• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
inna7,tak super. tomu sa určite poteší a aj prívesku. aj moje teraz zhodili zlaté naušnice a dala som im striebro. cítia sa také staršie emoticon ... a tomu parfemu sa poteší určite. potom daj vedieť emoticon
4. okt 2009 o 14:07  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte emoticon

Tamarka,dnes som ťa zazrela z auta.Išla si asi na prechádzku.Bolo vás tam viac maminiek emoticon

Inna,presne to by som ti poradila.Hanah Montana je teraz "in". emoticon
4. okt 2009 o 17:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, no ja som sa sem nemohla nejak dostať...to ani vy??? ani za ducha mi neotvorilo "koňa" emoticon emoticon
kde ste sa podeli?
6. okt 2009 o 18:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no konecne,ani mne sa tu nedalo dostat emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
6. okt 2009 o 18:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ani ja som sa tu nemohla dostať.... až asi okolo piatej poobede emoticon
6. okt 2009 o 20:17  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte...ani mne to tu včera nechcelo otvoriť,tak oneskorene ti andrii,prajem všetučko najlepšie k včerajším narodeninkám emoticon
7. okt 2009 o 08:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirrinka.... ďakujem emoticon

hnusné počasie,že? tak zaliezť späť do postele emoticon ... idem urobiť šošovicovú polievku,ale pochybujem,že ma to preberie emoticon
7. okt 2009 o 09:15  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Andrii,všetko najlepšie prajeme emoticon emoticon

Ani ja som sa nemohla včera sem dostať...
no teda prajeme si pekný upršaný deň.
7. okt 2009 o 09:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Andrii tak dodatočne všetko NAJ !!! emoticon
7. okt 2009 o 20:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute kocky..... andrii,tiez sa dodatocne pripajam emoticon emoticon emoticon emoticon Juj holky,dnes som bola na sono,zobrala som aj &lilku,bolo to take peknucke,v kuse sa pozerala na to malinke na monitore emoticon emoticon emoticon emoticon Je to este drobnucke,aspon ako som to z fotocky vycitala ma 12cm.... emoticon emoticon emoticon emoticon
vcera som sa aj objednala na 3D do Michaloviec,aspon pristupom po telefone som bola uplne nadsena.... super lekar,dokladne sa vsetko pytal a tak..... emoticon emoticon Pretoze s pristupom v Ke sa to neda porovnat,bud telefon nikto nedvihne,alebo zrusia.... a po objednavke cez net sa vobec nikto neozve,co som tam uz pisala 3krat.... emoticon emoticon emoticon
7. okt 2009 o 20:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte...pekné ránko emoticon emoticon emoticon

Oriel, teším sa s tebou....je to nádherný pocit, živo si spomínam emoticon normálne sa lakomím emoticon emoticon emoticon tak to už je riadny dvanásťcentimetrový valibuk.. emoticon emoticon
8. okt 2009 o 07:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby...dodatočne ďakujem emoticon

ja som dnes bola so zubami-na preventívke...tak to už mám za sebou emoticon ..

oriel, uži si to 3D sono... v ktorom so ti vlastne týždni? nebýva ti zle?
8. okt 2009 o 13:35  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kocky,co je s vami????? emoticon emoticon emoticon a ja ze len ja to tu zanedbavam emoticon andrii,som v 15tom tyzdni.... emoticon emoticon emoticon zle mi chvalabohu nieje a ani vobec nebolo,no to ani pri malej..... emoticon emoticon klop,klop.... dufam,ze bude vsetko o.k emoticon emoticon emoticon vcera bolo uzasne teplucko,my sme boli von do 19,30.... najprv v palacinkarni a potom este pred domom emoticon emoticon emoticon
9. okt 2009 o 12:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
halooooooo emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon to stale ako naschval....... ked ja mam cas,nikto tu nieje emoticon emoticon Prajem pekny vikendik........ zajtra uz budem mimo netu emoticon paaaaaa
9. okt 2009 o 20:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oriel...ja tu som.....
takže to ešte nebolo vidieť,čo to bude,že? chceš vedieť?
9. okt 2009 o 20:30  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj emoticon
Som hore už od 6.20.Sárka nabehla do našej postele a normálne ma z nej vytlačila.A teraz tam obaja chrápu a ja pijem kafe.
No,veľa vás tu sem nechodí emoticon

Oriel,držím palce aby všetko bolo ok.Daj vedieť potom ako to tam v MI chodí.
pekný víkend emoticon
10. okt 2009 o 07:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte...my sme dnes hore od 6:35 emoticon to ako naschvál,ked je sobota......
oriel,teším sa s tebou a naozaj potom daj vedieť ako píše sara,že ako bolo v tých Michalovciach emoticon
dnes to vyzerá na celkom pekný den čo poviete? len dúfam,že nebude vetrisko ako včera.... tak pekný víkendík...papa emoticon
10. okt 2009 o 08:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, tak sa teším že ste sem nakukli... emoticon emoticon emoticon ja som hore asi celú noc.. emoticon Sárka každú chvíľu poplakávala a teraz má zvýšenú teplotu a zvracia.. emoticon aj včera mi zvracala...dala som jej nurofen, a uvidíme ako bude večer...vonkú nádhera a my budeme víkendovať na gauči... emoticon emoticon
10. okt 2009 o 09:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
och inna čo to? dúfam že to prejde...

boli sme na pár dní u svokrovcov aby som nebola s deťmi sama lebo manžel bol preč ale už som tu emoticon . Šimonko je nachladený ale ináč pohoda.

nejako nás málo... emoticon
10. okt 2009 o 13:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Inna,to mi je ľúto.Nech to rýchlo prejde.

Emi,teraz na koho sa pozrieš fakt asi každý smrká.A to ochladenie má od pondelka byť vraj brutálne emoticon

Konečne som upravila fotky z leta.Tak mrknite emoticon
10. okt 2009 o 13:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inna7,ako sa máte? dúfam,že už lepšie.držte sa emoticon

sara2, fotky sú krásne.. veľmi sa mi páč tá druhá-kde ste dve so Sárkou emoticon ...no a ten koláč vyzerá úúúúžasne... to pri akej príležitosti ste piekli?
10. okt 2009 o 14:15  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
och aký kľud emoticon aké ticho emoticon Emika spinká, chlapcov som vypratala von lebo Šimon sa už nemestil do kože... normálne si to užívam emoticon

sara2 fakt krásne fotočky. a ten koláč... wau emoticon
10. okt 2009 o 17:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
takže ja som bola na pohotovosti s malou...zasa zvracala...ale dosť nepekne a veľa....a teploty stále vyššie a vyššie...no podala som jej tabletky proti zvracaniu, niečo od teploty tak uvidíme... emoticon

Sara...fotky super....a koláč nemá chybu..mňam... emoticon
10. okt 2009 o 20:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobré ránko.Síce upršané,ale dnes mi to akosi nevadí.Sárka opäť skoro vstala a ja s ňou.
Obedík nevaríme-zase.Tentokrát pozývala švagriná emoticon .

Inna,rýchle uzdravenie malej.Asi nejaká viroza,že?

Andrii ten koláč sme piekli u deda v ČR.Moja svokra odtiaľ pochádza a je z 5 detí.Každý rok v auguste sa stretávajú pri píležitosti"pečenia chleba".Dedo ma v dome starú-prestarú kamennú pec,kde sa kedysi piekol chlieb-ešte za vojny.A tak je to už 7 rok,čo založili túto tradíciu.Celkom sa nás tam zíde okolo 35 ľudí.A okrem tých koláčov sa fakt pečie riadny chlieb a tiež pizza.Mali by ste tie pizze vidieť...na drevenom uhlí,v rozhoriatej peci -sú fakt bezkonkurenčné.
11. okt 2009 o 08:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte no ja tu len sem tam,,,ale prvá???? to sa mi hádam stalo len raz emoticon
andrii...inak včera to som bola ja čo som sa na teba usmiala...na obed si stála pod vchodom.bola som v cerkvi ale už som nemohla vydržať tak ma bolela hlava, šla som sa prejsť a cestou späť švagor chcel vidieť ten výklad čo tam je...no a ked sme už šli tak som ťa tam zbadala - hneď som ťa spoznala , len sa ospravedlňujem že som sa ani nepristavila ale neozvala ale tá moja hlava bola nejaká divná emoticon ako ani nie moja...neviem nezvykne ma bolieť ale včera to ani sama nechápem čo to malo znamenať... emoticon
12. okt 2009 o 11:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sara2...ten koláč by som si hned ďala... je to pekná tradícia emoticon

bobooo....j aosm fakt nevedela kde ťa zaradiť... a ani by som doteraz nevedela,kto sa na mňa usmial emoticon ,nabudúce sa mi fakt prihovor a aj povedz,kto si emoticon ...ja by som ťa určite zase nespoznala.
12. okt 2009 o 11:32  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jasné ale fakt ma tak nárazovo bolela hlava aj tak by som asi dlho nevydržala hovoriť tak som šla radšej ďalej... emoticon no čo už dúfam že na budúce to bude v pohode
12. okt 2009 o 19:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute holky,to je ale pocasie,vsak? sari,fotocky su uzasne........ emoticon emoticon emoticon emoticon urcite tam muselo byt super emoticon emoticon emoticon
Inna,uz je Sarinka o.k? juj,my sme si s tym vrackanim tiez svoje uzili...... naposledy vtedy,co sme aj s Dagsty skoncili s dievcencami na infuziach emoticon emoticon emoticon
13. okt 2009 o 09:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Oriel. emoticon
Ako sa ti darí.Dlho sme vás nevideli.Čo nové v škôlke?Koľkokrát okolo vás ideme,Sárka smúti,že teta už nepredáva fontánky emoticon .
Počasie je fakt na figu.Len sedieť doma.Ja idem pomáhať mužíčkovi do práce do Bardejova a Saruľa putuje k babke.Pozdrav Lilku od nás.Ako sa darí malinkému?Už ti vidno bruško?Držkaj sa emoticon

Kočky nedávate sa očkovať na chrípku a aj deti?Mne dr.stále ponuka tu možnosť.
13. okt 2009 o 09:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
veru ,počasie hrooozné emoticon emoticon emoticon ...také na spanie a malý mi dnes aj skôr teraz zaspal.....

sara2...ja dávam očkovať. už mám očkovaciu látku aj doma v chladničke. ale malého ešte nedávam očkovať. to je myslím od dvoch rokov
13. okt 2009 o 09:49  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš