Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

sara2
12. feb 2008

Lenka78.ten motílik váš je neskutočný.NADHERA 🙂

majina.b
12. feb 2008

Sara, faj že ste už doma, rychlo nech sa Sarinka dolieči.
To UM je riadna palka, ma ho užívať dlho dlhodobo , alebo len kvôli jarným alerg. testom?
a na suchú pokožku si sa pýtala?

oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
robodracica
13. feb 2008

Ahoj!Ja si preto davam vsade na pc to iste heslo, aby sa mi nestalo to co Tebe. 😀 Baby, a na ktorych uliciach byvate? 😉

robodracica
13. feb 2008

Stiahni si program IrfanView.Je to program na zmensovanie fotiek. 😎

oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majina.b
13. feb 2008

ahoj, suhlasim s R-D, všade to isté heslo.

Oriel- zmenšovanie foto cez microsoft office pict. manager., nájdeš si foto na úpravu, upraviť obrázky,zmeniť veľkosť (na pravo/, nastavenie veľkosti - web veľky- uložiť.
dúfam že je to po lopate.

robodracica
13. feb 2008

Ja som si ho stiahla cez www.mimibazar.sk.Tam na uvodnej stranke so zelenym mas napisane "navod na zmensenie fotografie".Co mas spolocne s tym Kabatom co ma masiarstvo? 😉

robodracica
13. feb 2008

Ja som rodila 25 jula cez tu strasnu horucavu. 😝

oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
13. feb 2008

Ďakujem za rady. Včera sme mali napr. taký deň, že papal fakt každé 1,5-2 hodiny. V noci síce pospal aj 4, ale potom sa tak objedol až sa chudáčik pogrckal. Možno to bude tým, že som mala ten zápal a brala antibiotiká, či nie? No uvidíme čo bude o týždeň. problémy sa na nás len tak lepia. Zase sa mi ojavil ekzém a ani neviem z čoho. Skúšam na to ten Sudocrem, čo sme sa s Lenkou bavili, len zatiľ nezaberá ☹ .
Sara2: prajem rýchle zotavenie 😉

oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
robodracica
13. feb 2008

Ako si to spravila ?Podla mojich rad alebo Majinych? 😉

oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
robodracica
13. feb 2008

Ja som tu prihlasena kratko, ale tiez sa mi zda ze je tu prazdno. Ono to tu funguje skor asi ako odkazy,lebo od chatu alebo diskusie to ma velmi daleko.Ja chodim casto do diskusii na tom bazari,je tam super a hlavne sranda. 😀 Da sa tam aj nakupit, su tam aj aukcie,....Len sa v tom treba zorientovat, mne to trvalo niekolko dni kym som tam cely ten system pochopila,lebo som akurat bola aj novacik na pc. 😝 Ale teraz uz je to ok. Uz surfujem ako das. 😎 Tam mam iny nick. Zaregistruj sa tam, uvidis ze si tam dobre poklebetis a zarehoces. Paaa 🙂

lenka78
autor
13. feb 2008

Ahojte,tak ja som sa stala dnes tetou!!!Braskovi sa narodil Milanko,meno mu dali po otcovi.Tak sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenka78
autor
13. feb 2008

Ja som z trojky,Laboreckej.No teraz byvam na Trinity Street,hehe.Takze sudocrem mi fakt pomaha,nie je to take rychle ako pri hormonoch,pri kojeni hormony asi tazko,no hormonalne masticky nikdy viac.Ono to laka,no potom mam taku tenucku kozu,ze jednoducho nemozem.Zaujimave je,ze pocas tehotenstva som mala ciste ruky a po porode sa mi to zase vyhodilo.Ani plienky od hovienok som nemohla zapierat v rukach,lebo som ich ihned mala krvave.Esteze sa mu to nestavalo tak casto,ze prerazil z pampersy na latkovu plienku.Lebo bez zapratia v rukach s lanza mydlom mi tie flaky nevysli.
Ja tu tiez chodim cez obed,no stale tu nikto nie je,tak je to len take odkazove.Dnes som bola v meste,tak som tu nebola.Chrisa som musela dat do skolky,lebo som mala pohovor v agenture,no mam ho aj zajtra,tak sa zlostim,lebo nieco zajtra chystam pre mangela,tak snad to stihnem.Este aj nerobi v meste ale cca 15 km od nas,tak musim byt ozaj rychla,lebo sa musim trafit do obednajsej prestavky,hehe,Valentin. 😀

janka33
13. feb 2008

ahojky,Sara2 je super ze ste uz domka 😉
vitaj oriel 😉 ja si tiez davam vsade rovnake heslo,aby som ho nezabudla 😉

janka33
13. feb 2008

apropo zajtra je valentin,tak si ho vsetky poriadne uzite 😵 😵

sara2
13. feb 2008

Jáááj Janka33,Valentín ☹ Môj manžel išiel na služobku na 4 dni do Čiech.Valentína budeme tráviť vo dvojke.Ja a Sárinka 😀 .

janka33
13. feb 2008

sara2, dak si date damsku jazdu 😉 ,aspon,ze ste uz domka.prajem pekny vecer

sara2
13. feb 2008

ďakujem Janka.Naozaj som rada,že to máme za sebou.Chúďa moje,vytrpelo si zase.Je hrozné takto vidieť ako sa trápi a nemôžeš nič urobiť,iba byť pri nej.A teraz si vieš predstaviť ako ju všetci rozmaznávaju.Dedko,babky,tety a pod.Darčeky a tak.Ale zatiaľ ma dietu,tak nemôžeme to preháňať.Ale na niečo to bolo dobré.Pretože som jej vysvetlila,že keď bude opäť papať lentilky,čokoládky,a cukríky Jojo-čo ona zbožňuje,tak že sa zas vrátime do nemocnice....hnusné,ale teraz je aspoň pokoj so sladkosťami. 🙂

oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
13. feb 2008

ahoj oriel.
To,že to tvoja mala chytila tam v nemocnici máš úplnu pravdu.Prídeš tam s jedným a nachytáš kopec iného.My sme došli kvôli vracaniu a vysokým horučkam.A potom sa spustili hnačky.Buď salmonela alebo rotavírusy.A pridružil sa jej k tomu aj dýchací infekt.Len som bola prekvapená,že nás tam nechali a že nás neposlali na infekčné.Kámoška v Blave ležala so svojou malou na infekčnom a tiež s takými ťažkosťami ako sme mali my.A potom sa čudujme,že tam dojdeš s jedným a nachytáš kopec.Ani hygiena tam nieje boh vie čo.Ja som si zobrala izbu nadštandard.Zaplatila som za 7 dní 1870 Korun.Ale cena tomu vôbec nevyhovovala.Keby aspoň 2-3 denne pozmývali,ale nehrozí...a ani v izbách nemajú "fialové svetlo" na dezinfekciu. ☹
Brrr,taká som rada,že sme doma.My sme už boli teraz po 5ty krát v nemocnici.
Keď sme došli domov,tak som malej napušťala vaňu plnu vody a peny do kupeľa a rochnila sa tam hodinu.A ja som mala pocit ,že je konečne čistá.A po nej som šla na rad ja.A potom som si zaliala kávu a vegetili sme obe pri dvd-ečku a rozprávkach. 😎

oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
14. feb 2008

oriel,máš pravdu.
Nedávno mi známa vravela,že humenská a vranovská nemocnica su v najhoršom stave na Slovensku.Že vraj to bolo v telke.Ja viem,že dnes v zdravotnictve nieje peňazí...ale chorý človek a obzvlášť detičky potrebujú viac.Keby som mala kopec peňazí a možnosť,tak to oddelenie dám prerobiť za svoje.Nechcem nadávať lebo som rada,že nám tam pomohli.Na ľudí,teda sestry a lekárky sme mali šťastie.Správali sa super,vychádzali v ústrety a malej veľmi pomohli a dostali ju na nohy a do normálu.Ale pre malých pacientov je to prostredie stresujúce.
Kočky pekný Valentínsky deň vám prajem 🙂

lenka78
autor
14. feb 2008

Pekneho Valentina.My sme sa spolu napapali s Lubkom a vytesovali sme sa.Chris v skolke asi robi cokoladove srdiecko,juj,ale sa na nich vecer tesim,vystiskam ich oboch. 😉

oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz