• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
Pekné ránko prajem... :slight_smile:

janka ako???? už si asi v pôrodnici - držííííííím palce...:slight_smile::slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

matka331 aj ja som o Fockovi počula len samé pozitíva... :dizzy_face: ešte ti odporúčam doktora Magdoliniča v Snine...ale to by už bolo pre teba dosť ďaleko... :slight_smile:

ja som bola včera zasa v SK, nalepili mi na chrbát nálepky aby zistili, na čo všetko som ešte alergická...okrem toho lepku... :unamused: zajtra idem znova...aj pozajtra :confounded: :frowning2:
9. dec 2009 o 08:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jéééj tak sme písali zhruba v rovnakom čase baby.... :wink: u nás vyvoniavajú medovníčky...moja svokra už piekla...ja budem trošku neskôr...to by nám určite nevydržali... :wink:
9. dec 2009 o 08:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inna7...ja som v sobotu piekla vianočné hviezdičky... no..piekla...piekli sme... lebo dievčatá normálne pekne samé si vyvaľkali cesto,vykrajovali a ukladali na plech.ja som už iba dávala do rúry a vyberala :slight_smile: ... aj som im hovorila,že o dva roky už prídem z práce a budem mať napečené :grinning: ... túto sobotu sa chystáme piecť medovníky. už sa teším. :slight_smile:

na jankabo myslím... moja Kristínka má zajtra narodeniny,takže som rodila presne o takomto čase.
9. dec 2009 o 08:32  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
janka,drzim palce........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: andrii,to ti je fajn,ked mas take pomocnicky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. dec 2009 o 08:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oriel... to vieš,že mi je fajn :wink: ...počkaj... ani sa nenazdáš a budeš mať doma aj ty také pomocníčky :wink: to tak strašne rýchlo letí... mne sa zdá,že Kristínku som si iba včera priniesla z pôrodnice a ona už pečie koláčiky :grinning:
9. dec 2009 o 08:59  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte.... no baby,vy ste jediné od koho počujem na Focka pozitíva......ináč sa na nho kamošky čo k nemu chodia sťažuju,aj mamina kolegyňa minule nanho nadávala....ale ja ho nepoznám,tak nemožem nič povedať.....

andrii,tak tebe je fakt super.....už len vyložiť nohy a oddychovať pri takých pomocníčkach....a baby sú fakt zlaté,veľmi pekné slečny....Simonka akoby ti z oka vypadla :wink:

ja budem mať dnes zase "nuda deň" :unamused: žeby som sa aj ja pustila do tých medovníčkov? :grinning:
9. dec 2009 o 09:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirrinka....ďakujem.. a mimochodom, keď sme prišli z jarmokov,tak Kristínka mi nakázala,aby som ti napísala,aby si k nám prišla na návštevu,lebo si zlatá :wink:
9. dec 2009 o 09:21  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oooooo,to fakt? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: dakujem..... také pozvanie sa neodmieta,tak snád sa mi tam raz podarí dotrepať :grinning: :wink: :wink:
9. dec 2009 o 10:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som na Focka tiez nic zle nepocula... :astonished: :grinning: praveze naopak,same chvaly.... :grinning: :grinning: :grinning: nechodim k nemu,no poznam sa s nim.... :grinning: :grinning: :grinning: asndrii,naozaj to rychlo leti......
9. dec 2009 o 10:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emita a andii som velmi rada ze ste sniim spokojnee ...ja mam ist k nemu piatok a aj ma odrodii vo february tak somsa chcela spytat aky jee....
9. dec 2009 o 12:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
matka331... držíme palce... :wink:
9. dec 2009 o 12:22  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Andrii..a sú mäkké tvoje medovníčky? ja som robila min.roku podľa receptu "medovníčky ktoré nikdy nestvrdnú" a musím povedať že stvrdli bleskovou rýchlosťou :grinning: :grinning: :grinning: teraz som našla dva recepty na mmb...tak chcem vyskúšať... :slight_smile:

Sara a vy ako??? :dizzy_face:

no deti spinkajú tak idem asi urobiť cesto a zajtra budeme piecť... :wink:
9. dec 2009 o 12:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inna7...jééj,nové foto v pase :slight_smile: pekné :wink: ...ja som doteraz robila také medovníky,ktoré sa musia robiť skôr- na Mikuláša a do Vianoc zmäknú,teraz chcem robiť také,čo sú mäkké hneď... recept mi dalal suseda,budem ich robiť prvýkrát,ale ona ich už robila a boli mäkké. ale musíš medovníčky vedieť aj skladovať. ja ich držím v krabici v ktorej mám rozkrojené jablčko a krabicu mám ešte v sáčku a na balkone,kde je chladno. a vydržali mi mäkké. ale možno niekto vie aj o inom spôsobe,ako ich skladovať,aby ostali mäkké. :wink:

a ja piecť zajtra nemôžem,lebo dievčatá by sa hnevali,zajtra majú hudobnú a potom sa musia učiť, my budeme buď v piatok,sobotu,alebo nedeľu,ale najskôr v sobotu. :wink:
9. dec 2009 o 12:45  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
našla som teraz jeden recept na mmb, medovníčky ktoré netreba piecť skôr...vraj zmäknú už na druhý deň... :grinning: :wink: :slight_smile: tak ho skúsim a dám vedieť....
my v sobotu ideme do Ke...na oslavu...tak ja budem niekedy v najbližších dňoch... :dizzy_face: :slight_smile:
9. dec 2009 o 13:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaute baby, mám pre vás správu od Jankabo:

Ahoj, volám sa Barborka. Narodila som sa šťastným rodičom dnes o 10.25 hod. Moje miery sú 3250g, 52cm.
9. dec 2009 o 13:06  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrii dakujem ....jankabo a tebe gratulujeem k zdravemu babetku ,,,aj ja sa uz neviem dockat kedy budem nasu barborku drzaat v naucii....
9. dec 2009 o 13:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jeej,až mi slzičky vyšli.JANKABO GRATULUJEME.Malej princezničke prajeme krásny,požehnaný život :wink: .

Kočky,neprovokujte ma koláčikmy.Ja môžem tak akurát suché bebe keksy :angry: .Chodím na rehabilitácie lebo mi uplne odišla chrbtice na tej "pohodlnej nemocničnej posteli".Ináč sa máme fajn.Najdôležitejšie je,že som už domka s mojou rodinkou.
pekný deň.
9. dec 2009 o 14:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
HURAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: Blahoželáme k Barborke!
9. dec 2009 o 14:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sepelka odkáž Janke že GRATULUJEMEEEEEE !!!! teším sa spolu s ňou..až po mne prešli zimomriavky...supeeeer... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

matka331...zaraz gratulujeme tebe...uvidíš ako to zbehne... :wink:
9. dec 2009 o 14:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ďakujem, odkážem
9. dec 2009 o 14:49  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj my gratulujeme a tešíme sa :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. dec 2009 o 15:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no,chvíľu tu nie som a tu sa udeje daká super vec.... sepelka,aj my blahoželáme aj mamine aj malej Barborke,hlavne veľa zdravia Božieho požehnania.... riadna baba to je :wink: ... že ich pozdravujeme aj my

inna7.... teraz tie,čo budem piecť medovníčky,ak tie sú tiež hneď mäkké. vraj sú výborné. tak uvidím. :wink:
9. dec 2009 o 16:33  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrii...ja už mám cesto v chladničke....aj medovníčkové aj linecké...našla som na mmb nový recept na linecké...vraj super...tak uvidíme.... :wink: medovníčky my mali byť tiež hneď mäkké...dám vedieť :wink:
9. dec 2009 o 18:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte mamičky. Neviete kde v Humennom robia 3D ultrazvuk?
9. dec 2009 o 18:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: JANKA,GRATULUJEEEEEEEM :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: UZASNA SPRAVICKA :grinning: :grinning: :grinning: mykky v He nieje 3D ultrazvuk...... ja som bola v Mi..... :grinning: :grinning: :grinning:
9. dec 2009 o 19:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inna7,tak daj vedieť, som zvedavá :wink: ... a potom dám ja vedieť o tých svojich :wink:
9. dec 2009 o 20:28  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to snáď nie! ...baby...kazíte sa... zase včera posledná a dnes prvá? :confused: a to sme už toho stihli doma porobiť kopu :wink:
10. dec 2009 o 09:55  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
druhá? :confused: vidíš andrii to len my sme také poctivky :slight_smile:

my sme už boli aj vonku... je krásne :dizzy_face:

ráno sme čítali knižku a pýtam sa Šimonka že ako robí kohút a on že ko-hú :grinning: :grinning: :grinning:
10. dec 2009 o 10:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pekný deň :wink:
Dnes je ale fakt krásne,že?
10. dec 2009 o 10:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj..aj my sme dnes už boli aj vonku,aj na pošte aj v obchode, aj obed navarený,aj upratané :wink:
dobre robí ten kohút, :grinning: ... môj malý zase najnovšie,ked sa mu niečo nechce,tak povie,že Nemam...takže na otázku - Kde máš očko? odpovie - Nemam :grinning: a vybavené :grinning: :grinning: :grinning:
10. dec 2009 o 10:55  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok