Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

inna7
19. aug 2009

Dobré ráno... 😎

u nás obrovský plač pred chvíľou...Sárka našla na zemi zápalku...pratala som poličku a musela mi vypadnúť... ☹ a šupla si ju do uška...musela asi hlboko, pretože odrazu hrozný plač... 😖
dúfam, že jej nič nebude...

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
19. aug 2009

čau Adnrii..dík..no dúfam že to bude ok...skúšala som jej tam pritláčať a nebolí ju nič tak hádam si nič neprepichla...

boli sme dnes na očkovanie...dala som ju zaočkovať rovno aj proti ovčím kiahňam...tak sa dnes oplakala, chúďa...

no a dnes som sa zoznámila s Oriel.. 😵 milá, príjemná a pekná osôbka....ale vy sa už poznáte... 🙂
Oriel serusky... 😎 🙂 😉

mirrinka
19. aug 2009

Ahojte 🙂
inna,neboj nič jej určite nie je,ak neplače 😉 keby si niečo prepichla,tak by ju to bolelo....
ja som našťastie nemala s tým dočinenia,Lianka nejako nemala záujem ani dokonca brať niečo do pusy,nejaké malé vecičky a tak...ani do nosa a do uší si nič nepchala..... v tomto neni po mne,lebo ja som bola hrozné decko,vždy so mnou utekali k dr., fazula v nose to bola bežná záležitosť 😀

inna7
20. aug 2009

čaute...hej, tiež si myslím, žeby bolo viacej plaču keby niečo... 🤐
a ja som bola taká istá...plus, mňa museli stále hľadať... 🙂

mirrinka
20. aug 2009

halooooooooooo.........kde ste všetky? 😕
my sa o chvíľku chystáme do postele 😉

duomatka
20. aug 2009

ahoj dievčatá

velmi sa ospravdlnujem že sem leziem ale som slovačka od hé ,bývám v cz a chystám sa domov v so.mám dvojičky 8.mesačné a potrebovala by som vedeit kolko asi stojí v he sunar od 6 mes.a kolko tesco plienky?aby som když tak zobrala zo sebou ale nechce sa mi to viezt z prahy ,už tak máme plno vecí.díky za odpovede a nehnevajte sa že vás tu otravujem.pekný večer

mirrinka
20. aug 2009

ahoj duomatka....neviem či ti pomôžem,lebo už o tom nemám až taký prehlad,ale tesco plieky tie fialové stoja tuším okolo nejakých 12 možno 13 eur, a sunar - tak to nemám ani šajnu....
ale veľmi dobré plienky sú v bille - clever (za 10 eur)....myslím,že to zbytočne budeš ťahať zo sebou

duomatka
20. aug 2009

mirri-ďakujem,já si to myslím tiež-len pre dve deti je toho mega spotreba tak radši premýšlam či by to nebolo lepšie,ideme k našim na 14 dní a dievky mi vypijú krabicu za 2 dni.ty plienky clever som tu zkušala tiež ale nič moc a ked to prepočítám tak su na sk o stovku dražšie čo je dost.ale díky za info.

mirrinka
20. aug 2009

neni zač 😉

inna7
21. aug 2009

čaute...nejak sa vám nechce písať, alebo čooo...ja raz mám pc a raz nie...tak tiež pomenej... 😵

duomatka...plienky zoženieš aj lacnejšie...napr. ja som len nedávno objavila superné plienočky z lidla, neviem presne názov ale začína sa na jour... a teraz sú dokonca v akcii za 6,9 eur...normálne veľké balenie..sú jemnučké, vzdušné, zadoček sa nezaparí a aj pekné.. 🙂 také bielo ružové balenie...fakt odporúčam...
čo sa týka mliečka, tak viem iba čo stojí nutrilon, bežná cena v obchodoch 14,80 eur/800g balenie, teraz je v akcii v lekárni pri kaštieli, za nejakých 12 eur...

mirri, ináč včera som malej vytierala uško a naschvál som zašla s paličkou aj hlbšie a mala tam riadne zvyšky po chrastičke..plus krv...tak ona si tam musela riadne zadrapnúť...

Oriel, Andrii, a zvyšok bandy...vy sa neviete ozvať...ha 😕 😠 😉 🙂

emita
21. aug 2009

no ahojte. my máme za sebou krušné dni. mala som málo mliečka ale tak zdá sa že sme to už prekonali+náš tato už začal chodiť do práce no a zistila som že sa dajú zvládnuť aj dve deti 🙂 chce to ešte nejaký systém, chladnú hlavu a pevné nervy a kopec ostražitosti lebo Šimi vie všeličím prekvapiť-napr. vyliezť na komodu na prebaľovaciu podložku a pod 😠 ale je zlatý. keď Emily zaplače hneď ju musí ísť skontrolovať a nesmie chýbať pri prebaľovaní-podáva plienky, mastičku... 😉

tamarka_na
22. aug 2009

Dobré ránko 😉

Inna,snáď to nebude nič vážne.Mne sa raz stalo pri Krčnej,že Alexovi pozerala uško a ten tak plakal,že som nevedela,čo sa deje.A potom sa mu z uška pustila krv,riadne mu vytiekla až von a plakal ešte desať minút po vyšetrení...ale bubienok bol nakoniec v poriadku...myslím,že keby si Sárka poranila bubienok,bolo by viac plaču a aj krvi...

Emi,presne viem o čom hovoríš...prešla som tým,moji už začínajú mať konflikty a poriadne,toľko kriku tu je niekedy,že naozaj treba mať pevné nervy...ale kde ich zohnať 😅 tie dva mesiace prázdnin nám už asi všetkým lezú na hlavu...stále dookola to isté...

teraz pozerajú rozprávky a ja si idem urobiť kafíčko,nech ma preberie,lebo včera sme s Mirrinkou trošku ponocovali 😀

mirrinka
22. aug 2009

ahojte 🙂
serus žalobaba 😀 😀 😀 😀 tak hej,trošku sme ponocovali,ale ja som si to zaslúžila po tvrdej celodennej makačke 😀 andrii,ako chutili lízatka? snád som vám nepredala pokazené,chichi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a ostatné ste neboli na jarmoku? oriel som videla,ale tá asi sladkosti neľúbi,lebo k nášmu stánku sa ani nepriblížila 😠 😀 😀 😀

idem si po manžela a dcérušku - konečne,už som ich nevidela viac ako 24 hod. ☹

inna7
22. aug 2009

Dobré ráno.... 🙂 my sme na jarmoku neboli...to aj dnes je, či len včera???
miri a ty si predávala sladkosti??? a čo si nedala vedieť...kúpili by sme od teba, neeeee 😉

tamarka_na
22. aug 2009

Inna a keby si videla ako dobre jej to išlo... 🙂 🙂 Mirri,aj my sme si kúpili lízatka,zabudla si? 😀 😀

My sme boli doobedu zas v meste,sú tam kone a ovečky,tak čakáme už len na spachtoša a hor sa zas do mesta...

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
22. aug 2009

ciiii tak to je chlapík 😕 vyrástol odkedy sme sa naposledy stretli 😕 krásny je 😵

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tamarka_na
23. aug 2009

Bré ránko 😉
my sme včera šli do mesta o štvrtej,ale žiadne ovečky,ani koníky tam už neboli. Ale boli sme pozrieť tie koníky pri Hviezde...Nellka najprv odvážna,že sa chce povoziť a nakoniec sa bála koníka aj pohladkať 🙂 tak som si ho pohladkala aspoň ja-prvýkrát v živote 🙂 a to sú kone už dlho moje najobľubenejšie zvieratá 🙂

tamarka_na
23. aug 2009

Andrii,veľmi pekné fotky...a aj mne sa zdá,že Matúško vyrástol,odkedy sme sa naposledy videli... 🙂

mirrinka
23. aug 2009

ahoj.
tamarka,koníky boli pri tých kolotočoch na malej stanici - boli sme sa pozrieť,ale nechcela som aby sa na nich lianka vozila,pretože mi ich bolo ľúto - chudatka,už nevládali chodiť,hlavy mali dole zvesené,očká smutné - normálne mi bolo skoro až do plaču ☹ a ten idiot čo sa na nich priživuje,ich ešte bičom pohánal 😠 rýchlo sme odtiaľ odišli,lebo som sa na to nemohla pozerať ....

mirrinka
23. aug 2009

andrii,Matúško je fešáčisko o tom niet pochýb 😉 naozaj veľmi pekný chlapček ...

emita
23. aug 2009

už som si vybrala ženícha pre Emíliu 😀

oriel
23. aug 2009

Ahojte kocky..... 😀 😀 normalne nemam cas.... zacala som pracovat.... 😎 Emi,malinka je nadherna,nezapru sa,ze su surodenci..... 😀 😀 😀
Andrii,Matusko je krasnucky,fakt riadny fesak.... 😀 😀 😀 Mirri,co si na mna nezakricala,kde si predavala? 😀 😀 😀 Inna,som veeeeeeeelmi rada,ze sme sa spoznali...... Sarinka je zlatulinka,taka na spapanie 😀 😀 😀 😀 😀
Juj,tych konikov bolo aj mne velmi luto.... 😠 😠 😠 😠 😠

oriel
23. aug 2009

to je teda dnes pocasie 😠 😠 😠 😠

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
24. aug 2009

čaute, tak moja Sárka má poškodený zvukovod... ☹ berie ďalšie antibiotiká...dnes celý deň po doktoroch, plus Lukáško na injekciu....a zajtra to isté... 😒 držte palce...dúfam,že sa jej to vylieči... 😢