• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
dobre ranko.... aj mne streda v pohode sedi..... :grinning: :grinning: :grinning: tak dnes vecer to uzavrieme,o.k....? takze vsetky vecer na koniika :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. jún 2009 o 07:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ak by pršalo môže byť aj štvrtok? večer sa tu stretneme veď ordinácia už nejde :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: alebo ako náš malý hovorí neňde :grinning:
23. jún 2009 o 09:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čafte :grinning: .... streda môže byť... o tej treťej že? so štvrtok neviem,či budem môcť :frowning2:
emita, už neňde :grinning: ordiánácia dnes? :confused:
23. jún 2009 o 10:05  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Alexovi všetko najlepšie k narodeninkám :slight_smile: hlavne nech už bude len zdravučký a robí iba radosť :wink:

krásne počasie, že? :stuck_out_tongue_closed_eyes: my sme dnes už boli aj na plavárni ale bola taká zakalená voda že sme to radšej nechali na inokedy :unamused: škoda.
23. jún 2009 o 17:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte...
Emi,ďakujeme :slight_smile:

to stretko myslíte v stredu na ďalší týžďeň,však?My by sme mohli aj v stredu,aj vo štvrtok... :wink:
23. jún 2009 o 18:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som pochopila,že to je už tento týždeň....teda zajtra,alebo pozajtra....tak ako je to? :unamused:
no ja by som mohla asi aj vo štvrtok.
23. jún 2009 o 18:50  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som tiez pochopila,ze to je zajtra....... :grinning: :grinning: Tamarka,malemu zelame vsetko najlepsie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sari,vy ako?
23. jún 2009 o 18:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tamarka-na..... Alexovi všetko naj.....kočky posielajú pusinku :wink:
23. jún 2009 o 19:05  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ono to malo byť túto stredu t.j. zajtra ale zdá sa že nič z toho... :frowning2: ak bude tak ako dnes... tak asi to bude tak ako pochopila tamarka :slight_smile: -o týždeň. čo vy na to? 1.7.? zahájime letné prázdniny? :grinning:
23. jún 2009 o 19:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mne to v pohode toho 1.7 vyhovuje.... Skolka zatvorena.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . lilka bude cely den doma..... :grinning: :grinning: :grinning:
23. jún 2009 o 19:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,

aký mate zapojený net (spoločnosť)??? chcem zmeniť , ale neviem kam isť... aku sumu mesačne platite, nechcem veľmi drahy,,,,,

dik za každu odpoveď
23. jún 2009 o 21:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj majina. GTS Nextra za 3GB voľné+voľné víkendy asi 358Sk. myslím že super :wink: ta sme sa tu mali večer stretnúť... :rolling_eyes: no nič. dobrú noc :wink:
23. jún 2009 o 22:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tamarka, malému Alexkovi dodatočne všetko najlepšie....hlavne veeeeeľa zdravia!!! :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile:

no ja som tiež pochopila, že zajtra to stretko....aj my by sme mohli prisť...tak zajtra potom dajte vedieť čihejčine :grinning: :slight_smile:
23. jún 2009 o 23:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inna7....si ma tak rozosmiala :grinning: :grinning: :grinning: ... tým čihejčine :grinning:
zatiaľ to vyzerá,že by už pršať dnes nemalo.... tak čo robíme?
24. jún 2009 o 09:43  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte
aj my prajeme Alexovi všetko naj :slight_smile:
no,mne sa nezdá žeby už nemalo pršať,podla mna bude...ale ja môžem aj dnes,takže ako chcete,ak nie,tak to môžme preložiť na toho prvého :slight_smile:
my sme teraz u mamy a tu sú také prehánky že až,každá minúta je iná :confounded:
emi,my sme na plavárni boli )teraz už neviem či v sobotu či v nedelu) :grinning: a bolo super,voda bola čistulinká a teplúčka - teda v detskom bazéne,vo veľkom bola jak ľad :sweat_smile: Lianka nechcela isť preč :grinning:
24. jún 2009 o 10:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ako? krásne sa nám vyčasilo... ale do 15.00 kľudne môže niečo prísť... podľa mňa to nechajme na 1. čo vy na to?

andrii v nedeľu sme u vás na odpuste. možno sa stretneme :wink:
24. jún 2009 o 12:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojky :slight_smile:
Vidím,že som jednou otázkou narušila celé stretko... ospravedlňujem sa :sweat_smile:
my by sme dnes nemohli...po piatich dňoch konečne prešli Nellke teploty,aj sme boli trošku von doobedu,ale do mesta by som s ňou ešte nešla...ale toho prvého by to bolo fajn...

ďakujeme za blahoželania :wink:
24. jún 2009 o 12:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
takže to necháme na toho prvého? už sa musíme dohodnúť,lebo mám sa pomaly z mája aj chystať treba,aby sme tam do tretej boli :grinning:
emita, nevidím dobre do diaľky,tak sa mi prihovor,keby si ma videla. :wink:
24. jún 2009 o 13:00  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak fajn,prekladáme na prvého :grinning:
24. jún 2009 o 13:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Alex mi zateplotoval :frowning2: :unamused: :confounded: :fearful:
24. jún 2009 o 16:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
och, tamarka fakt? :confounded: :frowning2: to ma mrzí. ja som mu toľko zdravia priala.... snáď to nič nebude...
24. jún 2009 o 18:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dik Ema, za tip, už som naštudovala ich www.
24. jún 2009 o 20:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
joj dobre že to stretko nebolo dnes...nemala som pc dnes, tak som nevedela ako ste sa nakoniec dohodli, no aj tak sme dostali návštevu , tak by som nemohla prísť...takže toho prého.. :wink: no, hádam ešte zhodím aspoň 20deka... :wink:

Tamarka, nech sa detičky rýchlo vyliečia...škoda, že už aj malý teplotuje... :frowning2:
Andrii.. a vy toho 30teho už vyrazte... :grinning: :wink:

no škoda že ordinácia už nejde...tááák som včera čakala... :rolling_eyes:
24. jún 2009 o 21:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: fstááávať!!! sama mám piť kávu... :confused:
25. jún 2009 o 08:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
môžem čajík? :slight_smile:
25. jún 2009 o 08:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte.... aj ja mam uz kavicku na stole :grinning: :grinning: :grinning:
25. jún 2009 o 08:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ani vám nechcelo pridať príspevok?
25. jún 2009 o 08:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte...ja už mám kávu vypitú :wink: ...ale to asi aj vy :grinning:
inna7...zase si ma rozosmiala....tak zas až tak skoro -deň dopredu vyrážať nemusíme :grinning:
tamarka_na...rýchlo sa vyliečte :wink:
25. jún 2009 o 10:36  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emita...mne to príspevok zobralo :wink: pozri vyššie :grinning: :grinning: 10.36
25. jún 2009 o 10:37  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte...tak Alex na tom nie je až tak zle ako bola Nellka.Síce má teploty,ale take mierne a nestúpajú tak rýchlo...dnes sme u lekára neboli,ale zajtra pojdeme všetci,Nellka na kontrolu a Alex na vyšetrenie...

a kde ste všetky??Asi vonku čo?My musíme trčať doma v takom peknom počasí :frowning2:
25. jún 2009 o 18:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš