Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

emita
5. nov 2009

som sa aj divila že správy sme pozerali a nič som nepostrehla. na markíze asi nebolo...

inna7
5. nov 2009

Ahojte 🙂
Sara držím malej prsty nech sa vám rýchlo vylieči... 😕 🙂
dúfajme, že ten vírus sa nerozšíri aj u nás... 😔 🤐

inna7
5. nov 2009

Emita na markize to nebolo, lebo prave v tom case zomrelo chudatko...bolo to až na jojke.... 😔

sara2
5. nov 2009

Je to hrozné,že také male dieťaťko.
Kočky volala som svojej lekárke detskej.A rozprávala som sa trošku aj so sestričkou.Tak vôbec nieje pravda,že sa musí na polikliniku chodiť s rúškom.Vravela,že tých vírusov je obrovské množstvo..a hrozne veľa ľudia robia paniku a hlavne novinári.Tí vystrašia ľudí riadne.
tak nech su naše detváky zdravé 😉 Moja je čulá,pobehuje tu,apetít má.Možno taká chvíľkova viroza a možno večer sa to zhorší...uvidíme.

emita
5. nov 2009
inna7
5. nov 2009

ktovie kde je pravda...možno chcú len ukľudniť dav... 😢 no chlapčeka mi je hrozne ľúto...

inna7
6. nov 2009

ahojte....idem s Lukášom na kontrolu...už dobral druhé atb a stále kašle...malá je našťastie ok...len dokedy... 🤐
sara..vy ako...

sara2
6. nov 2009

ahoj 😉

Dnes ma moja bábika 4 rôčky.A ráno sa kukala do zrkadla ,že či už vyrástla keď ma viac 😀 .A potom smutok v tvári lebo keď je chorá tak nikto nepríde a nič nedostane ☹ -potvorka jedna.

Inna,je to lepšie.Cez deň teploty nemá akurát večer len zvýšenu do 37,5.Začala som ju inhalovať tak sa jej uvolňujú sople.V noci spala pekne.Na spánku som jej kvapla nasivin a spala ďalej.Dr. mi poradila sirup nový Coldrex sirup pre deti od 6 rokov ale davala som jej.Je na teplotu,na upchaty nos a na bolesť v krku.A na hrdielko jej pomohlo.Má mätovu chuť.
držte sa 😉

inna7
6. nov 2009

ajeeejeee...tak malej herečke želáme všetko všetučičko NAJ...hlavne veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeľa ZDRAVIA!!! 🙂 🙂 🙂

mirrinka
6. nov 2009

Sárinke aj my prajeme všetučko najlepšie a veľa zdravíčka 😉 aj my sme dnes boli na kontrolu,pred chvíľkou sme prišli,dostala dalšie ATB..... ten kašel je hrozný,dúfam,že tieto ATB zaberú...

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
6. nov 2009

no predstav si sara že som včera na vás myslela že vy budete mať teraz niekedy narodeninky 😀 tak sa pripájame k želaniam všetkého dobrého, zdravia... a aby predsa len niečo dostala 😀 😀 😀

a aj ostaným veľa zdravíčka...

dnes je fakt krásny deň 🙂

oriel
6. nov 2009

V PRVOM RADE ZELAME SARINKE VSETUCKO NAJLEPSIE KU KRASNYM 4 ROCKOM 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Boli sme na 3D......... BUDE TO DIEVCATKO 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Doktor bol uzasny,videli sme uplne vsetko,..... krasne bolo vidiet.... nozicky,rucicky,prsteky..... uplne vsetko..... bolo to krasnucke........ no malinka nebola v brusenku ani na sekundu v klude,stale sa hemzila a nedal sa ani urobit poriadny zaber...... 😀 😀 😀 doktor o vsetkom rozpraval,co sa mi velmi pacilo..... bola som tam cca 1 a pol hodiny a keby Lilka uz nechcela ist prec bola by som myslim aj dlhsie..... 😀 😀 tesime sa..... babatko je zdravucke a v poriadku 😀 😀 😀 😀 drzte nam prsteky aj nadalej.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

inna7
6. nov 2009

Oriel, super...teším sa s tebou... 🙂 🙂 🙂 takže ďalšia fešanda to bude... 🙂 🙂 🙂 aké máš vybrané menáááá?? 😉 🙂

emita
6. nov 2009

🙂 🙂 🙂 aj my sa tešíme 🙂 takže Lilka je spokojná že to bude sestrička, hej? 😀 máš aj fotky?

oriel
6. nov 2009

hej,fotocky mam.... veeeeeela.... no,ako som pisala,nedala sa zretelne zachytit,lebo stale kopkala a hybala sa.... 😀 😀 😀 😀 idem dat do albumceku.... nam sa najviac paci ta rucicka.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sara2
6. nov 2009

Ďakujeme za blahoželania 😉

sara2
6. nov 2009

Oriel, riadne si ma rozplakala.Blahoželam a teším sa ,že druhá babuľka je v poriadku 🙂

jankabo
6. nov 2009

AHOJTE,
tak čo to čítam????
Oriel takže dievčatko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 BLAHOZELAM 😵 😵 😵 😵
Sara aj tvojej maličkej prajem vsetko len to najlepšie, aby bola stále zdravučká a štastná 😵 😵 😵 😵

Baby práve som čítala na jednej teme na konikovy kde sme baby co rodíme v decembri, že včera už 2 porodili a to mesiac pred termínom
A uz sa začínam bať a mať strach, lebo uz asi môžem začať rodiť kedykolvek.
Pekný víkend 😵 😵

emita
7. nov 2009

jej, tá ručička je fakt úžasná 🙂

janka neboj, zachvíľu ti bude tak ťažko že budeš závidieť tým čo to už majú za sebou 😉 aspoň ja som si už mesiac pred termínom myslela že každý deň porodím 😀 a nakoniec som Emíliu porodila deň po 😅 zápočty v pohode?

ja som doma sama. manžel na rybách, deti s babkou vonku 🙂 idem to "využiť" a popratať 😝

jankabo
7. nov 2009

Baby neviete kolko mi treba jednorazových a kolko bavlnených plienok do pôrodnice???? A ako to je s odsávačkou??? To ju už mám vysterelizovať alebo ako????
A inak čo este treba pre drobčeka do pôrodnie???? Ja mam nachystané akurát tie plienky jedne aj druhe, navlhčené utierky, rybaciu mastičku na zadoček, rukavičky proti poškrabaniu este niečo?????

oriel
7. nov 2009

holky,dakujeeeeem 😀 😀 😀 😀 janka,ja som bavlnene nemala ziadne,a pampersky som si brala jeden balik a potom mi doniesli.... a taktiez aj vlhke ut. plienociek aj utierok mi slo v porodnici dost.... my sme boli 7dni... a Lilka sa velmi cistila.... 😀 a s tou odsavackou neviem,ja som v porodnici vobec nemala..... ved keby trebalo,ony tam maju..... 😀 uz sa ti to blizi.... drzim palce..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 prajem pekny vikednik 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jankabo
7. nov 2009

Dakujem Oriel, ano uz sa mi to dosť kráti, 🙂 🙂
Pampersi mám velký balík 78 kusov, tak to je podla mna vela ci nie,??? Skusim zobrat nejakých 30 ks a ked mi bude treba tak nám mm donesie.
Aj tebe pekný víkendik 😵 😵 😵 a držkaj sa s drobčekom 🙂 🙂

oriel
7. nov 2009

tak,tak.... ja som mala male balenie.... cca 40ks.... neviem uz.... 😀 holky,kuknite prosim ten link.... nejdem ho hned kupovat,mne sa velmi paci prave tento v takej farbe...... myslite,ze sa hodi,aj ked to bude dievcatko?????? 😅 podla mna sa hodi,no myslim,ze to je len preto,lebo ja milujem tyrkisovu...... nechcem aby kociarik vyzeral chlapcensky..... pacia sa mi aj cerveno bezove,alebo cervene,no mala som pri Lilke,tak by som chcela inu farbu..... 😀 😀

inna7
7. nov 2009

Oriel...fakt zlaté foto....super tá ručička... 🙂 asi si pozerala či už môže lakovať nechty... 😀

janka vezmi si aj cumlíček... 😵 možno bude chcieť....a tú odsávačku si priprav tiež, vysterilizuj a nechaj doma...manžel ti v prípade potreby prinesie...(len mu to daj na viditeľné miesto 😀 napr. na telku 😀 ) a čo sa plienočiek týka, tak netreba ti veľký balík..stačí polovica...záleží od toho ako dlho tam budeš... 🙂

aj ja prajem kráááásny víkendík a ja idem pripravovať šťuku 🙂 😉

inna7
7. nov 2009

oriel...supiš kočiarik...mne sa tiež páči tyrkysová... 🙂

oriel
7. nov 2009

inna a myslis,ze moze ta farba pre dievcatko? 😀 😀 😀 😀

mirrinka
7. nov 2009

ahojte 😉 oriel,gratulujem k malej kočke 🙂 už teraz je to parádnica 😀 ja si myslím,že dnes vôbec nezáleží na tom či je to dievčenská alebo chlapčenská farba - poznám kopu mamičiek čo majú chlapčekov a vozia ich v červenom kočíku,takže pre dievčatko tyrkysová je myslím že v pohode,mne sa tyrkysová tiež veľmi páči a brala by som ju aj pre dievča 😉

inna7
7. nov 2009

Mirri....moja reč... 🙂 veď ja Lukáškovi rada kupujem aj červené veci...tá farba mu pristane a myslím, že je v pohode aj chlapčenská... 😉 takže to by som vôbec neriešila..... 😉 🙂