Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

mirrinka
17. jún 2009

aj ja som tuuuuuuuuuuuuuu 😀

emita
17. jún 2009

aj jaaaa 🙂 a skúšku vďaka Bohu mám 🙂 prvý ročník za mnou 😎 🙂

oriel vy máte zelenú Thaliu? Som dnes videla auto so značkou HE-ORIEL 😨
to Turecko znie super. hádam sa tam aj ja raz dostanem 😉 . ešte sa niekto niekde zberáte v lete? mňa čaká all-inclusiv pobyt v pôrodnici 😀 😀 😀 ale už sa fakt teším 😉

mirrinka
17. jún 2009

emi,gratulejšn 😉

inna7
17. jún 2009

Emita gratulujem... 😎

emita
18. jún 2009

ďakujem 🙂 konečne budem mať viac času na upratovanie 😀
čo porábate? čo varíte? ja sa neviem rozhodnúť medzi špagetami, rizotom alebo zeleninovými omeletami 🙂

inna7
18. jún 2009

ahojte...my ideme na obedik k našim... ja som nedavno robila take zeleninove placky, karfiolovo-špenatove...mala sa išla potrhať, tak jej chutili... 🙂

mirrinka
18. jún 2009

ahoooooj 🙂
emi,my budeme mať dnes špagety 😀

emita
18. jún 2009

hmmm nedáš recept? 😉 ja som nakoniec vybrala rizoto 😉 a zvyšok kde ste? kedy dáme stretko? ale už vážne. chcem to stihnúť kým sa malé narodí 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
18. jún 2009

AHOJTEEEEE 😀 😀 😀 Emi,ano mame zel. thaliu.... -preto to meno 😀 😀 😀 super,ze mas skusku.... 😀 😀 😀 😀 tak uz len oddychuj.... 😀 😀 😀 😀 😀 a s tym stretkom fakt nieco robme 😀 😀 😀 😀 😀

emita
18. jún 2009

ďakujem 😉 niekedy budúci týždeň poobede? ktorý deň vám pasuje-nepasuje? čas? nám tak po 15.00. tak sa vyjadrujme a riešme to 🙂 🙂 🙂

mirrinka
18. jún 2009

ahojte.už asi spíte,že? 😀 aj námto stretko pasuje tak po 15:00, ale len od pondelka do štvrtku,lebo v piatok prídu švagrovci ( v nedelu oslavujeme Liankine 3 rôčky) ....dnes už dostala prvý darček - bicyklík 😉 hodím foto 🙂
tak krásne sníčky 😵

mirrinka
19. jún 2009

ahooooooooooj 🙂 kdeže ste,všetky?
baby,neuveríte odkiaľ som teraz prišla 😀 zo Švejka 😀 😀 😀 😀 ešte som ani neraňajkovala,rovno zo škôlky som šla do Švejka na dve vodky 😀 😀 😀 samozrejme s manželom a jeho kolegom a kolegyňou - sú to naši veľmi dobrí priatelia 🙂 toto sa mi už dávno nestalo,žeby som vám písala pod vplyvom alkoholu 😀 😀 😀 😀

emita
19. jún 2009

teda mirri 😕 😀 . bicyklík krásny. bola veľká radosť, čo? 🙂

mne je tak nedobre. celú noc kŕče v lýtkach a od rána všetky končatiny strpnuté 😢 no a malému nevysvetlím že mamka sa nevládze pohnúť ☹ už aby bol manžel doma...

emita
19. jún 2009

no dnes to tu "žije" 😝 takým tempom stretko nedohodneme ani do jesene 😒

inna7
19. jún 2009

čafte...Emi živo si spomínam na tie chvíle, keď som sa takto cítila... 🙄 😒 🙂 no už len mesiac a v noci nespíš 😀 😀 😉

Mirri...hneď tak zrána 😕 nebolí ťa hlavka? 😉

mne to tiež vyhovuje až poobede...keď sa malá zobudí...takže o tej 15tej je to v pohode... 😵

oriel
19. jún 2009

cauko..... Inna,bola si v potravinach?... neviem,lebo som ani predavacky nestihla..... hm... mne to tiez vyhovuje najlepsie poobede tak po 15.00.... takze,.... tesim sa..... 😀 Zajtra sa chystame na krstiny....paa

oriel
19. jún 2009

Mirri,bicyklik je krasnucky.... 😀 😀 😀 Ozaj,minule si spominala,ze zhanas smykalku.... od zajtra ma byt v Kauflande za 20eur... na obrazku vyzera dobre,skus kuknut.....paaaaa

inna7
19. jún 2009

Oriel, nestihala som uz...deti boli unavene a aj hladne, tak sme utekali k našim...nabuduce to uz hadam vyjde... 🙂 tak si zajtra uzite oslavku... 🙂 🙂 🙂
Miri zabudla som...bicyklik je ozaj peknucky... 🙂

mirrinka
20. jún 2009

Ahojte 😉
dakujeme dievčatá za pochvalu bicyklíka 🙂
oriel,to vážne? v kaufe šmýkalka za 20 eur? tak to sa tam určite zájdeme pozrieť - dakujem za info 🙂 už som sa totižto bála,že ju do narodenín nezoženiem,lebo všade je dlhá čakacia doba na objednávku.... a potom som si povedala,že do vtedy nezoženiem tak či tak,tak chvíľu počkám a určite ju budú mať v tescu,lebo aj minulý rok mali 🙂 ale som prekvapená,že ju má práve kaufland,tam som šmýkalky ešte nikdy nevidela a bratranec robí v kaufe vo vranove,a vravel,že toto oni nikdy nedostávajú......tak hurá ide sa do kaufu 🙂 🙂 🙂

počasie dnes fúúúúj,že? 😠 a my máme ísť k našim na oslavu otcových narodenín 😒

inna7
20. jún 2009

no dnes je ozaj škaredo....od rana sa zle citim...same zavraty...asi z toho počka... 😒 🙄 😠 idem si dať kávu...a variť 😖

tamarka_na
20. jún 2009

Ahojte...no počasie je fakt hrozné a taký skok v porovnaní s tým,ako bolo včera horúco...

My sa odvčera trápime...Nellka ma vysoké teploty.Nesťažuje sa ani na hrdielko,vôbec na nič,len tie teploty.Tak sme neboli ani u lekára.Včera v noci mala až 39.9,no našťastie,sme to rýchlo zbili s Nurofenom.Aj teraz mala dosť vysokú,dala som jej zábaly,tak teraz spinká celá spotená.Som zvedavá,aká bude noc.Vraj sú teraz také virózy,tak dúfam,že zajtra to už bude lepšie... ☹

Mne by to stretko tiež viac vyhovovalo poobede,len dúfam,že budeme zdraví... 😕

emita
21. jún 2009

peknú nedeľu prajem 🙂 takže čas by sme mali, miesto môže ostať to čo minule (fontána pred kaštieľom) a ešte deň... budúci týždeň hlásia búrky, ale tak snáď nám to víde... ja sa idem obliekať do cerkvi. má to výhody byť tehotná-tehotenských vecí nemám veľa-nemusím sa dlho rozhodovať 😀 🙂

sara2
21. jún 2009

Zdravím vás všetky. 😉 Mám trošíčku čas.Sárka naložená v pene vo vani...a mamka na nete 😀
Zajtra vám dám vedieť či sa stretka zúčastníme.Neviem či nám povolia ísť na tu operáciu do BB pretože Sárka je stále zahlienená a kašle.
Emi,pozerám ,že to už je 34tt.Ako rýchlo to zbehlo 🙂 Držím palce.
pa

mirrinka
22. jún 2009

Ahojte 😉
...tak ja už oddychujem pri čajíku,na kávu dnes nemám akosi chuť.... 🙂
v sobotu sme sa vybrali do toho kauflandu kúpiť tú šmýkalku,ale prišli sme už neskoro,už hned zrána po otvorení boli vypredané,keby som vedela,že to bude len mimoriadna ponuka a že ich bude len pár kusov,tak som tam už ráno o siedmej 😒 volala som aj bratrancovi,ktorí robí v kaufe vo vranove,ale u nich to isté ako u nás,hned ich vypredali,a vraj už tak skoro ani tie šmýkalky nedostanú ☹

teším sa na stretko,dúfam,že budeme všetci zdraví 😉

emita
22. jún 2009

ahoj mirri 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
22. jún 2009

andrii veď len za tebou čakáme aby si sa vyjadrila 😀 . čo tak streda? si pripadám že som jediná čo sa tu chce stretnúť ☹ 😖

mirrinka
22. jún 2009

streda môže byť 😉 len neviem či nám nebude pršať ☹