Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

jankabo
22. okt 2009

ahojte,
prajem vám aj ked vonku je otrasné počasie pekný dník.
Takze v zdravotníckych potrebach???? Skusim sa popýtať.
Co nove???? Dúfam, ze detúrence sa maju lepšie a ze choroba neprepukla este horsie.
My sme oky, zajtra idem na kontrolu ohladom toho skrateného krčka a v pondelok na sono, tak som zvedavá čo je nové.

inna7
22. okt 2009

pekné ránko... 🙂 u nás je to rovnaké...Lukáško ok, malá nie...idem s ňou zaraz k lekárke...noc hrozná.. ☹ a už aj mňa začína pobolievať hrdlo.. 😠

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jankabo
22. okt 2009

Jasne, ze dam vediet.
Tak sa baby poriadne vyliečte aj vy aj vase detúrence, nech su zdravučké 🙂

oriel
22. okt 2009

halooooooooo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 zamrzli ste???? 😀 choruckym zelam,nech su do rana zdravi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

inna7
22. okt 2009

Oriel, kiež by... 🙂 dnes sme zašli k vám na lízatka a mandarinky....máte milučkú predavačku.. 🙂 🙂 🙂 aj zajtra máme kontrolu u dr.tak sa možno zastavím... 🙂

sara2
23. okt 2009

Dobré ránko 😉
Tak ako kočky?Je detičkám už lepšie?
U nás zamarodoval tatík.Sme ho separovali do Sárkinej izbičky.Ale samoška dnes už išiel do práce.Včera večer sme už zaľahli o deviatej.Tak som sa super vyspalaaa 🙂

Oriel máme sa fajn.Dúfam,že to tak aj vydrží. 🙂 Sárka ti minule ráno mávala na okne a vraj si ju nevidela.Keď si viedla Lili do škôlky.Ona prvá ráno vstane,vytiahne si žalúziu a potom vyprevádza deti. 😀

inna7
23. okt 2009

Ahojte...tak ten spánok ti závidím 😠 😉 🙂 my sme išli "spať" okolo pol jednej...a vkuse som Sárku sledovala či dýcha 🙄 😕 keď kašle tak sa vie dusiť... ☹ ideme zasa k lekárke, dúfam, že to nebude zápal pľúc...

emita
23. okt 2009

inna dúfam že nie 😖

jankabo ako?

idem pridať nejaké nové fotky 🙂

jankabo
23. okt 2009

ahojte, tak vidím ze drobci su nadalej chorí, a este k tomu to hnusné dnešné počasie......
Tak ja som bola na vysetrenie, doky mi vravel ze ani sa ten krček a to otváranie nezlepšilo, ale zase ani nezhoršilo, takze som na tom rovnako. Nadalej ležať a kontrola a poradna niekedy okolo 5.11. ale neviem ktorý den pojdem lebo tam mam aj školu a musím isť do PRešova.
Inak opäť mi zistili v moči stopy krvy, ja uz fakt neviem z čoho. S tým mám problém celé tehu....
Ale uz sa teším na pondelok, lebo idem na sono, tak dufam, ze sa dozviem ktože mi tam tak veselo v brušku vykopkuje 🙂 🙂 🙂
Zelám vám pekný víkend a skoré uzdravenie vaším dedičkám🙂 🙂

inna7
23. okt 2009

janka...veľmi držím prsty aby ti všetko dobre dopadlo 🙂 🙂 🙂 Sárka je podľa dr lepšia.... 😵
aj kámoška malá celé tehu v moči krv a porodila zdravé dievčatko.... 🙂 ale radšej pekne oddychuj... 🙂

inna7
23. okt 2009

Emita detičky zlatučké..malá ako bábika... 🙂

aj ja želám všetkým chorým rýýýýýýýýýýýchle uzdravenie a peknučký víkendík... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jankabo
23. okt 2009

Inna dakujem, dufam, ze vsetko dobre dopadne, ved uz to nejako vydržím....
Tak to je fajn ze Sárke je lepšie a čo Lukaško?????

inna7
23. okt 2009

Lukáško je ok...klopklop... 🙂 už robí zle...tak to už je určite ok... 😀 😉 🙂 dúfam, že aj malá sa z toho rýchlo dostane... 🙂
tak v pondelok napíš či ona či on... 😀 😉

jankabo
23. okt 2009

Tak to je fajn, že uz obidvaja su oky 🙂 🙂 🙂 🙂 Uz vystrájajú huncútstva vsak,???
ANo napíšem, ale idem az poobede o 16.00, takze bud napíšem večer alebo v utorok ráno 🙂 🙂

emita
23. okt 2009

jej, tak dobre že sa máte dobre 🙂 janka a čo študuješ? ja anglinu-rozširujúce štúdium, tiež v PO. len teraz mám prerušené 😉

sara2
23. okt 2009

Ahoj Emi.Sme tu spolu v rovnakom čase 😀

Emilka je prekrásna.Už sa nezdá taka podobná Šimonkovi ako hneď na prvej fotke,ale je prekrásna. 🙂 .

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bobooo
24. okt 2009

ahojte no tak to tu viazne dnes? či nie? moji drobci práve spinkajú tak mám chvíľočku pre seba...idem sa sprchnuť 😀 večer sa chystáme na country bál do Kamenice...tak dúfam že bude dobrá zábava...
inak moji sú zdraví tak dúfam že to tak aj ostane...a vaším drobcom želám rýchle uzdravenie... 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
25. okt 2009

Peknú nedeľu všetkým 🙂 🙂 🙂 vonku krásne, asi sa pôjdeme trošku prejsť...aj keď ten kašeľ neustupuje... ☹ 😠

boboo ako bolo? 😉

sara2
25. okt 2009

Ahojte.
Nikde nikto???
Tak manželík je už ok,ale predal štafetu mne.Bolí ma hrdlo.Dúfam,že to Sárku obíde.
Aký ste mali víkend?

Inna,nech ste rýchlo zdravučkí.

mirrinka
25. okt 2009

Ahojte....sari,takže štafetujete,hej? 😀 no tak sa rýchlo vylieč 😉
my sme dnes boli na výlete na Beňatine,je to v okrese Sobrance....je tam nádherný travertínový kráter,alebo ako to mám nazvať.....dám sem foto 🙂

ideme sa kúpať a spať....ja by som najradšej išla už o piatej ked sa zotmelo 😀 😔 😔 😔
papa

mirrinka
25. okt 2009

tak foto je tam....ale v skutočnosti to vyzerá lepšie......no a v lete tam musí byť bombastický 😉

inna7
25. okt 2009

Sara....vďaka...ináč sme dve..aj mňa bolí hrdlo jak šlak...strepfen nekupuj...je na figu.. 😉
Mirri....malá je v tom žltom tričku ako modelka... 🙂 peknučká... 🙂 🙂 tiež sa tam už musíme vybrať... 😵

ja chcem pozerať superstar, tak idem už uspávať deti...aby do tej osmej zaspali... 😀 😵 🙂

emita
26. okt 2009

ahojte. som si myslela že to pekné počasie vydrží dlhšie... 😒 no nič aspoň že je teplo.

my sme prežili nedeľu duchovne-boli sme na posviacke chrámu u švagra+neterka mala rok tak sme oslávili aj to 🙂 . vyzerá to tak že dnes sa nám už podarí prestaviť na nový čas 🙂

mirri pekné fotky 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jankabo
26. okt 2009

ahojte,
tak ako po víkende?????
Emita ja studujem v PRešove, na Univerzite manažmet a už posledný rok, ale externe tak dufam, ze to nejako zvládneme, len sa bojím ako to bude s kojením mojho drobca, ked pojdem do Prešova napr. na 4-5 hodiny na skusku, lebo na prednasky určite chodiť nebudem. Neviem či si budem mlieko odsávať alebo dokrmovať, no ved uvidíme, ako sa to vsetko vyvinie.
Uz sa tesím na sono, ze uvidím drobčeka. 🙂 🙂 🙂
Andrii počasie je dnes otrasné, dobré na nejakú chrípku ☹

inna7
26. okt 2009

Seruste.... 😵 my stále chorí...deti trošku lepšie a ja hrúza..dnes som začala brať atb... 😖
no doteraz som pratala kuchyňu...robili sme s deťmi pirohy... 😵 takže múka aj na lustry... 😉 ale pirožky sú suuuuuper.... 😵

čo hovoríte na Chodúra? jeho vystúpenie včera nemalo chybu.. 🙂 🙂 🙂

janka tak ako? 🙂

oriel
26. okt 2009

ahojteee 😀
joj inna,mrzi ma,ze ste chorucki ☹ ☹ ☹ ☹ s tymi pirozkami si ma rozosmiala 😀 😀 😀
Jankabo,uricte tie skusky zvladnes..... ja som malu,nechavala raz do tyzdna od 5tyzdnov doma s mojou maminou celu noc, niekedy sa aj dvakrat zobudila...... mala som odstiekane mliecko a davala jej na flasu..... ked som nestihala odstriekat,tak neskor davala v pohode nutrilon 😀 😀 Len som pocula,ze u niketorych babatiek,ked zacnu davat flasticku,tak potom odmietaju prsnik a chcu flasu..... 😲 u nas to nebolo,mala nemala s tym problem... 😲 no to uvidis sama,co a ako.... moja kamoska chodi tiez ex. do skoly a ked mala malu taku malinku,tak sli autom a brala aj svoju mamu,alebo niekoho z rodiny... a ked trebalo,odbehla malinku nakojit 😀 😀 😀 Mirri,fotocky su krasne..... uzas.... 😀 😀 😀 Lianka riadne vyrastla.....