Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

lenka78
autor
28. jan 2008

my uz mame po slniecku.emita,tak gratulujem muzickovi,k takemuto kroku!sami studujuci ludia.cc,len tak dalej! 😉

janeette
28. jan 2008

Ahojte ja som na Valentína dala namaľovať mužovi jeho portrét s malou...z fotky 😵 .Sa teším vyriešime nejakú romantic večeru v reštike....ak babka nebude akurát v práci

anka
28. jan 2008

ahojte, ja som tu medzi vami nova. Emite pozeram, ze mas termin zaciatkom februara par dni po mne a budes rodit v Humennom, tak to je pravdepodobne ze by sme sa tam mohli aj stretnut 😉

dagsty
28. jan 2008

Kto to dal namaľovať portrét???? 😅 😅 😅 Ja som mala v piatok narodky a môj milovaný mužíček mi dal namaľovať obraz /ceruzou/.... 😅 😅 😅
NO.......Rebeka v pohode - veľmi zlatá, manželík jak po nejakej chorobe.... Nikolas jak keby som ho mala s černochom /veľmi mu namaľoval široké ústa/ a JA?????? - Jak karikatúra - ústa od ucha k uchu..... Ja som si najprv myslela, že je to karikatúra - ako celý obraz.... 😖 😖 😖 No manželík bol obrazom nadšený... takže akože aj ja...hmmmmm 😉 😉
A už sa ma pýta, že kde ho zavesíme, a ja že ešte sa rozhodnem..... 😲 😲 😲 😲 😲
Idem si opakovať slovinu... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Nič sa mi nechce...... nervózna som jak ....... lebo sestra - dvojička má štátnice zajtra .... Ideme podľa abecedy...ona je B a ja S...parááááda...... tak sevas .....
😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

dagsty
28. jan 2008

Jéééééééj ,Anka aj vy budete mať Rebeku.... aj ja mám...krásne meno.... 🙂 🙂 🙂
A ja mám ešte vybraté ...kdyby neco
ŠARLOTA - prenádherné....... 😉
FABIÁN - tiež dobré.....
Naša rodina jak z telenovely....hi.hi.hi.hi....už len Sandokan , Diego a PAloma...hi.hi.hi.hi 😉
Dobrú nôcku..... asi nič z opakovania - tak idem aspoň čítať...pa.pa.pa.

dagsty
28. jan 2008

Pridala som fotky do albumčeka....pa.pa.pa.

Končím...dobrú noc...

janeette
28. jan 2008

www.mariusart.wz.cz 😕 tuná som dala spraviť tú foto....su tam ukážky jeho tvorby ak bude ok obraz dam spraviť aj svadobnú 🙂 ale on posiela dopredu na mail či sa ti páči a čo sa nepáči aby vylepšil.....-------Dagstyyy,trymem palce--------Anka si priamo z He?

anka
29. jan 2008

Ahojte. Nie nie som z HE ale z Michaloviec a momentalne zijeme uz v Bratislave. Len pre porod som sa rozhodla tu na vychode u rodicov. Mamina mi pomoze prve dni. Bala som sa ze budem musiet rodit cisarskym tak som chcela byt radsej doma. Musime pockat s Rebekou do 1.2 to pride manzel z Bratislavy tak aby sme neporodili skor lebo chce byt pri porode. Dufam, ze pride nacas a nebude robit drahoty s prichodom nasa mala Rebecka.
Dagsty ani som si nevsimla ze vy mate Rebeku. My sme boli rozhodnuty pre to meno uz ked sme sa brali 😀 .

emita
29. jan 2008

dagasty, krásne fotečky. Rebeka je ako anjelik 😉
anka, ja mám termín 31.1, len do tej vizitky mi napísalo 4.2. ale tiež sa "chystáme" na 1.2., tak snáď sa stretneme 🙂. Už len tri dniiiiiiii 😅

anka
29. jan 2008

no to mi nieco hovor, a uz sa citis nejak inak?

emita
29. jan 2008

Ja som sa cítila "inak" tak pred 2-3 týždňami (príšerné bolesti panvy a tak). Teraz som úplne v pohode, len bábo sa hrozne vrtí a ja mám pocit že mi praskne brucho 😀.

emita
29. jan 2008

janeette na čom je namaľovaný ten portrét? Má aj nejaký rám? Bola som mrknúť na tej stránke. mmmm-vyzerá to super. Je to perfektný dar. 😉

sara2
29. jan 2008

janeette,super nápad na darček.Za aký čas ti to namaľoval?

lenka78
autor
29. jan 2008

ahojte,ja som tiez pridala fotecky.dagsty,tie tvoje su super.aky mas vekovy rozdiel medzi detmi?my by sme chceli druhe,no teraz sa to akosi nehodi,tak sa obavam toho velkeho vekovekoveho rozdielu.je to ok mat taky odskok medzi detickami?nas Chris ma take tahy jedinacika.Nicolas ich nemal?a ak mal,tak potom to preslo,ked sa ti narodila Rebeca?
dagsty,nekamaratili ste sa niekedy davno s Jankou S.?Nieco sa mi mari,ze som sa s vami stretla cez nu.Isli sme vtedy na strednu.
dnes som absolutne zmokla.isla som Lubkovi zaplatit dan za auto a zmokla som.asponze ma drahy odviezol domov,lebo ho sef zo stavby poslal po nieco do obchodu,tak sme sa akurat stretli.no musim este raz do mesta. 😠

janeette
29. jan 2008

sara ten obraz mi eštelen dojde...Lenka maš teraz prácu? ako ti závidím že žijete v Irsku...Doma je doma ale zahraničie ma vždy neak priťahovalo

lenka78
autor
31. jan 2008

Momentalne som na tom tak,ze vcera som bola po dvoch tyzdnoch v penzione upratovat izby.Riesim nieco cez pracovnu agenturu,tak snad uz bude dobre.Baby,ja som fakt rada,ze som tu,po pol roku upenliveho hladania prace na Slovensku bez vysledkov mi stacilo. 😖

sara2
31. jan 2008

lenka,ale je super,že si si zvykla tam v pohode.Ono keď je rodinka spolu,tak všetko ide ľahšie. 🙂 Moja sestra je s manželom v zahraničí už tri roky.On si zvykol v pohode ,ona dodnes nie.A typovala by som to práve naopak.
Držím vám tam palce ,aby to bolo stále lepšie.Pozerala som si aj tvoj albumík a máte to tam krásné.
pa

lenka78
autor
1. feb 2008

vdaka,sara2,tak dnes som bola zase v penzione,no moje ruky placu.Vies ja mam ekzem iba na rukach,tak to nie je velmi dobre pre ne.este aj v tych rukaviciach sa mi to strasne zaparuje.zajtra ideme na vylet od nas hodinku cesty,tak to tam pofotim,aby ste videli ako aj ini Slovaci ziju uz treti rok tuto aj so 7roc. dievcatkom.Tesime sa,lebo je to na farme a uvidime aj zvieratka.Keby bolo este aj tak slnecno ako bolo dnes,tak by to bolo naj super.No treba sa uskromnit.vcera vecer tu na chvilocku padal kasovity sneh,ktory sa okamzite topil.
Kocky,co davate svojim detom,ked po chorobe stale kaslu?Chris mal dusivy kasel,no teraz je to uz ok,len niekedy zakasle a nevieme uz ci je mokry alebo suchy.A co mu na doliecenie este dat.Antibiotika nebral.

janeette
1. feb 2008

ahoj lenka 🙂 no nezávidím ti s tým ekzémom nemáš práve vhodnú robotu .ja idem malu okupať a uložiť do hajan.a potom si možno vyjdeme s mužíkom na pivko 😎

sara2
1. feb 2008

lenka,ja som v poslednom období nechala v lekárni majetok 😠 .Kupovala som na doliečenie kadečo čo mi kto poradil.Lebo Sárka kašle dusivo a mokro už vlastne mesiac a pol.Kupila som jej naposledy Hedelix a ten bol najučinnejší...ale ten nám zase zakázali lebo je to z "trávy"-brečtan.Dnes jej na alergologii zistili testami alergiu na roztoče a na burinu,stromy,kvety.Tak rozdávam po rodine izbové kvety.A musím sa rozlučiť aj s mojimi krásnymi fialkami. ☹ .
lenka,ale skus domáci recept-cibuľový sirup.Cibuľu na kusky a posypať kryštalovým cukrom a tu šťavičku po lyžičkách papať.To zaberá najviac na kašeľ.Ale asi tam máte vlhšie podnebie ako tu,že?U nás je v byte teraz hrozne sucho.Tak dávam malej pod postieľku na noc lavor s vodou.
Janeette,neprovokuj,tak by som si dala pivko 😀 .Manžel na služobke a ja s malou sama doma 😢 .

janeette
2. feb 2008

baby Emita a Anka su už asi čerstvými mamičkami... 😀 😀 😀

sara2
2. feb 2008

ak je to tak ,tak im blahoželáme.Nech sa drobcom darí 🙂

janka33
2. feb 2008

jeeej,tak im blahozelam,maju to uz za sebou 😉 nech sa vam dari aj vasim babatkam Emita a Anka 😵

dagsty
2. feb 2008

Ahojte dievčatá...MÁM TO.... konečne...na štátniciach som bola jak pos..tá 😉 , ale chvalabohu, že to mám za sebou 😵 😵 😵 😵
Inak našim mamičkám samozrejme, že aj ja blahoželám...nech sú detičky v poriadku a naše maminky tiež...cmuk, cmuk, cmuk 😵 😵
Sara2...nebol dnes tvoj manžel s maličkou v kostolíku /veľkom/????? Ja som bola s Nikolasom a zrejme pri mne na lavičke sedeli..... nebola som si istá.....
KOnčím , večer sa ešte ozvem, lebo Rebeka prišla ku mne a furt čosi chce...na nervy.... 😉 😉 😉 😉

sara2
2. feb 2008

Dagsty BLAHOŽELAM 😀 .
Ano,bol s ňou v kostole.Ona je poslušná v kostole len s ním ,takže ja som bola vzadu a oni chodia dopredu k detičkám.
Pekný večer kočky 🙂

janka33
2. feb 2008

dagsy blahozelaaam 😵

dagsty
2. feb 2008

Jéj dievčatá, ste zlatééééé 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
Sara2 tvoja malá je ozaj veľmi dobrá v kostolíku a jaká bola rozkošná keď išla na krížiček po omši a farár všetkým deťom, ktoré idú na 1. sväté prijímanie vravel, nech si po krížiku ešte pokľaknú pred oltár... A tvoja malá zlatunká....po krížiku obišla farára a kľakla na schodík...bože to bolo také zlaté..... je ozaj veľmi roztomilá..... To ja s Rebekou by som nemohla tak ísť dopredu do kostola....my chodíme len na "trojku " do kostola...a len do miestnosti pre matky s deťmi....
Tak zatial pa...idem si pozrieť po dlhom, dlhom, dlhom čase nejaký film...konečne......
Janka33 veľmi pekne ďakujem za blahoželanie, ale ešte ma čaká matika...ach jaj...ale to zvládnem, nie????
😉 😉

dagsty
2. feb 2008

Inak dnes som bola kúpiť Rebeke kostým na karneval...ideme zajtra k našim a deti zo škôlky tam majú karneval...tak sme sa pridali , keďže ešte nechodíme do škôlky.... 😉 😉 😉 Ale o mesiac už narukuje ...som veľmi zvedavá....
Kuknite na masku...pridala som do albumčeka..... 😉 😉 😉 Bola dosť drahá, ale dúfam, že ju aspoň 2x oblečie na karneval a potom ju predám... bože, šatičky sú prenádherné...Rebeka v nich ja cukrík... 😵 😵 pa

lenka78
autor
2. feb 2008

jej,aka pekna Snehulienka 😉

lenka78
autor
2. feb 2008

a blahozelam dagsty!!!Najprv som videla fotecky,ked som sa v uvode nahlasovala.
sara,s Chrisom sme boli na alergologii a na nic nie je alergicky.Ano,je tu strasne vlhko,citim to aj ja kazde rano,ako u kozmeticky na naparovani 😀 😀 😀
Inac ked som bola mala,tak sme byvali pri mori a ekzem som nemala,tak dufam,ze aj pocase tu budem ok,len teraz je to fakt bolestive.