• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
Ahojte :slight_smile:
inna,to fááákt? a to prečo? :confused: :confused: :confused:

my už tretí deň chodíme do škôlky s plačom :frowning2:
30. júl 2009 o 08:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fíha, tak to som ešte nepočula :confused: ďakujem, mám sa dosť zle :grinning: každý deň si myslím že už to bude a potom to zase prejde... kebyže nemám drahého doma, neviem ako by som to s malým zvládla :confounded: ale vďaka Bohu všetko je tak super načasované :wink:

mirrinka to je dosť zlé :frowning2: ale od septembra bude chodiť do triedy s Nellkou, že? tak to sa bude tešiť :wink:
30. júl 2009 o 08:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inna7, na druhý deň z pôrodnice domov? a to prečo? to som ešte nepočula. :confused:
mirrinka, vy prečo chodíte do škôlky s plačom? :frowning2:
emita, myslím na teba a držím palce... :wink:
30. júl 2009 o 09:23  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Emi,aj ja s pripájam.Myslím na teba často.Neboj ,ty si profík,pôjde to hladko :wink:

Mirri,mne učiteľka v škôlke povedala,že kríza dôjde vždy na všetky detičky,aj tie,ktoré sa javia zo začiatku húževnaté,ctižiadostivé a také nebojácne.Moja prvé tri dni veľká frajerka-vraj s ňou mali kopec roboty udržať ju na uzde a potom do konca mesiaca rev.Len muža som posielala aby ju ráno vodil.Ja som to nezvládala kukať ako sa rve učiteľke z rúk a uteká :unamused: .

No,klobúk dole pred tou babuľou čo utekala z pôrodnice domov.Ale všade vo svete to tak je.Minulý rok v Mama a ja predstavovali pôrodnice sveta.Tak napr v Taliansku ešte v ten deň pôrodu idú ženy domov.A v USA to isté.Neviem si to predstaviť.
30. júl 2009 o 09:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
áno, aj moje kámošky, čo žijú v UK tak boli nie na druhý deň, ale po pár hodinách po pôrode doma... :confused: ja by som sa bála...o bábo...čo ak niečo.. :confused:
tá kámoška chcela ísť na vlastnú žiadosť...vraj aby s jej malou nič nerobili...tiež nechápem, ale jej vec,nie? lekár vravel, že bola prvá, čo to chcela... :confused:
mne naopak veľmi pomohlo, že som mohla ostať v pôrodnici dlhšie...aspoň som si trocha oddýchla.. :wink: a aj kvôli dieťatku...nejak som bola istejšia, že ak niečo, tak jej pomôžu... :wink:
30. júl 2009 o 10:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ešte som zabudla napísať, že môj malý to isté, prvé dni v škôlke radosť... hrdina... a potom plač..a dosť dlho :confounded:
a keď už bolo konečne dobre, prišiel víkend, alebo nejaká choroba, proste zasa bol doma dlhšie, tak potom všetko odznova... ale už je to za nami... :wink:
30. júl 2009 o 10:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no šak keby šlo o mňa tak sa tiež pýtam aj na prvý deň ale o malé by som sa bála...
30. júl 2009 o 10:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emi,presne - keby šlo o mňa,tak hned jak zleziem zo stola,sadám do auta a idem domov :grinning:

andrii,začalo to v utorok,revala jak divá,potom v stredu už bolo dobre a dnes zase plakala,no hned jak sa zavreli dvere bolo ticho a učiteľka mi o 5 sekúnd prišla povedať,že už je v pohode akoby sa nič nestalo - tak nechápem :sweat_smile: :confused:
30. júl 2009 o 11:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čafte...akurát malá zaspinkala, tak idem hodiť kávu č.2 :wink: ozaj od včera sa mi vidí lepšia...aj hnačky prešli...tak som rada... :slight_smile:

Emi no akooooo :wink:
31. júl 2009 o 09:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no stále doma :confounded: a dnes by som tak rada šla-dnes má Šimonko presne 1,5ročka :slight_smile: to by bolo pekné :slight_smile:

čo varíme? :slight_smile: ja asi cuketové placky, polievku ešte nemám...
31. júl 2009 o 09:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
noooo, bol by to presný rozdiel... :wink: ja mám navarené od včera, zemiakovú polievočku a zapekané cestoviny /aj cuketku som tam hodila :slight_smile: /...navarila som jak pre celú ulicu, tak dnes nevarím.. :wink:
31. júl 2009 o 10:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

kde ste kto? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
31. júl 2009 o 19:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som tu. a ty kde máš fotky?
31. júl 2009 o 20:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lilianke všetko najlepšie k trom rôčkom :slight_smile: to sú narodky - v Turecku ..... aj ja by som tak brala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. aug 2009 o 12:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Oriel aj my sa pripájame a malej bambulke želáme všetko len to najlepšie...!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Emi no čo...furt nič...nexcete oslavovat narodky s Liliankou??? :wink:
1. aug 2009 o 15:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak všetko najlepšie :slight_smile: nech je zdravučká a robí radosť :wink:

no dnes má narodky švagrinká, zajtra neterka tak hádam ešte ochutnám z torty a pôjdem :slight_smile: och ale už mi je tak ťažko... brucho mám tak dole že ma od pása nadol všetko bolí :stuck_out_tongue_closed_eyes: snáď to už nebude dlho trvať :sweat_smile:
1. aug 2009 o 15:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čafte...peknu nedelku prajem... :dizzy_face:
Emi podaj hlasenie....ešte si doma??? :wink:

Sara, Andrii a s vami čo je....ha??
2. aug 2009 o 12:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Emi,od rána na Teba myslim...sme boli pozriet kamarátku na pôrodnici,tak som len pozerala,či ťa tam niekde neuvidím :slight_smile: keby niečo,tak mi napíš,aby som hneď mohla referovať koníkovi :grinning:

ja som si doobedu nenašla čas na kávu a teraz ma tak bolí hlava :frowning2: deti ešte spia a potom sa chystáme na plaváreň,aj Alex ide prvýkrát,tak dúfam,že sa nebude báť a že nebudeme celý čas sedieť na lavičke :slight_smile:
2. aug 2009 o 14:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no Emita sa nehlási.....žeeeeeby uuuuuž??? :sweat_smile: :confused: :confounded: :wink:
Tamarka my sme boli na kupku...Lukino sa špliechal dve hodiny nonstop vo vode....a my s malou na preliezkach :wink: a vy ste ako dopadli....

kde ste všetky... :confused:
2. aug 2009 o 20:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ešte stále tu :confounded: zajtra idem na kontrolu plodovej vody... neboj Tamarka, budeš v prvej várke SMS :grinning:
2. aug 2009 o 20:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babule..... :grinning: :grinning: :grinning: tak stastne sme dosli domov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Bolo celkom fajn,mala bola celu cestu uplne v pohode..... uplne nadsena..... :grinning: :grinning: aj lietadlo uplne super,vobec sa nebala.... hodinu sa rehotala a pozerala von oknom a potom zaspala.... :grinning: :grinning: tam tiez vsetko o.k.... jedla na quanty a aj pitia..... :sunglasses: no hrozne horuco..... na slnku 50stupnov.... s plazou som maximalne nespokojna..... mali sme mat piesocnatu plaz a tam normalne aj v mori kamene .... piesok uplne hruby a vriaci.... :confounded: :confounded: :confounded: na letisku to ide hrozn pomaly,vsade sme cakali okolo hodiny..... v 5hviezdickovom hotely nenajdete pomaly ani jedneho cloveka hovoriaceho po anglicky,ci nemecky..... :confounded: :confounded: juuuuuj,vela pisania...... no boli sme,videli sme.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: este stale som ani kufre nevybalila,pretoze sa toho az bojiiiiim...... normalne sasmejeme,ze po doolenke,nam doma treba aspon este tyzden dovolenky....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
dakujeme za gratulacie..... svokor lilku prekvapil a doma ju cakala torta..... Boze cely tyzden tam chodila oblecena ako spiderman,,,,,, normalne to leti po celom svete..... boli tam deturence kdejakych narodnosti a vsetky na tom ficali.... Emi,drzim ti palce,,,,,, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. aug 2009 o 21:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oriel vy ste už doma? ako rýchlo to zbehlo :confused: som si najprv myslela že píšeš z Turecka :grinning: no tak vitajte :wink: a ako dlho ste leteli?

držte palce všetky aby to už bolo lebo tú amnioskopiu nechcem v živote viac zažiť :confounded:
3. aug 2009 o 09:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Emi a preco?Bolelo ta to?Ja som pri Alexovi bola na to az trikrat a v pohode...ale vraj to skor pohne na porod :slight_smile: mna sice az do tretice...ale pohlo :grinning:

Oriel,aj mne sa zdá,ze ste doma akosi skoro :confused: a z Lilky bude asi velka cestovatelka...ja by som asi lietadlom ani nesla...alebo by som celu cestu preplakala od strachu :grinning:
3. aug 2009 o 09:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Hrozne to bolelo až sa mi slzy do očí tlačili. ale asi záleží aj kto to robí a ako citlivo... švagrinú to "pohlo" až po dvoch týždňoch :confounded:
3. aug 2009 o 16:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no neviem ako je to teraz,ale ja som chodila len posledny tyzden,ked som prenasala...aj Nellku som prenasala tyzden,takze dokopy som na amnioskopiu bola asi 5 krat...no nikdy ma to nebolelo... :unamused:
3. aug 2009 o 16:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte...Oriel vitaj doma...ja som si tiez najprv myslela, ze pises z Turecka... :wink:
Emi...normalne som na teba dnes myslela, že si už niekde na tom stole a tlačíš :grinning: a ty stále doma... ja som na amnio nebola, tak neviem posúdiť...asi fakt záleží kto to robí... :confounded:
dnes ma mangel narodky...tak sme trošku oslavovali... :wink:
3. aug 2009 o 19:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čafko :slight_smile:
inna,tak manželovi všetko najlepšie :wink: ja som na amnio tiež nebola,tesne som sa tomu vyhla - mala som ísť v pondelok a v sobotu predtým som porodila... a rodila som presne na termín,tak emi ak chceš byť medzi tými piatimi percentami ako ja,tak máš ešte 2 hodky aj niečo :grinning:

moja Lianka od včera večera teplotuje,dnes mala 2krát 4O-tku teplotu :frowning2: prvý krát som jej ju zrazila v pohode,druhý krát to trvalo skoro 2 hodiny - hrôza :frowning2: dúfam,že noc bude pokojnejšia...
3. aug 2009 o 21:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahjte kočky!Tak Emita mala bábätko :slight_smile: Malá Emilka sa narodila dnes o 4.25...váži 3450 g a meria 50 cm :slight_smile:
4. aug 2009 o 08:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
To je supeeeeeeeeeeer :slight_smile: .Hrozne sa teším.Tak jej Tamarka prosím ťa za nás daj odkaz,že ju pozdravujeme a držíme palčeky.A ,že malú princezničku vítame na tomto svete.
Júúúj,hneď po ránu taká skvelá správa :grinning: :wink: :slight_smile:

Mirka,aká bola noc.To je mi ľúto malinkej.Hlavne nech veľa pije.
4. aug 2009 o 08:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

Emi,srdečne gratulujeme a želáme hlavne veľa zdravíčka :slight_smile:
sari, noc bola v pohode,teplotu nemala,len si stále pýtala piť,možno aj 10 krát sa zobudila a pýtala si vodu - ani mlieko nechcela len vodu....ráno okolo deviatej mala 37,1 dala som jej sirup a od vtedy už chvalabohu nič :slight_smile: :slight_smile: tak dúfam,že už to máme za sebou :wink:
4. aug 2009 o 13:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš