• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
tamarka-dobrá otázka emoticon bola poriadne vyplačkaná lebo od obeda ju čosi trápilo (99%bruško) takže bola taká zničená že celý podvečer, večer+noc spala... joj vydumnica je to veľká emoticon zase raz máme náročné bábätko... a vy ako víkendujete?
16. aug 2009 o 15:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte...my sme hore už od 5tej emoticon emoticon ockovi sa podarilo zobudiť malú...teraz si pekne zaspala a ja už nemôžem emoticon emoticon emoticon tak kávičkujem emoticon emoticon
Emi veď nie je až taká náročná, keď píšeš, že v noci spinká... emoticon bruško trápilo aj nás...sme sa omasírovali čosi... emoticon

Sari...teraz robili ten prístrešok--altán naši, takže sa veľmo nedá chváliť... emoticon dnes,zajtra ho majú dokončiť, tak môžem potom hodiť nejakú fotočku na ukážku...vyzerá to pekne... emoticon ja som totiž už druhý týždeň u našich...išli do Medugorja... emoticon emoticon emoticon
17. aug 2009 o 06:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inna vďaka Bohu aspoň za to ale spí s nami v posteli emoticon v postieľke nechce byť. včera sme boli zase vonku-vydržali sme asi 20 min. lebo stále plačkala... dúfam že nebude z tých detičiek čo sa nechcú voziť emoticon
17. aug 2009 o 09:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Emi ja som si užila kočíkovanie s plačom pri Lukáškovi...bruško ho trápilo do 4,5m...potom akoby zázrakom bolo všetko ok...nám veľmi pomohla aj rektálna rúrka..a teplá vodička..myslím kúpeľ...plus mastičky na bruško...ale 4,5m plakal nonstop...či ráno, alebo večer...a okrem bacila v brušku mal aj gastroez.reflux...takže sme si to užili pri malom... emoticon
17. aug 2009 o 09:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobré ránko...šak si popííííšem aj sama, kľudneeee emoticon emoticon kde ste zase všetky... emoticon emoticon
18. aug 2009 o 07:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
halooooooooooo.....ja som tu emoticon my sme ešte len o deviatej vstali,tak som s tebou inna nemohla kecať - ale aj samej ti to ide dobre emoticon emoticon emoticon emoticon
18. aug 2009 o 10:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaffte....aj ja som tuuuu emoticon .....čo robíte? čo dnes varíte?
ja som sama,teda s Matúšom,dievčatá mi šli do tábora z cerkvi. Do Juskovej Voli. V sobotu sme zase boli v Zemplínskych Hámroch na kúpalisku.

emi, malá ako?
18. aug 2009 o 10:34  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj andrii.....ja ešte nemám šajnu čo budem variť,ale Lianka už od rána básni o haluškách,tak asi halušky s tvarohom - ale najprv musím ísť do obchodu a táááák sa mi nechce emoticon

v tých Hámroch je dobre? my sa tam už dlhšie zberáme,ale zatiaľ nám to nevyšlo,cez víkend sme nakoniec nešli do toho madarska,ale boli sme vo Vrbove u švagrovcov - tak sme sa vykúpali tam a zbehli sme ešte pozrieť do Tatier a na Červený kláštor.... prišli sme domov v nedeľu o 22:00 emoticon

boli ste už niekto na Beňatine? je to tuším niekde medzi Michalovcami a Sobrancami a vraj je tam krásne - mnohí to prirovnávajú k Plitvickým jazerám v Chorvátsku ....
18. aug 2009 o 10:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirrinka v tých Hámroch to celkom ujde,len bazén pre deti sa mi zdal pre Matúša trochu hlboký, keď sa postavil,tak voda mu bola až po prsia. to je dosť.ale pre väčšie deti je akurát. no naštvala ma tam
plavčíčka emoticon

o Beňatine som nepočula,ale vraj je pekné kúpalisko vo Svidníku,vraj teraz chodia ľudia dosť aj tam.ale neviem,ja som tam ešte nebola.

ozaj,ak budem mať čas,tak hodím o albumu nejaké fotky toho kúpaliska v Hámroch emoticon
18. aug 2009 o 11:13  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
o tom svidníckom kúpalisku som aj ja počula emoticon bola tam Liankina krstná a vraj je tam fakt pekne - tak to niekedy treba ísť preveriť,či neklamala emoticon emoticon emoticon emoticon a prečo ťa naštvala plavčíčka? my sme vo Vrbove tiež mali dočinenia s plavčíkom,ale to preto,lebo náš tato aj so svojim bratom (tiež tatom) sa správali ako 5 ročný chlapci a dokonca v detskom bazéne emoticon emoticon emoticon
18. aug 2009 o 11:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tá plavčíčka sa asi hrala na dôležitú.... šli sme z preliekárni - ja s malým, batoh na pleci, oblečenie v jednej ruke, malý na druhej a ona,že sa mám osprchovať,ale to som nešla do vody,iba do toho areálu pri bazéne,tam sa normálne leží,opaľuje. tak som jej to vysvetlila,že iba si odložím veci a osprchujem sa. potom som bola v bufete a šla som iba pre uterák a ona zase pískala ,že "slečna,nohy namočiť", emoticon emoticon vraj slečna - s troma deťmi emoticon.
18. aug 2009 o 11:20  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emoticon emoticon emoticon emoticon ved bud rada,že slečna emoticon ja som sa včera stretla v meste zase s nejakou ženou z modelingovej agentúry a sa ma pýta,či by som nechcela pracovať ako modelka a ked som jej povedala,že som vydatá a mám 3 ročné dieťa tak len oči vyočila...a to sa mi nestalo prvý krát.....ale dobre,ako vraví jeden môj kamarát ( vždy budeme mladé a svieže emoticon emoticon emoticon )
18. aug 2009 o 11:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a som zvedavá na tie fotky,tak si nájdi chvíľku toho času,ked už nemáš tie baby doma emoticon
18. aug 2009 o 11:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirrinka presne tak..... so mnou je to zase tak,že si myslia,že moje dcéry sú moje sestry emoticon emoticon emoticon
18. aug 2009 o 11:29  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emoticon emoticon emoticon emoticon som to napísala jak debil - "tie fotky", "toho času", "tie baby" emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
18. aug 2009 o 11:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrii,keby to tak bolo,aj potom ked tvoje dcéry budú mať 20 rokov emoticon
18. aug 2009 o 11:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uvidíme,nie? xixi emoticon ...no teda,ale kupovala som Kristínke papuče do školy...vieš,aké číslo? 38!!! ja nosím 36 emoticon
18. aug 2009 o 11:34  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čo? ved ja nosím 38 emoticon emoticon emoticon a to mám 173 cm a skoro 25 rokov emoticon
18. aug 2009 o 11:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ona nemá ešte ani 12 rokov a meria asi 140 cm.... asi bude vysoká,že?len teraz trochu smiešne vyzerá - malá a noha veľká... moje lodičky sú jej malé a kričím na ňu,aby ich neskúšala,lebo mi ich roztiahne. chápeš? 12 ročné dieťa a roztiahne mame lodičky emoticon
18. aug 2009 o 11:51  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak sa bude dívať na svet z výšky ako ja emoticon emoticon emoticon ale u mňa je to s tými nohami zase opačne - som vysoká a mám malé nohy - najmenšie v našej rodine,teda ak nerátam Lianku emoticon sestra je odo mňa o dosť nižšia a má 40 -tku emoticon emoticon mama nosí 39.....ja nemám ani komu šlohnúť niekedy nejaké pekné topánky,lebo sú mi jak lode emoticon

tvoja Kristínka je vysoká asi po tatinovi,že? emoticon
18. aug 2009 o 12:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrii, aj moja neterka má 12r a nohu 38...niekedy jej dávam svoje topánky a to mám 39tky... emoticon

ja akurát dorábam kuracie rezne...robia nám ten prístrešok tak vyváram.. emoticon
18. aug 2009 o 12:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inna7 čau.... a ja že ťa nebaví kecať,keď tu niekto je emoticon ...ja že ty iba sama si píšeš emoticon emoticon emoticon
s tými deťmi ,no neviem...nejaké sú teraz tie deti aj vyššie,aj tie nohy majú dlhé,že?
18. aug 2009 o 12:23  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
áno a aj skôr dospievajú ako my... emoticon emoticon
...ja mám iba také šťastie..píšem keď tu nikto neni.. emoticon
18. aug 2009 o 12:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emoticon to aj mne sa párkrát stalo... neboj, o chvíľu tu bude taký frmol,že nebudeme stíhať čítať
18. aug 2009 o 12:39  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jej no vy ste sa rozpísali emoticon my sa nosíme v babyvaku a chlapi spia emoticon joooj aj ja by som šla. ale tak pošlem ich poobede von a my si pospíme potom emoticon aspoň mám čas vás čítať emoticon včera sme boli v poradni: pribrala 360g emoticon júj mi spadol kameň zo srdca lebo Šimonko málo priberal. za 1. týždeň doma 30g, 2. týždeň 130g emoticon ale ona ľúbi papať. och veď dnes ráno sme vylihovali moja hlava asi 20 cm od jej a ona sa tak povracala že normálne mne do tváre ako sprcha emoticon asi sa tak prejedla lebo potom už negrckala. ale som sa zľakla.... emoticon
mirrinka choď kuknúť tú Beňatinu-znie to zaujímavo. potom nám povieš ako emoticon
18. aug 2009 o 13:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emita,to za týždeň toľko pribrala? tak pekne emoticon
18. aug 2009 o 13:11  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Emi, tak super..len tak ďalej....nech pekne priberá.. emoticon
tak konečne som sa najedla aj ja... emoticon a večer ešte musím kosiť trávnik..."tenkrát poprvé"...no konečne bude mať náš psík super strih emoticon emoticon emoticon .. dúfam, že to má len jeden gombík.. emoticon
18. aug 2009 o 14:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emoticon emoticon emoticon inna drž sa emoticon emoticon emoticon
18. aug 2009 o 14:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte emoticon
My sme dnes doobedu boli v meste,cesta tam a naspäť nam trvala vyše dvoch hodín,lebo náš Alex nechce sedieť v kočíku... emoticon prišli sme o pol druhej a obidvaja hneď zaspali emoticon

Emi,my sme si s Alexom tiež užili...on mal reflux do 9 mesiacov,už behal po štyroch a stále vracal...a raz sme ho fotili a v tom okamihu hodil šabľu,tak to máme zväčnené emoticon emoticon emoticon

a keď sa mám priznať,vôbec som ho nebalila na široko,len naozaj veľmi málo,pretože keď mal tie plienky,tak stále plakal,lebo nemohol pokrčiť nožky a bolelo ho bruško.Keď som mu plienky dala dole,do minúty plakať prestal.A bolo leto,horúčavy,tak som ho nechcela trápiť...riadne sme chodili na kontroly a po štyroch mesiacoch doktor povedal,že nožičky sú v poriadku,tak mi odľahlo emoticon
18. aug 2009 o 15:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
thaaak, náš trávnik má nový strih emoticon aj pes emoticon emoticon emoticon fúúúha, ani som nevedela aká je to makačka... emoticon

tamarka, ani ja som Sárku nebalila...tiež kvôli brušku...a to mi stále ortopédka vravela, že ju poctivo balím keďže má všetko v poriadku emoticon

zajtra je tu u nás voľajaký program monster...niečo s autami...tak sa asi vyberiem kvôli malému... emoticon
18. aug 2009 o 20:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš