• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
my sme dnes mali také rodinné stretko u Tamarky. No niesme nejak veľká rodina tak sme sa k nej všetci pomestili emoticon . bolo to milé.

sara-zmena počasia... a zase sa bude meniť emoticon
12. júl 2009 o 20:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte emoticon tak konečne sa hlásim aj ja emoticon my sme dnes boli v Košiciach na bobovej dráhe - Lianka sa dokonca zviezla,ja som sa bohužiaľ bála emoticon nie som taká odvážna asi ako tí moji dvaja emoticon ale bolo super,dokonca máme aj tričko s fotkou - dám do albumu emoticon
emi,tak u Tamarky muselo dnes byť veselo emoticon emoticon
12. júl 2009 o 21:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čafte emoticon , fstávame emoticon , čo spíte ešte? my sme hore už od pol deviatej emoticon

emita, asi mi niečo ušlo.. vy ste s tamarkou rodina? emoticon
13. júl 2009 o 09:33  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaute... emoticon Mirri super tričko...muselo tam byť fajn..aj my sa tam už vyberáme od neviemkedy... emoticon

Sara...nekúpali sme sa...len prechádzka...plus boli sme po malého lebo bol na chate so svokrovcami... emoticon
13. júl 2009 o 09:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirri...tričko suprové..ja som až teraz kukla a Lianka zlata emoticon
13. júl 2009 o 10:46  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zdravím kočky.Tak mám nasadený Bioparox lebo ma hrozne bolí hrdlo.Ak to Sárka schytá odomňa tak sa odstrelím...
13. júl 2009 o 11:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak nech ti to rýchlo prejde...mne bioparox skoro vždy zabral... emoticon
13. júl 2009 o 11:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirri paráda, toto raz musím vyskúšať emoticon

andrii hej, my sme sesternice emoticon

sara skoré uzdravenie a Sárke iba zdravíčko emoticon
13. júl 2009 o 12:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dikes kočky moje emoticon Striekla som si ho zatiaľ len raz a v hrdle cítim úľavu.
Kuknite ,pridala som fotky.Včera tu bola sesterka s deťmi.Boli sme v Šariši-ako hovorí Sárka a tam v piesku sa ohadzovali ako chuligáni ,tak sme im potom dali hromadnú sprchu.Mali z toho zábavu. emoticon
13. júl 2009 o 12:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sara...akí sú zlatí emoticon
ja mám už piaty deň chytené hlasivky,vybrala som už skoro celý Kalciový sirup a až dnes sa mi zdá,že som na tom lepšie... emoticon
my čakáme na nášho malého spachtoša,kým sa zobudí a asi sa pôjdeme prejsť do mesta...
13. júl 2009 o 15:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a inak Alex vstal ráno spoľavý...to už tiež nie je možné...tak som kúpila Vincentku a preplachujem mu nos a preventívne aj Nellke.Dúfam,že mu to prejde... emoticon
13. júl 2009 o 15:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaute...Sara foto nemá chybu...
Tamarka...a neskúšala si dávať malému nejaké lieky na imunitu? to už je fakt často, čo je choručký...želám skoré uzdravenie...aj tebe... emoticon

my máme dnes bryndzové halušky emoticon
14. júl 2009 o 08:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte emoticon
Ja mám nádchu jak hrom...len mi z nosa tečie ako z vodovodného kohútika emoticon
Idem so Sárkou teraz na výlet na vlaku k sesterke čo býva vo Vranove.Tak mame o zábavu postarané. emoticon
Tamarka zvýš Alexovi prísun C aj dve tablety na deň.Kúp v lekárni C 100.A tiež B-komplex.A neposielala vás lekárka na vyšetrenie refluxu.U mojej Sáriny sa reflux prejavoval častým zahlieňovaním.Skoré uzdravenie.
14. júl 2009 o 09:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sara2 rýchle uzdravenie a výlet nech sa podarí ...na vlaku to je zábava emoticon
tamarka_na aj Alexovi rýchle uzdravenie... už by ho mohli tie choroby chvíľu obchádzať,že? nech si užije leto.
14. júl 2009 o 10:02  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No Andrii,máš pravdu.Nám tento rok začal tiež blbo.Vkuse choroby.Teraz mi každý odporuča more-hlavne Chorvátsko.Aj krčný mi odporučil a že mám isť určite s ňou a ráno skoro pred úsvitom k moru a dýchať.Len manžel protestuje lebo sme nenašli žiadných parťákov kto by šiel s nami aby deti a aj my sme mali zábavu.Tak rozmýšľam ,že pôjdem so Sárkou sama autobusom.Ale isť sama tak ďaleko je tiež risk.
Nepridá sa niekto ku mne? emoticon emoticon emoticon emoticon
14. júl 2009 o 10:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sara2... ja by som aj šla..ale keď už,tak celá rodinka,lenže to mám tohto roku nevychádza.... manžel bol začiatkom roka nezamestnaný,tak sa ešte z toho spamätávame a ani dovolenku veľmi teraz v lete nedostane,lebo teraz sa najviac predáva emoticon . už mal dovolenku,ale iba tri dni a aj to ho na pol dňa stiahli do roboty emoticon ...tak to by sme ďaleko nezašli emoticon
14. júl 2009 o 10:42  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja by som tiež šla, ale peniažky niesu...možno bud.rok sa nám podarí niekam dostať...ale pochybujem keďže som na materskej...toho roku to istí "domašacius" emoticon
14. júl 2009 o 11:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sara 2: Ja som už teraz na dovolenke bola, v Tunise. Skus pozrieť nejaký last minute letecky, autobusom je to únavné. emoticon
A koľko stojí to Chorvátsko autobusom? Strava ako? Polpenzia,.....?
14. júl 2009 o 14:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte...tie Alexove choroby ma trapia poriadne.Chcem ho dat zaockovat proti pneumokom,ma ho stale v nose a podla mna ten mu spusta stale tie hlieny...vybral cely Isoprinosine na imunitu a aj Rybomunil a nezda sa mi,ze by mu to nejako pomohlo...Skusim ten celaskon+Béčko...

mozno by nam more pomohlo...Ja som pri mori nikdy nebola a ani ma velmi nelaka kvoli horucave,ale trebalo by aj nam nejaku ozdravujucu dovolenku pri mori emoticon mozno na dalsi rok...urobime konikarske stretko v Chorvatsku...ked sa v Humennom nevieme dat vsetky dokopy,tak mozno tam by sa to podarilo emoticon emoticon
14. júl 2009 o 20:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emoticon emoticon emoticon Tamarka to je nápad emoticon

a do tej soľnej jaskyne niekto chodíte?

práve som práve dožehlila-leje sa zo mňa... emoticon emoticon
14. júl 2009 o 21:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Bré ránko emoticon
Emi,moja kmotra do soľnej jaskyňe chodí a chváli si,ale chodí len ona sama so synom...ale Nellkina škôlka chodili raz do mesiaca a ja som ju nedávala,lebo pár detí z nej ochorelo.Neviem,či je to tým,že nie sú zvyknuté na taký vzduch,alebo tým,že ich tam bolo veľa naraz,mali tam lopatky,vedierka a tá soľ tam bola taká zvýrená,že im to sadlo na priedušky...Aj švagrininá malá tak ochorela...tak ja by som aj chcela skúsiť niekedy,že by som šla len ja s deťmi...
15. júl 2009 o 07:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Tamarka.Aj ja som počula od sesterki to isté,že tam deti chorľavejú.Takže neriskujem. emoticon
Mne zasa odporučali chodiť na prechádzky na Morské oko.Že je tam vzduch čistejší ako v Tatrách.Tak sa v nedeľu chystáme aj s kamarátmi.
Tamarka pri mori by sa ti páčilo.Tým,že je tam od vody vlhko tu horučavu tak nepociťuješ.Akurát cez obed je potrebné sa schovať a vyliezť tak o tretej.
Robodračica-mne cesta autobusom vyhovuje viac.Bola som aj v Španielsku autobusom a to cesta trvala dva dni a jednu noc,ale nevadilo mi to.Ale horšie som znášala dovolenku letecky hoci let trval len hodinku a pol.Hrozne som sa bála.A to Chorvátsko je lacne.Teta s ujom su teraz tam a oboch ich ubytko,polpenzia a poistenie vyšlo dokopy na necelých 600 euro.Išli vlastným autom.Nieje to veľa.
15. júl 2009 o 09:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte...ja som bola s malým v chorvátsku autobusom...mal vtedy dva roky...a cesta bola v pohode....tiež som sa bála, pretože bol ešte malý, ale on sa tešil....bolo super... emoticon

zajtra odchádzame na chatu na domašu...aspoň niečo... emoticon celkom sa teším....zmena emoticon
15. júl 2009 o 10:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte...tu sa dovolenkuje? emoticon
sari,my sme na morskom oku boli pred pár mesiacmi a bolo tam krásne,fakt je tam super vzduch a vo vode strašne veľa rýb emoticon len keby netrebalo toľko šľapať - teda ono to nie je daleko,ale s malou nám to trvalo ešte raz toľko emoticon

ja by som autobusom do chorvátska asi nešla,radšej autom,a v lietadle by som sa teraz už asi tiež trošku bála,pred pár rokmi ked som letela,tak to bolo v pohode...ale teraz po tých leteckých katastrofach,neviem neviem emoticon

inna,užite si tú zmenu,nech vám výjde počasie,my sa na bud.táýden zase chystáme do madarska,chceli sme ísť v nedelu,ale príde svokra tak to už nestíhame,tak pôjdeme cez týžden aj s nou aj so švagrovcami a možno sa ešte niekto pripojí.... chceli by isť aj naši,tak uvidíme - snád tam nezaplníme celé kupko emoticon emoticon emoticon

pekný dníček emoticon emoticon emoticon
15. júl 2009 o 11:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a čo je s oriel? kade sa túla? emoticon
15. júl 2009 o 11:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirri,tu som....... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon ozaj Mirri,dik za tu IP,...... Lilka spi..... ja pijem kafco...... a idem zehlit emoticon Potom von..... Inna,uzite si to...... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon Mne v autobuse zvykne byt zle uz cca po tych 40minutach,takze ja by som asi cestu nezvladla emoticon
15. júl 2009 o 12:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jej, morske oko to je dobry nápad. možno sa tam vyberieme emoticon a potom rovno do porodnice emoticon musím si to naplánovať emoticon ale Tamarka to je fakt-pri mori ti nieje tak horúco ako tu u nás. je to úplne iná klíma.

dnes som bola na kontrole a prietoky som mala dobré tak mi odľahlo. a pohlavie? sme tam kde sme boli emoticon asi dievčatko ale ruku do ohňa za to nikto nedá emoticon ale páči sa mi to napätie emoticon emoticon
15. júl 2009 o 12:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Emi,sršíš humorom to sa mi na tebe páči emoticon emoticon emoticon .

Oriel,boli sme vonku doobedu,ale bola to vražda emoticon Teraz sedíme doma.A ak bude taka páľava tak asi aj doma zostaneme.
15. júl 2009 o 13:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Emi...tak to je super...
Dúfam,že sa k tomu moru niekedy dostaneme emoticon aj by som chcela skúsiť možno by ma to tak zlákalo,že by som chcela chodiť každý rok... emoticon
Oriel...nie si sama...mne je zle aj v aute-v ňom vydržím tak max.20 minút a v autobuse takých 10,v zájazdovom o niečo dlhšie emoticon emoticon
15. júl 2009 o 13:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak sa hlásim do klubu...mne je zle už po 5 minútach... emoticon iba ideme z mája dole do mesta na aute a mne je zle emoticon a v takých horúčavách si to ani neviem predstaviť cestovať autom,alebo autobusom. emoticon

emita... super... odvaha ísť ma Morské oko emoticon
15. júl 2009 o 13:49  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš