• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
Tak to teda bol hic vonku....a keby sme to hodili na neskôr? ja som dnes bola v meste okolo 18tej a bolo veeeľa ľudí s detičkami...už sa aj dalo dýchať...

ja by som mohla aj neskôr...o tej 15tej bude ešte hic...napíšte kedy najneskôr môžte prísť... :slight_smile:
30. jún 2009 o 20:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inna7...máš pravdu,mohli by sme aj neskôr...okolo piatej,šieštej....
30. jún 2009 o 20:42  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No my sme dnes boli vonku do siedmej a bolo úplne teplo.Takže tiež som za...Malý mi ešte berie ATB,tak aby sa z toho slnka nevyhádzal...Okolo pol šiestej by bolo tak akurát.
Mirri,ty kde si?Dúfam,že zajtra pôjdeme spolu :wink:
30. jún 2009 o 21:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte
tak my zajtra neprídeme,je mi to ľúto :frowning2: ja síce budem v HE,ale len na chvíľu - idem na úrad práce - skončila mi materská a do škôlky odhlásiť Lianku - cez prázdniny chodiť nebude,lebo budeme doma málo,väčšinou budeme u našich,lebo prerábajú dom a je tu kopec roboty,dnes som sa celý deň nezastavila - varila som pre 17 ľudí :sweat_smile: to by ešte nebolo nič,ale to umývanie toho riadu - bléééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a behala som jak fretka,ked som dnes nespravila aspoň 10 km,tak ani jeden :stuck_out_tongue_closed_eyes: ešte len pred pár minútami som si sadla....

zajtra na vás budem myslieť,tak nezabudnite foťáky...papa :wink: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
30. jún 2009 o 22:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobre rano, tak čo robíme...stretáme či nestretáme? nepríde ani Sára, ani Mirrinka...alebo odložíííme? :confused:
1. júl 2009 o 07:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobré ránko...tak mňa tiež napadlo,či neodložíme na nejaký iný deň,kedy by sme mohli byť komplet...
1. júl 2009 o 08:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranicko.... LIANKE ZELAME VSETKO NAJLEPSIE K 3ROCKOM :::... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: NECH JE ZDRAVUCKA A STASTNUCKA :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak to stretko asi fakt prelozime..... niekedy na buduci tyzden,ked ani Sara nmohla by prist,ani Mirrinka..... pekny dnik
1. júl 2009 o 08:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
všetko najlepšie Lianke!!! zdravie, veselosť a lásku na každý deň :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

17.30 je rozumnejší čas :wink: to by sme aj došli. tak čo? teda zase prekladáme na iný deň? ale pondelok, utorok nemôžeme (budúci týždeň)
1. júl 2009 o 08:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj my sa pripajame a zelame Lianke všetko len to NAJLEPŠIE !!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

no ja sa prispôsobím...mne vyhovuje skoro vždy...takže to nechávam na vás...ja by som prišla aj dnes...na predstretko :wink:
1. júl 2009 o 08:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my tiež môžme hocikedy,nám by to vyhovovalo aj dnes,aj na ďalší týždeň...

Aj my želáme Lianke všetko naj,naj k narodeninám...veľa zdravia,šťastia a nech vám robí len a len radosť :slight_smile:
1. júl 2009 o 08:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ja mám taký návrh že stretnime sa dnes 17.30 pri fontáne pri kaštieli v chládku-tie ktorí môžeme a budúci týždeň alebo za dva môžeme dať ďalšie stretko-možno zase niekto iný nebude môcť... hmmm? ak príde búrka tak to vyrieši za nás :slight_smile: tamarka prídeš? aj bez mirrinky?
nechcete nám prísť niekto navariť? :grinning: ja už taaak nič nevládzem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. júl 2009 o 10:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
malý sa mi práve popišal 30cm od nočníka :angry: no neporazí vás? piškal pred 15 min. tak som ho nechala bez plienky :angry: momentálne fakt nemám nervy na také veci :unamused:
1. júl 2009 o 10:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emita,celkom dobrý nápad...takže kto príde,nech sa prihlási :grinning: ..nie že prídeme iba my dve :grinning: to by sa nám neoplatilo...
ja robím brydzové halušky,tak prídi k nám na obed :wink:
a z malého si nerom nič.....môj malý sedí na nočníku ale pipík vystrčí vonku,takže v nočníku sucho a všade dookola mokro :angry: a to na ňom sedí !
1. júl 2009 o 11:44  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no jasné,že prídeme a už sa veľmi tešíme :wink:
My dnes máme na obed tvarohovo-krupicové guľky a palacinky.Takže Emi,ak sa ti nechce variť,môžeš kľudne prísť na obed aj k nám a ešte si môžeš aj vybrať :grinning:
Takže o 17.30 pri kaštieli :wink:
1. júl 2009 o 12:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mňam moje dve obľúbené jedlá :slight_smile: . aj tie halušky by mohli byť :slight_smile: . ďakujem vám obom za pozvanie ale už pečiem stehná :slight_smile:

super. tak sa teším.
1. júl 2009 o 12:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mali by sme prist aj my..... :grinning: :grinning: :grinning: aspon na trocha urcite... takze 17.30...paaaa
1. júl 2009 o 12:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
dakujeme za blahoželania,ste zlaté :wink: :wink: :wink:
len pekne na to stretko chodte,tie ktoré môžete a presne ako povedala Emka,na bud.týždeň dáme dalšie :grinning: a vlastne,prečo by sme sa nemohli stretávať každý týždeň? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
prajem vám pekné počasie a troškú vetríka :wink: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: a nezabudnite fotáky :wink:
1. júl 2009 o 12:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Presne tak,Mirri.Teraz je teplo,takže tak podvečerom môžme stretko hodiť hocikedy :slight_smile:
Mňam Emi,dala by som si také mäsko,nevymeníme taniere? :grinning: :grinning:
1. júl 2009 o 13:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirrinka, normálne pri hádzaní halušiek :grinning: ma napadlo,že keď som tu písala,tak som zabudla zablahoželať Lianke .Takže jej všetci prajeme všetučko najlepšie. :wink:
1. júl 2009 o 13:42  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inna,dufam,ze pridete na stretkoooooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tesim sa.... my uz vyrazame odteraz...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: posta,banka..... atd......
1. júl 2009 o 13:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no, ešte aj mne povedzte,dokedy je otvorená pošta v meste.Potrebujem tam ísť,tak by som to jednou ranou zobrala :grinning:
1. júl 2009 o 14:26  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tak to nam teda nevyšlo...teda mne...škoda...chcela som ísť...ale pred 10tou som vyrazila k našim...myslela som, že sa znova preloží... atam som nemala net... :frowning2:

tak nahoďte aspoň fotočky, nech popozerám...no o ten týždeň sa už dohodneme na 100%....
1. júl 2009 o 20:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inna škoda :frowning2: bolo fajne hoci nás nebolo veľa. a oriel sa kde zatúlala? :frowning2:

toto je náš fotoalbum http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=397271&vReferer= . vytvorila som spoločný účet, takže ktokoľvek budete môcť pridávať fotky aj z ďalších spoločných akcií. meno užívateľa je humenne a heslo to isté. andrii nezabudni na kočky na levoch :grinning:
1. júl 2009 o 20:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Emi, krásne fotky.Ani som si nevšimla,že si fotila aj moju bambuľu.
Chlapci su krasnučkí :sunglasses:
1. júl 2009 o 21:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inna7, škoda,že ste neboli, chcela som ťa spoznať...snáď na budúce to vyjde :wink:

emita,ty si šikovná :wink: , fotky pekné , ja pridám zajtra, dnes už nestíham :frowning2: Jasné.že nahodím aj dievčatá na levoch,aspoń nejaké,lebo niektoré sú fakt pekné :wink:
1. júl 2009 o 21:41  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
joj kocky moje.... mrzi ma to.... :confounded: :confounded: :confounded: boli sme na ceste,ze ideme,no zasli sme k sestre za blok.... a Lilku z tamad odtiahnut bola hruza..... rev a tak :confounded: :confounded: :confounded: tak som ju tam taku zarevanu tahat nasilu nechcela.... nabuduce prideme,aj keby ,,traktory,, padali........ fotock& uzasne....... ty kokso,ako ti chlapci vyrastli..... minuleho roku to boli take babatka
1. júl 2009 o 22:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
joooj ma to mrziii, no....keby som bola ostala doma, tak by som vedela, že stretko je...tak nabudúce..aj my prídeme aj keby traktory padali :wink:
fotočky super...zlatí chlapi :wink:

tak dobrú noc...idem vystreť kosti.. :rolling_eyes:
1. júl 2009 o 22:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobre ranko :dizzy_face: :slight_smile: :wink:
2. júl 2009 o 07:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inna,dobreeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Aj Lukasko ma prazdniny v skolke? :grinning:
2. júl 2009 o 08:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Hej, Lukino je doma už dlhšie....vlastne celý jún nechodil do škôlky...najprv bol trošku chorľavý a potom som už nechcela riskovať, aby tam zasa niečo chytil.... :confounded:
2. júl 2009 o 09:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok