• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
Pekné ráno :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: moja malá mala včera rok a pol... :confused: ako to rýchlo letí...Lukáška volá Kuko... :grinning: :slight_smile: :slight_smile: , mňa normálne maaaaaama (s takým prízvukom že kde toľko trčíííím) a ocka volá oko :grinning: niekedy aj tato...keď má náladu... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. okt 2009 o 09:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:dizzy_face: Ahoj Sára...ani som si nevšimla tvoj príspevok...pijeme kávu??? :dizzy_face:
29. okt 2009 o 09:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaute... aj ja pijem kávu :wink: ..môžem sa pridať? :wink:
29. okt 2009 o 09:32  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nie ste tu? :confused: ...ja už som polovicu vypila.... sú prázdniny...mám plný dom :frowning2: ...teda veselo :sweat_smile:
29. okt 2009 o 09:41  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko.... aj my mame pradzdniny..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vcera sme boli v Banskej Bystr. ,no len my s manzelom a svokra,bola tam na tovar,tak sme sli... Lilka bola v skolke a doma s dedom.... neskoro sme sa vratili domov... :grinning: nevedela som,ci dnes je otvor. skolka,tak ostala doma.... aspon som doma aj ja a neidem do robotky.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sari,fotenie je v pondelok,ja im rano poviem,ze pridete aj vy... pripadne ti mozem dat cislo na Luciu,pretoze Kika je chora,no na fotenie chcu prist,tak by ste sa dohodli a prisli spolu....... no mozno aj do pondelka bude o.k... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Emi,fotocku mate fakt nadhernu..... suuuuuper :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. okt 2009 o 09:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja už som aj dopila...akurát som vravela Lukáškov,i že idem kuknúť, či nejde poštárka...a poštárka práve v našom dvore.. :grinning: čakáme balíčky tak striehneme :grinning: :grinning: malej akurát došli nááádherné otepľovačky HM.. :dizzy_face: zajtra čakáme nextík...tak som zvedavá.. :dizzy_face:
29. okt 2009 o 09:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oriel...ahoj... ty sa máš ako? nie je ti zle?
29. okt 2009 o 09:59  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nie,zle mi nieje vobec..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mam sa v pohode.... brusko uz riadne vychadza...... uuuuf,ked to tak pojde dalej,do 9.mesiaca sa gulam..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: idem kuknut ci tu nemam v PC fotocku bruska,co Lilka fotila.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. okt 2009 o 10:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nenasla som,asi su este vo fotaku..... potom niekedy vloziiiiim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. okt 2009 o 10:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak vlož , ja som zvedavá...ale to je normálne,že pri druhom,treťom bruško skôr vyskočí :slight_smile:
29. okt 2009 o 10:39  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte babky :wink:
my sme dnes boli u dr., začínajúca chrípka :grinning: ale vraj dobre,že sme prišli už dnes,lebo je fakt ešte len začínajúca,tak jej dal ATB len na tri dni....vraj to musela chytiť od niekoho ešte len bud včera alebo predvčerom :unamused: :frowning2:

zajtra čakáme návštevu - príde svokra z Čiech a švagrovci z Vrbova,tak som už upratala celý byt :grinning: v rúre sa mi pečú stehienka,tak už len oddychujem,idem si tiež spraviť kafčo :slight_smile:
sari,včera ma zaujal ten tvoj recept - kuracie prsia so špenátom,tak to asi niekedy skúsim....a potom sa tá ryža s tým mäsom zmieša alebo ako len príloha? lebo to som nejako nepochopila....
29. okt 2009 o 11:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
začínajúca chrípka a vysmiaty smajlík - ach jaj,ten tam nemal byť ..... :grinning:
29. okt 2009 o 11:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj Mirri :wink:
počuj a to ako doktor zistil,že je to chrípka? Veď to sa určuje z krvi.Bral jej krv na rozbor.A mala aj teploty alebo aké príznaky?
No a čo sa receptu týka,tak opražíš to mäsko na cibuľke,pridáš špenát-kupila som z tesca nie špenatový pretlak,ale posekané špenátové listy a to pridáš už k orestovanému mäsku a trošku ešte popražíš.Dochutíš korením a dáš pár lyžičiek pochuťkovej smotany na zjemnenie.Medzitým dáš variť ryžu a uvarenú ešte teplu ju pridáš do tej mäsovo-špenátovej zmesi a premiešaš.dobrú chuť :slight_smile:
29. okt 2009 o 14:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nie,krv jej nebral,ale vraj podla príznakov - hrdlo,dýchanie,zreničky,bolesť brucha,bolesť svalov nechutenstvo a tak.... no a vraj je teraz chrípka rozšírená,tak stačí jedno kýchnutie a je to..... no a čo som videla v šatni v škôlke,tak minimálne pol triedy tam bolo zakašlaných...bože,dať choré decko do škôlky,to čo je za rozum.... :confounded: a na detskej poliklinike sme tiež stretli dvoch spolužiakov z triedy... :confounded:

a vdaka za ten recept - vyskúšam :wink:
29. okt 2009 o 15:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mirri,skore uzdravenie Lianke..... :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: My sme dnes boli v meste..... Lilka sa vybehala a ochodila,ze doteraz spiiiiiii :grinning: :grinning: :grinning: no uz ju idem zobudit,aby sme neboli hore do polnoci........ :grinning: :grinning: S tymi chorymi detickami v skolke,je asi vecny problem vsetkych skolok :frowning2: :frowning2:
29. okt 2009 o 17:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Všetko najlepšie Simonke :slight_smile: nech je zdravá a nech jej ten krásny úsmev vydrží celý život :wink:
30. okt 2009 o 08:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čafte....
Mirri...tak ako je malej? skoré uzdravenie... :slight_smile: ináč tiež nepochopím mamičky, ktoré nosia choré, usopľané a ukašľané deti do škôlky... :angry: preto si Lukáška radšej nechám doma ešte týždeň, lebo teraz po atb má oslabenú imunitu, tak aby zasa niečo nechytil... :angry: :confounded:

Oriel...no prihooooď fotku bruška...nech sa polakomíme trošku... :grinning: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. okt 2009 o 08:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dnes je Simonky??? aj moje krsniatko je Simonka... :slight_smile:
Andrii aj my sa pripájame...a želáme všetko NAJ mladej slečne... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. okt 2009 o 08:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mirri,ako je Lianke? Včera som ti písala a nevzalo mi príspevok :unamused: .Počuj,ty si Lianku nedala očkovať na chrípku,že? A teraz keď ju má budeš zvažovať či ju zaočkuješ o rok?

Andrii,aj mi sa pripájame :wink:
30. okt 2009 o 08:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
30. okt 2009 o 09:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No Inna dík...ani nečítam do konca lebo ma to načisto rozhodí.Niečo podobné som už čítala.
30. okt 2009 o 09:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte :wink:
Tak nám už je lepšie,Sara,Alex bral druhé ATB,pretože dostal laryngitídu.Úplne chrčal,všetko mal usadene aj na prieduškach a strácal hlas.Ale lieky zabrali rýchlo.Aj Nellke je už celkom dobre,výsledky budeme vedieř až v pondelok,lebo sa rozbor dával robiř až do Medzilaboriec...

Ja tiež dávam deti očkovať,len keď je to povinné,nedala som ich ani na chrípku...trochu sa tých očkovaní bojím,tiež som o tom už veľa čítala...

Emi,tá fotká je veľmi pekná,malá Emilka je krásne dievčatko :slight_smile: a nemá dnes meniny náhodou aj Šimonko?Zdá sa mi,že áno...tak mu prajeme všetko najlepšie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. okt 2009 o 12:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Tamarka...super že vám je lepšie... :slight_smile:

Emi...fakt...tak všetko najlepšie aj malému zbojníkovi !!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

aj ja som pridala nové fotky... :wink:

pekný slnečný dník všetkým... :dizzy_face:
30. okt 2009 o 12:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,
tak som rada, ze detúrencom sa pomaličky vracia dobrý zdravotný stav.
Oriel sfor brusko, som zvedavá ako vyzeráš.
My sa máme oky, v stredu ma čaká posledna poradna v ordinácii uz budem chodiť len do nemocky. Este sa musíme drzat lebo do pôrodu by som chcela stihnut nejaké tie zápočty.
Simonke prajeme vsetko len to najlepšie a hlavne aby bola stále zdravučká a dobručká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Baby neviete mi poradiť kolko si mam zobrat do pôrodnice uterákov,???? Stači mi napr. jeden uterak a jedna osuska alebo dva uteraky???? A potom mi manzel donesie na vymenu???? Alebo ako ste to robili vy????
A este stále neviem ake vlozky si mam do pôrodnice kupit, ci stacia obyčajne Lydie alebo ake???

A este mi neviete poradiť ohladom toho, aku odsávačku si mám kupiť?????
Inna tvoja malá nemá chyby, je na spapkanie, rozkošná - krásne foto :slight_smile:
30. okt 2009 o 13:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fijha Janka, ale sa ti to kráti... :confused: :wink: :slight_smile: :slight_smile: podľa mňa ti stačí jeden väčší uterák a jeden menší...ak by si potrebovala na výmenu, manžel ti prinesie...a vložky si kúp také, aké používaš bežne, tampóny nie :grinning: :grinning: ...úplne budú stačiť aj tie lydie..normal......
čo sa týka odsávačky..tak najlepšie by bolo ak by si si ju požičala od nejakej kámošky...sú drahé a možno ju vôbec nebudeš potrebovať...ja som mala požičanú od sestry, zn. Medela a bola super...dostať ju v zdrav.potrebách...
30. okt 2009 o 14:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inna,fotocky su uzasne,.... Sarinka je rozkosna.... :grinning: :grinning: :grinning: Ma super rifliky..... :grinning: :grinning: :grinning: Next? uuuzas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj ja som hodila par fotociek.... musim potom postahovat z fotaku.... :grinning: :grinning: My sme dnes boli na cintorine .... idem nieco narychlo uvarit..... paaaa
30. okt 2009 o 16:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oriel...brušenko až aké velikeéé.. :dizzy_face: len nech pekne rastie aj naďalej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: veľa zdravička a toho zajačika sa radšej nechytaj :wink:
čiapočka krásna čo máte, no ja som sa rozhodla pre iné veci...áno, tie rifličky nám dnes prišli z nextu..a vytešujem sa z nich, lebo sú úžasné...celé podšité, hrubé... :dizzy_face:
my ideme na cintorín v nedeľu....teraz s deťmi radšej sedím doma, nech sa poriadne vyliečia... :slight_smile: preto som na tom koni celý deň :grinning: :wink: :slight_smile: ale nie, tak iba zabehujem... :wink:
30. okt 2009 o 16:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
malo byť už aké veliké, nie až... :zipper_mouth: :wink: :slight_smile:
30. okt 2009 o 16:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte... Simonka ďakuje za všetky gratulácie, bola naveľa,keď si to čítala :wink: ... a my prajeme Šimonkovi k meninám všetko najlepšie tiež :wink:

oriel...bruško nádherné.... :-

inna...malá zlatá, rozkošná...aj Lukáško...riadny fešák :wink:

jankabo...ako písala inna7- stačí jeden uterák na tvár a jedna osuška,manžel ti potom prinešie na výmenu...vložky som mala tie obyčajné -Lydie, sú fajn po pôrode, myslím,že lepšie,ako tenké...a bude ti ich treba dosť veľa, no nemusíš brať všetko,to ti manžel potom tiež môže doniesť do pôrodnice.... čo sa týka odsávačky,ja som vôbec nepoužívala-odstriekavala som rukou,ale to je individuálne..ak môžeš,tak si požičaj od niekoho.

idem stiahnúť fotky aj ja a možno niečo prídám :wink:
30. okt 2009 o 17:33  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emita...odpísala som ti na IP... držte sa a daj vedieť potom. :wink:
30. okt 2009 o 17:44  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš