Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

janka33
25. jan 2008

tak to ja som prenasala 5 dni,chodila som na odbery vody,v lete boli desnee horucavy a ja slonica som uz nevladala,no potom to prislo samo,
drzim palce,Emita,nech si ty aj maly v poriadku,to je hlavne

janeette
25. jan 2008

Emita držím palce,aby ste boli obaja zdraví...Je to krásne ked sa baby narodí a prvýkrát sa ti pozrie do očí,nádherný pocit.Kolko máš rokov Emi?

emita
25. jan 2008

Ja mám 24. Celkom by to mohlo vísť aj na 3.2. -to má manželík narodky, alebo 4.2.-to máme 2. výročie 😀. No nechajme sa prekvapiť 😉 Hrozne sa naňho tešíme 😵

janka33
25. jan 2008

nasa mala sa nam tiez narodila na 2 vyrocie 🙂

janka33
25. jan 2008

emita,tak to sa mozno pozname?ja mam23

lenka78
autor
26. jan 2008

emita,a co takto postupka?2.2. by sa vam narodil drobec a potom narodky a vyrocie. 😉
kocky,to aj vase deti su chore?Chris iba kasle,no vraj tam mate chripkove prazdniny ☹
ja som prenasala 5 dni,chodila som aj na odbery vody a mne osobne to bolo velmi neprijemne.Neboli to,no vnutorne som mala akoby strach o dieta,ze co tam robia.Bolesti som nikdy vopred nemala,len to odrazu prislo a potom mi vytiekla plodova voda.... 😀

janeette
26. jan 2008

ja som prenášala 4 dni a na odbery som nebola...Len som si zahrala bedminton a prišlo to hned večer 😵

emita
26. jan 2008

mne sa na odbery nechce tak môže byť aj 2.2. 😀

lenka78
autor
26. jan 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 keby sa to tak dalo,ze si poviem idem teraz a porodim do hodiny 😀 😀 😀 😀 😀
ja som tiez ani nepomyslela na cisarak a nakoniec som tak skoncila.zivot je plny prekvapeni 😀 😀 😀

janeette
26. jan 2008

ja som ležala na izbe s holkou čo rodila cisárskym,dovtedy som si myslela že cisarák je ľahšia alternatíva,aspoň psychicky, ale hned som zmenila názor.2 dni sa nemohla postaviť na nohy a wc pripojené hadičkou.Prípadne sestra dojde s miskou...atd.fúúú,som rada že som odrodila klasik.To ja som behala už hod po porode od radosti.

emita
26. jan 2008

janeette
26. jan 2008

Emita neboj určite je horšie ťahať zub bez narkozy ako porod...(aspoň pre mňa 😅 )ale asi to hovorím v nesprávnu dobu...

emita
26. jan 2008

Zub mi ešte bez narkózy neťahali 😒

olina01
26. jan 2008

emita neboj sa asi po pol hodine po tom sa ti to bude zdať ako hračka,hlavne keď uvidiš to svoje krasne bábo.
Mne pichali vyvolavačku,lebo som bola tyždeň po termine.A dokonca dve,lebo jedna nezabrala,tak ma odviedli na izbu a tam som čakala celý deň či sa Sisi nerozhodne vyjsť sama.Ale jej sa nechcelo,tak mi na druhy deň dali dalšiu injekciu a po hodine a pol bola na svete.A to ti poviem,to som hneď zabudla že som sa toľko natrapila.Takže sa zbytočne nestresuj dopredu,všetko dobre dopadne.

lenka78
autor
27. jan 2008

Tak ja som mala dve vyvolavacky,no kedze sa neobratil spravne,tak som isla na cisarak.A naozaj,co rodili klasiku,tak chodili normalne a ja som prvy den mohla len s doprovodom sestrisky a steh ma niekedy boli aj teraz.Pravdaze skrcena som chodila dlho,takze si tiez myslim,ze klasika je lepsia,no nerodila som normal 😀
kocky,vam trhali zub pod narkozou?????Mne tahali len umrtvene a to aj ten,co ho trebalo este vyrezat z dasna.tak potom ja mam dobrych masiarov a som si myslela,ze len ja som padavka.Ono to neboli,je umrtvene,no je to neprijemne ,ked vam rezu dasno,vrzga to a potom prastcia kosti.Dufam,ze som nikomu nezdvihla zaludok,no taka bola realita,tak nech ste na to pripravene.Ja som mala skor problem po....zapalilo sa to a liecila som sa 2 tyzdne.
no kazdy je iny a niekto to berie v pohode,treba dufat,ze ste pod tou stastenou 😀 😀

janeette
27. jan 2008

Mne neťahali bez narkozy,ale mojej kamarátke pichol zubár do opačnej strany kde bol zub a pustil sa do toho. a odvtedy k zubošovi nešla(k žiadnemu) 😖 zato ja sa bojím aj blombovať 🤐 zdedila som to po mame 😅

lenka78
autor
27. jan 2008

hmm,so zubarom nemam problem,len sa teraz obavam,lebo na prednych zuboch som si nespravnym cistenim,kruzivym,zdrhla sklovinu a ten moj zubar chce mi urobit nove zuby jednotky a dvojky,no to sa mi nezda,mam celkom ok zuby,a aby som len kvoli sklovine dala znicit zuby????Ved iba na jednom z nich mam blombu a ostatne su bez kazu. 🙄

janeette
27. jan 2008

Ja som naposledy bola u dr.Klamárovej(dakedy byvali v našom bloku nad nami)tiež sa o nej širili fámy že je mäsiarka ale fpohode...tu vo Zv ešte nemám zubára.Až KED BUDEM POTREBOVAť! 😅 😅 🤐

lenka78
autor
27. jan 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

emita
27. jan 2008

Jéééj, ja tiež chodím ku Klamárovej. Pre zmenu je moja suseda teraz 😉 . Si bola aj pri jej dcére? Oni majú ambulanciu spolu, len je teraz na materskej. Ona je super!!!

Nebojte-ja sa nebojím, ja sa vcelku teším 😵

janeette
27. jan 2008

Pri Lucii?nie,tá porodila tuším o 2 týždne skor ako ja .Už bola na MD,ked som k nim zač.chodiť.Už aj nechodím bo sme sa presťah.do Zvolena 😉

dagsty
27. jan 2008

Ahojte dievčence, dlho som sa neozvala - nemám čas .
V piatok mám štátnice zo sloviny....DRŹTE MI PRSTY...O.K???? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Tak čo, preberáme porôdy??? Ja som rodila jak na bežiacom páse. Nikolasa asi 4 hodiny /bolesti/ a s Rebekou som prišla na odber plod. vody a doktor mi povedal, že som na 9 prstov otvorená a mám ostať rodiť. Ja som si ešte išla domov pre veci a o hodinu bola Rebeka na svete... pohodička. Veľmi, veľmi ľutujem , že som nevzala k pôrodu manžela..... nech vidí, že to nie len tak..... No, ale mám ešte predpovedané dvojčatká....tak uvidíme.... 😀 😀 😀 😀
A potom si to môžem hodiť.....
Končím...idem dať deťúrence do postele a opakovať, opakovať, opakovať do rána.....
Ak do piatku budem mať čas, tak sa ozvem. Ak nie, tak mi držte prsty....cmuk, cmuk,cmuk, cmuk,,,, 😵 😵 😵 :-

dagsty
27. jan 2008

Inak pozerala som si albumčeky.....deťúrence máme ozaj nádherné, čo poviete?????? 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

lenka78
autor
27. jan 2008

dagsty,tak sa v piatok drz!!!budem na teba mysliet!!!!

lenka78
autor
28. jan 2008

ahojte,akeho budete mat Valentina?

olina01
28. jan 2008

lenka ahoj si ešte tu? Ake tam mate počasie? Tu bol v noci taky vietor,že som celu noc čakala či nam vydržia okná.
Aj zase nasnežilo,takže super .čo porabate? Ideš dnes do prace?

janeette
28. jan 2008

vidím,že na vychode inak ako na strede.... 😕

olina01
28. jan 2008

Ahoj a ako sa mate vy? 😕

emita
28. jan 2008

Lenka, Valentína? Tak verím že 14.2. budeme oslavovať vo veľkom ale nebude sa to týkať sviatku zamilovaných. Manžel má v ten deň obhajobu rigoróznej práce. Tak dúfam že budeme oslavovať doktorát. 😀

sara2
28. jan 2008

Ahoj žienky 🙂
Dagsty,držím palce,neboj zvládneš to 😀 .
Baby poraďte,moja Sárka mi v noci vystrája ☹ .Už som hotová.Každu hodku sa zobudí a plače.Alebo plače zo sna.Stále sa budí a cez deň tiež nespí 😠 .
Keby ste ma dnes videli,kruhy pod očami....hruza 🙄
Na Valentína upečiem mužičkovi tortičku v tvare srdiečka.Nech mám z toho niečo aj ja-mlsnu 😀 😀 😀 .