Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

emita
2. dec 2009

no tak Sárinka je krásna modelka 🙂

andrii kde ste?

tixi
2. dec 2009

boboo kukla som na tvoje fotecky, aj mne sa zdas nejaka povedoma, mozno sme sa stretli niekedy na diske v He, alebo v skole?ja som chodila na chemicku priemyslovku...

inna7
3. dec 2009

Pekné ráno... 😵 Emi, dík...to teda je modelka...keď má náladu tak normálne pózuje... 😉

no čo, mikuláškov máte nakúpených..?? 😉 🙂

emita
3. dec 2009

nakúpených? 😕 veď predsa umyjeme čižmy a dostaneme 😕 😅 🙂

u nás sme už chorí všetci okrem Emílie. dúfam že to nechytí 😖

bobooo
3. dec 2009

ahojte emi je mi to ľúto tak dúfam že drobca to obíde...
tixi ja som chodila tam na Dievčenskú ale asi neskôr ako ty myslím že 1998-2002 som maturovala...

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
3. dec 2009

tak sa držte. ja už Vianoce skoro komplet 🙂 nakupujem už od októbra 🙂

mojí malí to už je taká partia. Emilka sleduje Šimonka všetko čo robí a ked na ňu pozrie spustí taký rehot 😀 😀 😀 až výska. a potom sa on smeje z nej a tak dokola 🙂 no a ja sa smejem tiež lebo sú takí podarení 🙂

jankabo
3. dec 2009

ahojte,
tak ako vidím, darčeky sa kupujä v plnom prúde a aj Mikuláško pre detičky.
My sme este doma, zatial sa nič nedeje. Otvorena na 2cm a v pondelok mam ist na vysetrenie plodovej vody.

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
3. dec 2009

ahojte 😉
jankabo,tak možno vám Mikuláš donesie to bábätko 😀 😀 😀 aj mojej sesternici sa malý narodil na Mikuláša,teraz bude mať rok 🙂
ja idem zasa zajtra a v sobotu do stánku na jarmok predávať cukrovinky,tak ked budete v meste tak ma pohladajte....andrii,čakám ťa aj s celou partiou 😀 😀 😀

mirrinka
3. dec 2009

andrii,si ma predbehla s tým Mikulášom 😀 😀 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
3. dec 2009

Andrii to čo ma znamenať že sa ti nechcelo...nech sa to neopakuje!! 🙂 😉 z tych darčekov som zufala aj ja...ešte nemam ani jeden...ani neviem čo malemu kupiť...akurat pre malu mam babiku 🙂

janka, je že už si v porodnici, že sa neozyvaš...držím prsty....ale nezabudni...tesne pred odchodom do porodnice napiš na konika.. 😉 🙂 😵

Mirri...ja s malou sa určite zajtra zastavim...len zakrič...lebo podobne ako Andrii do mňa treba buchnuť aby som si všimla niekoho... 😉 no ale budem kukať na predavajucich cukroviniek 😉

jankabo
3. dec 2009

tak vam zajtra prajem pekny dnik na jarmok a nech vam výjde počasie 😵
Jasne, ak budem stihat tak vam dam určite vedieť ze odchádzam do porodky 😎

mirrinka
3. dec 2009

baby,budeme niekde pri daisy,ale smerom na námestie nie v tej uličke kde je parkovisko.....

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bzucka4
3. dec 2009

mirrinka
a kedy to tam byva otvorene, tie slniecka?

bzucka4
3. dec 2009

emita
my byvame v kochanovciach....

ozaj baby a na facebook chodievate?

emita
4. dec 2009

bzucka: http://www.mcnaseslniecka.szm.com/. na facebooku som sa zaregistrovala a viac som tam nebola 🙂

presne tak andrii aspoň napíš: ahojte tu som 🙂 a janka tiež poctivo hlásiť každý pohyb 😀 😀 😀

no dúfam že sa do zajtra vystrábim a skočím aj ja na jarmok. chcem bratovi taký tkaný koberček. prerába byt takže jednoznačne nejaký dar do bytu 🙂 inna naše deti dostanú trojkolku 😵 +Šimonko koľajničky na vláčik a ešte takú hru že rybačka no a Emilka hračku na kočík a bábiku Emilku od Lamaze 😀 😀 😀

emita
4. dec 2009

bzucka Barborke k meninám aj narodeninám veľa zdravia a spokojnosti 🙂

inna7
4. dec 2009

Ahojte.... 🙂

Emi a vieš že som ti o tej Emilke-bábike chcela aj povedať??? tiež som si všimla 😉

ja ešte nemám ani vyhliadnuté nič pre deti...no veď ešte stíhame, nieee? 🙂 dnes majú v škôlke Mikuláška a poobede v kaske ... 😵 zázračne sa tešil dnes do škôlky 😉 🙂

no, vypijeme kávičku a utekáme na trhyyyyyyyy - kým tam nieje veľa ľudí... 😉

bzučka...aj my sa pripájame a želáme Barborke všetko Naj !! podobne ako Emita, zaregistrovaná som, ale nejak som mu neprišla na chuť...fejsbuku myslím... 😉

inna7
4. dec 2009

Andrii...my sa asi stretneme iba vtedy keď do seba náááhodne drgneme 😀 😀 😀 😉 🙂

jankabo
4. dec 2009

dobre ranko,
Bzucka malinkej prajem vsetko najlepsie k meninkám hlavne aby bola zdravučká a dobručká 😵

jankabo
4. dec 2009

Baby na jarmoku si na mna spomnite.pa 🙂 🙂 a nakupte vela darčekov pre drobcov,
ja este nemam vôbec pre nikoho darček

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
4. dec 2009

Ahojte 😎

SOM DOMA 😉 🙂 😉 🙂

andrii
4. dec 2009

sara2...... vitaj.... ako sa máš?

jankabo
4. dec 2009

Jeej, Sara, tak ako??? Uz je ti lepšie????

inna7
4. dec 2009

My sme nedávno prišli domov, som uťahaná jak kôň... 🙄 🙄 🙄 Mikuláško dopadol ok, akurát malú prestal po 5min.zaujímať, tak si tam prezerala ľudí 😉 🙂 potom sme boli ešte pozvaní na jednu oslavu.... 🙂

Andrii...ja som ťa hneď spoznala, a potom vidím dievčatká pri tebe a kočiarik, tak to som si už bola istá... 😉 krásne detičky, a aj ty si kočka... 🙂 🙂 ste zmrzli, čo? moja ešte spala asi hodinu v kočiariku...akurát keď sme došli k autu, tak sa prebrala... 🙂
no kúpila som akurát medovinku 😉

Sara...no ahooooj....dúfam, že si už ok....konečne doma, čo... 😵 tak popíš viac... 🙂

janka...no čo...nič?????