• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
Pekné ránko prajem... emoticon

janka ako???? už si asi v pôrodnici - držííííííím palce...emoticonemoticon emoticon emoticon

matka331 aj ja som o Fockovi počula len samé pozitíva... emoticon ešte ti odporúčam doktora Magdoliniča v Snine...ale to by už bolo pre teba dosť ďaleko... emoticon

ja som bola včera zasa v SK, nalepili mi na chrbát nálepky aby zistili, na čo všetko som ešte alergická...okrem toho lepku... emoticon zajtra idem znova...aj pozajtra emoticon emoticon
9. dec 2009 o 08:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jéééj tak sme písali zhruba v rovnakom čase baby.... emoticon u nás vyvoniavajú medovníčky...moja svokra už piekla...ja budem trošku neskôr...to by nám určite nevydržali... emoticon
9. dec 2009 o 08:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inna7...ja som v sobotu piekla vianočné hviezdičky... no..piekla...piekli sme... lebo dievčatá normálne pekne samé si vyvaľkali cesto,vykrajovali a ukladali na plech.ja som už iba dávala do rúry a vyberala emoticon ... aj som im hovorila,že o dva roky už prídem z práce a budem mať napečené emoticon ... túto sobotu sa chystáme piecť medovníky. už sa teším. emoticon

na jankabo myslím... moja Kristínka má zajtra narodeniny,takže som rodila presne o takomto čase.
9. dec 2009 o 08:32  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
janka,drzim palce........ emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon andrii,to ti je fajn,ked mas take pomocnicky emoticon emoticon emoticon emoticon
9. dec 2009 o 08:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oriel... to vieš,že mi je fajn emoticon ...počkaj... ani sa nenazdáš a budeš mať doma aj ty také pomocníčky emoticon to tak strašne rýchlo letí... mne sa zdá,že Kristínku som si iba včera priniesla z pôrodnice a ona už pečie koláčiky emoticon
9. dec 2009 o 08:59  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte.... no baby,vy ste jediné od koho počujem na Focka pozitíva......ináč sa na nho kamošky čo k nemu chodia sťažuju,aj mamina kolegyňa minule nanho nadávala....ale ja ho nepoznám,tak nemožem nič povedať.....

andrii,tak tebe je fakt super.....už len vyložiť nohy a oddychovať pri takých pomocníčkach....a baby sú fakt zlaté,veľmi pekné slečny....Simonka akoby ti z oka vypadla emoticon

ja budem mať dnes zase "nuda deň" emoticon žeby som sa aj ja pustila do tých medovníčkov? emoticon
9. dec 2009 o 09:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirrinka....ďakujem.. a mimochodom, keď sme prišli z jarmokov,tak Kristínka mi nakázala,aby som ti napísala,aby si k nám prišla na návštevu,lebo si zlatá emoticon
9. dec 2009 o 09:21  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oooooo,to fakt? emoticon emoticon emoticon dakujem..... také pozvanie sa neodmieta,tak snád sa mi tam raz podarí dotrepať emoticon emoticon emoticon
9. dec 2009 o 10:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som na Focka tiez nic zle nepocula... emoticon emoticon praveze naopak,same chvaly.... emoticon emoticon emoticon nechodim k nemu,no poznam sa s nim.... emoticon emoticon emoticon asndrii,naozaj to rychlo leti......
9. dec 2009 o 10:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emita a andii som velmi rada ze ste sniim spokojnee ...ja mam ist k nemu piatok a aj ma odrodii vo february tak somsa chcela spytat aky jee....
9. dec 2009 o 12:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
matka331... držíme palce... emoticon
9. dec 2009 o 12:22  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Andrii..a sú mäkké tvoje medovníčky? ja som robila min.roku podľa receptu "medovníčky ktoré nikdy nestvrdnú" a musím povedať že stvrdli bleskovou rýchlosťou emoticon emoticon emoticon teraz som našla dva recepty na mmb...tak chcem vyskúšať... emoticon

Sara a vy ako??? emoticon

no deti spinkajú tak idem asi urobiť cesto a zajtra budeme piecť... emoticon
9. dec 2009 o 12:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inna7...jééj,nové foto v pase emoticon pekné emoticon ...ja som doteraz robila také medovníky,ktoré sa musia robiť skôr- na Mikuláša a do Vianoc zmäknú,teraz chcem robiť také,čo sú mäkké hneď... recept mi dalal suseda,budem ich robiť prvýkrát,ale ona ich už robila a boli mäkké. ale musíš medovníčky vedieť aj skladovať. ja ich držím v krabici v ktorej mám rozkrojené jablčko a krabicu mám ešte v sáčku a na balkone,kde je chladno. a vydržali mi mäkké. ale možno niekto vie aj o inom spôsobe,ako ich skladovať,aby ostali mäkké. emoticon

a ja piecť zajtra nemôžem,lebo dievčatá by sa hnevali,zajtra majú hudobnú a potom sa musia učiť, my budeme buď v piatok,sobotu,alebo nedeľu,ale najskôr v sobotu. emoticon
9. dec 2009 o 12:45  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
našla som teraz jeden recept na mmb, medovníčky ktoré netreba piecť skôr...vraj zmäknú už na druhý deň... emoticon emoticon emoticon tak ho skúsim a dám vedieť....
my v sobotu ideme do Ke...na oslavu...tak ja budem niekedy v najbližších dňoch... emoticon emoticon
9. dec 2009 o 13:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaute baby, mám pre vás správu od Jankabo:

Ahoj, volám sa Barborka. Narodila som sa šťastným rodičom dnes o 10.25 hod. Moje miery sú 3250g, 52cm.
9. dec 2009 o 13:06  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrii dakujem ....jankabo a tebe gratulujeem k zdravemu babetku ,,,aj ja sa uz neviem dockat kedy budem nasu barborku drzaat v naucii....
9. dec 2009 o 13:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jeej,až mi slzičky vyšli.JANKABO GRATULUJEME.Malej princezničke prajeme krásny,požehnaný život emoticon .

Kočky,neprovokujte ma koláčikmy.Ja môžem tak akurát suché bebe keksy emoticon .Chodím na rehabilitácie lebo mi uplne odišla chrbtice na tej "pohodlnej nemocničnej posteli".Ináč sa máme fajn.Najdôležitejšie je,že som už domka s mojou rodinkou.
pekný deň.
9. dec 2009 o 14:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
HURAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!! emoticon emoticon emoticon Blahoželáme k Barborke!
9. dec 2009 o 14:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sepelka odkáž Janke že GRATULUJEMEEEEEE !!!! teším sa spolu s ňou..až po mne prešli zimomriavky...supeeeer... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon

matka331...zaraz gratulujeme tebe...uvidíš ako to zbehne... emoticon
9. dec 2009 o 14:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ďakujem, odkážem
9. dec 2009 o 14:49  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj my gratulujeme a tešíme sa emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
9. dec 2009 o 15:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no,chvíľu tu nie som a tu sa udeje daká super vec.... sepelka,aj my blahoželáme aj mamine aj malej Barborke,hlavne veľa zdravia Božieho požehnania.... riadna baba to je emoticon ... že ich pozdravujeme aj my

inna7.... teraz tie,čo budem piecť medovníčky,ak tie sú tiež hneď mäkké. vraj sú výborné. tak uvidím. emoticon
9. dec 2009 o 16:33  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrii...ja už mám cesto v chladničke....aj medovníčkové aj linecké...našla som na mmb nový recept na linecké...vraj super...tak uvidíme.... emoticon medovníčky my mali byť tiež hneď mäkké...dám vedieť emoticon
9. dec 2009 o 18:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte mamičky. Neviete kde v Humennom robia 3D ultrazvuk?
9. dec 2009 o 18:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon JANKA,GRATULUJEEEEEEEM emoticon emoticon emoticon emoticon UZASNA SPRAVICKA emoticon emoticon emoticon mykky v He nieje 3D ultrazvuk...... ja som bola v Mi..... emoticon emoticon emoticon
9. dec 2009 o 19:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inna7,tak daj vedieť, som zvedavá emoticon ... a potom dám ja vedieť o tých svojich emoticon
9. dec 2009 o 20:28  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to snáď nie! ...baby...kazíte sa... zase včera posledná a dnes prvá? emoticon a to sme už toho stihli doma porobiť kopu emoticon
10. dec 2009 o 09:55  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
druhá? emoticon vidíš andrii to len my sme také poctivky emoticon

my sme už boli aj vonku... je krásne emoticon

ráno sme čítali knižku a pýtam sa Šimonka že ako robí kohút a on že ko-hú emoticon emoticon emoticon
10. dec 2009 o 10:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pekný deň emoticon
Dnes je ale fakt krásne,že?
10. dec 2009 o 10:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj..aj my sme dnes už boli aj vonku,aj na pošte aj v obchode, aj obed navarený,aj upratané emoticon
dobre robí ten kohút, emoticon ... môj malý zase najnovšie,ked sa mu niečo nechce,tak povie,že Nemam...takže na otázku - Kde máš očko? odpovie - Nemam emoticon a vybavené emoticon emoticon emoticon
10. dec 2009 o 10:55  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš