Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

emita
7. nov 2009

oriel keď sa ti páči, tak v pohode aj pre dievčatko. ja som práve ten typ ako píše mirrinka že by som vozila aj chlapca v červenom 😀 no zastavila som sa na oranžovej 😀 😀 😀 pridám nejaké nové fotky tak tam dám aj ten Emilkin kočiarik 😉

emita
7. nov 2009

ja som mala pri Šimonkovi pampersky 40 ks a polovicu som doniesla domov. pri Emilke som mala asi 25 ks a museli mi ešte doniesť 😉 viac kakala...

jankabo
7. nov 2009

Oriel, myslím ze kočík je aj pre dievčatko aj pre chalpčeka, takze z toho si tazku hlavu nerob. Je velmi pekný dnes to je jedno aka to je farba 🙂

sara2
8. nov 2009

ahojte 😉
Kočky tak si predstavte,že ležím s teplotami v posteli ☹
Asi som tu virozu od Sárki schytala...muža aj s malou som vypratala ku svokre a ja sa potím.

Oriel,suhlasím s dievčatami.Farba je krásna a nezaleží na tom či červená či modrá ak sa vám páči.
Janka len si to brušenko ešte užívaj 😎

inna7
8. nov 2009

ahojte....Sara, tak sa len pekne lieč...nech si skoro fit.. 😉

ja som dnes bola v kostole so Sarulkou...brávala som ju keď bola malinká, potom dlho nič a až teraz prvkýkrát....tak prvých 5 min. len sledovala detičky a všetko dokola..a zvyšných 50 som teda mala čo robiť... 😉 😀 ale kvazi bola dobra... 🙂

len s obedom trošku meškám...deti už papkali u svokry, tak mám čas 😉 robím hrnčekovú knedľu z mmb...tak som zvedavá...

jankabo
8. nov 2009

ahojte,
Sara tak to mi je luto, ze to skolilo aj teba. Len pekne lez, a poriadne sa treba vypotit. Nie je to sranda. Dúfam, ze skoro budes fit 🙂 a papaj vela vitamínov to tiez pomáha.
Inna takze si mala s malou taku premieru po dlhej dobe??? Základ ze ste to zvládli vsak????
My sme oky, len občas ma picha na pravej strane bruška a dosť často mi tvrdne bruško, tak dufam, ze vsetko bude v poriadku

inna7
9. nov 2009

pekné ránko.. 😵
janka mne tvrdlo bruško od 5teho mesiaca....dosť často...pri oboch deťoch...nemusíš sa toho obávať...pokiaľ ovšem nemáš ešte nejaké iné problémy...ale dr. to pre istotu povedz.... 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
9. nov 2009

Andrii tiež by som ju brávala, ale nechcela som jej narúšať režim....presne vtedy spinkala... 😉 poznám detičky, ktoré sú tam každú nedeľu a sú ako diabliky... 😉 takže super že ti zaspí.... 😉

mirrinka
9. nov 2009

ahoooooooooooj 🙂
no my sme od včera večera samé,ocko nám odišiel na týždeň do Prahy ☹
do kostola chodila Lianka tiež od malička,no nedalo sa tam s nou vydržať,ale v poslednom čase je ako anjelik,chodí s babkou a pekne sedká a počúva...občas si aj dačo zaspieva... 😀 asi musí aj dieťa "dospieť" na to,aby pochopilo čo sa v kostole robí 😀

mirrinka
9. nov 2009

a ešte som zabudla - mne bruško tvrdlo pravidelne od kedy mi ho začalo byť vidieť....

sara2
9. nov 2009

prajem pekný upršaný deň 😉

My sme Sáriku brali tiež odmalinka do kostola.Chodili sme do kostola pod Sokolejom pretože tam bola lepšia miestnosť pre deti.Nikdy zlá.Niekedy síce jej bolo dlho a cestou späť nám vždy v aute zaspala.A moja mama ju brávala tu do veľkého kostola v meste úplne dopredu na tie detské miesta keď nemala ani 2 ročky.A tak sa naučila,že sme nemuseli utekať ,že vystrája.Akurát keď som s ňou tam bola ja tak mala "mrle v ritke".A tak som ja ostávala vzadu a manžel s ňou bol vpredu a bola ukážková 🙂

čo dnes robíte?
Mirri,Lianke už je lepšie?

emita
9. nov 2009

joj sara, dúfam že už je ti lepšie.

andrii náhodou je vonku fajne teplúčko. my sme už absolvovali krátku prechádzku 😉

my chodíme tiež od narodenia non-stop a čas stále meníme podľa toho ako to deťom vyhovuje. mali sme dosť kritické obdobie odkedy začal chodiť až do 1,5 roka lebo všade musel byť, všetko chytať, teraz je už dobre. pozerá knižky, bavká sa, zlatý je. no a keď už bude schopný vydržať na jednom mieste pôjde miništrovať. ak bude chcieť, jasné 😉 inna ber to tak že Bohu je milšie vystrájajúce dieťa v chráme ako kľudné mimo neho 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
9. nov 2009

Emita ja to tak aj beriem.....preto som s Lukáškom neprestala chodiť keď bol menší 😉
mne tie detičky vôbec nevadia...veď na to tam je tá miestnosť... 😉

my sme dnes boli u dedka....taaaaak sme sa napráskali bryndzových halušiek....mňaaam...môj otec robí asi tie najlepšie halušky na svete... 🙂

matka331
9. nov 2009

ahojte baby je tu neaka tehulka ?

mirrinka
9. nov 2009

matka,tehuliek je tu dosť 😀

matka331
9. nov 2009

a taka co ma termin vo february?

oriel
9. nov 2009

ahoj matka.... ja mam zaciatkom aprila..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sara2
9. nov 2009

mirri,ako to máme chápať? snáď aj vás bude o jedného viac 🙂

mirrinka
9. nov 2009

niéééééééééééééééééééééé ☹ to len som odpovedala na otázku...šak sú tu tuším tri tehulky,nie? 😉

sara2
9. nov 2009

🙂 😀 😝

bobooo
9. nov 2009

ahojte
no a tá hnusná viróza skolila aj nás...drobci sú chorí a ja tiež...horúčka bolesť hlavy a v krku ani nehovorím.ale deťom je už lepšie, ja už aspoň teplotu nemám...som chorá raz za 3 roky no ale toto som nečakala 😖 už som dávno neležala v posteli hádam od kedy som tehotná bolo 😀 😀 😀
inak aj sem tam chodievame do kostola a je to ako kedy, ale najnovšie deti v tom čase spia tak neviem ako to bude ďalej 😠
mirrinka aké tri tehu? niečo mi uniklo? ja viem iba o 2 či nie? 😒

emita
10. nov 2009

júj bobooo všetci naraz? 😖 tak veľa sily a nech ste skoro fit 😉

inna7
10. nov 2009

Pekné ráno 🙂 boboo rýchlo sa vyliečte 🙂 🙂 🙂 ja dnes idem s malým na kontrolu...ale stále nieje ok.. 😒 rozhodla som sa, že ho do škôlky min.do Vianoc nedám... 😠

mirrinka
10. nov 2009

ahojte 😉
bobooo,tak tie naše tehulky sú: oriel,jankabo a seuska (tá sa tu síce už dlhšie naukázala... )
inna,držte sa a skoré uzdravenie.... aj vám bobooo 😉

jankabo
10. nov 2009

ahojte,
Boboo tak to ma mrzí, ze ste vsetci chorí, tak vam zelam skore uzdravenie aby ste skoro boli fit.
Inna tak to máš pravdu teraz v tomto období je dobré, ked sa bude vyhýbat kolektívu, lebo stále ho niekto nakazí.
Matka aj ja som este tehulka, aj ked sa to kráti 🙂 🙂 🙂 🙂

Baby včera mi písala kamoška, že mala mat termím 25.11. a včera uz porodila, o polnoci jej odtiekla plodová voda a o 1.15 hod bol malý na svete 🙂 🙂 Taký rýchly pôrod by som si priala, ale čo už, vsetko je vo hviezdach 😵

matka331
10. nov 2009

sara ..som rada ze su tu tehulky ja sice niesom z humenneho ale pojdem tam rodit 😉
jankabo ....vidiim ze sa ti to krati ved uz mozes kazdu chvilocku porodit...tak drziim palce aby vsetko dobre dopadlo ....a kde budes rodit?

bobooo
10. nov 2009

ahojte no deti už dobrali atb. je to už lepšie ale na kontrolu idem s nimi až v pondelok, ale už aj na nich vidno že im je lepšie už opäť lietajú, behajú a vystrájajú 😎 no ale je to lepší pohľad pre mňa ako keď len boli zamiaučané
inak na seusku som zabudla...na rozum mi prišla len oriel a jankabo...
tak aj vám prajem uzdravenie

sara2
10. nov 2009

dobré ránko maminky 🙂

Tak Sárku mám už doma hoci ja ešte sa necítim dobre-tak slabo lebo ochorela aj svokra ☹ .Ale manžel si berie zajtra dovolenku.

Kočky chcem sa vás však opýtať či vaše deťúrence sa niekedy trápia so zelenými soplíkmi.Sárka má stále zatiahnutý noštek a také husté zelené sople.Vôbec ju to nezaťažuje,fúka o sto šesť.Do nosa sme kvapkali Pamycon a nič.Tak keď nemá žiadne iné potiaže tak neviem či isť s ňou k doktorke alebo nie.Ako poznám našu dr,určite by jej atb nedala a to by som ani nechcela...ale ako sa tých sopľov zbaviť?