Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

oriel
23. jún 2009

dobre ranko.... aj mne streda v pohode sedi..... 😀 😀 😀 tak dnes vecer to uzavrieme,o.k....? takze vsetky vecer na koniika 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

emita
23. jún 2009

ak by pršalo môže byť aj štvrtok? večer sa tu stretneme veď ordinácia už nejde 😀 😝 alebo ako náš malý hovorí neňde 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
23. jún 2009

Alexovi všetko najlepšie k narodeninkám 🙂 hlavne nech už bude len zdravučký a robí iba radosť 😉

krásne počasie, že? 😝 my sme dnes už boli aj na plavárni ale bola taká zakalená voda že sme to radšej nechali na inokedy 😒 škoda.

tamarka_na
23. jún 2009

Ahojte...
Emi,ďakujeme 🙂

to stretko myslíte v stredu na ďalší týžďeň,však?My by sme mohli aj v stredu,aj vo štvrtok... 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
23. jún 2009

ja som tiez pochopila,ze to je zajtra....... 😀 😀 Tamarka,malemu zelame vsetko najlepsie 😀 😀 😀 😀 😀 sari,vy ako?

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
23. jún 2009

no ono to malo byť túto stredu t.j. zajtra ale zdá sa že nič z toho... ☹ ak bude tak ako dnes... tak asi to bude tak ako pochopila tamarka 🙂 -o týždeň. čo vy na to? 1.7.? zahájime letné prázdniny? 😀

oriel
23. jún 2009

Mne to v pohode toho 1.7 vyhovuje.... Skolka zatvorena.... 😀 😀 😀 😀 . lilka bude cely den doma..... 😀 😀 😀

majina.b
23. jún 2009

ahojte,

aký mate zapojený net (spoločnosť)??? chcem zmeniť , ale neviem kam isť... aku sumu mesačne platite, nechcem veľmi drahy,,,,,

dik za každu odpoveď

emita
23. jún 2009

ahoj majina. GTS Nextra za 3GB voľné+voľné víkendy asi 358Sk. myslím že super 😉 ta sme sa tu mali večer stretnúť... 🙄 no nič. dobrú noc 😉

inna7
23. jún 2009

Tamarka, malému Alexkovi dodatočne všetko najlepšie....hlavne veeeeeľa zdravia!!! 😵 🙂 🙂

no ja som tiež pochopila, že zajtra to stretko....aj my by sme mohli prisť...tak zajtra potom dajte vedieť čihejčine 😀 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
24. jún 2009

Ahojte
aj my prajeme Alexovi všetko naj 🙂
no,mne sa nezdá žeby už nemalo pršať,podla mna bude...ale ja môžem aj dnes,takže ako chcete,ak nie,tak to môžme preložiť na toho prvého 🙂
my sme teraz u mamy a tu sú také prehánky že až,každá minúta je iná 😖
emi,my sme na plavárni boli )teraz už neviem či v sobotu či v nedelu) 😀 a bolo super,voda bola čistulinká a teplúčka - teda v detskom bazéne,vo veľkom bola jak ľad 😅 Lianka nechcela isť preč 😀

emita
24. jún 2009

tak ako? krásne sa nám vyčasilo... ale do 15.00 kľudne môže niečo prísť... podľa mňa to nechajme na 1. čo vy na to?

andrii v nedeľu sme u vás na odpuste. možno sa stretneme 😉

tamarka_na
24. jún 2009

Ahojky 🙂
Vidím,že som jednou otázkou narušila celé stretko... ospravedlňujem sa 😅
my by sme dnes nemohli...po piatich dňoch konečne prešli Nellke teploty,aj sme boli trošku von doobedu,ale do mesta by som s ňou ešte nešla...ale toho prvého by to bolo fajn...

ďakujeme za blahoželania 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
24. jún 2009

tak fajn,prekladáme na prvého 😀

tamarka_na
24. jún 2009

Alex mi zateplotoval ☹ 😒 😖 😨

emita
24. jún 2009

och, tamarka fakt? 😖 ☹ to ma mrzí. ja som mu toľko zdravia priala.... snáď to nič nebude...

majina.b
24. jún 2009

Dik Ema, za tip, už som naštudovala ich www.

inna7
24. jún 2009

joj dobre že to stretko nebolo dnes...nemala som pc dnes, tak som nevedela ako ste sa nakoniec dohodli, no aj tak sme dostali návštevu , tak by som nemohla prísť...takže toho prého.. 😉 no, hádam ešte zhodím aspoň 20deka... 😉

Tamarka, nech sa detičky rýchlo vyliečia...škoda, že už aj malý teplotuje... ☹
Andrii.. a vy toho 30teho už vyrazte... 😀 😉

no škoda že ordinácia už nejde...tááák som včera čakala... 🙄

inna7
25. jún 2009

dobre ranko... 😎 😎 😎 fstááávať!!! sama mám piť kávu... 😕

emita
25. jún 2009

môžem čajík? 🙂

oriel
25. jún 2009

ahojte.... aj ja mam uz kavicku na stole 😀 😀 😀

emita
25. jún 2009

ani vám nechcelo pridať príspevok?

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tamarka_na
25. jún 2009

Ahojte...tak Alex na tom nie je až tak zle ako bola Nellka.Síce má teploty,ale take mierne a nestúpajú tak rýchlo...dnes sme u lekára neboli,ale zajtra pojdeme všetci,Nellka na kontrolu a Alex na vyšetrenie...

a kde ste všetky??Asi vonku čo?My musíme trčať doma v takom peknom počasí ☹