• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
inna7,tak super. tomu sa určite poteší a aj prívesku. aj moje teraz zhodili zlaté naušnice a dala som im striebro. cítia sa také staršie :grinning: ... a tomu parfemu sa poteší určite. potom daj vedieť :wink:
4. okt 2009 o 14:07  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte :wink:

Tamarka,dnes som ťa zazrela z auta.Išla si asi na prechádzku.Bolo vás tam viac maminiek :sunglasses:

Inna,presne to by som ti poradila.Hanah Montana je teraz "in". :grinning:
4. okt 2009 o 17:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, no ja som sa sem nemohla nejak dostať...to ani vy??? ani za ducha mi neotvorilo "koňa" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
kde ste sa podeli?
6. okt 2009 o 18:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no konecne,ani mne sa tu nedalo dostat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. okt 2009 o 18:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ani ja som sa tu nemohla dostať.... až asi okolo piatej poobede :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. okt 2009 o 20:17  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte...ani mne to tu včera nechcelo otvoriť,tak oneskorene ti andrii,prajem všetučko najlepšie k včerajším narodeninkám :wink:
7. okt 2009 o 08:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirrinka.... ďakujem :wink:

hnusné počasie,že? tak zaliezť späť do postele :pensive: ... idem urobiť šošovicovú polievku,ale pochybujem,že ma to preberie :rolling_eyes:
7. okt 2009 o 09:15  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Andrii,všetko najlepšie prajeme :slight_smile: :sunglasses:

Ani ja som sa nemohla včera sem dostať...
no teda prajeme si pekný upršaný deň.
7. okt 2009 o 09:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Andrii tak dodatočne všetko NAJ !!! :slight_smile:
7. okt 2009 o 20:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute kocky..... andrii,tiez sa dodatocne pripajam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Juj holky,dnes som bola na sono,zobrala som aj &lilku,bolo to take peknucke,v kuse sa pozerala na to malinke na monitore :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Je to este drobnucke,aspon ako som to z fotocky vycitala ma 12cm.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
vcera som sa aj objednala na 3D do Michaloviec,aspon pristupom po telefone som bola uplne nadsena.... super lekar,dokladne sa vsetko pytal a tak..... :grinning: :grinning: Pretoze s pristupom v Ke sa to neda porovnat,bud telefon nikto nedvihne,alebo zrusia.... a po objednavke cez net sa vobec nikto neozve,co som tam uz pisala 3krat.... :grinning: :grinning: :grinning:
7. okt 2009 o 20:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte...pekné ránko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Oriel, teším sa s tebou....je to nádherný pocit, živo si spomínam :slight_smile: normálne sa lakomím :sweat_smile: :confused: :wink: tak to už je riadny dvanásťcentimetrový valibuk.. :dizzy_face: :slight_smile:
8. okt 2009 o 07:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby...dodatočne ďakujem :wink:

ja som dnes bola so zubami-na preventívke...tak to už mám za sebou :wink: ..

oriel, uži si to 3D sono... v ktorom so ti vlastne týždni? nebýva ti zle?
8. okt 2009 o 13:35  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kocky,co je s vami????? :grinning: :grinning: :grinning: a ja ze len ja to tu zanedbavam :grinning: andrii,som v 15tom tyzdni.... :grinning: :grinning: :grinning: zle mi chvalabohu nieje a ani vobec nebolo,no to ani pri malej..... :grinning: :grinning: klop,klop.... dufam,ze bude vsetko o.k :grinning: :grinning: :grinning: vcera bolo uzasne teplucko,my sme boli von do 19,30.... najprv v palacinkarni a potom este pred domom :grinning: :grinning: :grinning:
9. okt 2009 o 12:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
halooooooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to stale ako naschval....... ked ja mam cas,nikto tu nieje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prajem pekny vikendik........ zajtra uz budem mimo netu :stuck_out_tongue_closed_eyes: paaaaaa
9. okt 2009 o 20:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oriel...ja tu som.....
takže to ešte nebolo vidieť,čo to bude,že? chceš vedieť?
9. okt 2009 o 20:30  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj :slight_smile:
Som hore už od 6.20.Sárka nabehla do našej postele a normálne ma z nej vytlačila.A teraz tam obaja chrápu a ja pijem kafe.
No,veľa vás tu sem nechodí :unamused:

Oriel,držím palce aby všetko bolo ok.Daj vedieť potom ako to tam v MI chodí.
pekný víkend :sunglasses:
10. okt 2009 o 07:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte...my sme dnes hore od 6:35 :confounded: to ako naschvál,ked je sobota......
oriel,teším sa s tebou a naozaj potom daj vedieť ako píše sara,že ako bolo v tých Michalovciach :wink:
dnes to vyzerá na celkom pekný den čo poviete? len dúfam,že nebude vetrisko ako včera.... tak pekný víkendík...papa :slight_smile:
10. okt 2009 o 08:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, tak sa teším že ste sem nakukli... :confused: :wink: :slight_smile: ja som hore asi celú noc.. :rolling_eyes: Sárka každú chvíľu poplakávala a teraz má zvýšenú teplotu a zvracia.. :frowning2: aj včera mi zvracala...dala som jej nurofen, a uvidíme ako bude večer...vonkú nádhera a my budeme víkendovať na gauči... :angry: :slight_smile:
10. okt 2009 o 09:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
och inna čo to? dúfam že to prejde...

boli sme na pár dní u svokrovcov aby som nebola s deťmi sama lebo manžel bol preč ale už som tu :slight_smile: . Šimonko je nachladený ale ináč pohoda.

nejako nás málo... :frowning2:
10. okt 2009 o 13:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Inna,to mi je ľúto.Nech to rýchlo prejde.

Emi,teraz na koho sa pozrieš fakt asi každý smrká.A to ochladenie má od pondelka byť vraj brutálne :angry:

Konečne som upravila fotky z leta.Tak mrknite :wink:
10. okt 2009 o 13:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inna7,ako sa máte? dúfam,že už lepšie.držte sa :wink:

sara2, fotky sú krásne.. veľmi sa mi páč tá druhá-kde ste dve so Sárkou :wink: ...no a ten koláč vyzerá úúúúžasne... to pri akej príležitosti ste piekli?
10. okt 2009 o 14:15  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
och aký kľud :sweat_smile: aké ticho :sweat_smile: Emika spinká, chlapcov som vypratala von lebo Šimon sa už nemestil do kože... normálne si to užívam :slight_smile:

sara2 fakt krásne fotočky. a ten koláč... wau :slight_smile:
10. okt 2009 o 17:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
takže ja som bola na pohotovosti s malou...zasa zvracala...ale dosť nepekne a veľa....a teploty stále vyššie a vyššie...no podala som jej tabletky proti zvracaniu, niečo od teploty tak uvidíme... :frowning2:

Sara...fotky super....a koláč nemá chybu..mňam... :dizzy_face:
10. okt 2009 o 20:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobré ránko.Síce upršané,ale dnes mi to akosi nevadí.Sárka opäť skoro vstala a ja s ňou.
Obedík nevaríme-zase.Tentokrát pozývala švagriná :wink: .

Inna,rýchle uzdravenie malej.Asi nejaká viroza,že?

Andrii ten koláč sme piekli u deda v ČR.Moja svokra odtiaľ pochádza a je z 5 detí.Každý rok v auguste sa stretávajú pri píležitosti"pečenia chleba".Dedo ma v dome starú-prestarú kamennú pec,kde sa kedysi piekol chlieb-ešte za vojny.A tak je to už 7 rok,čo založili túto tradíciu.Celkom sa nás tam zíde okolo 35 ľudí.A okrem tých koláčov sa fakt pečie riadny chlieb a tiež pizza.Mali by ste tie pizze vidieť...na drevenom uhlí,v rozhoriatej peci -sú fakt bezkonkurenčné.
11. okt 2009 o 08:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte no ja tu len sem tam,,,ale prvá???? to sa mi hádam stalo len raz :grinning:
andrii...inak včera to som bola ja čo som sa na teba usmiala...na obed si stála pod vchodom.bola som v cerkvi ale už som nemohla vydržať tak ma bolela hlava, šla som sa prejsť a cestou späť švagor chcel vidieť ten výklad čo tam je...no a ked sme už šli tak som ťa tam zbadala - hneď som ťa spoznala , len sa ospravedlňujem že som sa ani nepristavila ale neozvala ale tá moja hlava bola nejaká divná :unamused: ako ani nie moja...neviem nezvykne ma bolieť ale včera to ani sama nechápem čo to malo znamenať... :grinning:
12. okt 2009 o 11:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sara2...ten koláč by som si hned ďala... je to pekná tradícia :wink:

bobooo....j aosm fakt nevedela kde ťa zaradiť... a ani by som doteraz nevedela,kto sa na mňa usmial :wink: ,nabudúce sa mi fakt prihovor a aj povedz,kto si :grinning: ...ja by som ťa určite zase nespoznala.
12. okt 2009 o 11:32  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jasné ale fakt ma tak nárazovo bolela hlava aj tak by som asi dlho nevydržala hovoriť tak som šla radšej ďalej... :confounded: no čo už dúfam že na budúce to bude v pohode
12. okt 2009 o 19:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute holky,to je ale pocasie,vsak? sari,fotocky su uzasne........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: urcite tam muselo byt super :grinning: :grinning: :grinning:
Inna,uz je Sarinka o.k? juj,my sme si s tym vrackanim tiez svoje uzili...... naposledy vtedy,co sme aj s Dagsty skoncili s dievcencami na infuziach :cry: :cry: :cry:
13. okt 2009 o 09:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Oriel. :wink:
Ako sa ti darí.Dlho sme vás nevideli.Čo nové v škôlke?Koľkokrát okolo vás ideme,Sárka smúti,že teta už nepredáva fontánky :grinning: .
Počasie je fakt na figu.Len sedieť doma.Ja idem pomáhať mužíčkovi do práce do Bardejova a Saruľa putuje k babke.Pozdrav Lilku od nás.Ako sa darí malinkému?Už ti vidno bruško?Držkaj sa :wink:

Kočky nedávate sa očkovať na chrípku a aj deti?Mne dr.stále ponuka tu možnosť.
13. okt 2009 o 09:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
veru ,počasie hrooozné :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...také na spanie a malý mi dnes aj skôr teraz zaspal.....

sara2...ja dávam očkovať. už mám očkovaciu látku aj doma v chladničke. ale malého ešte nedávam očkovať. to je myslím od dvoch rokov
13. okt 2009 o 09:49  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok