• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
ahojte! ja už od 5.00 hore, navarené, nové fotky pridané, jedno dieťa spí na rukách, druhé si vyrazilo von... asi tak :wink:
11. aug 2009 o 10:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ema,
malej Emílií do života prajem len to najlepšie, hlavne zdravíčko, a rodičom radosť z dcérky.
11. aug 2009 o 10:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Emi rozkošná je...na tej fotke s otvorenými očkami sa podobá na bračeka... :wink: :dizzy_face:

no my máme navarené od včera...takže dnes sa k hrncom nepriblížim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dnes musím vybaviť poštu plus nejaké drobnosti v meste...s dvoma deťmi... :rolling_eyes: nemám ich s kým nechať.. :fearful: :wink:
11. aug 2009 o 10:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
inna,máš pravdu - na tej štvrtej fotke - čistý Šimonko :slight_smile:
11. aug 2009 o 11:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emita, aj ja sa pridávam k názorom - fakt sa nezaprie,že sú súrodenci :wink: a šikovná si,keď všetko v pohode porobené,iba sa veľmi nepreťažuj.... ja som tak dostala z toho teploty a bola som dva dni odstavená - bola som frajerka,že všetko zvládam a potom štyridsiatky teploty a strašne som krvácala.bála som sa,že sa vrátim do nemocnice. šetri sa.

my dnes na obed máme špagety,takže jednoduché a rýchle :slight_smile:
11. aug 2009 o 12:01  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrii,ja som dostala teploty presne týžden po pôrode a hrozne ma bolelo brucho,už som si myslela,že je to slepák - odviezli ma do nemocnice,porobili mi všetky vyšetrenia - gynekologické,chirurgické a neviem aké ešte a všetko bolo ok..... doteraz neviem z čoho to bolo,no bolo to hrozné :confounded:

my máme granadír :grinning:
11. aug 2009 o 12:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirrinka, to mohlo byť práve z toho presilenia. ja som to mala podobné a tiež tak týždeň po pôrode-ako som prišla domov. granadír ľúbime :wink:
11. aug 2009 o 12:27  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobré ránko. :wink: My sme hore už od 6.45h.Sárka išla k babke na 2 dni. :slight_smile:
Ja idem piecť tortu pre mužíčka.Dnes má narodky :sunglasses: .
V piatok odchádzame do Čiech na dovču,tak musím isť príbuzným pozháňať darčeky.
Ako sa máte vy??????? :wink:
12. aug 2009 o 08:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:dizzy_face: Dobré ránko :dizzy_face: :dizzy_face: mužíčkovi všetko NAJ! :wink:
my s kámoškami akurát dohadujeme čo s načatým dňom :grinning: asi sa vyberieme s detičkami niekam na Šíravu... :dizzy_face: prišla ďalšia kámoška z UK, tak dáme big stretko... :slight_smile:
12. aug 2009 o 09:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jej, tak nech sa torta i oslava vydarí.

no k podobnosti: jedna známa povedala: "vidno že je to jedna výroba" :grinning: no andrii nemusíš sa o mňa báť. väčšinu dňa strávim s maličkou v mojom "kojacom kresle" niekedy papá aj hodinu(lebo pri tom sa spí najlepšie), potom ju ešte dlho držím kým grgne a po hodine sa scenár zas opakuje :sweat_smile: teraz máme vzácnu chvíľku keď leží spokojne v lehátku-napapaná a hlavne vykakaná(plné črievka nám robia najviac neplechy).
12. aug 2009 o 11:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emita,ako pekne si to opísala :wink: , tak si to užite.. papajte a kakajte do sýtosti :grinning:

inna7,boli ste na tej Šírave? také nanič počasie,že? :frowning2: ja mám pocit,že leto už skončilo :frowning2:

sara2,manželíkovi všetko naj.. torta sa podarila?
12. aug 2009 o 13:09  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Andrii,podarila :slight_smile: .Už na neho čaká v chladničke.Hneď by som si z nej dala....
Vraj má byť teplo až do oktobra,tak uvidíme.... :sunglasses:
12. aug 2009 o 13:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj my prajeme oslávancovi všetko najlepšie :slight_smile: a tú dovolenku si poriadne užite :wink:
my máme dnes ocka v robote,tak sa budeme nudiť a robiť bordel :grinning: už teraz neviem kam stupnuť pre tie hračky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. aug 2009 o 14:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čafte...my sme mali krásny deň...boli sme na chate na šírave...5 deciek s energiou bateriek wonder :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a potom na kolotočoch...malý sa vybláznil.. :slight_smile: mne takéto počasie úplne vyhovuje...konečne nie sú horúčavy... :sunglasses:
12. aug 2009 o 21:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inna..... juuuuuj,tak to muselo byt fasaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Sari,uzite si vecer s muzickom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Emi,malinka krasnucka...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: posielame boztek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Isla som sa napit stupla som na kocku z legaaaaaaaaaaa :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Bozeeee :angry:
12. aug 2009 o 21:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ozaj,sari vy ste dnes doma len "dvojko" tak môžte snažilkovať :wink:
oriel,nie som aspoň sama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja som dnes stupala na všetko čo máme doma - celý byt sme mali hore nohami a primadone sa nechcelo upratovať - vraj mamka mna boli rúčky - koza jedna :grinning:
12. aug 2009 o 21:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobre ranko babky :dizzy_face:

Oriel... :grinning: mne sa to stáva bežne...najnovšie stúpam po "bajonikloch" - tie potvory skladacie :wink:

no, utekám dať prať a potom variť...dnes makááám..prídu nám robiť prístrešok :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. aug 2009 o 08:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobré ránko :wink:
Ja kávičkujem.Idem si dať k tomu tortičku.Kurnik zasa mi ta váha potvora ukazuje o 2 kilá viac :frowning2:

Inna, vy stále niečo prerábate.Šupni foto na "Modrú strechu".Ja sa tam rada išpirujem.Fakt vedia niektoré žienky krásne "dizajnovať" svoje príbytky. :slight_smile:
13. aug 2009 o 09:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
ja tiež popíjam kávičku,ale už by mi trebalo aj popratať...sa mi do toho nechce :unamused: deti pozerajú rozprávky,ale už sa pýtajú von...
včera sme boli na výletiku v Lieskovci.Kmotrovci tam majú dom a veľký dvor,tak sa deti dosýtosti vyhrali a ja som si perfektne oddýchla :slight_smile:

Emi,pozerala som fotky,maličká je krásna...na tej fotke vo vaničke je úplne iná,než v pôrodnici a naozaj čistý Šimonko :slight_smile:
13. aug 2009 o 09:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj emita ,tak blahoželam k maličkej pozerala som fotočky, sama som si zaspomýnala na našu porodnicu, asi to bolo humenné podla tých macíkov na postielke. Moj fešák ma už takmer 4 mesiace a je sním čím dalej viac roboty, pretože spí ako zajačik a začínajú rúčky. niekedy plačú obidvaja naraz a ja som zlá...
:angry: :angry:
13. aug 2009 o 15:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Už musím pridat aj ja fotočky svojej rodinky, ibaže práca s PC nieje moja silná stránka a ani času nieje príliš vela. to asi chápete všetky baby - matky
13. aug 2009 o 15:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ďakujem. skorica, dvojhlasný rev som si vyskúšala ešte sme len z nemocnice došli :confounded: malý mal dávno spinkať tak bol nervózny, Emily sa tiež rozhodla že dá všetkým vedieť že ju už tu, ja som bola hladná jak vlk... Šimonko z toho rozrušenia nemohol zaspať a ja som chcela byť k nemu milá, no nakoniec som musela naňho pokričať :sweat_smile: a pomohlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. aug 2009 o 15:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Babenky moje,neviem či zajtra v tom "baliacom" zhone budem mať čas sem nakúknuť,tak sa s vami ľúčim dnes. :wink: Majte sa pekne a o týždeň čauko. :wink:
13. aug 2009 o 22:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobre ranko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
sari,uzite si to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. aug 2009 o 06:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ejha,niekto nám dnes skoro vstával :grinning:
14. aug 2009 o 10:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobrúúú noc :pensive:
14. aug 2009 o 21:52  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobruuuuuuuuuuuu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Rano prva a mozno aj posledna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. aug 2009 o 22:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prváááá :grinning: :grinning: :grinning:

dnes tu bude asi pusto,kedže je víkendík..... my sa chystáme niekde na výlet,ale zatiaľ ešte nevieme kde :grinning: mali sme sa ísť kúpať do madarska,ale nejdeme,lebo parťáci s ktorými sme mali ísť to zrušili,a samým sa nám nechce,takže musíme vymyslieť náhradný plán :slight_smile: ale určite niekde pôjdeme......

tak peknú slniečkovú sobotu všetkým :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
15. aug 2009 o 09:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my sme dnes boli prvýkrát vonku :sunglasses:
15. aug 2009 o 19:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Emi a ako sa Emilke páčilo? :slight_smile:
16. aug 2009 o 14:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš