Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

inna7
13. nov 2009

Tak sa vyliečte...my už sme ok... 🙂 áno, je silnejší, ale berie min.dávky...teda už dobral.. 😉

emita
13. nov 2009

ahojte. janka myslíš streptokoka? ja som ho mala pri Šimonkovi a tiež som dostala od doktorky vaginálne tabletky ale v nemocnici na poradni mi dali antibiotiká, takže doporučujem poradiť sa v pondelok 😉

jankabo
14. nov 2009

ahojte,
tak dnes sme boli v Polsku a kúpili sme kočiarik aj detskú izbu tak sa teším, Kočiar je značky VARIO, je krásny, tak do svetlulinko zelenkava. Ked ho zložime tak vam ho sfotim a dam do albumu.

Seuska za otáznikom sa skýva viacero mien a nevieme sa rozhodnut 😎 😎 😎
Emita ano, myslim toho streptokola, čiže sa mama v pondelok Pisaka spitat, ci neexistuju nejako iné lieky na bacila, lebo tie na vkladanie su otrasne, su take strasne žlté, a v noci aj tak chodím na vecko, takze to ide vonku, a aj cez den to stale zo mna vyteka von, este dobre ze existuju intimky. A ta farba, uplne žltá - no hrôza

matka331
14. nov 2009

jankabo.....moje dievcatko sa bude volat barborka....sme chceli viktoria ale sme sarozhodli ze ssa bude volat barborka 🙂 🙂

matka331
14. nov 2009

oriel aj ja som bolapri balintovi v dome zdravia nie? ale on mi neukazal malicku akurat mi spraviol fotku ...tak som bolasmutna ze som nic nevidela 😒

oriel
15. nov 2009

matka,neviem,ako sa to vola,no bola to taka bordovo ruzova budova.... dole su obchody a ide sa hore.... 😲 ja som bola nadmieru spokojna.... mne praveze hned na zaciatku vytacal monitor a v kuse sa pytal,ci dobre vidim na obrazovku..... 😀 o vsetkom rozpraval a vsetko ukazoval.....
Lilke uz nachladenie preslo,len obcas niejako zakasle,,.... nieje to nic hrozne,je to asi cca 3krat do dna..... uvidime,dufam,ze to nic nieje..... 😝

oriel
16. nov 2009

dobre ranko,vy este spinkate??????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

inna7
16. nov 2009

pekne ranko... 🙂 my pozerame rozpravocky.. 😵 chcem dnes vybehntu do zemplina... 🙂 🙂 🙂 pekny dnik vsetkym... 🙂

jankabo
16. nov 2009

ahojte,
tak ako sa mame???? Dúfam, ze choroby sú uz na ústupe a ze to s detičkami vyzerá lepšie.
Sara a čo ty???? a tvoja mala???? Dufam, ze uz je ten hnusny kasel na ustupe.
Matka my sa nevieme rozhodnúť medzi Barborkou, Andreou a Dominikou. ????????????
Dnes o 12.00 hod. mam poradnu v nemocke, tak mi držkajte prsteky.
Pekný dník.

emita
16. nov 2009

ahojte!

tak ako janka, trafila si? 🙂 všetko ok?

inna nakúpila si?

inna7
16. nov 2009

ani nie....zhanam malej snehulky alebo nejake cizmicky aj do snehu....ale bieda..nic nemali... 😨

moja Sárka dnes spadla z kuchynskej stolicky na zem a s hlavkou rovno o radiator 😒 zasa bozuľa 😠

ale ocividne jej nic nie je lebo u nasich sa uz hadzala z postele na epedo na zemi celym telom...nedopadla na nozky ale tvarou o epedo....no vyzeralo to dost odvazne tedaaa...nicoho sa neboji...potvora mala 😖 😉 😀

jankabo
17. nov 2009

AHOJTE,
TAK MAM ZA SEBOU PRVU PORADNU V NEMOCKE, TRAFILA SOM NA PRVY KRAT 😎
VYSETROVALA MA DR. PALKOVA, BOLA CELKOM ZLATA A AJ SESTRICKY, BOL TAM DOST CHAOS, LEBO NAS BOLO VELA, A BOLO AJ VELA PORODOV, TAKZE DOKTORY BEHALI HORE DOLE.
INAK VSETKO OKY, LEN SOM UZ OTVORENA NA JEDEN CM, TAKZE KEDYKOLVEK UZ MAM BYT PRIPRAVENA NA POROD.

BABY ESTE SA CHCEM SPYTA, KAZALA MI PRIST O TYZDEN NA PORADNU, NEVIETE MI POVEDAT, ZE O KOLKEJ MôZEM IST, CI MôZEM HOCIKEDY DOOBEDA ALEBO LEN POOBEDE.
POOBEDE O 14.00 HOD MAM V PRESOVE SKUSKU, TAK SOM CHCELA, ZE PRIDEM RANO ALEBO DOOBEDA, NEVIETE MI V TOM POMôCT,,??????

INNA, TAK CHUDATKO MALA, DOBRE ZE SA JEJ NIC HORSIE NESTALO, URCITE JU TO MUSELO BOLIET VSAK????

emita
17. nov 2009

ahojte 🙂

inna viem o čom hovoríš. môj malý je tiež riadny kaskadér 😒

janka poradňa je aj v stredu a v piatok tak podľa mňa by sa mič nemalo stať ak pôjdeš stredu... ale myslím že robia asi od 11.00. držím palce aby si do skúšky vydržala a aby si ju zmákla 😉

jankabo
17. nov 2009

dakujem Emita, ja v to tiez dufam, ze este vydrzim, len problem je v tom, ze aj v stredu mam skusku, sice este neviem ci na nu pojdem, ale chcela by som a tiez ju mam poobede o 14.00 hod.
A keby som im tam prisla v piatok, tak asi by to nebolo dobre vsak,???? Fakt neviem co mam robit, nevies kto by mi poradil?????

sara2
18. nov 2009

Caute kocky.

Pise vam Ivankina sestra. Ivanka sa totiz rozhodla si trosku "oddychnut". Od vcera je na Infekcnom v nemocnici so zltackou, Hepatitida typu A. Uz cez vikend mala prve priznaky, tak sla k lekarke vcera na krv a potvrdilo sa. Sarka je v poriadku, bola ockovana vo februari. Zajtra ( u vas uz dnes-v stredu) ide asi polovica rodiny na krv ci sa nenakazili. Sarku tiez davaju este doockovat, dostane druhu davku. A ten kasel jej pomaly prechadza.

Tak sa vsetci doma drzte a budte zdravi, lebo vraj zuri epidemia zltacky v Humennom.

emita
18. nov 2009

😕 😕 😕 hroooozné ☹ och, dúfam že bude skoro v poriadku. ešte šťastie že je Sárka zaočkovaná 😖

janka myslíš v piatok tento týždeň? skús veď im to vysvetlíš...

mirrinka
18. nov 2009

ahojte
ty kokso,to vážne? 😕 hroza....tak Ivankina sestra,pozdravuj ju od nás,a nech dlho "neoddychuje"...

inna7
18. nov 2009

Pozdravuj ju od nás....že držíme prsty aby bola čím skôr fit.... 🙂 fakt super, že to malá nechytila... 😨

jankabo
18. nov 2009

ahote,
boze tak to je hrozne, odkaž nasej pacientke, ze ju pozdravujeme a ze jej zelame skore uzdravenie.

Nie Emita, kedze som bola teraz v pondelok, tak som myslela ze o tyzden v piatok, ale ci nebudu dudrat, ze to uz bude po tyzdni a pol. Fakt neviem co mam robit.

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
18. nov 2009

holky,prave mi volala Sara 😲 😲 joj,chudatko moje...... 😲 😲 😲 Mam vas vsetky pozdravit a odkazuje vam,ze si mate umyvat rucky 😎 dr. jej vraveli,ze zltacku mohla chytit,trebars aj v obchode,staci,ze sa po niekom kto ju mal chytila napr. klucky na dverach...... 😒 😒 😒 😒

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
seuska
19. nov 2009

Baby chcem sa Vas opytat ci chodite daktora k Fockovi a ci ste boli teraz dakedy u neho v poslednej dobe?

oriel
19. nov 2009

seuska,ahoooj.... ja nechodim,ale chodi k nemu moja sestra..... 😀 bola cca pred dvoma tyzdnami.... ako sa mas? boli ste na 3D v tych Kosiciach? bolo vidno babatko? 😀 😀 😀 😀 seuska,ty si uz bola na internom? nevies,treba sa tam objednat? 😀 😀

jankabo
19. nov 2009

ahojte,
Oriel na interne sa netreba objednvať, jednoducho tam prídes zapisese sa a cakas, aspon tak to bolo v lete u mna.
Seuska v tom ti neporadím.
Ked budete so Sarou tak ju pozdravte a ze zelam skore uzdravenie 🙂 🙂

emita
19. nov 2009

oriel treba sa objednať

ja som počula že to môžeš chytiť aj z potravín-ak s nimi prišiel do styku niekto so žltačkou. takže chlieb budem radšej kupovať balený 😖 . človek fakt nevie kde to môže chytiť. pozdravuj ju, že na ňu myslíme.

jankabo
19. nov 2009

Oriel predstav si, ze ja stále kupujem iba balený chlieb, tiez mi to pripadá hygienickejšie.
Baby ako je to s detskou lekárkou??? Musím uz vedieť ku komu bude drobec chodiť este pred pôrodom, alebo staci dodatočne nahlasiť?????
A este nieco,??? Brali ste do pôrodnice aj bavlnené plienočky alebo mi tam dajú tie ich???

slniecko4
19. nov 2009

seuska,ja sa chystám pri ňom rodiť,chodím k nemu a bola som tam minulý pondelok u neho. Prečo?
jankabo,plienky bavlnené som zbalila až malej do tašky,ktorú mm donesie potom,neviem,či ich treba vopred..
čo sa týka lekárky detskej,treba ju nahlásiť pri pôrode,lebo budú od teba pýtať číslo na ňu,aj adresu,posielajú jej správu z nemocnice.Takisto mi detská lekárka vravela,že jej máme zavolať,až sa malá narodí,takisto,keď budeme odchádzať z pôrodnice,lebo do 24 hodín ju musí prísť pozrieť.

seuska
20. nov 2009

Oriel ahoj, aj ostatne cauky 🙂
Oriel jasne bola som na 3D v KE, bolo to super, mam 2 fotocky. Mam sa ok, vsetko zatial ok. kuk albumik
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
ved ja som pozerala aj tvoj albumik 🙂 🙂 uz si asi zabudla...

Preto som sa pytala na Focka, lebo som tam bola pred vcerom a proste sa mi zda uz strasne nervozny, ma toho vela, aj sa ho bojim na daco opytat, na vsetko mi odvrkne. Len som chcela vediet ci mate podobne skusenosti. Pred tym sa mi taky nezdal jak som tam chodila na preventivky, bol mily, mal cas na mna, aj pokecal a tak...

slniecko a to si mu povedala ze chces pri nom rodit a on suhlasil? ci ste sa nejak inak dohodli? 🙂

slniecko4
20. nov 2009

ahoj seuska,ja tam mám tetu,tak cez ňu som vybavovala.