• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
Dobre ranko, no to su mi novinky...to maju sestričky toľko robotyyyy?? :confused: :wink: musim si ho poznačiť... :slight_smile:

my dnes ideme ku kamoške do Modrej na noc....ešte jedna kamoška s dvoma malinkymi deťmi.. :sweat_smile: takže spolu 5 deti a my tri...tak som veľmi zvedava ako sa tam uložíme... :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile:
23. sep 2009 o 10:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oriel,dikes :wink: už som tam ráno volala,som objednaná na bud.stredu :slight_smile:
23. sep 2009 o 16:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte.
Dneska som tu prvááá???
Nejak to opäť viazne :unamused:
24. sep 2009 o 09:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj babenky, neviete mi povedať čo všetko potrebujem do Humenskej pôrodnice? Ďakujem
24. sep 2009 o 14:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte! :slight_smile:ja len že žijeme :slight_smile:a poriadne rušno :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: také milé čo máme nové že Šimonko vie povedať Emília. sme sa ho snažili naučiť že "Emi" a on jedného dňa z fleku "Emíja". :slight_smile:

tanja75 máš internú poštu :wink:

tamarka ako sa máte? ako Alex v škôlke?
24. sep 2009 o 15:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ďakujem emita, ja už som aj zabudla čo mi to tam bolo treba
24. sep 2009 o 19:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, tak to už nikto nemá rád koníka??? kde ste...šak už je večer... :dizzy_face:
ja som dnes celé doobedu vyvárala a moja Sárka ani len lyžičku nevzala do úst... :angry: ale koláčiky čo som ponúkla návšteve, tie jedla ako o život.. :angry: :slight_smile:

Emi milé.... :slight_smile:

malý išiel na poľovačku s dedom a ockom...až do skorého rána...tak sme same.... :slight_smile: a niet tu ani s kým pokecať.. :angry: :angry: :angry:
25. sep 2009 o 17:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Inna.Ja som dnes mala času dosť...a fakt sa tu nikto neobjavil a to som cez deň nakukla dvakrát :unamused:

Moja Sárka ma tu na návšteve kámošku Sárku :sunglasses: a aké su zlaté.Vyrábajú z farebného papiera slnečnice,tulipány.Všade papiere,špajle,lepidlo....ale tá radosť stojí zato.A je sranda pozorovať ich ako sa vzájomne pošťuchujú ,že ktorá urobí krajšie.Sa fakt dobre motivujú :grinning:

Emi,stále na teba myslíme ako vám to ide.Držte sa.
25. sep 2009 o 18:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj...no super, aspoň máte veselo...nám je už smutno...celý deň sa hráme samé... :frowning2: a najhoršie na tom všetkom je, že doma okrem cukru nemáme nič sladkééééé :cry: :frowning2: :unamused: :angry: :wink:
25. sep 2009 o 19:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Inna...hneď po ránu si ma super rozosmiala.Super hláška:"okrem cukru nič nemáme" :grinning:

No my máme dnes budíka od 06.04hod.Som myslela ,že ju zjem slečinku :angry: Celý týždeň vstáva ukážkovo o ôsmej a keď je sobota sme hore.
Čo dnes robíte? Ja by som chcela ísť so Sárou na gaštany.Len neviem kde.Máte nejaký typ?
26. sep 2009 o 07:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte...pekný deň je vonku, čo??? my sme včera boli dlhšie na prechádzke a dnes už malá soplí... :frowning2:

Sari, a vieš do čoho som sa nakoniec pustila?? do Lukáškovho granka... :confused: žeby choroba?? :grinning: :wink:
ináč, to väčšinou tak býva...aj malý, keď mal vstať do škôlky tak sme ho nemohli vyhnať z postele...a keď prišla sobota tak už ráno cupital a otravoval.. :angry: :wink:
no čo, našli ste nejaké gaštany?? my bývame na gaštanke, takže čiste teoreticky by tu aj mohli byť.. :slight_smile:
26. sep 2009 o 13:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pekné ráno.. :slight_smile: hrozné s vami...sa vám nexce ťukať, čičo??? :angry: :wink:

pijem kávu a rozmýšľam čo dnes variť....druhé jedlo, poliefku máme... :dizzy_face: dajte typy.. :confused:

Lukáško v škôlke a malá mi pomáha dopísať tento príspevok :confounded: :grinning: už jej je chválabohu lepšie... :slight_smile:
28. sep 2009 o 08:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Inna :wink:
Ja dnes nevarím.Včera sme boli na hostinku u sesternice a dnes mi varí svokra :grinning: .A varí plnenú papriku a paradajkovú omáčku.Ale s tým je veľa roboty,že?
Tak je super,že je malej lepšie.Moja zasa asi prechladla lebo veľa ciká...niesla som moč ráno na rozbor a idem pre výsledky.Tak dúfam,že ma neporazí lebo len pred 2 týždňami dobrala trojmesačnú kúru liekov na močové cesty :frowning2:
pekný deň.
28. sep 2009 o 08:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte. Naše deti sú tiež najhoršie cez víkend keď na ne niesom sama a čiste teoreticky by som si mohla oddýchnuť :slight_smile:
Včera sa nám stala zaujímavá príhoda. Na obed Šimonko spal a aby sa dobre vyspal, aby sme nevyrušovali tak som šla pozrieť rodičov(bývame v jednom dome) No a malá mi na návšteve zaspala. potom som počula že už sa zobudil že už lopotá tak som zišla dole aby som mu zohriala obed. no a ako tak zohrievam, Šimonko pobehol na chodbu a hrozne sa rozplakal. čo sa stalo-pýtam sa a on že bábo a plače. no prosím pekne on celý čas žil v tom že bábo spinká na chodbe v kočíku ale pozrel do kočíka a zľakol sa že sa nám bábo stratilo :frowning2: :confounded: :grinning: milé, že? potom bol taký spokojný keď som ju doniesla domov :slight_smile:
28. sep 2009 o 08:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
plnenu papriku v par. omačke už je uvarená (m. mamka uvarila)

ema, Šimonko ako sa pekné bojí....
28. sep 2009 o 08:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobré ránko :wink:

inna7, my dnes máme fašírky a zemiaky :slight_smile:

sara2, držím palce, dúfam,že bude dobre a Sárka bude zdravá.

emita,Šimonko je zlatý :wink: ,bojí sa o sestričku
28. sep 2009 o 09:09  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
majina.b., sara...vy sa máte,keď vám mamky a svokry varia plnenú papriku :wink:

ale my sme boli včera na obed u svokry,mala narodeniny,takže ani ja som včera nevarila :grinning:
28. sep 2009 o 09:10  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čo ste sa dohodli s tou paprikou??? ja som už vybrala kur.masko...urobím narýchlo "niečo s niečím" čo nájdem... :slight_smile:
Sara, držím prsty, aby malej nič nebolo... :slight_smile:
Emita, zlaté od neho, ako sa bojí o sestričku...ja zažívam niečo podobné, aj LUkáško má také stavy...on ma zasa stále upozorňuje čo má malá v rukách a čo berie do pusy...bojí sa aby sa nezadusila... :slight_smile:
28. sep 2009 o 09:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte....my sme dnes doma,Lianka začala včera teplotovať :frowning2: mala 39,1.......dnes ráno ešte bola horúca (nemerala som jej,kolko mala) ale dala som jej nurofen a od vtedy zatial ešte nič...uvidíme ako to bude počas dna....ale zajtra bude určite ešte doma,do škôlky ju nedám....
my dnes máme fazuľovú polievku a fašírky od včera :wink:
28. sep 2009 o 12:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mirri skoré uzdravenie Lianke... :slight_smile:

my sme už aj napapané...nakoniec sa mi podarila celkom dobrá pochúťka..kuracie s hubami so smotanovo-syrovou omáčkou... :slight_smile: malá spapkala svoje jedlo a potom ešte zobala to moje :wink:
28. sep 2009 o 12:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobré ránko...zasa nepíšete :angry: :wink: :slight_smile:

držte palce, akurát idem na nákup, malú odnesiem k našim a idem piecť tortu pre Lukáška...zajtra bude oslava...6r !!! keďže nebudem stíhať zdobiť, tak so to tentraz poriešila oblátkou... :wink: potom hodím foto...ak sa podarí, of course :wink:
ani darček ešte pre neho nemám...iba pančuchy...ale tým sa poteší asi ako ja elektrickému krájaču šunky :grinning: (od svokry) :grinning: :grinning: :grinning:

tak pekný dník.... :slight_smile:
29. sep 2009 o 08:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ozaj a zabudla som vám povedať našu milú príhodu....Lukáško, ako "správnychlop" sa išiel vycikať na babkine kvietky na záhrade....Sárka stála pri ňom a ona ako vždy všetko opakuje čo vidí...no nezačala si dvíhať mikinku a hľadať pišiaka??? :grinning: :grinning: :grinning: bolo to veľmi zlaté, ako sa chcela vypiškať aj ona... :slight_smile: pobavilo to celú rodinu, lebo sme akurát pili kávičku pod prístreškom... :wink: :slight_smile:
29. sep 2009 o 08:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a do tretice...
Mirri ako malá...? dúfam že už lepšie...
Sari a vy ako...?malá je ok?
29. sep 2009 o 08:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: inna,už je to v pohode,zajtra ide do škôlky...neviem čo ju to tak chytilo,ani včera už nemala teplotu,ale radšej som ju ešte dnes nechala doma "na pozorovanie" :grinning:

To ti verím,že Sárka musela byť podarená,naša Lianka tiež občas povie,idem piškať jak tato :grinning: :grinning: :grinning: neviem kedy ho videla ako pišká,ale asi si to už domyslela podla spolužiakov v škôlke :grinning: :grinning: :grinning:

Lukáškovi prajeme všetko najlepšie k narodeninkám,aj ked sú až zajtra,zajtra budeme blahoželať znova no a čo :grinning: :grinning: .....ja mám dnes :wink: a andrii,ak si dobre pamätám,ty máš presne týžden po mne,že?
29. sep 2009 o 13:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
MIRRI,VSETKO NAJLEPSIE........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ja len tak na skok........ nestiham ani vsetko citat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. sep 2009 o 15:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ĎAKUJEM :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. sep 2009 o 16:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirrinka...tak teraz sa ukázalo,že máš lepšiu pamäť,ako ja :frowning2: ... za som zabudla,kedy máš ty.ja mám 6.10.

Prajem Ti všetučko najlepšie ....hlavne zdravia, šťastia,lásky a malá nech ti robí iba radosť. Samozrejme aj manžel :wink:

Lukáškovi tiež prajeme všetko najlepšie. Hlavne nech si užije veľa detskej radosti.
29. sep 2009 o 17:59  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
všetko najlepšie všetkým oslávencom :wink:
29. sep 2009 o 20:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dakujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. sep 2009 o 20:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
všetko najlepšie prajem....
29. sep 2009 o 21:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok