• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
Dobré ráno... emoticon

u nás obrovský plač pred chvíľou...Sárka našla na zemi zápalku...pratala som poličku a musela mi vypadnúť... emoticon a šupla si ju do uška...musela asi hlboko, pretože odrazu hrozný plač... emoticon
dúfam, že jej nič nebude...
19. aug 2009 o 08:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
..júúj,inna7, to poznám...moja Simonka si tak do ucha strčila paličku z lízatka.... potom som jej ešte dva roky nedala lízatko,lebo som sa bála,iba také tie,čo sú ako cumle som jej občas kúpila,ak som natrafila a Matúšovi tiež nedám na paličke lízatko. dúfam,že budem dobre , držíme palce
19. aug 2009 o 09:05  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čau Adnrii..dík..no dúfam že to bude ok...skúšala som jej tam pritláčať a nebolí ju nič tak hádam si nič neprepichla...

boli sme dnes na očkovanie...dala som ju zaočkovať rovno aj proti ovčím kiahňam...tak sa dnes oplakala, chúďa...

no a dnes som sa zoznámila s Oriel.. emoticon milá, príjemná a pekná osôbka....ale vy sa už poznáte... emoticon
Oriel serusky... emoticon emoticon emoticon
19. aug 2009 o 15:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte emoticon
inna,neboj nič jej určite nie je,ak neplače emoticon keby si niečo prepichla,tak by ju to bolelo....
ja som našťastie nemala s tým dočinenia,Lianka nejako nemala záujem ani dokonca brať niečo do pusy,nejaké malé vecičky a tak...ani do nosa a do uší si nič nepchala..... v tomto neni po mne,lebo ja som bola hrozné decko,vždy so mnou utekali k dr., fazula v nose to bola bežná záležitosť emoticon
19. aug 2009 o 21:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaute...hej, tiež si myslím, žeby bolo viacej plaču keby niečo... emoticon
a ja som bola taká istá...plus, mňa museli stále hľadať... emoticon
20. aug 2009 o 08:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
halooooooooooo.........kde ste všetky? emoticon
my sa o chvíľku chystáme do postele emoticon
20. aug 2009 o 19:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj dievčatá

velmi sa ospravdlnujem že sem leziem ale som slovačka od hé ,bývám v cz a chystám sa domov v so.mám dvojičky 8.mesačné a potrebovala by som vedeit kolko asi stojí v he sunar od 6 mes.a kolko tesco plienky?aby som když tak zobrala zo sebou ale nechce sa mi to viezt z prahy ,už tak máme plno vecí.díky za odpovede a nehnevajte sa že vás tu otravujem.pekný večer
20. aug 2009 o 20:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj duomatka....neviem či ti pomôžem,lebo už o tom nemám až taký prehlad,ale tesco plieky tie fialové stoja tuším okolo nejakých 12 možno 13 eur, a sunar - tak to nemám ani šajnu....
ale veľmi dobré plienky sú v bille - clever (za 10 eur)....myslím,že to zbytočne budeš ťahať zo sebou
20. aug 2009 o 20:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirri-ďakujem,já si to myslím tiež-len pre dve deti je toho mega spotreba tak radši premýšlam či by to nebolo lepšie,ideme k našim na 14 dní a dievky mi vypijú krabicu za 2 dni.ty plienky clever som tu zkušala tiež ale nič moc a ked to prepočítám tak su na sk o stovku dražšie čo je dost.ale díky za info.
20. aug 2009 o 21:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neni zač emoticon
20. aug 2009 o 21:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaute...nejak sa vám nechce písať, alebo čooo...ja raz mám pc a raz nie...tak tiež pomenej... emoticon

duomatka...plienky zoženieš aj lacnejšie...napr. ja som len nedávno objavila superné plienočky z lidla, neviem presne názov ale začína sa na jour... a teraz sú dokonca v akcii za 6,9 eur...normálne veľké balenie..sú jemnučké, vzdušné, zadoček sa nezaparí a aj pekné.. emoticon také bielo ružové balenie...fakt odporúčam...
čo sa týka mliečka, tak viem iba čo stojí nutrilon, bežná cena v obchodoch 14,80 eur/800g balenie, teraz je v akcii v lekárni pri kaštieli, za nejakých 12 eur...

mirri, ináč včera som malej vytierala uško a naschvál som zašla s paličkou aj hlbšie a mala tam riadne zvyšky po chrastičke..plus krv...tak ona si tam musela riadne zadrapnúť...

Oriel, Andrii, a zvyšok bandy...vy sa neviete ozvať...ha emoticon emoticon emoticon emoticon
21. aug 2009 o 11:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ahojte. my máme za sebou krušné dni. mala som málo mliečka ale tak zdá sa že sme to už prekonali+náš tato už začal chodiť do práce no a zistila som že sa dajú zvládnuť aj dve deti emoticon chce to ešte nejaký systém, chladnú hlavu a pevné nervy a kopec ostražitosti lebo Šimi vie všeličím prekvapiť-napr. vyliezť na komodu na prebaľovaciu podložku a pod emoticon ale je zlatý. keď Emily zaplače hneď ju musí ísť skontrolovať a nesmie chýbať pri prebaľovaní-podáva plienky, mastičku... emoticon
21. aug 2009 o 11:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobré ránko emoticon

Inna,snáď to nebude nič vážne.Mne sa raz stalo pri Krčnej,že Alexovi pozerala uško a ten tak plakal,že som nevedela,čo sa deje.A potom sa mu z uška pustila krv,riadne mu vytiekla až von a plakal ešte desať minút po vyšetrení...ale bubienok bol nakoniec v poriadku...myslím,že keby si Sárka poranila bubienok,bolo by viac plaču a aj krvi...

Emi,presne viem o čom hovoríš...prešla som tým,moji už začínajú mať konflikty a poriadne,toľko kriku tu je niekedy,že naozaj treba mať pevné nervy...ale kde ich zohnať emoticon tie dva mesiace prázdnin nám už asi všetkým lezú na hlavu...stále dookola to isté...

teraz pozerajú rozprávky a ja si idem urobiť kafíčko,nech ma preberie,lebo včera sme s Mirrinkou trošku ponocovali emoticon
22. aug 2009 o 08:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte emoticon
serus žalobaba emoticon emoticon emoticon emoticon tak hej,trošku sme ponocovali,ale ja som si to zaslúžila po tvrdej celodennej makačke emoticon andrii,ako chutili lízatka? snád som vám nepredala pokazené,chichi emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon a ostatné ste neboli na jarmoku? oriel som videla,ale tá asi sladkosti neľúbi,lebo k nášmu stánku sa ani nepriblížila emoticon emoticon emoticon emoticon

idem si po manžela a dcérušku - konečne,už som ich nevidela viac ako 24 hod. emoticon
22. aug 2009 o 08:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobré ráno.... emoticon my sme na jarmoku neboli...to aj dnes je, či len včera???
miri a ty si predávala sladkosti??? a čo si nedala vedieť...kúpili by sme od teba, neeeee emoticon
22. aug 2009 o 09:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Inna a keby si videla ako dobre jej to išlo... emoticon emoticon Mirri,aj my sme si kúpili lízatka,zabudla si? emoticon emoticon

My sme boli doobedu zas v meste,sú tam kone a ovečky,tak čakáme už len na spachtoša a hor sa zas do mesta...
22. aug 2009 o 15:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inna7,nejak nemám čas písať. dievčatá sa mi včera vrátili z tábora,tak som vybaľovala,prala, vešala,žehlila a tááák emoticon . po obede sme šli na jarmoky. boli sme aj na kolotočoch. Malý bol po prvýkrát a mysleli sme,že sa bude báť a plakať a on plakal,keď musel ísť z kolotoča dole emoticon .Samozrejme ,že aj ja som bola na kolotočoch. S Kristínkou na tých najbláznivejších-vypustiť paru emoticon . Ale som sa niečo nakričala,bola to paráda emoticon .

mirri, sladkosti super. Ja milujem také tie jarmočné sladkosti a nikdy si to nenechám újsť. emoticon

včera večer sme boli pri Hviezde posedieť. hrala tam živá hudba a aj deti sa mohli pozoviť na koňoch. stretli sme ďalšie dve rodinky-susedov,tak bola super zábava.

zmenším fotky z kolotoča a niečo doložím do albumu.potom kuknite emoticon
22. aug 2009 o 16:41  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
že pozoviť emoticon emoticon emoticon malo byť povoziť na koňoch.
22. aug 2009 o 17:03  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ciiii tak to je chlapík emoticon vyrástol odkedy sme sa naposledy stretli emoticon krásny je emoticon
22. aug 2009 o 19:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emi... díííík emoticon
22. aug 2009 o 20:00  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Bré ránko emoticon
my sme včera šli do mesta o štvrtej,ale žiadne ovečky,ani koníky tam už neboli. Ale boli sme pozrieť tie koníky pri Hviezde...Nellka najprv odvážna,že sa chce povoziť a nakoniec sa bála koníka aj pohladkať emoticon tak som si ho pohladkala aspoň ja-prvýkrát v živote emoticon a to sú kone už dlho moje najobľubenejšie zvieratá emoticon
23. aug 2009 o 08:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Andrii,veľmi pekné fotky...a aj mne sa zdá,že Matúško vyrástol,odkedy sme sa naposledy videli... emoticon
23. aug 2009 o 08:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj.
tamarka,koníky boli pri tých kolotočoch na malej stanici - boli sme sa pozrieť,ale nechcela som aby sa na nich lianka vozila,pretože mi ich bolo ľúto - chudatka,už nevládali chodiť,hlavy mali dole zvesené,očká smutné - normálne mi bolo skoro až do plaču emoticon a ten idiot čo sa na nich priživuje,ich ešte bičom pohánal emoticon rýchlo sme odtiaľ odišli,lebo som sa na to nemohla pozerať ....
23. aug 2009 o 09:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrii,Matúško je fešáčisko o tom niet pochýb emoticon naozaj veľmi pekný chlapček ...
23. aug 2009 o 09:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
už som si vybrala ženícha pre Emíliu emoticon
23. aug 2009 o 11:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte kocky..... emoticon emoticon normalne nemam cas.... zacala som pracovat.... emoticon Emi,malinka je nadherna,nezapru sa,ze su surodenci..... emoticon emoticon emoticon
Andrii,Matusko je krasnucky,fakt riadny fesak.... emoticon emoticon emoticon Mirri,co si na mna nezakricala,kde si predavala? emoticon emoticon emoticon Inna,som veeeeeeeelmi rada,ze sme sa spoznali...... Sarinka je zlatulinka,taka na spapanie emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
Juj,tych konikov bolo aj mne velmi luto.... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
23. aug 2009 o 11:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to je teda dnes pocasie emoticon emoticon emoticon emoticon
23. aug 2009 o 11:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ešte raz ďakujem v Matúšovom mene...no po tatovi je chlap a aj to moje mlieko asi robí svoje emoticon

emi,tvoja malá už je asi 6-ta v poradí. priprav veno, možno sa dohodneme emoticon

počasie dnes hrôza.my sme boli na obed u mojej mami,lebo mala narodeniny.takže som nemusela variť emoticon .najedli sme sa do prasknutia a ešte nám nabalila aj na zajtra. emoticon
23. aug 2009 o 15:21  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nikde niktooooo? emoticon s kým kávu vypijem ? emoticon
24. aug 2009 o 09:29  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaute, tak moja Sárka má poškodený zvukovod... emoticon berie ďalšie antibiotiká...dnes celý deň po doktoroch, plus Lukáško na injekciu....a zajtra to isté... emoticon držte palce...dúfam,že sa jej to vylieči... emoticon
24. aug 2009 o 21:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš