• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
ahojte :slight_smile:

seuska no má toho určite veľa. ambulancia, nemocnica a teraz ešte poslanec VUC :unamused:

a k plienkam bavlneným: 5ks. dostaneš v nemocnici a podľa potreby ti vymenia špinavé za čisté keď sa ráno kúpu bábätká ale ja som mala pre istotu aj 2 svoje
20. nov 2009 o 10:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,
tak dnes mame ale den, vsak???? Nic sa mi nechce, najradsej by som zaliezla pod perinu a lezala ale sa mi treba ucit na skusky na pondelok. Mali sme s manzelom mensiu vymenu nazorov a uz som si aj poplakala tak ma nastval. :angry:
20. nov 2009 o 11:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,jani,ja som na tom takisto,treba sa mi učiť na skúšku 24 strán a tak sa mi nechce,v noci som nemohla spať,jak ma boleli kríže a bedrové kĺby.. :unamused: Prečo ťa mm naštval?
20. nov 2009 o 11:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale trocha sme sa nepohodli a teraz ked som tehu tak som este viacej rozcitlivena, takze som revela dnes cely den. :frowning2:
20. nov 2009 o 21:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
joj jani tak si to tak neber :unamused: nieže bude maličká tatovi niečo zazlievať :slight_smile: ako ide štúdium? och ja si teraz vôbec neviem predstaviť učiť sa či chodiť do školy. ale snáď sa to za rok ukľudní :slight_smile: a Šimonko asi pôjde od septembra do škôlky tak bude volnejšie :slight_smile:

pridám fotočku na ktorú som fakt pyšná :slight_smile:
21. nov 2009 o 20:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte kocky.

Ivanka je este stale v nemocnici. Aj tam este pravdepodobne pobudne. Vravela,ze 2-3 tyzdne. Ma vysoke hodnoty pecenovych testov. Ale to je vlastne normalne pri zltacke. Stale je na diete,uziva akesi vitaminy. Sarka je v poriadku. Dostala tu druhu davku ockovania. Raz je s ocinom,alebo s jednou babkou,alebo s druhou babkou...Vlastne kto kedy moze. Ostatni v rodinke boli na krv,nechytili nic akurat Ivankin svagor je tiez na infekcnom.

Dufam,ze sa rychlo uzdravi aby sa vam mohla ozvat uz osobne.

Caute.
22. nov 2009 o 05:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj.ďakujeme za informácie....dúfam tiež,že sa skoro ozve osobne :wink: pozdravujem a želám skoré uzdravenie....

my dnes ideme do pôrodnice pozrieť kamoškinu malú bábiku Vanesku...narodila sa v piatok :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. nov 2009 o 08:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte....
Pozdravujem Saru, nech pekne diéééétuje (všetko zlé je na niečo dobré :wink: ) a rýchlo nech sa z tej žltačky dostane!!! :slight_smile:

Janka, ja som zažívala podobné situácie v tehu...všetko som si brala viac k srdcu... :confounded: neboj, to prejde až sa hormóny znížia.... :slight_smile: držím prsty na skúškach :slight_smile:

Emi...fotka nádherná...Emilka už riadne pózuje...a vidieť ju aj v odraze... :slight_smile:

Mirri...tak nech sa nalepí niečo už... :wink: :grinning: ako sa ináč máte...dávaš malú do škôlky?
ja sa neviem rozhodnúť či mám dať zajtra Lukáša do škôlky...konečne je ok... :unamused: :wink: :slight_smile:
22. nov 2009 o 08:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inna,dík... :wink: Lianka chodila celý minulý týžden do škôlky,teda okrem piatku,lebo sme boli u babky...nakoniec som sa rozhodla,že ju dám,lebo ak by som ju mala stále izolovať,tak to by aj tú imunitu mala na prd a to nechcem...
22. nov 2009 o 09:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
2-3 týždne? :confounded: no tak nech jej to rýchlo zbehne a nech je v poriadku.

inna no ten odraz sa mi veeeľmi páči :sunglasses:

no ja som tak bola pred rokom pozerať neterku v pôrodnici a fakt sa nalepilo :grinning: je medzi nimi presne 9 mesiacov rozdiel :grinning: takže mirri... :wink:
22. nov 2009 o 11:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
práve sme sa vrátili z kostola...tak malá ok...ale Lukáško vkuse niečo rozoberal s kamarátkami... :wink: :slight_smile:

ja som sa rozhodla, že ho ešte minimálne týždeň nechám doma...predsalen bol dosť dlho chorý, tak nech sa poriadne zotaví....ja ho práve vôbec neizolujem...stále niekam chodíme...doberie tbl na imunitu a potom nastúpi... :slight_smile:
22. nov 2009 o 12:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,
ja som mala za sebou otrasnu noc, vôbec som nemohla spat, strasne mi bolo zle od zaludka a palila ma záha a este k tomu som mala cely cas pocit ako ked mam dostat mrchu.
Zajtra ma cakaju 2 skusky, tak dufam, ze vsetko dobre dopadne a vratim sa domov stastne
Vsetkym príjemnu nedieľku :dizzy_face:
22. nov 2009 o 13:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak my sme dnes nikde neboli,v nemecnoci sú kvôli chrípke zakázané návštevy :unamused:
22. nov 2009 o 17:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirri :frowning2:

janka budem na teba myslieť :wink: my tiež nespíme. v noci Emily 2 hodiny žúrovala a dnes tiež nič moc. už 2,5 hodiny ju ukladáme tak sme to vzdali. musí vydražať do 19.00, okúpeme a snáď už konečne zaspí. a Šimonko tiež dnes spinkal len 20 min. neviem čo im je.
22. nov 2009 o 18:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: emi,ta fotocka je fakt nadherna...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: asi by som ju dala normalne zvacsit a zaramovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: janka,na skusky drzim prsty.... :grinning: :grinning: :grinning: kde chodis do skoly? a ked nahodou to na teba pride tam? nemyslela si na to? ja som take pocity akoby na mrchu mala cca 2dni pred porodom :astonished: :astonished: :astonished: drzim palce..... ja celkom v pohode.... brusenko rastie a rastie.... aj babatko ovela viac citim ,nez pri Lilke..... :grinning: :grinning: :grinning: zatial sa mam uplne v pohode,pracujem a tak... klop,klop... dufam,ze to tak ostane do konca :grinning: :grinning: :grinning: pridala som par fotociek z mojho pozovania v praci.... :grinning: :grinning: holky,nakoniec sme sa rozhodli uz dufam definitivne pre zeleny kociarik,tej istej znacky,no v takej zelenej.... potom hodim aj link,pre schvalenie,ci sa vam paci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mirri,to fakt su zakazane navstevy? a na vsetkych oddeleniach,alebo len tam?
22. nov 2009 o 20:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobru nocku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mne sa este nechce spaaaaaaaat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. nov 2009 o 22:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jej oriel krásne rastiete. si taká zlatá že keď ťa niekto vidí hneď chce mať také bruško ako ty :wink: :grinning: :grinning: kočiarik vybratý a máte aj meno?
23. nov 2009 o 08:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pekné ráno :slight_smile:
Oriel krááásne brušenko...a Lilka ako princeznička :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: pozdrav ju od Lukáška.... :wink:
Janka, držím prsty, potom nám daj vedieť... :slight_smile:
23. nov 2009 o 09:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte :wink:
dievčatá,oriel vyzerá super aj za volantom,môžem potvrdiť,dnes som ju videla jak fičíííííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
krásne máš brušenko :wink: a mimochodom,pozdravuje ťa Zuzka H. z VS :wink: minule bola na návšteve,tak som jej vravela,že si tehu,tak sa potešila veľmi :slight_smile:

a tie návštevy - neviem či sú všade zakázané,mne len tá kamoška včera písala sms,že aby sme nešli,že pojdeme zbytočne,lebo nás tam aj tak nepustia,že kvôli chrípke.... :unamused: tak musíme čakať kým ich pustia domov,aby sme videli bábätko...Lianka sa tešila,a nič z toho....

ja som také pocity na mrchu mala tiež tak tesne pred pôrodom,tusím v ten den ako som rodila,ale ja som mala vyvolávačku,takže bez nej by som porodila možno o den,dva neskôr.....
23. nov 2009 o 09:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,
dakujem ze ste na mna mysleli. Skusky dopadli výborne, zvládli sme to, takze teraz môzem kludne porodit.
Oriel mas uz krásne brusenko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Stredu ma caka poradna tak som zvedava co mi povedia. :slight_smile:
23. nov 2009 o 21:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobré ránko všetkým :slight_smile:

Emilkám k ich meninám prajeme všetučko najlepšie, nech sú zdravé, šťastné, milované a krásne :wink:
24. nov 2009 o 08:07  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pekné ráno.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

aj my sa pripájame a želáme veľkej a malej oslávenkyni všetko NAJ - hlavne to zdravie !!!

janka gratulujem... :slight_smile: síce najťažšiu "skúšku" máš ešte pred sebou, ale tá bude s tou najkrajšou odmenou na svete :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. nov 2009 o 08:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte :wink:
aj my prajeme malej Emílii všetučko najlepšie :wink: ,hlavne zdravie :wink: veľká je tuším Ema,nie Emília....či to majú meniny spolu?
24. nov 2009 o 09:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
janka,aj ja samozrejme gratulujem :wink: ako vraví inna,to najťažšie ťa ešte len čaká....tak aby si to zvládla ľavou zadnou ako tú skúšku v škole :wink: drž sa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. nov 2009 o 09:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,
dakujem. Ano aj ja si myslím, ze ta najtažšia skuska je este len predo mnou a uz sa mi to celkom skrátilo. Ale verím, ze tak ako ste to zvládli vy tak to zvládnem aj ja. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Emílii prajem vsetko najlepšie hlavne vela zdravíčka a šťastíčka. Príjemnu oslavu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. nov 2009 o 10:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jej janka blahoželám, super že to máš za sebou. tá ďalšia skúška bude oveľa milšia :slight_smile: a ten výsledok :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ďakujeme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: oslavujeme už od piatku lebo stále k nám niekto príde :slight_smile: našťastie nič nepečiem len vyťahuem z mrazničky zákusky od krstín :grinning: :grinning: :grinning: ja mám meniny 30.1. :wink: ale andrii, inna ďakujem, kľudne mi môžete blahoželať aj viackrát v roku :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2009 o 12:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emita....tak sa ospravedlňujem :wink: ...ale dobre padne také blahoželanie,že?... aj mne často blahoželajú na Adrianu a ja som Andrea :wink: ...takže v januári môžeme oslavovať spolu :slight_smile:
24. nov 2009 o 12:26  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ozaj, emi....ako mliečko?
24. nov 2009 o 12:26  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Emita, myslela som si, ale pre istotu som ťa tam vsunula :wink: :slight_smile:
24. nov 2009 o 12:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ďakujem. mliečka máme tak akurát takže v pohode :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. nov 2009 o 16:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok