Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

inna7
13. okt 2009

ahojte...pekné upršané ránko 😒 🙂 zajtra má byť ešte horšie.. 😢 😉 Lukáškovi dám asi už zimnú vetrovku do škôlky....
tak Sárka je už chválabohu ok...aspoň myslím... 🙂 bola to asi nejaká viróza...

ja sa očkovať nedávam, ani nikto z rodiny...už som to spomínala, že u susedovcov sa dal zaočkovať ako jediný otec a ten bol celú zimu chorý...
neviem, akosi tým chrípkovým vakcínam neverím... 😖

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
13. okt 2009

Sari,v skolke zatial vsetko o.k..... 😀 😀 teraz som spokojna s ucitelkami.... maju ju riaditelka a Anicka.... 😀 😀 Lilka je nadsena..... a to fakt sa im obidve venuju..... kazdy den niejake vykresy na vystavke...... a tak stale nieco tvoria..... 😀 😀 boli aj na exkurziu v skole 😀 😀 😀
Ja ockovat nedavam..... 😲 😲
Juj,brusko mi rastie a poriadne..... ked som minule pozerala fotky,tak pri Lilke som take mala cca v 6-7 mesiaci...... 😀 😀 joj,Lilka mi ho vkuse pusinkuje a natiera..... je to take pekne..... v kuse sa mu prihovara..... 😀 😀 😀 Kazdemu rozprava,ze chce len sestricku,ze ked bude bracek,tak ho nechame v porodnici.... 😝 mne je to uplne jedno,len nech je zdravucke..... no tato asi ako kazdy by prijal chalana 😀 😀 😀

emita
13. okt 2009

oriel to je krásne. teda s tým bračekom v porodnici ani veľmi nie 😀

fakt strašná zima. vy sme tiež vytiahli zimnú vetrovku, fusak... ale nevydržali sme dlho vonku ☹ Šimonko sa pod strechou nedal udržať. kričala som naňho aby nebehal po daždi tak si priniesol vonku dáždnik 😅

očkovať sme sa nikdy nedali a chrípku sme aj tak nikdy nemali. takže tak 🙂

oriel
13. okt 2009

emi,aj ja som toho nazoru..... tiez smne neboli proti chripke ockovani a chripku sme nemali.... 😀 coz o Lilke sa vobec neda povedat,pretoze,ak je chora,tak hrdlo alebo zahlienena,no nikdy to nieje chripka.....

mirrinka
13. okt 2009

ahojte....my sa tiež nedávame očkovať...
zajtra má byť vraj len 5 stupňov...brrrrr 😝

sara2
13. okt 2009

Pekný večer.
No prišli sme kočky večer do Bardejova.A tam kosa...o piatej tam bol jeden stupeň ☹ .Teraz sme dorazili a vkuse až po Domašu lejak-dážď so snehom.brrr-dosť skoro taká kosa prišla.

inna7
14. okt 2009

🙂 🙂 ahojte, pekné ránko... 🙂 tak ja som dnes Lukáška nababušila do škôlky...išiel jak snehuliak... 😀
Oriel, ja tak podobne...pri Lukáškovi mi vybehlo bruško až neskôr...v nejakom 5m...a pri Sárke už koncom 3m bolo vidieť že "somvtom"... 🙂 🙂 tak sa držte... 🙂
ja zasa naháňam veci na pečenie...v piatok pečiem tortičku pre neterky... 😉

oriel
14. okt 2009

dobre uprsane ranecko prajem 😀 😀 😀 rano som bola na krv a aj na poradnu..... bola so mnou aj Lilka,lebo chcela vidiet,ako sa nema plakat,ked beru krvicku 😀 😀 😀 😀 takze do skolky sla az na 9tu.... poobede maju v skolke rodicko 😀 😀 😀

oriel
14. okt 2009

inna,este som sa sa ta chcela spytat,ci ti uz prisla pre Sarinku ta Nextova ciapocka s tym jezkom,ci ci to je ..... pretoze ja som Lilke tiez objednala a som z nej uplne nadsena..... 😀 😀 😀 je omnoho krajsia ako na obrazku a je taka super hunata..... len velkost na 3-5rokov a je jej akurat..... 😀

sara2
14. okt 2009

Oriel ajoj 😉
Takže Lilka dostala ráno "školenie" hej? A neplakala namiesto teba? 🙂
Počuj dala som cez MMB jednej pani upliesť Sárike čiapočku aj štucne.S poštovným to vychádza 20,22 eur.Nieje to veľa?Je to tá istá pani čo mi už robila...len ceny sa mi vidia vyššie.

Inna,ty si jak malá cukrárenská výroba-vždy len vypekáš 😉

inna7
14. okt 2009

čafte babky...tak už teplotuje LUkáško...teraz pre zmenu... ☹ hrozné, ale dalo sa to čakať....a to dnes mali mať vystúpenie v škôlke spojené s rodičovskym...už sme sa chystali so Sárkou, a zavolali mi že ho mám prísť vyzdvihnúť skôr... ☹ chúďatko celý rozpálený...nič mu ráno nebolo...
Oriel...jeeeeeej, aj ja sa na ňu teším...ale rozmyslela som si to...next nebudem kupovať cez mmb, lebo brat žije v UK, tak som mu poposielala mailom, čo mi má priniesť.. trošku ušetrím, len to dodanie bude dlhšie.. 😒 😉 🙂 a nezmerala by si mi obvod? neviem sa totiž rozhodnúť akú veľkosť vziať...tiež som rozmýšľala že vezmem tú 3-5r...
Sara...sa mi vidí kus veľa, ale asi má viac detailov....pošli link, nech sa pokocháme.. 😵
no a skočila som pokúpiť nejaké veci na tortičku....bude to lúka s kvietočkami a motýlikmi.. 😎

seuska
14. okt 2009

Ahojte. Ja som tu nahodou nakukla a vidim tu Oriel 🙂 ja som z apriloviek 2010, raz si tam pisala a potom si sa odmlcala, som myslela ze sa nieco stalo, ale ako vidim a citam som rada ze je vsetko v poriadku a ze brusko rastie... drzkam palce 🙂

oriel
14. okt 2009

seuska,ahojjjjj 😀 😀 😀 tesim sa,ze si si na mna spomenula..... dufam,ze uz tu zavitas castejsie... 😀 😀 😀 jeeeej,to by bola sranda,keby sme sa stretli v porodnici..... 😀 😀 😀
Sari,je to dost,no to uricte aj preto,lebo je to zimne.... mne ta pani co som jej davala predbezne objednavat ciapocku,stucne a aj salik vypocitala cca 30eur.... a plus post. takze teraz dost vaham,pretoze sa mi niejako ta zimna vlna farebne nepaci,cize vysledok by bol iny,ako na tej peknuckej jarno-jesennej ciapocke 😝
juuuj,inna,to mi je luto...... verim,ze bude vsetko o.k 😀 tu ciapocku ti potom zmeriam,podla mna,jej asi fakt zober tu 3-5rockov,pretoze Lilke je fakt uplne presne... povedala by som,ze trebalo troska vacsiu 😀

inna7
15. okt 2009

Pekné ránko 🙂
Lukino sa už zdá byť ok, neviem čo to bolo.... 🙂 nikdy nemal také nárazové jednodňové teploty... 😒
Oriel, áno, vezmem určite tú väčšiu...dík....
vonku, hrúza,čo? 🙄 😕 čo dnes robíte...?

emita
15. okt 2009

Inna to je dobre, buď rada...
my sme teraz prišli z vonku. boli sme len uspať Emily. ale obliekanie nám zabralo asi toľko času koľko sme boli vonku 😝 ja už chcem ísť normálne na prechádzku... sme si ráno pozerali so Šimonkom album (inač nijako nevie pochopiť že to bábo je on-stále hovorí že je to Emíja) no a 9.11. mal ešte prechodnú vetrovku 😕 😅 😝

sara2
15. okt 2009

Ahojte 🙂
Emi,máš pravdu.Aj moja Sárinka pred rokom o takom čase ešte chodila v pletenom svetríku hrubom a na to vetrovka bez rukáva.A teraz je to fakt na zimnú bundu.Ani von sa mi nechce chodiť.Takže ďalší deň sedíme doma 😒

jankabo
15. okt 2009

Ahojte,
chcem vás poprosiť či by som sa k vám nemohla pridať. Síce ja este len bábätko čakám, ale aj tak by som si s vami rada pokecala. 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
15. okt 2009

jankabo ahoj. som rada že si prišla 🙂

veď ja už tiež nosím zimnú vetrovku 😕 aj keď sa pri tom obliekaní riadne zapotím 😀

jankabo
15. okt 2009

Dakujem,
no zatial máme vybrané iba pre chlapčeka Matuško a pre dievčatko nevieme. Mne sa celkom páči Dominika ale to este nie je iste. A vôbec este nevieme co to bude. Termin mam 8.12. presne na manzelove narodky. 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
15. okt 2009

janka mne sa Šimon narodil na manželove meniny 🙂 a Emília 3 a pol roka po svadbe čiže na "polvýročie" 😀 😀 😀 aj mne sa páči Dominika 🙂
dnes to vyzerá tak že sa doma s 2 deťmi nudím 😀 ešte mi chýba tretie 😀 😀 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
15. okt 2009

čawes kočky,jankabo ahoj,vitaj u nás 🙂 😀 z ktorého si sídliska?
no,zimnú vetrovku som dnes už mala aj ja a včera som si do škôlky dala aj čižmy,ale zistila som,že ich musím vyhodiť hned do prvého koša,lebo kým som prišla domov,tak som v nich mala potopu 😝 😝 😝 😠

meno Matúš sa ja mne páči 😉 asi viac ako Matej....
tak čaute,možno sa dnes ešte ukážem 🙂

inna7
15. okt 2009

čafte, my dnes tiež celý deň doma...sme modelovali ozdôbky na tortu...Lukino "pomáhal" 😀 🙂 zajtra pálime k našim a pečiemeeee 😵

Mirri...som sa zasmiala...s tou potopou.. 😉 ja stále ešte v botaskách... 😕

jankabo servus.... 🙂

sara2
16. okt 2009

Aleeee ja som tu prvá a toľko hodín????? 🙂

Inna,podarila sa torta.Ja čochvíľa pečiem pre Saruľu 😉

Emi,ak sa sem najbližšie dostaneš prosím ťa pamätám si raz debatku o nejakej modelovacej hmote,ktorá sa dá potom piecť.Vieš mi poradiť aká to je?Chcem s princeznou robiť ozdobky na vianočný stromček.

Tamarka,kde si??????

jankabo ahoj 😉

inna7
16. okt 2009

Ahojte....ešte som narýchlo zakukla....už sme na odchode...Sari až dnes pečiem...tak držte prsty... 😵
pekný dník.... 🙂

jankabo
16. okt 2009

Ahojte,
dakujem vam vsetkým za privítanie, som rada, ze takáto stránka funguje.
Andri pýtaš sa ako a cítim??? No, po nociach nespím, stále zaspávam az nad ránom a dovtedy sa prevalujem z jednej strany na druhú. Celkovo som pribrala 7,5 kg.

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz