Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

sara2
21. júl 2009

Emi,všetko najkrajšie.Veľa Božieho požehnania,radosti,pokoja a lásky.

Inna,aj ty niečo oslavuješ?Asi mi niečo ušlo.Tak ak áno tiež prajem všetko najlepšie.

Oriel,hrozne držíme palce ,aby dovolenka vyšla.Na Lilku dávaj pozor hlavne to nepreháňajte so slniečkom tak ako my pred rokom...užite si to.Aj za nás.Ak sa ti zvýši miesto v kufri-ja so Sárkou sa hlásime ako batožina 😀 😀 😀 .
Mirri,ako dlho sa ide do Zakopaného? Išli ste prechodom cez Ubľu?

bobooo
21. júl 2009

ahojte no tak tu som už naozaj dávno nebola...stále sme s deťmi na dvore majú tam bazénik tak sa člupkajú a ja nemám času tu zavítať...cez víkend sme boli na domaši na Valkove na chate no a musím uznať že to bolo nad moje očakávania 😀 mám na mysli deti 😎 ešte pôjdeme raz ale už na týždeň
emita tak všetko naj veľa zdravíčka,šťastíčka,lásky a hlavne nech ste všetci v pohode a kľude po celý život 😀

inna7
21. júl 2009

no my s Emitou mame narodky dnes 😵 ja okruhle 😝

inna7
21. júl 2009

a dakujem za blahozelania...inač prave mi prišiel balik s tridsiatimi krasnymi zltymi ružami...od brata z uk...poslal cez net...krasa... 😵

sara2
21. júl 2009

Inna,to je bomba.Krásny darček 😉
Ešte raz všetko naj naj. 😎

tamarka_na
21. júl 2009

Tak Emi a Inna...všetko najlepšie k narodeninám,veľa zdravia,šťastia,lásky a radosti zo života 🙂 😉

Moji drobci spia,ja som si ľahla k nim a skoro som zaspala aj ja,keď v tom mi zazvonil telefón...a teraz ma bolí hlava... 😒

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bobooo
21. júl 2009

inna7 nevedela som že aj ty máš narodky tak aj tebe všetko naj hlavne zdravíčko, lásku, veľa pohody...

mirrinka
21. júl 2009

inna,všetko najlepšie 😉

sari,nie nešli sme cez Ubľu,to aj tamade sa dá? cez Ubľu sa ide na Ukrajinu,nie? 😕 išli sme cez Lysú Poľanu 🙂 je to asi hodinka cesty zo Starej Lubovne - teda asi necelé tri hodinky z Humenného 😉

dnes sme boli v Brestove,majú to tam na tých rybníkoch teraz super spravené 🙂
andrii,aké je to kupko v Zempl.Hámroch? dá sa tam isť aj len pozrieť,alebo ťa tam pustia len ked sa ideš kúpať? a kolko je vstupné? veľa otázok,ale ty zmákneš odpovede 😀 😀 😀 😀 vdaka a aby som nezabudla - krásne videjko 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
21. júl 2009

dikes moja....pôjdeme tam niekedy pozrieť 🙂 možno aj zajtra,lebo ideme na ukrajinu...
dobrú nocku 😔

inna7
22. júl 2009

ahojte pekné ráno....ešte raz vďaka všetkým za priania.... 😵 včera som nabrala všetko to, čo som za posledné dni schudla 😒 😅 😉
dnes ideme znova na chatu...tak príjemný dník... 😎

sara2
22. júl 2009

Mirri ma šľahne keď teraz čítam čo som popisala.Ja som mala na mysli priechod cez Duklu 😖

sara2
22. júl 2009

Tiež pekné ráno.Ja zasa balím tašky a ideme k mojej mamke do Topoľovky.Chcem Sárke zájsť kúpiť bazén nafukovací aby sa mohla čľupkať lebo na štvrtok hlásia 36 stupňov.
V sobotu chceme ísť do Košíc na tu detskú železničku Čermeľ.Kukala som včera na nete.Je to pekná a zábavná trasa pre deti historickou lokomotívou.A na konečnej je ihriško a atrakcie pre deti.Kámoška vravela,že je tam pekne a veľa toho len mať plnú peňaženku.Tak ak nezblbne počasie tak pôjdeme nech ma žabka zážitok.
Ahojte. 😉

tamarka_na
22. júl 2009

Jáj,Andrii...ja som aj zabudla,že nejaká taká fotka vôbec je 😀 😀

Alexovi už druhý deň kolíše teplota...raz nemá,raz má zvýšenú...ale tie soplíky má stále 😒 😒

My si tiež plánujeme urobiť výlet do Ke,možno aj na dlhšie-dva-tri dni...mám tam pár známych a spojili by sme to aj s návštevou Zoo...aj na ten vláčik,čo si Sára spomínala,by som chcela ísť s ďeťmi...len neviem kedy sa tam dostaneme...snáď ešte tieto prázdniny... 😉

mirrinka
22. júl 2009

Ahojte 😉
sari,neviem či sa tam dá isť aj cez Duklu,možno hej,ale v zemepise nie som bohvieaká dobrá 😀 😀 opýtaj sa uja gúgla 😀 on ti povie... 😀 😀 😀

na detskej železničke sme boli prvého mája,je tam fakt super a ZOO je taká obrovská,že tam treba hlavne pevné nervy ak sa tam chcete vybrať s deťmi 😀 pri ZOO je hned bobová dráha,tam je tiež super 🙂
my sa zajtra chystáme do madarska na kupko,dnes sme mali ísť na tú ukrajinu,ale mužíček sa necítil dobre,okrem toho bol po nočnej,tak sme nikam nešli a teraz sme u našich,bude o chvíľu grilovačka 🙂 príde aj švagor s frajerkou,takže nás zase bude plný dom 😀
hodte mi sem niekto link na ten humenský album,aj ja chcem vidieť tie fotky 🙂

emita
22. júl 2009

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu... mirrinka vy ste akí cestovatelia 🙂 ale tak to má byť-užívaj leto 😉

a ďakujem za blahoželania ešte raz

bobooo
22. júl 2009

jéééj aké máte pekné fotky som si dovolila pozrieť dúfam že sa nehneváte 😖

robodracica
23. júl 2009

Ahojte! Potrebovala by som dať hlbkovo vyčistiť sedačku. Neviete o nejakej firme čo poskytuje tieto služby? 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
skorica9
23. júl 2009

Ahoj inna7 povedz mi prosím ta kto ti piekol tortu pre tvoju slečnu, velmi sa mi páči a vyzzerá aj chutne, moja kočka bude mat čochvíla 2 ročky tak zistujem dopredu. Užasnú jogurtovú tortu robí jedna pani v jasenove, ale zdobí ju tak klasicky vieš ako šlahačkou a dvetinkami. Ja by som rada niečo také iné ako mala tvoja mala. Tak mi prosím porad. Dik maja 🙂

bobooo
23. júl 2009

ahojte
andrii dúfam že sa mi to niekedy podarí sa s vami stretnúť budem rada 😀
skorica9 čo ja viem jedna pani z jasenova robí aj medvedíka, lienku, a ježka to je také pre deti...

skorica9
23. júl 2009

bobooo neviem či je to tá istá volá sa tuším feretova ta čo nám piekla tu jogurtovu,

skorica9
23. júl 2009

asi nakoniec vykášem rukávy a upečiem to sama, nerada pečiem a to pri dvoch detoch 😖 , baby pozor ZHANAM RECAPT NA JOGURTOVU TORTU pomozte

oriel
23. júl 2009

ahojte...... skorica9 vitaaaaaaj 😀 😀 😀 😀 Myslim,ze Inna tu torticku piekla sama 😀 😀 😀 ona j v tom profik 😀 😀 😀 aj nam vacsinou pecie torticky feretova 😀 😀 😀 vyskusala som uz viac jogutovych,no ta od nej mi najviac chuti..... 😀 😀 😀 skorica9,skus kuknut na recepty n jog. torticky na Mimibazari,tam by ich malo byt kopec..... 😀 😀 😀 ja uz pomaly balim....... este mi treba ist do mesta dokupit nieco....... no vonku je hruuuuuuza .... 😲

robodracica
23. júl 2009

Baby už je sedačka vyčistená. 😀 😀 😀 😎

emita
23. júl 2009

ahoj skorica. inna tortu piekla sama. my robíme jogurtovú plnku tak že na 250ml rastlinnej smotany na šľahanie 250ml akéhokoľvej jogurtu (čiže 1:1)+podľa chuti osladiť. je to rýchle, nie drahé a zvládneš aj pri detičkách 😵

emita
23. júl 2009

ty si pekne rýchla...

oriel šťastnú cestu a príjemnú dovolenku 😉

skorica9
23. júl 2009

No a este mi povedz odial su tie ozdoby, myslím, že sa to normálne papa. v kauflande som videla kopec kadejakých ozdob ale tie niesu na papanie/myslím/

inna7
23. júl 2009

Ahojte dievky...my sme dnes prisli domov, v noci mi mala bohvieako nespinkala, tak sme sa prišli normálne vyspať 🙄 😵

skorica9...ahoj, ano torticku som piekla sama, a ozdoby som robila z falošného marcipánu...je to dosť babračka..teda chce to čas...maličká mala také tričko a páčilo sa mi to ako námet... 😵 🙂 polevu som dávala čokoládovu (čo nepraská) z mmb..ako písala Oriel, tak na mmb je koooopec receptov...isto si tam niečo nájdeš.. 😉 ale pri tvojom bábatku by som zvolila feretovú 😉

Oriel prajem vám kráááásnu dovolenku, hlavne sa vráťte zdraví 😉 teším sa na foto... 😉 🙂