Mamičky Humenné a okolie

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?
inna7
9. dec 2009
Pekné ránko prajem... 🙂

janka ako???? už si asi v pôrodnici - držííííííím palce...🙂🙂 🙂 🙂

matka331 aj ja som o Fockovi počula len samé pozitíva... x-) ešte ti odporúčam doktora Magdoliniča v Snine...ale to by už bolo pre teba dosť ďaleko... 🙂

ja som bola včera zasa v SK, nalepili mi na chrbát nálepky aby zistili, na čo všetko som ešte alergická...okrem toho lepku... :-| zajtra idem znova...aj pozajtra :-S 😞
inna7
9. dec 2009
jéééj tak sme písali zhruba v rovnakom čase baby.... 😉 u nás vyvoniavajú medovníčky...moja svokra už piekla...ja budem trošku neskôr...to by nám určite nevydržali... 😉
andrii
9. dec 2009
inna7...ja som v sobotu piekla vianočné hviezdičky... no..piekla...piekli sme... lebo dievčatá normálne pekne samé si vyvaľkali cesto,vykrajovali a ukladali na plech.ja som už iba dávala do rúry a vyberala 🙂 ... aj som im hovorila,že o dva roky už prídem z práce a budem mať napečené 😃 ... túto sobotu sa chystáme piecť medovníky. už sa teším. 🙂

na jankabo myslím... moja Kristínka má zajtra narodeniny,takže som rodila presne o takomto čase.
oriel
9. dec 2009
janka,drzim palce........ 😃 😃 😃 😃 😃 andrii,to ti je fajn,ked mas take pomocnicky 😃 😃 😃 😃
andrii
9. dec 2009
oriel... to vieš,že mi je fajn 😉 ...počkaj... ani sa nenazdáš a budeš mať doma aj ty také pomocníčky 😉 to tak strašne rýchlo letí... mne sa zdá,že Kristínku som si iba včera priniesla z pôrodnice a ona už pečie koláčiky 😃
mirrinka
9. dec 2009
ahojte.... no baby,vy ste jediné od koho počujem na Focka pozitíva......ináč sa na nho kamošky čo k nemu chodia sťažuju,aj mamina kolegyňa minule nanho nadávala....ale ja ho nepoznám,tak nemožem nič povedať.....

andrii,tak tebe je fakt super.....už len vyložiť nohy a oddychovať pri takých pomocníčkach....a baby sú fakt zlaté,veľmi pekné slečny....Simonka akoby ti z oka vypadla 😉

ja budem mať dnes zase "nuda deň" :-| žeby som sa aj ja pustila do tých medovníčkov? 😃
andrii
9. dec 2009
mirrinka....ďakujem.. a mimochodom, keď sme prišli z jarmokov,tak Kristínka mi nakázala,aby som ti napísala,aby si k nám prišla na návštevu,lebo si zlatá 😉
mirrinka
9. dec 2009
oooooo,to fakt? 🙂 🙂 🙂 dakujem..... také pozvanie sa neodmieta,tak snád sa mi tam raz podarí dotrepať 😃 😉 😉
oriel
9. dec 2009
ja som na Focka tiez nic zle nepocula... :-o 😃 praveze naopak,same chvaly.... 😃 😃 😃 nechodim k nemu,no poznam sa s nim.... 😃 😃 😃 asndrii,naozaj to rychlo leti......
matka331
9. dec 2009
emita a andii som velmi rada ze ste sniim spokojnee ...ja mam ist k nemu piatok a aj ma odrodii vo february tak somsa chcela spytat aky jee....
andrii
9. dec 2009
matka331... držíme palce... 😉
inna7
9. dec 2009
Andrii..a sú mäkké tvoje medovníčky? ja som robila min.roku podľa receptu "medovníčky ktoré nikdy nestvrdnú" a musím povedať že stvrdli bleskovou rýchlosťou 😃 😃 😃 teraz som našla dva recepty na mmb...tak chcem vyskúšať... 🙂

Sara a vy ako??? x-)

no deti spinkajú tak idem asi urobiť cesto a zajtra budeme piecť... 😉
andrii
9. dec 2009
inna7...jééj,nové foto v pase 🙂 pekné 😉 ...ja som doteraz robila také medovníky,ktoré sa musia robiť skôr- na Mikuláša a do Vianoc zmäknú,teraz chcem robiť také,čo sú mäkké hneď... recept mi dalal suseda,budem ich robiť prvýkrát,ale ona ich už robila a boli mäkké. ale musíš medovníčky vedieť aj skladovať. ja ich držím v krabici v ktorej mám rozkrojené jablčko a krabicu mám ešte v sáčku a na balkone,kde je chladno. a vydržali mi mäkké. ale možno niekto vie aj o inom spôsobe,ako ich skladovať,aby ostali mäkké. 😉

a ja piecť zajtra nemôžem,lebo dievčatá by sa hnevali,zajtra majú hudobnú a potom sa musia učiť, my budeme buď v piatok,sobotu,alebo nedeľu,ale najskôr v sobotu. 😉
inna7
9. dec 2009
našla som teraz jeden recept na mmb, medovníčky ktoré netreba piecť skôr...vraj zmäknú už na druhý deň... 😃 😉 🙂 tak ho skúsim a dám vedieť....
my v sobotu ideme do Ke...na oslavu...tak ja budem niekedy v najbližších dňoch... x-) 🙂
sepelka
9. dec 2009
čaute baby, mám pre vás správu od Jankabo:

Ahoj, volám sa Barborka. Narodila som sa šťastným rodičom dnes o 10.25 hod. Moje miery sú 3250g, 52cm.
matka331
9. dec 2009
andrii dakujem ....jankabo a tebe gratulujeem k zdravemu babetku ,,,aj ja sa uz neviem dockat kedy budem nasu barborku drzaat v naucii....
sara2
9. dec 2009
Jeej,až mi slzičky vyšli.JANKABO GRATULUJEME.Malej princezničke prajeme krásny,požehnaný život 😉 .

Kočky,neprovokujte ma koláčikmy.Ja môžem tak akurát suché bebe keksy ]-( .Chodím na rehabilitácie lebo mi uplne odišla chrbtice na tej "pohodlnej nemocničnej posteli".Ináč sa máme fajn.Najdôležitejšie je,že som už domka s mojou rodinkou.
pekný deň.
emita
9. dec 2009
HURAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!! 😃 😃 😃 Blahoželáme k Barborke!
inna7
9. dec 2009
Sepelka odkáž Janke že GRATULUJEMEEEEEE !!!! teším sa spolu s ňou..až po mne prešli zimomriavky...supeeeer... x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)

matka331...zaraz gratulujeme tebe...uvidíš ako to zbehne... 😉
sepelka
9. dec 2009
ďakujem, odkážem
mirrinka
9. dec 2009
aj my gratulujeme a tešíme sa 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
andrii
9. dec 2009
no,chvíľu tu nie som a tu sa udeje daká super vec.... sepelka,aj my blahoželáme aj mamine aj malej Barborke,hlavne veľa zdravia Božieho požehnania.... riadna baba to je 😉 ... že ich pozdravujeme aj my

inna7.... teraz tie,čo budem piecť medovníčky,ak tie sú tiež hneď mäkké. vraj sú výborné. tak uvidím. 😉
inna7
9. dec 2009
andrii...ja už mám cesto v chladničke....aj medovníčkové aj linecké...našla som na mmb nový recept na linecké...vraj super...tak uvidíme.... 😉 medovníčky my mali byť tiež hneď mäkké...dám vedieť 😉
mykky
9. dec 2009
Ahojte mamičky. Neviete kde v Humennom robia 3D ultrazvuk?
oriel
9. dec 2009
😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 JANKA,GRATULUJEEEEEEEM 😃 😃 😃 😃 UZASNA SPRAVICKA 😃 😃 😃 mykky v He nieje 3D ultrazvuk...... ja som bola v Mi..... 😃 😃 😃
andrii
9. dec 2009
inna7,tak daj vedieť, som zvedavá 😉 ... a potom dám ja vedieť o tých svojich 😉
andrii
10. dec 2009
to snáď nie! ...baby...kazíte sa... zase včera posledná a dnes prvá? =-) a to sme už toho stihli doma porobiť kopu 😉
emita
10. dec 2009
druhá? =-) vidíš andrii to len my sme také poctivky 🙂

my sme už boli aj vonku... je krásne x-)

ráno sme čítali knižku a pýtam sa Šimonka že ako robí kohút a on že ko-hú 😃 😃 😃
sara2
10. dec 2009
pekný deň 😉
Dnes je ale fakt krásne,že?
andrii
10. dec 2009
ahoj..aj my sme dnes už boli aj vonku,aj na pošte aj v obchode, aj obed navarený,aj upratané 😉
dobre robí ten kohút, 😃 ... môj malý zase najnovšie,ked sa mu niečo nechce,tak povie,že Nemam...takže na otázku - Kde máš očko? odpovie - Nemam 😃 a vybavené 😃 😃 😃