• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
zoo stropkov pre male deti ideal, uplne suhlasim s mirrinkou
30. aug 2009 o 15:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no super už sa teším ako sa tam o rok vyberieme :slight_smile:

dnes náš Šimonko prvýkrát videl mesiac. och to bolo radosti :slight_smile: . najprv si myslel že je to lietadlo alebo balón :grinning: . no deti sú úžasné, nie? ako sa tešia z vecí ktoré sú pre nás také bežné :slight_smile:
30. aug 2009 o 20:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj. :wink:
No,veľa vás tu dnes nebolo kočky :unamused: .
V Stropkove bolo fajn.Sárinka bola spokojná.Až nato,že ju ukusil ponik.Somárik bol kamarát,ten sa nechal hladkať,ale ponika len chcela pohladiť,natiahla rúčku a on šup-ukusil ju.Ale našťastie len tak slabučko.Len bolo vidieť odtlačky zubov-krv jej nešla.Tak teraz ju musíme ľutovať. :grinning: .
Ale dnes mala obrovský zážitok...vozila sa po Domaši na ozajstnej jachte.Mala celu výstroj,ktorá je potrebná.Tak takú radosť som u nej nevidela.Hrozne bola milučká ako sa tešila :slight_smile:
31. aug 2009 o 21:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte babky...my sme boli zasa u našich na pár dní...tak sa ozývam až teraz...ale nejak sa vám nechce prispievať.. :angry: :wink: :slight_smile:

Sara aj my chodievame do zoo do Stropkova a je tiež sa nám tam páči...máme už takú svoju zaužívanú trasu...potom pokračujeme do Bard.kúpeľov...a k babke... a to ihrisko je tam fakt pekné... :slight_smile:
dúfam že rúčka je už OK.. :wink: :slight_smile: a nemáte foto z tej jachty?

zajtra ide Lukino do škôlky, tak sa tešíme obaja :grinning: odprevadíme ho spoločne so Sárkou.. :dizzy_face:
1. sep 2009 o 21:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No teda,babule to čo je s vami?Kde ste kto????

Inna,foťák sme nemali,ale fotila som mobilom.Tak snáď to budu dobré fotky.
1. sep 2009 o 22:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
my dnes prvý krát v novej škôlke :wink: :wink: :wink: večer dám info,že ako to všetko dopadlo :slight_smile:
2. sep 2009 o 12:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A my sme prváci :slight_smile:

ostatným školopovinným veľa uspechov v škole
2. sep 2009 o 14:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my máme zlé správy. boli sme na ortopédii a dostali sme perinku :frowning2: myslite na nás aby si rýchlo zvykla Emilka aj ja :confounded: a hlavne aby to pomohlo...
2. sep 2009 o 15:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emita, akú perinku? a prečo? :frowning2:
2. sep 2009 o 16:07  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte kocky...... :grinning:
Emi,aku perinku? este som o tom nepocula.... No kazdopadne drzim palce,nech
je vsetko o.k.... Mirri,ako Lianka? v skolke.? My klasika,Lilka chodila aj v auguste..... :grinning: :grinning: :grinning:
Sari,muselo byt super...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. sep 2009 o 18:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čafte...tak v škôlke bolo super,dokonca tam aj spala, jupíííííííííí :grinning: :grinning: :grinning: zaspávanie jej síce trvalo trochu dlhšie než ostatným,ale podarilo sa :wink: som zvedavá na zajtrajšok... :slight_smile:
2. sep 2009 o 18:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mirri,super :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: gratulujeme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. sep 2009 o 18:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Emi....verím, že na ďalšej návšteve vám ju dajú dole....držím prsty aby bolo všetko v poriadku... :slight_smile:
2. sep 2009 o 18:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dík. klasická"perinka" je vlastne taký vankúšik (čo sa dá medzi nožičky) s popruhmi čo ho držia na plieckach. ale my sme Emílii kúpili také vynovené nohavičky-s takou plastovou vložkou. pointa je tá istá len je to praktickejšie a lepšie to vyzerá. má to udržať nožičky v pravom uhle.(šak keď budem pridávať fotky tak môžno uvidíte) a prečo? tak jeden klbik sa musí popraviť. veľmi veríme že to bude dobré a skoro to dajú dole. no ale s babyvakom sa môžeme rozlúčiť, do vajíčka sa s tým nevojde, do lehátka sa ešte zmestí tak snáď nám to dajú skoro dole lebo lehátko má rada. musí to mať celý deň :confounded:
mirrinka teším sa že sa v škôlke páčilo. nech jej to vydrží :wink:
2. sep 2009 o 21:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujeme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
emi,držím prsty,aby to bolo tak ako má a aby ste sa tej perinky rýchlo zbavili :wink:
2. sep 2009 o 21:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emi.aj mi držíme palce,nech všetko dobre dopadne a čím skôr nech je tá perinka preč :wink:
3. sep 2009 o 09:10  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
čo dnes tu zdochol pes? :grinning: :grinning: :grinning:
dnes bolo v škôlke vraj takisto super,síce nespala,ale tichúčko ležkala,nikoho nevyrušovala,tak som rada :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: zaspávala so slovami "sa teším do škôlky včera" :grinning: :grinning: :grinning: (včera a zajtra vždy hovorí opačne) :grinning: :grinning: :grinning:
3. sep 2009 o 19:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirri držím prsty aby Lianke nadšenie vydržalo dllllho
3. sep 2009 o 19:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem :slight_smile: vám sa v škole ako darí?
3. sep 2009 o 19:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no čo, ordinujeteeee?? :grinning: mirri držím prsty nech vás ten elán neopustí...u nás to zo začiatku tiež bolo také... :wink: keď bol menší...
teraz super...chodí "naveľa" lebo je v prípravke... :wink:
3. sep 2009 o 20:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zo školy a družiny prišla nadšena., ale dnes bola len 2 x
3. sep 2009 o 20:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
majina super :wink: a kam chodí do školy?

v sobotu krstíme našu princeznu tak sa ukážem až po víkende :wink:
3. sep 2009 o 21:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ahojte vidím že tu len škôlkar a školár...no ja si ešte počkám dúfam že si detičky rýchlo zvykli... :dizzy_face:
emita tak to som ešte nepočula ale dúfam že to nebudete mať nadlho... :sunglasses: neboj všetko bude o.k....len to chce zrejme čas :grinning: :grinning: tak sa držte
3. sep 2009 o 21:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emi,uzite si krstinky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A ako Simonko? tesi sa sestricke? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Dobru nocku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. sep 2009 o 21:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte...Emi,aj susedkina malá to mala,len sa mi zdá,že bola trochu staršia,než Emilka,ale nemala to dlho,asi taký mesiac a potom sa jej nožičky upravili...

My máme tiež škôlkarov a obidvoch...Nellka klasika,už vie ako to v škôlke chodí a Alex bol dnes druhý deň.Zatiaľ len doobedu...ale vraj je poriadny huncút a nepočúva,ale to nie je nič nové :unamused: a že všetky deti robia jednu vec a náš Alex úplne niečo iné...no snáď si zvykne...
3. sep 2009 o 21:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko kocky.... :grinning: :grinning: my sme vcera boli na Dobu ladovu v kinecku..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: bolo fajn,kopec detureniec a aj dospelakov..... :grinning: :grinning: :grinning: potom sme este zasli na veceru a domov sme prisli neskoro.... :grinning: Dnes poobede ideme na oslavu..... mamina ma 50tku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Zelam krasny vikendik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. sep 2009 o 07:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte.
Oriel,a Lilku to bavilo?My sme nato boli v KE a Sárku skôr bavilo to,že tam bolo veľa detí,ale kukala :grinning: .
Peknú oslavu prajem.
5. sep 2009 o 08:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, pekné ráno....ako sa máte? dlho nikto nič nepísal... :frowning2: :wink:

Emi ako dopadli krstinky??
7. sep 2009 o 08:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobré ránko.Vyzerá ,že je krásny deň pred nami,že :slight_smile:
Tak ja vyrážam s malou do mesta kupiť darček pre tetu.Mala narodeniny tak ideme na návštevu.
Ako sa máte?
Mirka,ty si dávno tu nebola.Ako sa ti darí?Hľadáš si robotku alebo zostávaš doma?
pa :sunglasses:
7. sep 2009 o 08:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj my prajeme krásne ránko,aj celý deń. ozaj to vyzerá ,že dnes bude pekne :slight_smile:
7. sep 2009 o 09:44  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš