Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

sara2
10. dec 2009

Oriel,prosím ťa tie fotky v škôlke ešte stále niesu?

oriel
10. dec 2009

sari nie,stale niesu..... no dnes rano riaditelka vravela,ze im uz bude opat volat....... 😎 😎

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
10. dec 2009

andrii,matusko je uzasny....... 😀 😀 😀 😀 😀

oriel
10. dec 2009

😀 😀 Sari,uz su fotocky v skolke........ dnes dosli..... 😀 ja som ich este nevidela,nebola som po Lilku...... 😀 😀 😀 😀

mirrinka
10. dec 2009

ahojte...aj my už máme fotky zo škôlky..... som odfotila,tak dám aj sem....oriel,vy budete mať asi také isté,že?
andrii,malý je bombastický 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
11. dec 2009

druháááááá 😀 😀 😀
andrii,ďakujem 😉

emita
11. dec 2009

mirrinka, si mi vyfúkla moje miesto 😠 ale len o fúz 😀 dnes riadna kosa...

emita
11. dec 2009

inna ako ti dopadli tie testy?

sara2
11. dec 2009

ahojte 🙂
Ja som sama doma.Manžel išiel so Sárkou na kontrolu do BB.Ale teraz mi volali,že je všetko v poriadku,tak sa vytešujeme 😀
Bola som v škôlke pre fotky.Sú neskutočné,krásne.Idem kuknúť tie vaše 😉

inna7
11. dec 2009

Ahojte, ja som bola aj dnes na otočku v SK...už o pol ôsmej... Emi ďakujem za opýtanie....tak vraj mi robí zle kobalt, parfémy a ešte jedna pre mňa nezrozumiteľná látka nachádzajúca sa v niektorých potravinách...musím si to poriadne preštudovať...no horšie je že mi nasadili dosť silné lieky s vedľ.účinkami...no čouž...hlavne nech mi pomôžu... 🤐 a výsledky z krvy budú až bud.týždeň...sa uvidí, či môžem mlieko... 😒

tak perníčky mám napečené, kráááásne a mäkúúúčke ako perinka.....super chutné...rovnako aj tie linecké...dnes sme ich aj vyzdobili....tak vám potom urobím chúťky a hodím pár fotiek... 😉 🙂 🙂

no, mám dosť za celý deň, idem konečne oddýchnuť... 🙂

inna7
11. dec 2009

ešte som pozrela fotočky...Andrii...Matúško nemá chybu v tej čiapočke...zlatučký je...a Mirka, také isté fotočky má aj môj malý...len drží iného psíka - huskyho 😉 malá je veľmi pekná... 🙂 🙂 🙂 ja neskôr tiež odfotím a prihodím.. 😵

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bobooo
11. dec 2009

ahojte no tak myslím že ten kto to tu zanedbáva som asi ja no ale čo už nie vždy mi ostane čas na PC 😒
jankabo gratulujem k malej princezne veľa veľa zdravíčka a všetko dobre do života prajem
emita andri moja malá hovorí len také začiatočné slabiky že papi- to sú papuče, no a opi je opica...zase malý vie pekne povedať opica akurát že papuče sú papite...no a dnes povedal že maniňa to mandarinku chcel ale kým som to zistila čo to je tak to mi trvalo...no učíme sa cudzie reči , nie? 😀 😀

mirrinka
12. dec 2009

čafte 🙂
prvááááááááááááááááááááááá 😀 😀 😀 😀 😀 chacháááá
malá ešte spí a ja už od siedmej hore,už som nastavená ako budík do škôlky 😀

inna7
12. dec 2009

seruste.... 😵 žeby druhááá? 😉 my sme hore tiež od 7mej 😉 Lukáško pozerá rozprávky a malá "upratuje" moje veci 😖 😉 🙂

seuska
12. dec 2009

😀 😀 tretiaaaaaaaaaaa... mimi v brusku este spinka asi a ja trpim nespavostou. Mali ste aj vy v tehotenstve problemy?????!!!!!! ☹

emita
12. dec 2009

ahojte 🙂 seuska nastastie nie, nezávidím.... 😝

sara2 super, teším sa s vami 🙂

inna perfémy? 😕 no aspoň vieš čomu sa vyhýbať 😒

bobooo tak to krásne rozpráva na svoj vek. ja musím Šimonka tlmočiť 😀 a niekedy ani ja neviem čo hovorí 😀 ale rozpráva v jednom kuse 😀

bobooo
13. dec 2009

ahojte myslím že konečne prvááá a asi aj posledná v dnešný deň 😀 ha ha ha to je dobré no...
emita tiež rozprávajú v kuse a tiež im nerozumiem 😀 to len pár slov majú takých čo aj význam majú...

inna7
14. dec 2009

čaute..... 🙂 moja malá sa tiež rozkecala....keď rozpráva pomaly tak jej pekne rozumiem, ale najradšej mám, keď rýchlo chce niečo vysvetliť, alebo keď kričí na Lukáška....svojou rečou....také milé... 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
14. dec 2009

Andrii,tak tie medovníčky vôbec niesu na smiech.Sú krásne.Aj ja sa chystám robiť a zdobiť a potom budeme ich dávať aj na stromček.Tohto roku budeme mať "živý" a vyzdobíme ho ľudovo.Slamené ozdobky,medovníčky a oriešky 🙂
A ten fešák vo vianočnom pyžamku je na spapanie 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
14. dec 2009

andrii ja by som to tak krásne určite nespravila 😕 🙂

janku by už mohli dnes pustiť... hm?

mirrinka
14. dec 2009

andrii,to sú nááááááááádherné medovníčky 🙂 mňááááám
a ten veľký medovník vo vianočnom pyžamku by som hned zjedla 😀 náš ocko už zase odišiel asi na týžden do práce,prišiel včera večer a dnes už zas odfujazdil ☹ Lianka je nachladená,tak budeme teraz spolu doma gazdovať 😀

inna7
14. dec 2009

andrii, už si tú fotku asi vymazala...nenašla som....
z našich medovníčkov už ostalo iba zopár....také sú výborné 😉 ...takže pečiem ďalšiu várku... 😉 vložila som foto... 🙂 🙂 tie najkrašie sa už zbaštili...ale už mám predstavu na ďalšie zdobenie....tak potom to sem hodím... 😵
tú fotku zo škôlky sa mi nepodarilo odfotiť...je krajšia...oveľa... 🙂

nooo, janka by už mohla byť aj doma... 😵

mirrinka
14. dec 2009

inna,krásna fotka.....aj malá sa bola v škôlke fotiť?
medovníčky vyzerajú božsky 😉