Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

oriel
25. nov 2009

kocky,dakujem pekne za komplimenty 😀 😀 😀 😀 emilke,aj ked oneskorene zelame vsetucko najlepsie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jankabo
25. nov 2009

AHOJTE,
poradna dopadla ok 🙂
Nadalej otvorena na 1cm, robili mi aj monitor, vsetko je v poriadku, takze uz len cakať.
pekný večer 🙂 🙂

slniecko4
26. nov 2009

ahojte,jankabo,ty za ktorým pôrodníkom chodíš na poradne?

emita
26. nov 2009

tak to je fajn 🙂 sa ti riadne venujú 🙂 mňa za celý čas nikto nekontroloval či som otvorená...

dnes tak krásne vonku ale hrozne fúka tam sme prišli dnu. Emilka ešte spí na terase a Šimonko leží na gauči, papá mandarinku a hovorí "fijú, fijú" 😀 že vonku fúka 😀 taký je zlatý ako teraz všetko opakuje(a samozrejme komolí) už všeličko vie povedať ale keď sa ho spýtate ako sa volá povie "ty" 😀 a Emilka robí veľké pokroky zakaždým keď jej chytím rúčky ťahá sa do sedu a dokona sa vie obrátiť na bok a to aj napriek tej perinke 🙂 tak som rada že ju nebrzdí vo vývoji. už ju aj na pár minút denne rozbalím aby trénovala 😀

kde ste všetci? 😒 teda sara vieme kde je ☹ ale zvyšok!!!! 😠 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
26. nov 2009

Ahojte... 🙂 my dnes brokolicovú poliefku a bryndz.halušky... 😵

ja som minule pýtala od malej lízatko...tak si ho bleskovo šupla do úst, ukázala mi obidve ručičky a s lizatkom v ústach povedala "nemam" 😉 🙂 potom som ho našla na koberci 😠

emita
26. nov 2009

😀 😀 😀 joj zlatí sú 😀 😀 😀

včera sme obedovali a malá už bola nekľudná v lehátku a Šimonko papá zemiačky a hovorí jej: Emília kde je kniha? kde je vuá(lev) ? (mala tam gumenú knižku) tak ju chcel zabaviť že nech hľadá 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jankabo
26. nov 2009

jej, tak tie vase detúrence su zlatunke, kazdy den robia pokroky a su väčšie a rozumnejšie vsak,???
Ja sa uz teším na svoje, začiatky síce bude ťažké kým si na seba zvykneme ale potom to bude určite krásne. 😵

Slniečko ja nechodím za konkrétnym lekárom do poradne, minulý týžden mi poradnu robila Dr.Palková - bola zlatá a tento týžden to bolo Dr. Buhajová - super doktorka 😵 😵 😵
Ty chodíš konkrétne, mas vybaveného lekára?????

bobooo
26. nov 2009

ahojte ja už nestíham ani čítať
tak naprv skoré uzdravenie prajem
baby dnes u nás otvárajú family centrum pri Tescu...je tam deichman , tako, kenvelo a iné obchody ale čo ma potešilo tak to je obchodík KIK čo je v snine 😀 😀 super už nemám to tak ďaleko

emita
26. nov 2009

bobooo to je super. ten kik je už asi všade len nie v HE. vy sa ako máte?

janka cez zimu ti vyrastie a na jar už budeš mať veľkú kočku 🙂 ako sa cítiš? už to bude?

Šimonko sa vie pekne hrať keď Emily spinká. nakladá hračky na autá a pritom toho toľko narozpráva 😀 ale keď je malá hore len okolo nej skáče... vtedy treba dávať veľký pozor. ale dnes mám veget deň lebo sa striedajú 🙂 teraz sa Emilka hraje v hrazdičke a Šimonko už ležká v postieľke. tak idem spraviť tvarohové knedlíčky 🙂

inna7
26. nov 2009

jeeej boboo, vďaka za info....zájdeme kuknúť... 😵 🙂 😉

moji sa tiež pekne vedia pohrať...aspoň do tej doby kým to Lukáška neprestane baviť...ona mu totiž všeeeetko berie.... 😉 ale je zlatý, lebo mi ju vie zabaviť... 😵

bzucka4
26. nov 2009

ahojte baby, ja som tento rok prisla zo zahranicia a byvam blizko humenneho. chcem sa spytat, ci je v he nieco, kde sa maminy stretavaju so svojimi detmi...

slniecko4
26. nov 2009

jankabo,ja chodím konkrétne za primárom,lebo ja nie som z He,takže nepatrím pod vašu nemocnicu.. Ale ani som nevedela,že tam robia aj ženy,zatiaľ som stretla len samých chlapov.. 🙂

mirrinka
26. nov 2009

ahojte
bzucka,máme tu centrum voľného času Naše slniečka 😉

jankabo
26. nov 2009

Emita ja by som uz najradsej chcela mat to vsetko za sebou, ale asi to este nebude. Citim sa rovnako, akurat som viacej nemotorna a neohybna ale inak nič.
Slniečko ano robia tam aj baby, ale su fakt zlaté ale aj doktory su v pohode, aspon o tych co viem, ze su tam. Primara si dost chvália tak neviem. 🙂

Baby môzem sa spýtať??? Citili ste napr. den pred porodom ze uz to príde, lebo sa akosi cítite inak, alebo to prislo iba tak a bolo?????

emita
26. nov 2009

janka cítila som mesiac pred pôrodom že už to bude 😀 no večer keď som išla spať som netušila že o 2-3 hodinky ma zobudia kontrakcie 😀 júj rada na to spomínam 😀 prajem ti aby si to už mala za sebou a tiež sa na to všetko pozerala s úsmevom a hlavne na malú princezničku 🙂

bobooo
26. nov 2009

ahojte
emita my sa máme super...detičky sú zdravé a hravé až veľmi...taký sú neposlušní nič nerobia len vylezú na taburetku postavia sa a kričia že bac bac...a keď to bac naozaj príde tak ani nepípnu 😠 ešte že tak...no a minule som šla len vyhodiť plienku to som bola preč asi 20sekúnd a prídem no a oni dvaja jak herec s herečkou si sedia na stole tak na kraji a kopkajú si s nožkami 😝 hrôza...

inna7
26. nov 2009

ja som v deň pôrodu mala ráno také jemné "žblnkanie" v podbrušku...cítila som, že to príde... 😉 🙂

och, zjedla som asi sto mandariniek... 😔 🤐 😉 to ani vy neviete kedy dosť?? či som sama 😅 😅 😅 🙂

inna7
26. nov 2009

boboo bola som pozrieť to family centrum...ale trošku ma sklamalo, že to nieje pod jednou strechou....a kenvelo tam neni, možno neskôr pribudne....bola som s deťmi, tak som skoro nič nekupila... 🤐 😉

jankabo
27. nov 2009

ahojte,
tak dnes mame hrozne počasie vsak????
Boboo tak tí tvoji drobci ti dávaju poriadne zabrať vsak,,???? ale su velmi zlatunkí.
Inna nie si sama, ja tiez papam tolko mandariniek, mnamky 🙂

inna7
27. nov 2009

čafte... 🙂 vonku fakt nicmoc 😒

čo dnes porábate? a varíte?? my asi rybky...poliefku už máme... 🙂

bobooo
27. nov 2009

inna kedy si tam bola ja asi okolo 17.10 hod....ale bez detí...no a to prekvapilo aj mňa tiež som si myslela že vojdem dnu a tam už budú obchodíky osobitne ale toto? ☹ ani mne to veľmi nereže...a to kenvelo ma sklamalo...neviem niečo sa hovorilo tak možno naozaj neskôr...ja som si kúpila rifle pretože akosi tie čo nosím mi začali padať..no a keď som sa postavila na váhu tak žiadna zmena takže nechápem...sú mi normálne veľké na stehnách mi odstávajú aj ked si sadnem tak tam kde je zips to je nenormálne jaké sú naskladané...

no a ktomu tehotenstvu ja som celé asi doslova prežrala s hroznom a jeden čas kiwi som pasala neskutočne ale inak nič také...no a čo som nemohla to boli chipsy ktoré inak milujem 😀

inna7
27. nov 2009

boboo ja som bola o niečo skôr...cca okolo 16tej...vidíš mohli sme sa aspoň zoznámiť...ale isto sa tam ešte vyberiem...páčili sa mi topánočky pre malú v deichmane a za dobrú cenu...v Mi ich nemajú... je tam ešte voľný priestor pri kiku, možno tam bude kenvelo...neviem..

ja som zasa pri Lukáškovi musela mať nanuk...kakaový...a pri malej som zasa mala nesmiernu chuť na mäso...hlavne šunku... 😉 a čo som nemohla tak to bola zubná pasta, ktorú som pred tehu používala..musela som kúpiť inú značku...

emita
27. nov 2009

ahojte. ja som mala pri Emílii jeden čas taký, že som sa nevedela ojesť palaciniek 😀 a pri Šimonovi som zase sladké nemohla 😝

bobooo to by som aj ja chcela mať taký problém žeby zo mňa rifle padali 😀 len neviem kedy sa odvážim chudnúť lebo vždy keď som začala zistila som že som tehotná a bolo po chudnutí 😀 😀 😀

bobooo
27. nov 2009

emita ha ha ha ja som sa chudnúť neodvážila ešte vôbec...jednoducho čo sa týka stravy tak to nemôžem pretože ak mám na niečo chuť tak si to dám a ani diéta by ma nezastavila 😠 😠 😠 a cvičenie? 😀 😀 😀 tak toto hej také 10brušaky za mesiac - a to som si už povedala že budem cvičiť....takže u mňa nehrozí...tiež nemám ideálnu váhu a mám ešte 7kg navyše ale neriešim to a do plaviek sa zoblečiem kedy koľvek a kde koľvek...

bobooo
27. nov 2009

inna nie je problém sa niekedy dohodnúť a stretnúť....aspoň sa spoznáme 😀

emita
27. nov 2009

dnes som mala také pohodové popoludnie. bola som s Emilkou doma sama 🙂 , pospinkali sme si, potom sme pratali (Emilka v ergo nosiči 🙂 ) hrali sa. taaak som si oddýchla 😅 až nechápem. a teraz šup-šup pridať sa k spiacim detičkám 🙂

bzucka4
27. nov 2009

jankabo
ja som asi tyzden alebo dva pred porodom citila v trieslach take ako krce a slabe bolesti ako pri menstruacii a v den porodu to bolo presne take ako ked som mala dostat menzes....ale nie je to nic strasne 😎

emita
27. nov 2009

bobooo podarené fotky 😀 😀 😀