o 09:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no dnes to tu "žije" emoticon takým tempom stretko nedohodneme ani do jesene emoticon
19. jún 2009 o 19:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čafte...Emi živo si spomínam na tie chvíle, keď som sa takto cítila... emoticon emoticon emoticon no už len mesiac a v noci nespíš emoticon emoticon emoticon

Mirri...hneď tak zrána emoticon nebolí ťa hlavka? emoticon

mne to tiež vyhovuje až poobede...keď sa malá zobudí...takže o tej 15tej je to v pohode... emoticon
19. jún 2009 o 19:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cauko..... Inna,bola si v potravinach?... neviem,lebo som ani predavacky nestihla..... hm... mne to tiez vyhovuje najlepsie poobede tak po 15.00.... takze,.... tesim sa..... emoticon Zajtra sa chystame na krstiny....paa
19. jún 2009 o 20:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mirri,bicyklik je krasnucky.... emoticon emoticon emoticon Ozaj,minule si spominala,ze zhanas smykalku.... od zajtra ma byt v Kauflande za 20eur... na obrazku vyzera dobre,skus kuknut.....paaaaa
19. jún 2009 o 21:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Oriel, nestihala som uz...deti boli unavene a aj hladne, tak sme utekali k našim...nabuduce to uz hadam vyjde... emoticon tak si zajtra uzite oslavku... emoticon emoticon emoticon
Miri zabudla som...bicyklik je ozaj peknucky... emoticon
19. jún 2009 o 23:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte emoticon
dakujeme dievčatá za pochvalu bicyklíka emoticon
oriel,to vážne? v kaufe šmýkalka za 20 eur? tak to sa tam určite zájdeme pozrieť - dakujem za info emoticon už som sa totižto bála,že ju do narodenín nezoženiem,lebo všade je dlhá čakacia doba na objednávku.... a potom som si povedala,že do vtedy nezoženiem tak či tak,tak chvíľu počkám a určite ju budú mať v tescu,lebo aj minulý rok mali emoticon ale som prekvapená,že ju má práve kaufland,tam som šmýkalky ešte nikdy nevidela a bratranec robí v kaufe vo vranove,a vravel,že toto oni nikdy nedostávajú......tak hurá ide sa do kaufu emoticon emoticon emoticon

počasie dnes fúúúúj,že? emoticon a my máme ísť k našim na oslavu otcových narodenín emoticon
20. jún 2009 o 08:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no dnes je ozaj škaredo....od rana sa zle citim...same zavraty...asi z toho počka... emoticon emoticon emoticon idem si dať kávu...a variť emoticon
20. jún 2009 o 10:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte...no počasie je fakt hrozné a taký skok v porovnaní s tým,ako bolo včera horúco...

My sa odvčera trápime...Nellka ma vysoké teploty.Nesťažuje sa ani na hrdielko,vôbec na nič,len tie teploty.Tak sme neboli ani u lekára.Včera v noci mala až 39.9,no našťastie,sme to rýchlo zbili s Nurofenom.Aj teraz mala dosť vysokú,dala som jej zábaly,tak teraz spinká celá spotená.Som zvedavá,aká bude noc.Vraj sú teraz také virózy,tak dúfam,že zajtra to už bude lepšie... emoticon

Mne by to stretko tiež viac vyhovovalo poobede,len dúfam,že budeme zdraví... emoticon
20. jún 2009 o 15:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
peknú nedeľu prajem emoticon takže čas by sme mali, miesto môže ostať to čo minule (fontána pred kaštieľom) a ešte deň... budúci týždeň hlásia búrky, ale tak snáď nám to víde... ja sa idem obliekať do cerkvi. má to výhody byť tehotná-tehotenských vecí nemám veľa-nemusím sa dlho rozhodovať emoticon emoticon
21. jún 2009 o 08:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zdravím vás všetky. emoticon Mám trošíčku čas.Sárka naložená v pene vo vani...a mamka na nete emoticon
Zajtra vám dám vedieť či sa stretka zúčastníme.Neviem či nám povolia ísť na tu operáciu do BB pretože Sárka je stále zahlienená a kašle.
Emi,pozerám ,že to už je 34tt.Ako rýchlo to zbehlo emoticon Držím palce.
pa
21. jún 2009 o 19:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte emoticon
...tak ja už oddychujem pri čajíku,na kávu dnes nemám akosi chuť.... emoticon
v sobotu sme sa vybrali do toho kauflandu kúpiť tú šmýkalku,ale prišli sme už neskoro,už hned zrána po otvorení boli vypredané,keby som vedela,že to bude len mimoriadna ponuka a že ich bude len pár kusov,tak som tam už ráno o siedmej emoticon volala som aj bratrancovi,ktorí robí v kaufe vo vranove,ale u nich to isté ako u nás,hned ich vypredali,a vraj už tak skoro ani tie šmýkalky nedostanú emoticon

teším sa na stretko,dúfam,že budeme všetci zdraví emoticon
22. jún 2009 o 08:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj mirri emoticon
22. jún 2009 o 14:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaute baby....nejak som nepostrehla,že ktorý deń je to stretko? emoticon
ja som dnes ako keby som vypila tri poldecá.. emoticon to asi z toho počasia... jeden chlap v obchode povedal,že dnes je také gélové počasie a to presne vystihol emoticon ...také mazľavé, ťahavé....
22. jún 2009 o 17:18  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrii veď len za tebou čakáme aby si sa vyjadrila emoticon . čo tak streda? si pripadám že som jediná čo sa tu chce stretnúť emoticon emoticon
22. jún 2009 o 18:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
streda môže byť emoticon len neviem či nám nebude pršať emoticon
22. jún 2009 o 22:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš